1 | Chapa Sanchez Javier | 1983 | ESP C. Valenciano | 800 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 09'25''64 | 481 |
2 | Pallares Marco Rafael | 1997 | ESP C. Valenciano | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 04'33''49 | 467 |
3 | Sanz Hernandez Jorge | 2003 | ESP C. Valenciano | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'58''01 | 461 |
4 | Calvete Benito Luis | 1998 | ESP C. Sirenas Catarroja | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'58''39 | 452 |
5 | Moreno Vidal Victor Manuel | 1972 | ESP C. Valenciano | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 04'37''17 | 449 |
6 | Chapa Sanchez Javier | 1983 | ESP C. Valenciano | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 02'20''09 | 443 |
7 | Lluesma Contell Manuel | 1999 | ESP C. Valenciano | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'28''75 | 432 |
8 | Calvete Benito Luis | 1998 | ESP C. Sirenas Catarroja | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 01'04''71 | 416 |
9 | Guillem Navajas Pepe | 2000 | ESP C. Valenciano | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'29''19 | 413 |
10 | Vidal Perpina Jose | 2003 | ESP C.n. Trencaones Alzira | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 01'06''63 | 404 |
11 | Torres Sanchez Carmen | 2001 | ESP C. Valenciano | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'08''98 | 386 |
12 | Fuertes Gomez Cencillo Marta | 2003 | ESP C. Valenciano | 200 Rana | ASSOLUTI | F | 03'05''27 | 383 |
13 | Fuertes Gomez Cencillo Marta | 2003 | ESP C. Valenciano | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 05'18''90 | 381 |
14 | Gramage Martinez Alba | 2003 | ESP C. Valenciano | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'09''38 | 379 |
15 | Vidal Perpina Jose | 2003 | ESP C.n. Trencaones Alzira | 200 Misti | ASSOLUTI | M | 02'31''91 | 375 |
16 | Vilches Del Castillo Alejandro | 1978 | ESP C.n. Trencaones Alzira | 50 Rana | ASSOLUTI | M | 00'34''81 | 368 |
17 | Yerpes Murgui Juan Carlos | 1977 | ESP C. Valenciano | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'30''40 | 366 |
18 | Soriano Ortega Sehila | 2003 | ESP C. Valenciano | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'10''31 | 365 |
    | Mendez Alonso Lydia | 1978 | ESP C. Valenciano | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'10''31 | 365 |
20 | Gramage Martinez Alba | 2003 | ESP C. Valenciano | 200 Misti | ASSOLUTI | F | 02'50''61 | 364 |
21 | Sanz Hernandez Jorge | 2003 | ESP C. Valenciano | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 01'09''12 | 362 |
22 | Yerpes Murgui Juan Carlos | 1977 | ESP C. Valenciano | 200 Misti | ASSOLUTI | M | 02'33''95 | 361 |
23 | Guillem Navajas Carlos | 1997 | ESP C. Valenciano | 800 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 10'24''45 | 358 |
24 | Zayas Plaza Luis | 1986 | ESP C. Valenciano | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'30''64 | 357 |
25 | Jimenez Beamud Javier | 1991 | ESP C. Valenciano | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'03''26 | 356 |
26 | Torres Sanchez Carmen | 2001 | ESP C. Valenciano | 100 Dorso | ASSOLUTI | F | 01'17''46 | 355 |
27 | Villalba Ibanez Alvaro | 1979 | ESP C. Valenciano | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 05'02''30 | 346 |
28 | Camarasa Galan Guillem | 2003 | ESP C.n. Trencaones Alzira | 50 Rana | ASSOLUTI | M | 00'35''55 | 345 |
29 | Arias Carranco Virginia | 1974 | ESP C. Valenciano | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'11''92 | 341 |
30 | Vicent Tunas Guillermo | 1999 | ESP C. Valenciano | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'04''34 | 338 |
    | Guillem Navajas Pepe | 2000 | ESP C. Valenciano | 200 Misti | ASSOLUTI | M | 02'37''29 | 338 |
    | Roger Tamajon Sara | 2003 | ESP C. Valenciano | 800 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 11'25''06 | 338 |
33 | Lluesma Contell Pau | 2002 | ESP C. Valenciano | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 01'10''80 | 337 |
34 | Guillem Navajas Carlos | 1997 | ESP C. Valenciano | 200 Misti | ASSOLUTI | M | 02'37''71 | 335 |
