1 | SUI Schwimmclub Winterthur | Gotsch Aliyah, Weber Selina, Prin Tabita, Noth Wilma | 02'08''60 | 517 | | | |
50m 33.99 (33.99) 100m 1:08.23 (34.24) [1:08.23] 150m 1:39.22 (30.99) 200m 2:08.60 (29.38) [1:00.37] |
2 | SUI Swim Team Lucerne | Achermann Selina, Maissen Fiona, Naf Tamara, Leu Lena | 02'10''44 | 496 | | | |
50m 30.72 (30.72) 100m 1:09.09 (38.37) [1:09.09] 150m 1:42.12 (33.03) 200m 2:10.44 (28.32) [1:01.35] |
3 | SUI Swim Regio Solothurn | De Micheli Flavia, Birrer Lena, Studer Leonie, Leibundgut Lena | 02'17''48 | 423 | | | |
50m 35.19 (35.19) 100m 1:15.11 (39.92) [1:15.11] 150m 1:48.20 (33.09) 200m 2:17.48 (29.28) [1:02.37] |
4 | SUI Swim Regio Solothurn | Broglie Emmanuelle, Bang Caroline Mathilde, Jost Bianca, Signoroni Xenia | 02'18''59 | 413 | | | |
50m 35.56 (35.56) 100m 1:15.76 (40.20) [1:15.76] 150m 1:48.42 (32.66) 200m 2:18.59 (30.17) [1:02.83] |
5 | SUI Swim Team Lucerne | Vogel Alina, Neumann Anastasia, Ming Seraina, De Groot Felice | 02'19''36 | 406 | | | |
50m 35.34 (35.34) 100m 1:16.71 (41.37) [1:16.71] 150m 1:49.30 (32.59) 200m 2:19.36 (30.06) [1:02.65] |
6 | SUI Schwimm Uster Wallisellen | Steinegger Sinja, Burkhard Mireille, Kliment Panna, Koch Chiara | 02'25''16 | 360 | | | |
50m 38.21 (38.21) 100m 1:18.13 (39.92) [1:18.13] 150m 1:54.26 (36.13) 200m 2:25.16 (30.90) [1:07.03] |
7 | SUI Schwimm Uster Wallisellen | Zdrahal Ellen, Kobler Miona, Schaffner Nina, Schrepfer Joy Melissa | 02'27''70 | 341 | | | |
50m 38.86 (38.86) 100m 1:20.49 (41.63) [1:20.49] 150m 1:56.30 (35.81) 200m 2:27.70 (31.40) [1:07.21] |
8 | SUI Schwimmclub Winterthur | Martinez Naomi Layla, Ntellis Alexia, Pazdera Lara, Schmidberger Anouk | 02'29''94 | 326 | | | |
50m 40.45 (40.45) 100m 1:20.94 (40.49) [1:20.94] 150m 1:56.55 (35.61) 200m 2:29.94 (33.39) [1:09.00] |
9 | SUI Swim Team Lucerne | Glanzmann Lya, Hafliger Annouk, Jost Jael, Helfenstein Linda | 02'30''65 | 322 | | | |
50m 39.29 (39.29) 100m 1:21.29 (42.00) [1:21.29] 150m 1:57.89 (36.60) 200m 2:30.65 (32.76) [1:09.36] |
10 | SUI Swim Regio Solothurn | Triozzi Emilia, Cuda Giada, Steffen Lena, Rihs Jana | 02'33''50 | 304 | | | |
50m 40.18 (40.18) 100m 1:23.75 (43.57) [1:23.75] 150m 2:00.92 (37.17) 200m 2:33.50 (32.58) [1:09.75] |
11 | SUI Swim Regio Solothurn | Christen Fabienne, Blumenthal Julia, Michel Celina Sara, Schafer Anna Rhea | 02'35''09 | 295 | | | |
50m 40.03 (40.03) 100m 1:22.65 (42.62) [1:22.65] 150m 2:01.72 (39.07) 200m 2:35.09 (33.37) [1:12.44] |
12 | SUI Wassersport-Club Kloten | Biasi Isabelle, Hammerle Nora, Jenni Anina, Strassle Yara | 02'37''38 | 282 | | | |
50m 41.69 (41.69) 100m 1:26.34 (44.65) [1:26.34] 150m 2:01.40 (35.06) 200m 2:37.38 (35.98) [1:11.04] |
13 | SUI Schwimm Uster Wallisellen | Muff Sheila, Arcacia Martinez Maria, Schmidt Kyoko, Sedlmeier Amelie | 02'46''63 | 238 | | | |
50m 44.07 (44.07) 100m 1:29.13 (45.06) [1:29.13] 150m 2:10.59 (41.46) 200m 2:46.63 (36.04) [1:17.50] |
14 | SUI Wassersportclub Albis | Brem Melina, Cervera Arriaga Ana Daniela, Bollier Leonie, Theiler Sophia Edda | 02'47''86 | 232 | | | |
50m 39.16 (39.16) 100m 1:27.39 (48.23) [1:27.39] 150m 2:13.09 (45.70) 200m 2:47.86 (34.77) [1:20.47] |
15 | SUI Wassersport-Club Kloten | Wachter Sereina, Wachter Flurina, Pavlovic Ines, Senesi Imola | 02'49''87 | 224 | | | |
50m 40.99 (40.99) 100m 1:34.49 (53.50) [1:34.49] 150m 2:14.71 (40.22) 200m 2:49.87 (35.16) [1:15.38] |
16 | SUI Schwimmclub Flipper Gossau | Schulze Emilou, Wurgler Anais, Nussbaumer Jana, Anhorn Mariella | 02'51''04 | 220 | | | |
50m 46.28 (46.28) 100m 1:35.71 (49.43) [1:35.71] 150m 2:13.23 (37.52) 200m 2:51.04 (37.81) [1:15.33] |
17 | SUI Swim Regio Solothurn | Henzi Sina, Sleiter Lara, Hegelbach Celine, Leibundgut Lena | 02'53''85 | 209 | | | |
50m 49.55 (49.55) 100m 1:37.12 (47.57) [1:37.12] 150m 2:17.63 (40.51) 200m 2:53.85 (36.22) [1:16.73] |
18 | SUI Schwimmklub Zollikon | Molvidson Louise, Naum Emma, Mulli Anais, Martignoni Charlotte | 03'13''35 | 152 | | | |
50m 46.90 (46.90) 100m 1:36.94 (50.04) [1:36.94] 150m 2:29.65 (52.71) 200m 3:13.35 (43.70) [1:36.41] |