Rupp Ewa
POL Iks Druga Strona Sportu Krakow (1956)
Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Tempi Migliori
Tipo | Ultima Gara | Media Ult. 12 Mesi | Tempo Migliore |
---|---|---|---|
50 Stile Libero | 00'53''97     16/12/2022 | 00'53''24     06/11/2021 | |
100 Stile Libero | 02'01''60'     17/12/2022 | 02'01''60'     17/12/2022 | |
400 Stile Libero | 08'50''51'     14/05/2023 | 08'50''51'     14/05/2023 | |
50 Dorso | 01'02''00     17/12/2022 | 01'02''00     17/12/2022 | |
100 Dorso | 02'15''98'     13/05/2023 | 02'15''98'     13/05/2023 | |
200 Dorso | 04'42''23'     14/05/2023 | 04'42''23'     14/05/2023 | |
50 Rana | 01'05''66     06/11/2021 | 01'05''66     06/11/2021 | |
100 Rana | 02'25''93'     06/11/2021 | 02'25''93'     06/11/2021 | |
50 Farfalla | 01'12''12     17/12/2022 | 01'12''12     17/12/2022 | |
200 Misti | 04'57''95'     13/05/2023 | 04'57''95'     13/05/2023 |
Gare Disputate
Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski W Kategoriach Masters (Poznan, POL) - 1° Day
50 Stile Libero
Master 25 | |||||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
---|---|---|---|---|---|
1 | Wojtowicz Gabriela | 1995 | POL Sms Olsztyn | 00'26''54 | |
2 | Gajdowska Agnieszka | 1995 | POL Water Squad | 00'26''84 | |
3 | Musik Wiktoria | 1997 | POL UKS Trojka Czestochowa | 00'27''18 | |
4 | Pawlaczek Natalia | 1993 | POL Fundacja Hasten | 00'27''30 | |
5 | Sasin Dominika | 1994 | POL KS AZS Awf Wroclaw | 00'27''44 | |
6 | Szyszkowska Karolina | 1996 | POL Water Squad | 00'27''82 | |
7 | Petryszyn Katarzyna | 1994 | POL Warsaw Masters Team | 00'28''22 | |
8 | Kosla Marta | 1993 | POL Warsaw Masters Team | 00'29''28 | |
9 | Zbikowska Joanna | 1996 | POL UKS Delfin Legionowo | 00'29''96 | |
10 | Nowak Sonia | 1996 | POL UKS Trojka Czestochowa | 00'30''47 | Master 30 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Kaczmarek Magdalena | 1992 | POL Poland | 00'29''05 | |
2 | Krysiak Olga | 1991 | POL Warsaw Masters Team | 00'29''30 | |
3 | Dolinska Aneta | 1990 | POL Water Squad | 00'31''99 | Master 35 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Palmowska Paulina | 1985 | POL Stow. Siemacha Asp Krakow | 00'29''25 | |
2 | Sikora Sabina | 1984 | POL Uks Jasien Sucha Beskidzka | 00'29''28 | |
3 | Kaczmarek Agnieszka | 1985 | POL Water Squad | 00'29''59 | |
4 | Hebel Aleksandra | 1987 | POL Water Squad | 00'33''82 | |
5 | Dabrowska Anna | 1987 | POL Water Squad | 00'38''61 | |
6 | Sobczak Porada Joanna | 1987 | POL Warsaw Masters Team | 00'44''30 | Master 40 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Pisarska Zuzanna | 1981 | POL Mks Dziewiatka Dzierzoniow | 00'27''38 | |
2 | Iwaniuk Mroz Magdalena | 1979 | POL Iswim Bialystok | 00'31''01 | |
3 | Dargas Miszczak Monika | 1981 | POL Warsaw Masters Team | 00'33''28 | |
4 | Bejster Edyta | 1981 | POL Mks Dziewiatka Dzierzoniow | 00'38''26 | |
5 | Pytel Aneta | 1979 | POL Uks Jasien Sucha Beskidzka | 00'41''99 | |
6 | Wisniewska Katarzyna | 1981 | POL Utw Masters Zgierz | 00'46''20 | Master 45 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Baranska Justyna | 1977 | POL Utw Masters Zgierz | 00'39''75 | |
2 | Wegrzycka Katarzyna | 1977 | POL Utw Masters Zgierz | 00'40''86 | |
3 | Kaczmarek Malgorzata | 1976 | POL Utw Masters Zgierz | 00'50''39 | |
4 | Zajaczek Magdalena | 1976 | POL KS Warta Poznan | 00'51''87 | |
5 | Gorockiewicz Sylwia | 1975 | POL KS Warta Poznan | 01'01''04 | Master 50 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Scibiorek Malgorzata | 1971 | POL Utw Masters Zgierz | 00'30''46 | Master 55 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Piwowarczyk Elzbieta | 1966 | POL Iswim Bialystok | 00'34''15 | |
2 | Ayomo Bozena | 1966 | POL Water Squad | 00'39''79 | Master 60 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Mroz Urszula | 1962 | POL Utw Masters Zgierz | 00'33''30 | |
2 | Wasilewicz Joanna | 1959 | POL MKS Juvenia Bialystok | 00'37''39 | Master 65 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Krupinska Anna | 1953 | POL KS Warta Poznan | 00'50''47 | |
2 | Rupp Ewa | 1956 | POL Poland | 00'53''97 | Master 70 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Druzynska Genowefa | 1951 | POL Towarzystwo Sportowe Weteran Zabrze | 00'53''67 | |
2 | Lipniarska Skubis Barbara | 1952 | POL UKP Unia Oswiecim | 00'55''27 | |
3 | Zylinska Teresa | 1950 | POL Towarzystwo Sportowe Weteran Zabrze | 00'55''32 | |
4 | Szemberg Anna | 1949 | POL Warsaw Masters Team | 00'57''71 |