35 | Lluesma Contell Manuel | 1999 | ESP C. Valenciano | 200 Misti | ASSOLUTI | M | 02'38''04 | 333 |
36 | Pallares Marco Rafael | 1997 | ESP C. Valenciano | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 01'09''73 | 332 |
37 | Mendez Alonso Lydia | 1978 | ESP C. Valenciano | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 05'36''10 | 325 |
38 | Montagud Espada Marc | 2001 | ESP C.n. Trencaones Alzira | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'31''78 | 320 |
39 | Jimenez Beamud Javier | 1991 | ESP C. Valenciano | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 01'12''25 | 317 |
40 | Moreno Vidal Victor Manuel | 1972 | ESP C. Valenciano | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 01'11''06 | 314 |
    | Montagud Espada Marc | 2001 | ESP C.n. Trencaones Alzira | 200 Misti | ASSOLUTI | M | 02'41''14 | 314 |
42 | Soriano Ortega Sehila | 2003 | ESP C. Valenciano | 200 Misti | ASSOLUTI | F | 03'00''02 | 310 |
43 | Villalba Ibanez Alvaro | 1979 | ESP C. Valenciano | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'32''15 | 309 |
44 | Ojeda Calero Luis | 1964 | ESP C. Valenciano | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'06''43 | 307 |
45 | Alted Marti Marina | 1988 | ESP C. Valenciano | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'36''15 | 306 |
    | Gimenez Serrano Borja | 1994 | ESP C.n. Trencaones Alzira | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 05'14''69 | 306 |
47 | Gimenez Serrano Borja | 1994 | ESP C.n. Trencaones Alzira | 800 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 11'02''33 | 300 |
48 | Portela I Valls Sara | 1992 | ESP C. Valenciano | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 05'46''06 | 298 |
49 | Lluesma Contell Pau | 2002 | ESP C. Valenciano | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 01'12''37 | 297 |
50 | Monteagudo Estacio Nerea | 1996 | ESP C. Valenciano | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'36''73 | 292 |
    | Alted Marti Marina | 1988 | ESP C. Valenciano | 50 Rana | ASSOLUTI | F | 00'42''76 | 292 |
    | Navarro Simon Esperanza | 1973 | ESP C. Valenciano | 800 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 11'59''38 | 292 |
53 | Zayas Plaza Luis | 1986 | ESP C. Valenciano | 200 Rana | ASSOLUTI | M | 03'01''26 | 291 |
54 | Roger Tamajon Sara | 2003 | ESP C. Valenciano | 50 Rana | ASSOLUTI | F | 00'42''92 | 288 |
    | Monteagudo Estacio Nerea | 1996 | ESP C. Valenciano | 200 Misti | ASSOLUTI | F | 03'04''50 | 288 |
56 | Rojas Peris Amparo | 1997 | ESP C. Sirenas Catarroja | 100 Misti | ASSOLUTI | F | 01'25''59 | 287 |
57 | Vazquez Garcia Daniel | 1981 | ESP C.n. Trencaones Alzira | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 05'22''36 | 285 |
58 | Senent Gascon Rafael | 1998 | ESP C. Valenciano | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 01'13''68 | 282 |
59 | Vilches Del Castillo Alejandro | 1978 | ESP C.n. Trencaones Alzira | 800 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 11'20''53 | 276 |
60 | Arias Carranco Virginia | 1974 | ESP C. Valenciano | 50 Rana | ASSOLUTI | F | 00'43''61 | 275 |
61 | Vicent Tunas Guillermo | 1999 | ESP C. Valenciano | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 05'26''57 | 274 |
62 | Cabrera Vazquez Encarna | 1976 | ESP C. Valenciano | 800 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 12'17''20 | 271 |
63 | Robledo Guillem Marina | 1981 | ESP C. Sirenas Catarroja | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 05'58''11 | 269 |
64 | Vazquez Garcia Daniel | 1981 | ESP C.n. Trencaones Alzira | 800 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 11'27''76 | 268 |
65 | Rodriguez Calabuig Angela | 1986 | ESP C. Valenciano | 800 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 12'29''38 | 258 |
66 | Robledo Guillem Marina | 1981 | ESP C. Sirenas Catarroja | 100 Dorso | ASSOLUTI | F | 01'26''41 | 256 |
67 | Camarasa Galan Guillem | 2003 | ESP C.n. Trencaones Alzira | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 01'16''14 | 255 |
68 | Herraiz Abril Cristina | 2002 | ESP C. Valenciano | 200 Misti | ASSOLUTI | F | 03'12''89 | 252 |
