Lysiak Piotr
POL Klub Sportowy Korona 1919 Krakow (1973)
Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Tempi Migliori
Tipo | Ultima Gara | Media Ult. 12 Mesi | Tempo Migliore |
---|---|---|---|
50 Stile Libero | 00'31''64     13/05/2023 | 00'31''04     06/11/2021 | |
200 Stile Libero | 02'39''33'     13/05/2023 | 02'39''33'     13/05/2023 | |
50 Dorso | 00'37''74     14/05/2023 | 00'37''74     14/05/2023 | |
50 Rana | 00'39''40     12/11/2023 | 00'38''81     06/11/2021 | |
100 Rana | 01'26''49'     11/11/2023 | 01'23''28'     06/11/2021 | |
200 Rana | 03'05''54'     11/11/2023 | 03'05''54'     11/11/2023 | |
50 Farfalla | 00'35''95     14/05/2023 | 00'35''95     14/05/2023 | |
100 Farfalla | 01'22''92'     12/11/2023 | 01'22''92'     12/11/2023 | |
100 Misti | 01'18''31'     06/11/2021 | 01'18''31'     06/11/2021 | |
400 Misti | 06'17''81'     11/11/2023 | 06'17''81'     11/11/2023 |
Gare Disputate
Otwarte Zimowe Mistrzostwa Polski W Plywaniu W Masters (Lodz, POL) - 2° Day
200 Rana
Master 20 | |||||||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szwedzki Jakub | 2000 | POL Miedzyszkolny Klub Sportowy Trojka Lodz | 02'40''16 | |||
2 | Chlad Bartosz | 2001 | POL Niezrzeszeni | 03'02''89 | |||
3 | Kocik Olaf | 2003 | POL Niezrzeszeni | 03'26''38 | Master 25 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Frymus Tyberiusz | 1995 | POL Swimming Masters Team Szczecin | 02'27''19 | |||
2 | Chowaniec Mateusz | 1995 | POL UKS Trojka Czestochowa | 02'32''30 | |||
3 | Rusztyk Jakub | 1997 | POL Niezrzeszeni | 02'34''90 | |||
4 | Szczepankiewicz Mateusz | 1996 | POL Mlodziezowy Klub Plywacki Gdansk | 02'35''20 | |||
5 | Szewczyk Jachym Maciej | 1996 | POL Klub Sportowy Korona 1919 Krakow | 02'46''62 | |||
6 | Sedrowicz Maciej | 1997 | POL Niezrzeszeni | 03'04''84 | Master 30 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Aptewicz Arkadiusz | 1993 | POL Water Squad | 02'23''29 | |||
2 | Matczak Mateusz | 1989 | POL Utw Masters Zgierz | 02'26''77 | |||
3 | Barnasiuk Michal | 1992 | POL 5 Styl Warszawa | 02'28''33 | |||
4 | Kotynia Piotr | 1990 | POL Utw Masters Zgierz | 02'56''42 | Master 35 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Kuchuk Oleksandr | 1986 | POL KS Warta Poznan | 02'40''37 | |||
2 | Kozak Stanislaw | 1986 | POL Warsaw Masters Team | 02'41''05 | |||
3 | Kieres Michal | 1984 | POL Aquasfera Masters Olsztyn | 03'02''04 | |||
4 | Grzelczak Tomasz | 1985 | POL Niezrzeszeni | 03'29''15 | Master 40 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Kaczmarek Stanislaw | 1979 | POL Landsberg Crew Gorzow Wlkp. | 02'41''11 | |||
2 | Michniewski Przemyslaw | 1983 | POL Masters Lodz | 02'42''36 | |||
3 | Jagiello Waldemar | 1979 | POL Utw Masters Zgierz | 02'46''43 | |||
4 | Pieslak Roman | 1979 | POL Koszalinskie Tkkf | 02'51''74 | |||
5 | Pehl Roland | 1981 | POL Niezrzeszeni | 02'53''72 | |||
6 | Zielinski Karol | 1980 | POL Uks Sparta Grodzisk Mazowiecki | 02'54''68 | |||
7 | Karczmarczyk Jakub | 1980 | POL Masters Lodz | 03'20''49 | |||
8 | Wozniak Jaroslaw | 1980 | POL Utw Masters Zgierz | 03'23''29 | |||
9 | Grabarczyk Marcin | 1979 | POL Masters Lodz | 03'24''96 | Master 45 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Kolenkiewicz Pawel | 1977 | POL Swim Club Masters Sleza | 02'41''53 | |||
2 | Rogosz Pawel | 1976 | POL Warsaw Masters Team | 02'42''04 | |||
