Lysiak Piotr
POL Klub Sportowy Korona 1919 Krakow (1973)
Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Tempi Migliori
Tipo | Ultima Gara | Media Ult. 12 Mesi | Tempo Migliore |
---|---|---|---|
50 Stile Libero | 00'31''64     13/05/2023 | 00'31''04     06/11/2021 | |
200 Stile Libero | 02'39''33'     13/05/2023 | 02'39''33'     13/05/2023 | |
50 Dorso | 00'37''74     14/05/2023 | 00'37''74     14/05/2023 | |
50 Rana | 00'39''40     12/11/2023 | 00'38''81     06/11/2021 | |
100 Rana | 01'26''49'     11/11/2023 | 01'23''28'     06/11/2021 | |
200 Rana | 03'05''54'     11/11/2023 | 03'05''54'     11/11/2023 | |
50 Farfalla | 00'35''95     14/05/2023 | 00'35''95     14/05/2023 | |
100 Farfalla | 01'22''92'     12/11/2023 | 01'22''92'     12/11/2023 | |
100 Misti | 01'18''31'     06/11/2021 | 01'18''31'     06/11/2021 | |
400 Misti | 06'17''81'     11/11/2023 | 06'17''81'     11/11/2023 |
Gare Disputate
Otwarte Zimowe Mistrzostwa Polski W Plywaniu W Masters (Lodz, POL) - 3° Day
50 Rana
Master 20 | |||||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
---|---|---|---|---|---|
1 | Wladyka Marcin | 2002 | POL UKS Wodnik 29 Katowice | 00'29''42 | |
2 | Pakula Mateusz | 2000 | POL Feel The Water Lodz | 00'29''64 | |
3 | Polowski Jakub | 2000 | POL Niezrzeszeni | 00'30''07 | Master 25 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Szer Michal | 1995 | POL MKS Park Wodny Tarnowskie Gory | 00'28''53 | |
2 | Frymus Tyberiusz | 1995 | POL Swimming Masters Team Szczecin | 00'29''72 | |
3 | Dabrowski Pawel | 1998 | POL Niezrzeszeni | 00'30''05 | |
4 | Lis Patryk | 1998 | POL Stowarzyszenie Plywacko-Sportowe Masters Avia Swidnik | 00'30''65 | |
5 | Chowaniec Mateusz | 1995 | POL UKS Trojka Czestochowa | 00'31''08 | |
6 | Szymanski Mateusz | 1996 | POL Fundacja Akademia Plywania H2o | 00'32''14 | |
7 | Szewczyk Jachym Maciej | 1996 | POL Klub Sportowy Korona 1919 Krakow | 00'32''22 | |
8 | Kurek Mateusz | 1994 | POL UKS Trojka Czestochowa | 00'35''71 | |
9 | Zrodlak Patryk | 1997 | POL Fundacja Power Swimming | 00'37''44 | Master 30 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Cieslak Marcin | 1992 | POL 5 Styl Warszawa | 00'28''24 | |
2 | Wypych Filip | 1991 | POL Feel The Water Lodz | 00'29''17 | |
3 | Rudzki Dominik | 1992 | POL Water Squad | 00'30''48 | |
4 | Barnasiuk Michal | 1992 | POL 5 Styl Warszawa | 00'30''78 | |
5 | Szczuka Pawel | 1992 | POL Aquasfera Masters Olsztyn | 00'32''19 | |
6 | Kotynia Piotr | 1990 | POL Utw Masters Zgierz | 00'35''03 | |
7 | Grabowski Grzegorz | 1989 | POL Aquasfera Masters Olsztyn | 00'35''56 | |
8 | Bryla Kamil | 1992 | POL Niezrzeszeni | 00'39''11 | |
    | Gorczyca Przemyslaw | 1990 | POL Mlodziezowy Klub Plywacki Gdansk | Squalificato | Master 35 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Safronczyk Piotr | 1988 | POL Klub Sportowy Mako | 00'29''29 | |
2 | Kuchuk Oleksandr | 1986 | POL KS Warta Poznan | 00'31''18 | |