69 | Ojeda Calero Luis | 1964 | ESP C. Valenciano | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'34''53 | 249 |
70 | Chisbert Soriano Susan | 2001 | ESP C. Valenciano | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'20''28 | 245 |
71 | Inocencio De Proft Cardoso Bruna | 2002 | ESP C. Valenciano | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'20''81 | 240 |
72 | Roca Gonzalez Alejandro | 1995 | ESP C. Sirenas Catarroja | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'12''41 | 237 |
73 | Navarro Simon Esperanza | 1973 | ESP C. Valenciano | 200 Misti | ASSOLUTI | F | 03'17''35 | 235 |
74 | Escudero Sanchez Toni | 1974 | ESP C. Valenciano | 800 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 12'02''47 | 231 |
75 | Ferrer Larrode Sara Eva | 1969 | ESP C. Valenciano | 50 Rana | ASSOLUTI | F | 00'46''33 | 229 |
    | Parri Gutierrez Alba | 2000 | ESP C. Valenciano | 800 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 12'59''89 | 229 |
77 | Felix Garcia Carlos | 1974 | ESP C. Valenciano | 200 Rana | ASSOLUTI | M | 03'16''64 | 228 |
78 | Ferrer Larrode Sara Eva | 1969 | ESP C. Valenciano | 200 Misti | ASSOLUTI | F | 03'19''70 | 227 |
    | Domingo Perez Andrea | 1996 | ESP C.n. Xativa | 200 Rana | ASSOLUTI | F | 03'40''39 | 227 |
80 | Senent Belenguer Pepe | 1957 | ESP C. Valenciano | 800 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 12'11''02 | 223 |
81 | Colomina Benedito Carlos | 1971 | ESP C.n. Trencaones Alzira | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'14''78 | 215 |
82 | Mascarell Sanz Jose Luis | 1969 | ESP C.n. Trencaones Alzira | 50 Rana | ASSOLUTI | M | 00'41''78 | 212 |
83 | Escudero Sanchez Toni | 1974 | ESP C. Valenciano | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 01'22''90 | 210 |
84 | Cabrera Vazquez Encarna | 1976 | ESP C. Valenciano | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'41''05 | 209 |
85 | Herraiz Abril Cristina | 2002 | ESP C. Valenciano | 200 Rana | ASSOLUTI | F | 03'46''97 | 208 |
86 | Della Piaggia Chiara Maria | 2002 | ESP C.n. Xativa | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'24''92 | 207 |
    | Carrasco Requena Andrea | 2000 | ESP C. Valenciano | 100 Dorso | ASSOLUTI | F | 01'32''72 | 207 |
    | Rubio Amador Raquel | 1976 | ESP C. Valenciano | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 06'30''65 | 207 |
89 | Sanchis Paco | 1980 | ESP C. Valenciano | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'15''99 | 205 |
90 | Gutierrez Rodriguez Claudia Denisse | 2001 | ESP C. Valenciano | 50 Rana | ASSOLUTI | F | 00'48''19 | 204 |
91 | Sanchez Beatriz | 1984 | ESP C. Valenciano | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'25''66 | 201 |
    | Senent Belenguer Pepe | 1957 | ESP C. Valenciano | 200 Misti | ASSOLUTI | M | 03'06''85 | 201 |
93 | Fabra Mares Hugo | 2001 | ESP C. Valenciano | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 06'02''90 | 200 |
94 | Carrasco Requena Andrea | 2000 | ESP C. Valenciano | 200 Misti | ASSOLUTI | F | 03'29''26 | 197 |
95 | Esquefa Zamora Lidia | 2003 | ESP C. Valenciano | 100 Misti | ASSOLUTI | F | 01'37''43 | 195 |
    | Mascarell Sanz Jose Luis | 1969 | ESP C.n. Trencaones Alzira | 200 Rana | ASSOLUTI | M | 03'27''17 | 195 |
97 | Felix Garcia Carlos | 1974 | ESP C. Valenciano | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 06'06''15 | 194 |
98 | Parri Gutierrez Alba | 2000 | ESP C. Valenciano | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'42''12 | 193 |
    | Portela I Valls Sara | 1992 | ESP C. Valenciano | 50 Rana | ASSOLUTI | F | 00'49''06 | 193 |
100 | Sanchez Beatriz | 1984 | ESP C. Valenciano | 100 Misti | ASSOLUTI | F | 01'37''83 | 192 |
    | Ruiz Martinez Maria Josep | 1971 | ESP C. Valenciano | 800 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 13'46''98 | 192 |
102 | Barres Moreno Sonia | 1973 | ESP C. Valenciano | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 06'43''12 | 188 |
103 | Estelles Cabello Javier | 1991 | ESP C. Valenciano | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'18''28 | 187 |
