Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Miedzynarodowe Mistrzostwa Miasta Gdanska (Gdansk, POL) - 2° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
50 Farfalla | Esordienti A2 | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti A2 | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti A2 | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | Esordienti A1 | |
100 Misti | Esordienti A2 | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | RAGAZZI |
Miedzynarodowe Mistrzostwa Miasta Gdanska (Gdansk, POL) - 2° Day
POL Uczniowski Klub Sportowy ,, Aquastacja Gdansk''
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Gawerska Pola - 2005 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'15''36 | 100 Misti (Esordienti A2) | 01'29''33 |
Jarosiewicz Iga - 2005 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'18''79 | 100 Misti (Esordienti A2) | 01'34''04 |
Makila Marianna - 2004 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'19''99 | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'23''82 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Binkowski Jakub - 2005 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'17''06 | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'32''69 |
Horsten Tymon - 2005 | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'36''47 | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'37''95 |
Ortmann Mateusz - 2005 | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'40''26 | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'28''77 |
Pilat Maciej - 2004 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'08''49 | 100 Misti (Esordienti A2) | 01'22''08 |
Pisanski Michal - 2005 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'08''54 | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'20''50 |
Szelezniak Bialkowski Julian - 2004 | 50 Farfalla (Esordienti A2) | 00'31''35 | 100 Misti (Esordienti A2) | 01'15''25 |
Wozny Oskar - 2003 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'13''76 | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'15''80 |