Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
2° Alma Mater Sprintwedstrijd (Echt, NED)
Societá |
---|
NED Mz'pc De Reest |
NED Noord-Limburg |
NED Reset (sg) |
NED Rz |
NED Rzl |
NED SG Patrick - De Roersoppers |
NED Trbres |
NED Zc Valkenburg |
NED Zeps |
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | CADETTI | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | Esordienti C1 | |
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | Esordienti C | |
50 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Stile Libero | Esordienti C | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | CADETTI | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | Esordienti A | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti C1 | |
50 Dorso | Esordienti A | |
50 Dorso | Esordienti C | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti C | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | CADETTI | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | Esordienti A | |
50 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | Esordienti C1 | |
50 Rana | Esordienti A | |
50 Rana | Esordienti C | |
50 Rana | Esordienti B | |
50 Rana | Esordienti B | |
50 Rana | Esordienti C | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | CADETTI | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
50 Farfalla | Esordienti C | |
50 Farfalla | Esordienti B | |
50 Farfalla | Esordienti B | |
50 Farfalla | Esordienti C1 | |
50 Farfalla | Esordienti C | |
4x50 Farfalla | ASSOLUTI | |
4x50 Farfalla | ASSOLUTI |
2° Alma Mater Sprintwedstrijd (Echt, NED)
NED SG Patrick - De Roersoppers
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Beckers Fleur - 2002 | 50 Stile Libero (CADETTI) | 00'29''44 | 00'28''64 | 30/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 50 Dorso (CADETTI) | 00'34''19 | 00'33''41 | 29/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 50 Rana (CADETTI) | 00'39''98 | 00'38''28 | 30/12/2016 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 50 Farfalla (CADETTI) | 00'33''96 | 00'34''09 | 17/02/2018 - 1° Alma Mater Sprint Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 50 Farfalla | 00'33''94 | 00'34''09 | 17/02/2018 - 1° Alma Mater Sprint Wedstrijd (Eindhoven, NED) |
Dumont Laura - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'38''54 | 00'39''37 | 09/12/2018 - Minioren-Junioren Deel 2 (Roermond, NED) | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'44''76 | 00'52''12 | 17/02/2018 - 1° Alma Mater Sprint Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 50 Farfalla (Esordienti B) | 00'48''09 | 00'49''31 | 10/06/2018 - Rmflimburg2018 (Roermond, NED) - 2° Day |
Dumont Meike - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'44''80 | 00'43''05 | 17/02/2019 - Minioren-Junioren Wedstrijd Deel 3 (Weert, NED) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'52''26 | 00'55''45 | 04/11/2018 - Jeugd Junioren Senioren 2 (Valkenburg Aan De Geul, NED) |
Eijnden Lynn - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'59''20 | ||
Frencken Danee - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'42''36 | 00'45''02 | 14/10/2018 - Piet De Vlieger (Melick, NED) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'52''26 | 00'59''09 | 17/02/2018 - 1° Alma Mater Sprint Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'55''94 | 01'02''42 | 17/02/2018 - 1° Alma Mater Sprint Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'48''77 | 00'50''32 | 14/10/2018 - Piet De Vlieger (Melick, NED) |
Houben Jacqueline - 2006 | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'43''68 | 00'45''01 | 05/11/2017 - Junioren-Jeugd-Senioren 2 (Stein, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'39''85 | 00'39''59 | 20/01/2019 - Jeugd-Junioren-Senioren Circuit Deel 3 (Venlo, NED) | 50 Farfalla | 00'39''86 | 00'39''59 | 20/01/2019 - Jeugd-Junioren-Senioren Circuit Deel 3 (Venlo, NED) |
Janssen Pascalle - 1973 | 50 Stile Libero | 00'33''39 | 00'32''99 | 27/01/2019 - Onmk 2019 Korte Baan (Zwolle, NED) - 4° Day | 50 Rana | 00'40''56 | 00'40''15 | 02/12/2018 - Zuidelijke Cirkel 2018 - 6° Wedstrijd (Eindhoven, NED) |
Ketelaars Emma - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'36''33 | 00'36''10 | 27/01/2019 - Swimkick-Minioren Deel 2 (Haelen, NED) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'46''04 | 00'44''95 | 14/10/2018 - Piet De Vlieger (Melick, NED) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'48''45 | 00'48''29 | 14/10/2018 - Piet De Vlieger (Melick, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | Squalificato | 00'43''86 | 14/10/2018 - Piet De Vlieger (Melick, NED) |
