Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
VII Otwarte Mistrzostwa Ostrzeszowa W Plywaniu (Ostrzeszow, POL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Stile Libero | Esordienti A2 | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Stile Libero | Esordienti B2 | |
50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
50 Stile Libero | Esordienti A2 | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | Esordienti A2 | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | JUNIORES | |
200 Stile Libero | Esordienti A1 | |
200 Stile Libero | Esordienti A2 | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | Esordienti B2 | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti B2 | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Rana | Esordienti B | |
50 Rana | Esordienti A2 | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | Esordienti B | |
50 Rana | Esordienti B2 | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | Esordienti A2 | |
50 Rana | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | Esordienti B2 | |
100 Farfalla | Esordienti A2 | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | JUNIORES | |
100 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti A2 | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | Esordienti B | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti B | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
50 Farfalla | Esordienti A2 | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | Esordienti A1 | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | Esordienti B2 | |
4x50 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x50 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Farfalla | Esordienti A1 | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | Esordienti A2 | |
100 Farfalla | Esordienti B2 |
VII Otwarte Mistrzostwa Ostrzeszowa W Plywaniu (Ostrzeszow, POL)
50 Stile Libero Esordienti B
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. FINA |
---|---|---|---|---|---|
1 | Pawlowski Kornel | 2008 | POL MKP Atol Olesnica | 00'34''07 | |
2 | Kaszubowski Borys | 2008 | POL Ks Wankan Legnica | 00'36''05 | |
3 | Twarog Mateusz | 2008 | POL Uks Krosnicka Przystan | 00'37''24 | |
4 | Prus Adam | 2008 | POL Sp Meduza Pajeczno | 00'37''69 | |
5 | Michalczuk Marcin | 2008 | POL Kp 7 Zdroj Trzebnica | 00'37''70 | |
6 | Nizniowski Piotr | 2009 | POL Ks Krotosz Krotoszyn | 00'39''33 | |
7 | Szega Daniel | 2008 | POL Uks Junior Kluczbork | 00'40''39 | |
8 | Kepa Marek | 2008 | POL Miedzyszkolny Klub Sportowy Swim Academy Termy Jakuba Ol | 00'40''49 | |
9 | Tomalik Antoni | 2008 | POL Kp 7 Zdroj Trzebnica | 00'41''10 | |
10 | Makodonski Oliwier | 2008 | POL Miedzyszkolny Klub Sportowy Swim Academy Termy Jakuba Ol | 00'43''19 | |
11 | Idzikowski Filip | 2010 | POL Uks Maratonczyk Sp-11 Ostrow Wlkp. | 00'43''83 | |
12 | Walczak Kacper | 2008 | POL Kaliski Klub Sportowy Wlokniarz 1925 Kalisz | 00'44''99 | |
13 | Slowik Patryk | 2008 | POL Mlodziezowy Klub Plywacki Gdansk | 00'47''38 | |
14 | Bartczak Filip | 2008 | POL Mlodziezowy Klub Plywacki Gdansk | 00'48''43 | |
15 | Kuriata Mateusz | 2008 | POL Mlodziezowy Klub Plywacki Gdansk | 00'49''36 | |
16 | Grabus Mikolaj | 2008 | POL Uks Dziewiatka Osir Kalisz | 00'49''39 | |
17 | Wacowski Kajetan | 2008 | POL Kaliski Klub Sportowy Wlokniarz 1925 Kalisz | 00'49''77 | |
18 | Prochacki Filip | 2009 | POL Kaliski Klub Sportowy Wlokniarz 1925 Kalisz | 00'55''31 | |
19 | Gorzelanny Franciszek | 2009 | POL Mlodziezowy Klub Plywacki Gdansk | 01'08''56 | |
20 | Baraniak Szymon | 2009 | POL Mlodziezowy Klub Plywacki Gdansk | 01'11''28 | |
    | Wilgosz Szczepan | 2008 | POL UKP Manta Jelcz-Laskowice | Squalificato |