3 | Kozak Stanislaw | 1986 | POL Warsaw Masters Team | 00'31''49 | |
4 | Zielonka Rafal | 1986 | POL Stowarzyszenie Plywacko-Sportowe Masters Avia Swidnik | 00'31''88 | |
5 | Swiderski Marek | 1987 | POL Vipers Lodz | 00'34''67 | |
6 | Gorbaczow Jacek | 1987 | POL Grupa Plywacka Gdynia Masters | 00'37''72 | |
7 | Stasiaczek Michal | 1984 | POL Swim Club Masters Sleza | 00'41''58 | |
8 | Grzelczak Tomasz | 1985 | POL Niezrzeszeni | 00'41''99 | Master 40 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Szymkowiak Marcin | 1980 | POL KS Warta Poznan | 00'31''20 | |
2 | Jagiello Waldemar | 1979 | POL Utw Masters Zgierz | 00'32''31 | |
3 | Michniewski Przemyslaw | 1983 | POL Masters Lodz | 00'32''46 | |
4 | Pehl Roland | 1981 | POL Niezrzeszeni | 00'34''92 | |
    | Zielinski Karol | 1980 | POL Uks Sparta Grodzisk Mazowiecki | 00'34''92 | |
6 | Jankowski Tobiasz Piotr | 1983 | POL Niezrzeszeni | 00'35''14 | |
7 | Broniszewski Jakub | 1980 | POL 5 Styl Warszawa | 00'38''55 | |
8 | Wozniak Jaroslaw | 1980 | POL Utw Masters Zgierz | 00'39''40 | |
9 | Plotnicki Andrzej | 1982 | POL Uks Sparta Grodzisk Mazowiecki | 00'39''48 | |
10 | Pieslak Roman | 1979 | POL Koszalinskie Tkkf | 00'39''80 | |
11 | Karczmarczyk Jakub | 1980 | POL Masters Lodz | 00'39''84 | Master 45 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Ostrowski Bartosz | 1977 | POL Warsaw Masters Team | 00'31''13 | |
2 | Garajszki Peter | 1978 | POL Water Squad | 00'31''17 | |
3 | Kolenkiewicz Pawel | 1977 | POL Swim Club Masters Sleza | 00'33''28 | |
4 | Golon Mariusz | 1978 | POL Aquastars Banino | 00'33''49 | |
5 | Sleczka Krzysztof | 1974 | POL Uks Delfin Masters Tarnobrzeg | 00'33''57 | |
6 | Luczak Jacek | 1978 | POL Aquasfera Masters Olsztyn | 00'34''63 | |
7 | Stefurak Radoslaw | 1974 | POL Swim Club Masters Sleza | 00'37''84 | |
8 | Gajda Tomasz | 1978 | POL Utw Masters Zgierz | 00'39''39 | |
9 | Gaede Piotr | 1974 | POL Delfin Masters Lodz | 00'40''62 | |
10 | Wojcicki Rafal | 1975 | POL Sp Masters Lublin | 00'41''17 | |
11 | Maciejewski Rafal | 1974 | POL Masters Lodz | 00'42''65 | |
12 | Zielinski Michal | 1977 | POL Utw Masters Zgierz | 00'44''98 | Master 50 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Formas Slawomir | 1969 | POL Muks Gilus Gilowice | 00'30''42 | |
2 | Baranik Mariusz | 1969 | POL Klub Sportowy Korona 1919 Krakow | 00'35''03 | |
3 | Jawien Krzysztof | 1971 | POL Klub Sportowy Korona 1919 Krakow | 00'36''31 | |
4 | Horil Juraj | 1972 | SVK Kupele Piestany | 00'37''07 | |
5 | Lipinski Cezary | 1972 | POL Stowarzyszenie Plywacko-Sportowe Masters Avia Swidnik | 00'38''22 | |
6 | Morozowski Wiktor | 1973 | POL Utw Masters Zgierz | 00'38''49 | |
7 | Matyszewski Grzegorz | 1971 | POL Water Squad | 00'39''17 | |
8 | Lysiak Piotr | 1973 | POL Klub Sportowy Korona 1919 Krakow | 00'39''40 | |
9 | Henzel Grzegorz | 1971 | POL Rmks Rybnik | 00'41''52 | |
10 | Mamrot Artur | 1972 | POL Koszalinskie Tkkf | 00'43''05 | Master 55 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Kozlowski Romuald | 1966 | POL Water Squad | 00'33''35 | |