Lemmens Zoe - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'45''20 | 00'45''73 | 28/10/2018 - Swimkick-Minioren Ronde 1 (Melick, NED) | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'50''45 | 00'53''64 | 27/01/2019 - Swimkick-Minioren Deel 2 (Haelen, NED) | 50 Rana (Esordienti B) | 00'53''64 | 00'53''47 | 27/01/2019 - Swimkick-Minioren Deel 2 (Haelen, NED) | 50 Farfalla (Esordienti B) | 00'59''96 |
Otten Loes - 2006 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'37''51 | 00'38''97 | 25/03/2018 - Junioren Jeugd En Ouder Deel 4 (Echt, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'47''42 | 00'48''89 | 17/02/2018 - 1° Alma Mater Sprint Wedstrijd (Eindhoven, NED) |
Peeters Nica - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'47''90 | 00'48''96 | 28/10/2018 - Swimkick-Minioren Ronde 1 (Melick, NED) | 50 Dorso (Esordienti A) | Squalificato | 00'56''95 | 28/10/2018 - Swimkick-Minioren Ronde 1 (Melick, NED) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'55''22 | 00'57''33 | 11/03/2018 - Swimkick Minioren Deel 3 (Blerick, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'57''92 |
Poulussen Vivian - 1974 | 50 Stile Libero | 00'32''75 | 50 Rana | 00'43''75 | 50 Farfalla | 00'39''71 |
Rademakers Robbinne - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'45''27 | 00'44''19 | 28/10/2018 - Swimkick-Minioren Ronde 1 (Melick, NED) | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'52''19 | 00'51''56 | 27/01/2019 - Swimkick-Minioren Deel 2 (Haelen, NED) | 50 Rana (Esordienti B) | 00'59''50 | 00'57''28 | 11/11/2018 - Regionale Minioren Clubmeet (Venray, NED) |
Rijt Fenna - 2003 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'33''01 | 00'33''63 | 25/03/2018 - Junioren Jeugd En Ouder Deel 4 (Echt, NED) | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'43''56 | 00'45''66 | 20/01/2019 - Jeugd-Junioren-Senioren Circuit Deel 3 (Venlo, NED) | 50 Rana (JUNIORES) | 00'43''49 | 00'43''22 | 17/02/2018 - 1° Alma Mater Sprint Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'41''62 | 00'40''01 | 17/02/2018 - 1° Alma Mater Sprint Wedstrijd (Eindhoven, NED) |
Rijt Jiska - 1999 | 50 Stile Libero | 00'31''09 | 00'32''10 | 18/03/2018 - Landelijke Zwemcompetitie Deel 4 (Venlo, NED) | 50 Dorso | 00'38''28 | 00'37''18 | 01/10/2017 - Competitie Deel 1 (Maastricht, NED) | 50 Rana | 00'45''06 | 00'44''74 | 14/01/2018 - Competitie Deel 2 (Echt, NED) | 50 Farfalla | 00'36''46 | 00'37''75 | 15/10/2017 - Piet De Vlieger Wedstrijd (Melick, NED) |
Rijt Sarine - 2000 | 50 Stile Libero | 00'29''99 | 00'29''07 | 04/11/2018 - Jeugd Junioren Senioren 2 (Valkenburg Aan De Geul, NED) | 50 Dorso | 00'36''85 | 00'34''04 | 07/10/2018 - Landelijke Zwemcompetitie Deel 1 (Venlo, NED) | 50 Rana | 00'41''94 | 00'39''71 | 17/02/2018 - 1° Alma Mater Sprint Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 50 Farfalla | 00'34''02 | 00'33''47 | 21/10/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren 1 (Stein, NED) |
Smeets Bo - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'38''92 | 00'41''57 | 11/03/2018 - Swimkick Minioren Deel 3 (Blerick, NED) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'47''11 | 00'47''16 | 14/10/2018 - Piet De Vlieger (Melick, NED) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'54''65 | 00'58''35 | 14/10/2018 - Piet De Vlieger (Melick, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'48''12 |
Terhaag Feline - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'38''98 | 00'40''54 | 28/10/2018 - Swimkick-Minioren Ronde 1 (Melick, NED) | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'46''00 | 00'48''93 | 28/10/2018 - Swimkick-Minioren Ronde 1 (Melick, NED) | 50 Rana (Esordienti B) | 00'52''45 | 00'53''53 | 11/03/2018 - Swimkick Minioren Deel 3 (Blerick, NED) | 50 Farfalla (Esordienti B) | 00'48''82 |
Theunissen Lisa - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'41''68 | 00'44''76 | 17/02/2019 - Minioren-Junioren Wedstrijd Deel 3 (Weert, NED) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'45''56 | 00'47''36 | 17/02/2019 - Minioren-Junioren Wedstrijd Deel 3 (Weert, NED) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'48''49 | 00'50''21 | 17/02/2018 - 1° Alma Mater Sprint Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'51''83 | 00'51''65 | 09/12/2018 - Minioren-Junioren Deel 2 (Roermond, NED) |