3 | Bielski Dymitr | 1977 | POL Warsaw Masters Team | 02'51''38 | |||
4 | Luczak Jacek | 1978 | POL Aquasfera Masters Olsztyn | 03'01''91 | |||
5 | Pawlowski Krzysztof | 1977 | POL SP Motyl Mosir Stalowa Wola | 03'02''95 | |||
6 | Gaede Piotr | 1974 | POL Delfin Masters Lodz | 03'12''38 | |||
7 | Stefurak Radoslaw | 1974 | POL Swim Club Masters Sleza | 03'14''58 | Master 50 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Formas Slawomir | 1969 | POL Muks Gilus Gilowice | 02'29''08 | |||
2 | Jawien Krzysztof | 1971 | POL Klub Sportowy Korona 1919 Krakow | 02'53''77 | |||
3 | Lysiak Piotr | 1973 | POL Klub Sportowy Korona 1919 Krakow | 03'05''54 | |||
4 | Kadlubiec Jacek | 1971 | POL Delfin Masters Lodz | 03'07''07 | |||
5 | Horil Juraj | 1972 | SVK Kupele Piestany | 03'09''72 | |||
6 | Sikorski Bartosz | 1973 | POL Swim Club Masters Sleza | 03'20''49 | |||
7 | Matyszewski Grzegorz | 1971 | POL Water Squad | 03'23''60 | |||
8 | Morozowski Wiktor | 1973 | POL Utw Masters Zgierz | 03'38''75 | Master 55 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Kozlowski Romuald | 1966 | POL Water Squad | 02'55''28 | |||
2 | Wolnicki Robert | 1964 | POL Uks Sparta Grodzisk Mazowiecki | 03'00''86 | |||
3 | Pycia Adam | 1966 | POL Klub Sportowy Korona 1919 Krakow | 03'20''56 | |||
4 | Gozdan Dariusz | 1968 | POL Aquasfera Masters Olsztyn | 03'31''69 | |||
5 | Rudzinski Michal | 1966 | POL Utw Masters Zgierz | 03'37''16 | Master 60 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Mrozinski Jerzy | 1959 | POL UKS Wodnik 29 Katowice | 03'06''55 | |||
2 | Waraczewski Przemyslaw | 1962 | POL KS Warta Poznan | 03'11''92 | |||
3 | Kozlikowski Marek | 1961 | POL Aquasfera Masters Olsztyn | 03'18''72 | |||
4 | Szozda Zbigniew | 1960 | POL MKP Szczecin | 03'30''17 | |||
5 | Toporski Janusz | 1959 | POL Klub Sportowy Korona 1919 Krakow | 03'30''86 | |||
6 | Sejmicki Stanislaw | 1961 | POL KS KSZO Ostrowiec Swietokrzyski | 03'35''96 | Master 65 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Katkevicius Sigitas | 1957 | LTU Dzukijos Vandenis | 02'50''35 | |||
2 | Piechula Adolf | 1957 | POL Klub Sportowy Pieytraszyn | 03'33''77 | |||
3 | Sypniewski Andrzej Jozef | 1957 | POL Utw Masters Zgierz | 03'43''77 | |||
4 | Marszalek Juliusz | 1954 | POL Utw Masters Zgierz | 03'55''62 | |||
5 | Lasowy Marian | 1955 | POL Koszalinskie Tkkf | 04'11''61 | |||
6 | Rosik Kazimierz | 1955 | POL Ks Masters Polkowice | 04'12''83 | Master 70 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Nowak Michal | 1952 | POL Warsaw Masters Team | 03'24''68 | |||
2 | Grzeszewski Slawomir | 1953 | POL MKP Szczecin | 03'44''35 | |||
3 | Kaleta Janusz | 1952 | POL KS Warta Poznan | 03'50''25 | |||
4 | Jacaszek Andrzej | 1953 | POL Grupa Plywacka Gdynia Masters | 03'50''39 | |||
5 | Wasiuk Janusz | 1953 | POL Masters - Krasnik | 04'28''16 | |||
6 | Irczyk Leon | 1951 | POL Rydultowska Akademia Aktywnego Seniora 60+ | 05'00''82 | Master 75 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Wiczel Roman | 1948 | POL Utw Masters Zgierz | 03'38''33 | |||
2 | Zientara Henryk | 1946 | POL Torun Multisport Team | 05'00''68 | |||
3 | Guoga Antanas | 1948 | LTU Torpedos | 05'23''91 | |||
4 | Plonka Janusz | 1948 | POL Niezrzeszeni | 06'03''78 | Master 80 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Fecica Daniel | 1940 | POL Towarzystwo Sportowe Weteran Zabrze | 04'00''23 |