Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Zimsko Prvenstvo Srbije Konkurenciji 2018 (Zrenjanin, SRB) - 3° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | CADETTI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | CADETTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | JUNIORES | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | CADETTI | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | CADETTI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Misti | JUNIORES | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | CADETTI | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
Mistaffetta 4x50 Misti | CADETTI | |
1500 Stile Libero | JUNIORES | |
1500 Stile Libero | ASSOLUTI | |
1500 Stile Libero | CADETTI | |
1500 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI Finale | |
50 Farfalla | ASSOLUTI Finale | |
100 Rana | ASSOLUTI Finale | |
100 Rana | ASSOLUTI Finale | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
50 Dorso | ASSOLUTI Finale | |
50 Dorso | ASSOLUTI Finale | |
100 Misti | ASSOLUTI Finale | |
100 Misti | ASSOLUTI Finale | |
Mistaffetta 4x50 Misti | ASSOLUTI |
Zimsko Prvenstvo Srbije Konkurenciji 2018 (Zrenjanin, SRB) - 3° Day
SRB Plivacki Klub Spartak Subotica
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Der Teodora - 2003 | 200 Stile Libero (CADETTI) | 02'10''80 | 02'10''20 | 04/11/2018 - Grand-Prix Kup Zrenjanina 2018 (Zrenjanin, SRB) - 4° Day | 200 Stile Libero (Finale) | 02'10''47 | 02'10''20 | 04/11/2018 - Grand-Prix Kup Zrenjanina 2018 (Zrenjanin, SRB) - 4° Day |
Romic Vanja - 2006 | 100 Rana | 01'19''91 | 01'17''04 | 03/11/2018 - Grand-Prix Kup Zrenjanina 2018 (Zrenjanin, SRB) - 3° Day | 100 Misti | Squalificato | 01'16''89 | 11/11/2017 - Kup Kikinde 2017 (Kikinda, SRB) |
Zubelic Anja - 2004 | 100 Rana (CADETTI) | 01'15''31 | 01'13''36 | 03/11/2018 - Grand-Prix Kup Zrenjanina 2018 (Zrenjanin, SRB) - 3° Day | 100 Misti (CADETTI) | 01'09''68 | 01'12''13 | 26/11/2017 - Otvoreno Prvenstvo Srbije U Malim Bazenima (Novi Sad, SRB) - 3° Day | 100 Rana (Finale) | 01'13''92 | 01'13''36 | 03/11/2018 - Grand-Prix Kup Zrenjanina 2018 (Zrenjanin, SRB) - 3° Day | 100 Misti (Finale) | 01'08''98 | 01'12''13 | 26/11/2017 - Otvoreno Prvenstvo Srbije U Malim Bazenima (Novi Sad, SRB) - 3° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Dulic Danilo - 2006 | 50 Farfalla | 00'30''06 | 00'29''49 | 04/11/2018 - Grand-Prix Kup Zrenjanina 2018 (Zrenjanin, SRB) - 4° Day | 200 Stile Libero | 02'07''78 | 02'08''77 | 04/11/2018 - Grand-Prix Kup Zrenjanina 2018 (Zrenjanin, SRB) - 4° Day |
Hajagos Adriel - 2002 | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'25''34 | 00'25''73 | 05/11/2017 - Grand Prix - Kup Zrenjanina 2017 (Zrenjanin, SRB) - 4° Day | 50 Farfalla (Finale) | 00'24''96 | 00'25''73 | 05/11/2017 - Grand Prix - Kup Zrenjanina 2017 (Zrenjanin, SRB) - 4° Day |
Vukanic Vukasin - 2001 | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'27''77 | 00'27''63 | 26/11/2017 - Otvoreno Prvenstvo Srbije U Malim Bazenima (Novi Sad, SRB) - 3° Day | 100 Misti (JUNIORES) | 01'09''52 | 01'04''60 | 26/11/2017 - Otvoreno Prvenstvo Srbije U Malim Bazenima (Novi Sad, SRB) - 3° Day | 50 Dorso (Finale) | 00'27''55 | 00'27''63 | 26/11/2017 - Otvoreno Prvenstvo Srbije U Malim Bazenima (Novi Sad, SRB) - 3° Day |