Verstraeten Maud - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'39''59 | 00'41''20 | 28/10/2018 - Swimkick-Minioren Ronde 1 (Melick, NED) | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'52''19 | 00'50''90 | 28/01/2018 - Swimkick-Minioren Circuit Deel 2 (Roermond, NED) | 50 Rana (Esordienti B) | 00'52''19 | 00'50''92 | 11/11/2018 - Regionale Minioren Clubmeet (Venray, NED) | 50 Farfalla (Esordienti B) | 00'51''60 | 00'54''14 | 27/01/2019 - Swimkick-Minioren Deel 2 (Haelen, NED) |
Vullers Eva - 1999 | 50 Stile Libero | 00'31''89 | 00'31''12 | 18/03/2018 - Landelijke Zwemcompetitie Deel 4 (Venlo, NED) | 50 Dorso | 00'42''00 | 00'39''75 | 29/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 50 Rana | 00'40''86 | 00'40''38 | 25/03/2018 - Junioren Jeugd En Ouder Deel 4 (Echt, NED) | 50 Farfalla | 00'41''59 | 00'38''27 | 28/12/2016 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day |
Wilkinson Stacey - 2004 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'34''04 | 00'35''72 | 17/02/2018 - 1° Alma Mater Sprint Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'43''22 | 00'44''76 | 17/02/2018 - 1° Alma Mater Sprint Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 50 Rana (JUNIORES) | 00'42''36 | 00'44''06 | 04/11/2018 - Jeugd Junioren Senioren 2 (Valkenburg Aan De Geul, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'41''92 | 00'41''84 | 20/01/2019 - Jeugd-Junioren-Senioren Circuit Deel 3 (Venlo, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Akker Bas - 2002 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'26''67 | 00'26''36 | 21/10/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren 1 (Stein, NED) | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'33''36 | 00'32''65 | 29/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 50 Rana (JUNIORES) | 00'34''76 | 00'33''99 | 18/11/2018 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Limburg (Maastricht, NED) - 2° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'29''32 | 00'30''39 | 28/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day |
Akker Tom - 2002 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'27''53 | 00'27''46 | 29/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'33''44 | 00'33''80 | 28/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day | 50 Rana (JUNIORES) | 00'33''36 | 00'34''20 | 30/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'30''39 | 00'30''39 | 28/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day |
Beckers Jort - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'36''21 | 00'37''97 | 09/12/2018 - Minioren-Junioren Deel 2 (Roermond, NED) | 50 Dorso (Esordienti B) | Squalificato | 00'55''25 | 17/02/2018 - 1° Alma Mater Sprint Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 50 Rana (Esordienti B) | 00'48''39 | 00'50''66 | 26/11/2017 - Miniorenclubmeet (Venray, NED) | 50 Farfalla (Esordienti B) | Squalificato | 00'49''80 | 27/01/2019 - Swimkick-Minioren Deel 2 (Haelen, NED) |
Beek Jason - 2004 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'28''62 | 00'28''59 | 17/11/2018 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Limburg (Maastricht, NED) - 1° Day | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'37''07 | 00'37''79 | 25/03/2018 - Junioren Jeugd En Ouder Deel 4 (Echt, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'37''32 | 00'36''73 | 18/11/2018 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Limburg (Maastricht, NED) - 2° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'32''96 | 00'33''51 | 25/11/2018 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Limburg (Maastricht, NED) - 4° Day |
Cleven Thomas - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'38''09 | 00'38''19 | 09/12/2018 - Minioren-Junioren Deel 2 (Roermond, NED) | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'46''81 | 00'51''96 | 14/10/2018 - Piet De Vlieger (Melick, NED) | 50 Rana (Esordienti B) | 00'51''76 | 00'56''17 | 11/11/2018 - Regionale Minioren Clubmeet (Venray, NED) | 50 Farfalla (Esordienti B) | 00'57''70 | 00'56''76 | 27/01/2019 - Swimkick-Minioren Deel 2 (Haelen, NED) |
