Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Sobota Plywacka V (Wadowice, POL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
200 Stile Libero | Esordienti B1 | |
200 Stile Libero | Esordienti A1 | |
200 Stile Libero | Esordienti B2 | |
200 Stile Libero | Esordienti A2 | |
200 Stile Libero | Esordienti B2 | |
200 Stile Libero | Esordienti A1 | |
200 Stile Libero | Esordienti A2 | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti B1 | |
50 Dorso | Esordienti B2 | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | Esordienti B2 | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Rana | Esordienti B1 | |
50 Rana | Esordienti B2 | |
100 Rana | Esordienti B2 | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
200 Rana | Esordienti A2 | |
200 Rana | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
50 Farfalla | Esordienti B1 | |
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
100 Farfalla | Esordienti A1 | |
100 Farfalla | Esordienti A2 | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | Esordienti A2 | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | Esordienti B2 | |
100 Misti | Esordienti B2 | |
100 Misti | Esordienti B1 | |
4x50 Stile Libero | Esordienti B1 | |
4x50 Stile Libero | Esordienti B2 | |
4x100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
4x100 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
4x50 Misti | RAGAZZI | |
4x50 Misti | Esordienti A2 | |
4x50 Misti | Esordienti A1 | |
4x50 Misti | Esordienti B2 | |
4x50 Misti | Esordienti A2 | |
4x50 Misti | Esordienti A1 | |
4x50 Misti | Esordienti B2 | |
4x50 Misti | Esordienti B1 |
Sobota Plywacka V (Wadowice, POL)
POL UKS Sokol-Moscice Tarnow
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Biedrzycka Natalia - 2006 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'28''03 | 02'32''00 | 15/12/2018 - Mistrzostwa Wojewodztwa Malopolskiego (Zabierzow, POL) - 1° Day | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'33''38 | 01'34''10 | 24/02/2019 - Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Nowy Targ, POL) |
Grajdura Nina - 2009 | 200 Stile Libero (Esordienti B2) | 02'51''44 | 100 Misti (Esordienti B2) | 01'28''58 | 01'28''03 | 23/03/2019 - Malopolska Liga Dzieci (Piekary, POL) |
Hajdo Anna - 2007 | 200 Stile Libero (Esordienti A2) | 03'01''17 | 03'00''27 | 15/12/2018 - Mistrzostwa Wojewodztwa Malopolskiego (Zabierzow, POL) - 1° Day | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'36''40 | 01'34''34 | 24/03/2019 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa Mlodzikow 12 - 13 Lat (Krakow, POL) |
Kalisz Oliwia - 2008 | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'37''17 | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'40''55 | 00'42''92 | 24/02/2019 - Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Nowy Targ, POL) |
Kolodziej Magdalena - 2008 | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'43''25 | 02'14''77 | 09/03/2019 - Sobota Plywacka Runda IV (Bochnia, POL) | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'53''08 | 01'51''28 | 23/03/2019 - Malopolska Liga Dzieci (Piekary, POL) |
Lakoma Maria - 2008 | 200 Stile Libero (Esordienti A1) | 02'40''78 | 02'40''98 | 23/03/2019 - Malopolska Liga Dzieci (Piekary, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'38''78 | 00'37''93 | 23/03/2019 - Malopolska Liga Dzieci (Piekary, POL) |
Litwora Natalia - 2008 | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'53''99 | 01'58''18 | 09/03/2019 - Sobota Plywacka Runda IV (Bochnia, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'44''90 | 00'47''34 | 24/02/2019 - Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Nowy Targ, POL) |
Starzec Karolina - 2008 | 200 Stile Libero (Esordienti A1) | 02'55''20 | 02'53''45 | 23/03/2019 - Malopolska Liga Dzieci (Piekary, POL) | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'38''88 | 01'42''14 | 08/12/2018 - Sobota Plywacka Runda III (Krakow, POL) | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'44''29 | 00'42''24 | 09/03/2019 - Sobota Plywacka Runda IV (Bochnia, POL) |
Szczerba Oliwia - 2008 | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'40''17 | 01'43''10 | 23/03/2019 - Malopolska Liga Dzieci (Piekary, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'46''27 | 00'47''45 | 24/02/2019 - Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Nowy Targ, POL) |
