Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
VII Otwarte Mistrzostwa Ostrzeszowa W Plywaniu (Ostrzeszow, POL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Stile Libero | Esordienti A2 | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Stile Libero | Esordienti B2 | |
50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
50 Stile Libero | Esordienti A2 | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | Esordienti A2 | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | JUNIORES | |
200 Stile Libero | Esordienti A1 | |
200 Stile Libero | Esordienti A2 | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | Esordienti B2 | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti B2 | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Rana | Esordienti B | |
50 Rana | Esordienti A2 | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | Esordienti B | |
50 Rana | Esordienti B2 | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | Esordienti A2 | |
50 Rana | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | Esordienti B2 | |
100 Farfalla | Esordienti A2 | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | JUNIORES | |
100 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti A2 | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | Esordienti B | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti B | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
50 Farfalla | Esordienti A2 | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | Esordienti A1 | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | Esordienti B2 | |
4x50 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x50 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Farfalla | Esordienti A1 | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | Esordienti A2 | |
100 Farfalla | Esordienti B2 |
VII Otwarte Mistrzostwa Ostrzeszowa W Plywaniu (Ostrzeszow, POL)
POL UKP Manta Jelcz-Laskowice
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Laszczak Aleksandra - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'33''30 | 00'35''43 | 10/02/2018 - V Zawody Plywackie O Puchar Wojta Osiecznica (Osiecznica, POL) - 2° Day | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'38''07 | 00'38''68 | 07/04/2018 - VII Mityng Plywacki Szukamy Talentow Im. Romana Banducha (Herby, POL) | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'24''28 | 01'24''54 | 07/04/2018 - VII Mityng Plywacki Szukamy Talentow Im. Romana Banducha (Herby, POL) |
Wilgosz Maria - 2005 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'30''48 | 00'31''77 | 28/10/2017 - VI Karkonoski Puchar Sprintu (Jelenia Gora, POL) | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'05''84 | 01'08''90 | 09/02/2018 - V Zawody Plywackie O Puchar Wojta Osiecznica (Osiecznica, POL) - 1° Day | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'14''20 | 01'14''94 | 07/04/2018 - VII Mityng Plywacki Szukamy Talentow Im. Romana Banducha (Herby, POL) | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'30''86 | 00'31''77 | 28/10/2017 - VI Karkonoski Puchar Sprintu (Jelenia Gora, POL) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Kobuszynski Jakub - 2006 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'34''93 | 200 Stile Libero (Esordienti A1) | 02'48''28 | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'24''37 | 01'27''38 | 10/02/2018 - V Zawody Plywackie O Puchar Wojta Osiecznica (Osiecznica, POL) - 2° Day |
Wierzbicki Igor - 2005 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'05''33 | 01'07''34 | 07/04/2018 - VII Mityng Plywacki Szukamy Talentow Im. Romana Banducha (Herby, POL) | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'13''35 | 01'14''77 | 10/02/2018 - V Zawody Plywackie O Puchar Wojta Osiecznica (Osiecznica, POL) - 2° Day | 100 Farfalla (Esordienti A2) | 01'18''08 | 01'20''00 | 10/02/2018 - V Zawody Plywackie O Puchar Wojta Osiecznica (Osiecznica, POL) - 2° Day |
Wilgosz Szczepan - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | Squalificato | 00'38''99 | 07/04/2018 - VII Mityng Plywacki Szukamy Talentow Im. Romana Banducha (Herby, POL) | 50 Rana (Esordienti B) | 00'51''40 | 00'48''62 | 10/02/2018 - V Zawody Plywackie O Puchar Wojta Osiecznica (Osiecznica, POL) - 2° Day | 100 Misti (Esordienti B) | 01'36''50 |
Wolodko Oskar - 2005 | 200 Stile Libero (Esordienti A2) | 02'48''81 | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'33''91 | 01'34''58 | 07/04/2018 - VII Mityng Plywacki Szukamy Talentow Im. Romana Banducha (Herby, POL) | 50 Rana (Esordienti A2) | 00'42''99 | 00'43''26 | 07/04/2018 - VII Mityng Plywacki Szukamy Talentow Im. Romana Banducha (Herby, POL) |
Wolodko Wiktor - 2007 | 100 Rana (Esordienti B2) | 01'45''80 | 01'49''94 | 07/04/2018 - VII Mityng Plywacki Szukamy Talentow Im. Romana Banducha (Herby, POL) | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'47''68 | 00'49''08 | 07/04/2018 - VII Mityng Plywacki Szukamy Talentow Im. Romana Banducha (Herby, POL) | 100 Misti (Esordienti B2) | 01'42''91 |