Degener Luc - 2006 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'40''94 | 00'40''07 | 17/02/2019 - Minioren-Junioren Wedstrijd Deel 3 (Weert, NED) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'47''96 | 00'46''66 | 17/02/2019 - Minioren-Junioren Wedstrijd Deel 3 (Weert, NED) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'57''65 |
Frencken Mika - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti C) | 00'56''96 | 01'00''02 | 28/10/2018 - Swimkick-Minioren Ronde 1 (Melick, NED) | 50 Dorso (Esordienti C) | 01'00''18 | 01'01''76 | 27/01/2019 - Swimkick-Minioren Deel 2 (Haelen, NED) | 50 Rana (Esordienti C) | 01'06''46 | 01'06''40 | 27/01/2019 - Swimkick-Minioren Deel 2 (Haelen, NED) | 50 Farfalla (Esordienti C) | Squalificato |
Jansen Mike - 2002 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'28''07 | 00'27''88 | 30/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'32''45 | 00'31''97 | 29/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 50 Rana (JUNIORES) | 00'36''62 | 00'37''54 | 21/10/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren 1 (Stein, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'32''03 | 00'32''07 | 28/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day | 50 Farfalla | 00'31''85 | 00'32''07 | 28/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day |
Kamnarovski Dimitar - 2000 | 50 Stile Libero | 00'26''87 | 00'25''89 | 17/11/2018 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Limburg (Maastricht, NED) - 1° Day | 50 Dorso | 00'30''57 | 00'29''44 | 07/10/2018 - Landelijke Zwemcompetitie Deel 1 (Venlo, NED) | 50 Rana | 00'34''66 | 00'33''42 | 17/02/2018 - 1° Alma Mater Sprint Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 50 Farfalla | 00'29''98 | 00'29''20 | 17/02/2018 - 1° Alma Mater Sprint Wedstrijd (Eindhoven, NED) |
Ketelaars Max - 2005 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'34''67 | 00'34''62 | 17/02/2019 - Minioren-Junioren Wedstrijd Deel 3 (Weert, NED) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'41''46 | 00'41''41 | 17/02/2019 - Minioren-Junioren Wedstrijd Deel 3 (Weert, NED) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'42''07 | 00'42''88 | 20/01/2019 - Jeugd-Junioren-Senioren Circuit Deel 3 (Venlo, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'38''54 | 00'40''56 | 17/02/2018 - 1° Alma Mater Sprint Wedstrijd (Eindhoven, NED) |
Koerts Jasper - 2002 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'34''19 | 00'30''62 | 17/02/2018 - 1° Alma Mater Sprint Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'38''24 | 00'37''72 | 28/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day | 50 Rana (JUNIORES) | 00'47''49 | 00'45''51 | 17/02/2018 - 1° Alma Mater Sprint Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'39''99 | 00'39''03 | 17/02/2018 - 1° Alma Mater Sprint Wedstrijd (Eindhoven, NED) |
Kresin Luuk - 2003 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'27''44 | 00'26''39 | 10/02/2019 - Landelijke Zwemcompetitie Deel 3 (Maastricht, NED) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'33''47 | 00'32''00 | 17/02/2019 - Minioren-Junioren Wedstrijd Deel 3 (Weert, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'41''10 | 00'41''36 | 30/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'29''49 | 00'29''59 | 25/11/2018 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Limburg (Maastricht, NED) - 4° Day | 50 Farfalla | 00'30''93 | 00'29''59 | 25/11/2018 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Limburg (Maastricht, NED) - 4° Day |
Meerten Jack - 1997 | 50 Stile Libero | 00'26''61 | 00'25''62 | 30/12/2016 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 50 Rana | 00'36''92 | 00'34''80 | 30/12/2016 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 50 Farfalla | 00'28''43 | 00'28''05 | 25/11/2018 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Limburg (Maastricht, NED) - 4° Day | 50 Farfalla | 00'27''92 | 00'28''05 | 25/11/2018 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Limburg (Maastricht, NED) - 4° Day |
Meerten John - 1997 | 50 Stile Libero | 00'26''61 | 00'25''61 | 30/12/2016 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 50 Dorso | 00'32''97 | 00'31''51 | 29/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 50 Rana | 00'38''91 | 00'39''14 | 13/01/2019 - Landelijke Zwemcompetitie Deel 2 (Maastricht, NED) | 50 Farfalla | 00'30''38 | 00'29''15 | 28/12/2016 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day |