Wozny Maja - 2007 | 200 Stile Libero (Esordienti A2) | 02'46''36 | 02'42''97 | 15/12/2018 - Mistrzostwa Wojewodztwa Malopolskiego (Zabierzow, POL) - 1° Day | 200 Misti (Esordienti A2) | 03'05''52 | 03'02''50 | 24/03/2019 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa Mlodzikow 12 - 13 Lat (Krakow, POL) |
Zabawa Klaudia - 2007 | 200 Stile Libero (Esordienti A2) | 03'00''67 | 03'27''51 | 24/03/2018 - Druzynowy Puchar Prezesa Mozp Mlodzikow 11 Lat Runda I (Krakow, POL) - 1° Day | 200 Rana (Esordienti A2) | 03'33''48 | 03'39''88 | 15/12/2018 - Mistrzostwa Wojewodztwa Malopolskiego (Zabierzow, POL) - 1° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bogacz Bartosz - 2007 | 100 Farfalla (Esordienti A1) | 01'22''04 | 01'22''71 | 23/03/2019 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa Mlodzikow 12 - 13 Lat (Krakow, POL) | 200 Misti (Esordienti A1) | 02'56''60 | 03'02''75 | 24/02/2019 - Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Nowy Targ, POL) |
Bulaga Patryk - 2008 | 100 Dorso (Esordienti B2) | 01'46''61 | 01'55''35 | 23/03/2019 - Malopolska Liga Dzieci (Piekary, POL) | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'54''45 | 00'59''50 | 09/03/2019 - Sobota Plywacka Runda IV (Bochnia, POL) | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'48''18 | 00'55''64 | 14/10/2018 - Puchar Wczechstronnosci Stylowej (Sucha Beskidzka, POL) |
Fafara Piotr - 2008 | 100 Rana (Esordienti B2) | 02'02''29 | 02'13''21 | 08/12/2018 - Sobota Plywacka Runda III (Krakow, POL) | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'48''91 | 00'54''31 | 09/03/2019 - Sobota Plywacka Runda IV (Bochnia, POL) |
Jurkiewicz Mikolaj - 2006 | 200 Stile Libero (Esordienti A2) | 02'20''36 | 02'17''01 | 22/12/2018 - Bijemy Rekordy (Oswiecim, POL) | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'15''24 | 01'17''72 | 24/02/2019 - Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Nowy Targ, POL) | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'21''72 | 01'22''51 | 23/03/2019 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa Mlodzikow 12 - 13 Lat (Krakow, POL) |
Korman Filip - 2006 | 200 Stile Libero (Esordienti A2) | 02'19''36 | 02'27''31 | 07/04/2018 - VII Miedzynarodowe Mistrzostwa Stalowej Woli (Stalowa Wola, POL) - 1° Day | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'18''41 | 01'16''09 | 24/03/2019 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa Mlodzikow 12 - 13 Lat (Krakow, POL) |
Litwora Jakub - 2008 | 100 Rana (Esordienti B2) | 02'01''69 | 01'57''50 | 23/03/2019 - Malopolska Liga Dzieci (Piekary, POL) | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'44''96 | 00'49''17 | 09/03/2019 - Sobota Plywacka Runda IV (Bochnia, POL) |
Romanski Tomasz - 2008 | 100 Rana (Esordienti B2) | 01'54''61 | 01'56''61 | 09/03/2019 - Sobota Plywacka Runda IV (Bochnia, POL) | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'50''61 |
Skibka Kacper - 2006 | 200 Stile Libero (Esordienti A2) | 02'41''79 | 02'43''56 | 15/12/2018 - Mistrzostwa Wojewodztwa Malopolskiego (Zabierzow, POL) - 1° Day | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'34''50 | 01'33''80 | 23/03/2019 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa Mlodzikow 12 - 13 Lat (Krakow, POL) |
Sobiechowski Igor - 2006 | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'36''28 | 01'36''00 | 23/03/2019 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa Mlodzikow 12 - 13 Lat (Krakow, POL) | 200 Misti (Esordienti A2) | 03'00''68 | 03'01''61 | 24/03/2019 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa Mlodzikow 12 - 13 Lat (Krakow, POL) |
Stawarz Natanael - 2006 | 200 Stile Libero (Esordienti A2) | 02'30''60 | 02'32''40 | 15/12/2018 - Mistrzostwa Wojewodztwa Malopolskiego (Zabierzow, POL) - 1° Day | 200 Misti (Esordienti A2) | 02'55''13 | 02'55''66 | 25/11/2018 - Sobota Plywacka Sprawdzian Wytrzymalosci (Oswiecim, POL) | 50 Dorso (Esordienti A2) | 00'38''03 | 00'38''88 | 08/12/2018 - Sobota Plywacka Runda III (Krakow, POL) |
Zielinski Mikolaj - 2008 | 100 Dorso (Esordienti B2) | 02'23''32 | 100 Rana (Esordienti B2) | 02'18''62 |