2 | Wolnicki Robert | 1964 | POL Uks Sparta Grodzisk Mazowiecki | 00'35''55 | |
3 | Vechirko Pavlo | 1968 | POL Ks Masters Polkowice | 00'37''11 | |
4 | Mucha Grzegorz | 1967 | POL Klub Sportowy Korona 1919 Krakow | 00'38''12 | |
5 | Pycia Adam | 1966 | POL Klub Sportowy Korona 1919 Krakow | 00'40''66 | |
6 | Gozdan Dariusz | 1968 | POL Aquasfera Masters Olsztyn | 00'41''57 | |
7 | Adamowicz Pawel | 1967 | POL Water Squad | 00'42''34 | |
8 | Rudzinski Michal | 1966 | POL Utw Masters Zgierz | 00'44''21 | |
9 | Mandziuk Grzegorz | 1965 | POL Tp Masters Opole | 00'51''09 | Master 60 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Mrozinski Jerzy | 1959 | POL UKS Wodnik 29 Katowice | 00'36''22 | |
2 | Zmiejko Wojciech | 1963 | POL MKS Juvenia Bialystok | 00'36''78 | |
3 | Piszczek Waldemar | 1962 | POL Klub Sportowy Korona 1919 Krakow | 00'37''74 | |
4 | Waraczewski Przemyslaw | 1962 | POL KS Warta Poznan | 00'39''33 | |
5 | Szozda Zbigniew | 1960 | POL MKP Szczecin | 00'39''76 | |
6 | Obiedzinski Tadeusz | 1959 | POL Utw Masters Zgierz | 00'42''31 | |
7 | Sejmicki Stanislaw | 1961 | POL KS KSZO Ostrowiec Swietokrzyski | 00'43''08 | |
8 | Jasinski Zdzislaw | 1960 | POL Utw Masters Zgierz | 00'44''03 | |
9 | Toporski Janusz | 1959 | POL Klub Sportowy Korona 1919 Krakow | 00'45''87 | |
10 | Zwierzynski Roman | 1960 | POL Swim Club Masters Sleza | 00'51''41 | Master 65 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Piechula Adolf | 1957 | POL Klub Sportowy Pieytraszyn | 00'42''41 | |
2 | Sypniewski Andrzej Jozef | 1957 | POL Utw Masters Zgierz | 00'43''18 | |
3 | Rosik Kazimierz | 1955 | POL Ks Masters Polkowice | 00'49''93 | |
4 | Lasowy Marian | 1955 | POL Koszalinskie Tkkf | 00'50''06 | |
5 | Kwiatkowski Boguslaw | 1956 | POL Klub Sportowy Korona 1919 Krakow | 01'12''52 | |
    | Marszalek Juliusz | 1954 | POL Utw Masters Zgierz | Squalificato | Master 70 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Nowak Michal | 1952 | POL Warsaw Masters Team | 00'38''31 | |
2 | Grzeszewski Slawomir | 1953 | POL MKP Szczecin | 00'42''35 | |
3 | Jacaszek Andrzej | 1953 | POL Grupa Plywacka Gdynia Masters | 00'43''69 | |
4 | Kaleta Janusz | 1952 | POL KS Warta Poznan | 00'48''85 | |
5 | Kornicki Wieslaw | 1949 | POL Towarzystwo Sportowe Weteran Zabrze | 00'48''98 | |
6 | Sikorski Stanislaw | 1951 | POL Utw Masters Zgierz | 00'50''99 | Master 75 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Wiczel Roman | 1948 | POL Utw Masters Zgierz | 00'44''39 | |
2 | Zientara Henryk | 1946 | POL Torun Multisport Team | 00'56''08 | |
    | Boboli Jan Maciej | 1948 | POL Grupa Plywacka Gdynia Masters | Squalificato | Master 80 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Fecica Daniel | 1940 | POL Towarzystwo Sportowe Weteran Zabrze | 00'50''91 | |
2 | Skwarlo Andrzej | 1939 | POL Grupa Plywacka Gdynia Masters | 01'05''55 |