Meerten Luuk - 1999 | 50 Stile Libero | 00'25''86 | 00'25''07 | 30/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 50 Dorso | 00'33''22 | 00'31''29 | 01/10/2017 - Competitie Deel 1 (Maastricht, NED) | 50 Rana | 00'33''55 | 00'32''84 | 14/01/2018 - Competitie Deel 2 (Echt, NED) | 50 Farfalla | 00'29''86 | 00'29''39 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Limburg (Maastricht, NED) - 4° Day |
Paulussen Mariano - 1999 | 50 Stile Libero | 00'30''51 | 00'30''26 | 17/02/2018 - 1° Alma Mater Sprint Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 50 Dorso | 00'40''42 | 00'36''64 | 07/10/2018 - Landelijke Zwemcompetitie Deel 1 (Venlo, NED) | 50 Rana | 00'41''48 | 00'39''28 | 15/10/2017 - Piet De Vlieger Wedstrijd (Melick, NED) | 50 Farfalla | 00'38''08 | 00'35''62 | 10/02/2019 - Landelijke Zwemcompetitie Deel 3 (Maastricht, NED) |
Poll Andy - 2002 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'30''73 | 00'29''86 | 30/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'39''73 | 00'41''17 | 28/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day | 50 Rana (JUNIORES) | 00'46''65 | 00'42''79 | 30/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'36''71 |
Poll Tim - 2001 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'28''15 | 00'28''31 | 21/10/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren 1 (Stein, NED) | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'34''48 | 00'33''19 | 25/03/2018 - Junioren Jeugd En Ouder Deel 4 (Echt, NED) | 50 Rana (JUNIORES) | 00'36''42 | 00'35''59 | 30/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'32''87 | 00'33''19 | 14/10/2018 - Piet De Vlieger (Melick, NED) |
Roemen Ray - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti C) | 00'37''51 | 00'39''99 | 27/01/2019 - Swimkick-Minioren Deel 2 (Haelen, NED) | 50 Dorso (Esordienti C) | 00'48''26 | 00'52''09 | 28/01/2018 - Swimkick-Minioren Circuit Deel 2 (Roermond, NED) | 50 Rana (Esordienti C) | 00'54''63 | 00'53''37 | 11/03/2018 - Swimkick Minioren Deel 3 (Blerick, NED) | 50 Farfalla (Esordienti C) | 00'50''19 | 00'53''86 | 09/12/2018 - Minioren-Junioren Deel 2 (Roermond, NED) |
Roemen Yves - 2006 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'31''92 | 00'31''66 | 17/02/2019 - Minioren-Junioren Wedstrijd Deel 3 (Weert, NED) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'39''06 | 00'39''08 | 17/02/2019 - Minioren-Junioren Wedstrijd Deel 3 (Weert, NED) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'48''54 | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'36''76 | 00'39''37 | 09/12/2018 - Minioren-Junioren Deel 2 (Roermond, NED) |
Rojas Dodge - 2006 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'37''11 | 00'39''26 | 17/02/2018 - 1° Alma Mater Sprint Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'47''21 | 00'48''35 | 17/02/2018 - 1° Alma Mater Sprint Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'43''99 | 00'43''92 | 09/12/2018 - Minioren-Junioren Deel 2 (Roermond, NED) |
Van Dijk Gido - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti C) | 00'53''75 | 50 Dorso (Esordienti C) | 01'00''13 | 50 Rana (Esordienti C) | Squalificato |
Wijnands Daan - 2002 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'26''84 | 00'26''60 | 30/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'32''72 | 00'33''14 | 29/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 50 Rana (JUNIORES) | 00'36''73 | 00'36''13 | 30/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'29''29 | 00'28''71 | 25/11/2018 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Limburg (Maastricht, NED) - 4° Day |
Wijnands Koen - 1998 | 50 Stile Libero | 00'26''84 | 00'26''56 | 30/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 50 Dorso | 00'31''60 | 00'31''89 | 29/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 50 Rana | 00'32''55 | 00'31''85 | 02/12/2018 - Zuidelijke Cirkel 2018 - 6° Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 50 Farfalla | 00'29''25 | 00'28''90 | 25/11/2018 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Limburg (Maastricht, NED) - 4° Day |
Willems Luuk - 1997 | 50 Stile Libero | 00'28''16 | 00'26''39 | 30/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 50 Dorso | 00'32''77 | 00'31''77 | 29/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 50 Rana | 00'35''54 | 00'35''26 | 17/02/2018 - 1° Alma Mater Sprint Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 50 Farfalla | 00'29''77 | 00'29''02 | 10/02/2019 - Landelijke Zwemcompetitie Deel 3 (Maastricht, NED) |