Rupp Ewa
POL Iks Druga Strona Sportu Krakow (1956)
Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Tempi Migliori
Tipo | Ultima Gara | Media Ult. 12 Mesi | Tempo Migliore |
---|---|---|---|
50 Stile Libero | 00'53''97     16/12/2022 | 00'53''24     06/11/2021 | |
100 Stile Libero | 02'01''60'     17/12/2022 | 02'01''60'     17/12/2022 | |
400 Stile Libero | 08'50''51'     14/05/2023 | 08'50''51'     14/05/2023 | |
50 Dorso | 01'02''00     17/12/2022 | 01'02''00     17/12/2022 | |
100 Dorso | 02'15''98'     13/05/2023 | 02'15''98'     13/05/2023 | |
200 Dorso | 04'42''23'     14/05/2023 | 04'42''23'     14/05/2023 | |
50 Rana | 01'05''66     06/11/2021 | 01'05''66     06/11/2021 | |
100 Rana | 02'25''93'     06/11/2021 | 02'25''93'     06/11/2021 | |
50 Farfalla | 01'12''12     17/12/2022 | 01'12''12     17/12/2022 | |
200 Misti | 04'57''95'     13/05/2023 | 04'57''95'     13/05/2023 |
Gare Disputate
Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski W Kategoriach Masters (Poznan, POL) - 2° Day
100 Dorso
Master 25 | |||||||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wojtowicz Gabriela | 1995 | POL Sms Olsztyn | 01'01''23 | |||
2 | Kosla Marta | 1993 | POL Warsaw Masters Team | 01'09''99 | |||
3 | Petryszyn Katarzyna | 1994 | POL Warsaw Masters Team | 01'10''99 | Master 30 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Dolinska Aneta | 1990 | POL Water Squad | 01'29''79 | Master 35 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Kaczmarek Agnieszka | 1985 | POL Water Squad | 01'09''92 | |||
2 | Palmowska Paulina | 1985 | POL Stow. Siemacha Asp Krakow | 01'12''04 | Master 40 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Pisarska Zuzanna | 1981 | POL Mks Dziewiatka Dzierzoniow | 01'08''10 | Master 45 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Wojcicka Anna | 1975 | POL Sp Masters Lublin | 01'28''96 | |||
2 | Baranska Justyna | 1977 | POL Utw Masters Zgierz | 01'46''10 | Master 55 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Piwowarczyk Elzbieta | 1966 | POL Iswim Bialystok | 01'31''22 | Master 60 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Mroz Urszula | 1962 | POL Utw Masters Zgierz | 01'31''93 | Master 65 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Lasinska Blachowicz Malgorzata | 1954 | POL Uczniowski Klub Sportowy City Zen Poznan | 02'15''23 | |||
2 | Rupp Ewa | 1956 | POL Poland | 02'16''43 | Master 70 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Zylinska Teresa | 1950 | POL Towarzystwo Sportowe Weteran Zabrze | 02'24''01 |