104 | Domingo Perez Andrea | 1996 | ESP C.n. Xativa | 100 Misti | ASSOLUTI | F | 01'39''89 | 181 |
    | Della Piaggia Chiara Maria | 2002 | ESP C.n. Xativa | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 06'48''42 | 181 |
106 | Rodriguez Calabuig Angela | 1986 | ESP C. Valenciano | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'43''12 | 180 |
    | Inocencio De Proft Cardoso Bruna | 2002 | ESP C. Valenciano | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'43''14 | 180 |
108 | Estivalis Torrent Enrique | 1968 | ESP C. Valenciano | 200 Misti | ASSOLUTI | M | 03'14''39 | 179 |
    | Benachert Ricart Jose | 1991 | ESP C. Valenciano | 200 Rana | ASSOLUTI | M | 03'32''92 | 179 |
110 | Zarzo Manzano Ana | 1974 | ESP C. Valenciano | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'29''38 | 177 |
    | Gutierrez Rodriguez Claudia Denisse | 2001 | ESP C. Valenciano | 100 Misti | ASSOLUTI | F | 01'40''52 | 177 |
112 | Chisbert Soriano Susan | 2001 | ESP C. Valenciano | 100 Dorso | ASSOLUTI | F | 01'37''92 | 176 |
113 | Barres Moreno Sonia | 1973 | ESP C. Valenciano | 200 Rana | ASSOLUTI | F | 04'00''15 | 175 |
114 | Martinez Macias David | 1978 | ESP C. Sirenas Catarroja | 50 Rana | ASSOLUTI | M | 00'44''71 | 173 |
115 | Hernandez Mico Maria Del Carmen | 1984 | ESP C. Valenciano | 800 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 14'17''80 | 172 |
116 | Benachert Ricart Jose | 1991 | ESP C. Valenciano | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 06'22''85 | 170 |
117 | Colomina Benedito Carlos | 1971 | ESP C.n. Trencaones Alzira | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 01'29''68 | 165 |
118 | Veintimilla Munoz Sara | 1994 | ESP C. Valenciano | 50 Rana | ASSOLUTI | F | 00'51''75 | 164 |
119 | Senent Belenguer Maria Teresa | 1973 | ESP C. Valenciano | 200 Rana | ASSOLUTI | F | 04'08''22 | 159 |
120 | Beltran Bennasar Benjamin | 1976 | ESP C. Valenciano | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 06'32''29 | 158 |
121 | Beltran Bennasar Benjamin | 1976 | ESP C. Valenciano | 50 Rana | ASSOLUTI | M | 00'46''25 | 156 |
122 | Esquefa Zamora Lidia | 2003 | ESP C. Valenciano | 200 Farfalla | ASSOLUTI | F | 03'45''13 | 149 |
    | Senent Belenguer Maria Teresa | 1973 | ESP C. Valenciano | 200 Misti | ASSOLUTI | F | 03'49''82 | 149 |
124 | Ferrer Boix Juli | 1989 | ESP C. Sirenas Catarroja | 200 Rana | ASSOLUTI | M | 03'47''65 | 147 |
125 | Estelles Cabello Javier | 1991 | ESP C. Valenciano | 50 Rana | ASSOLUTI | M | 00'47''43 | 145 |
126 | Uhden Monleon Victoria | 1979 | ESP C. Valenciano | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 07'20''48 | 144 |
127 | Estivalis Torrent Enrique | 1968 | ESP C. Valenciano | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 01'32''29 | 143 |
    | Conejos Sanz Elena | 1965 | ESP C. Valenciano | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 07'21''56 | 143 |
129 | Zarzo Manzano Ana | 1974 | ESP C. Valenciano | 100 Dorso | ASSOLUTI | F | 01'45''10 | 142 |
130 | Espejo Buitrago Jose Gines | 1981 | ESP C. Valenciano | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 06'47''16 | 141 |
131 | Sanchis Paco | 1980 | ESP C. Valenciano | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'42''10 | 137 |
132 | Ferrer Boix Juli | 1989 | ESP C. Sirenas Catarroja | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 01'35''69 | 136 |
133 | Martinez Macias David | 1978 | ESP C. Sirenas Catarroja | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'27''26 | 135 |
    | Fernandez Ruiz Elena | 1973 | ESP C. Valenciano | 200 Rana | ASSOLUTI | F | 04'21''93 | 135 |
135 | Lluesma Gimenez Manuel | 1964 | ESP C. Valenciano | 200 Rana | ASSOLUTI | M | 03'55''06 | 133 |
136 | Rubio Amador Raquel | 1976 | ESP C. Valenciano | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'48''30 | 128 |
137 | Veintimilla Munoz Sara | 1994 | ESP C. Valenciano | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 07'42''01 | 125 |
138 | Cunat Cunat Maria | 1977 | ESP C. Valenciano | 800 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 15'55''19 | 124 |
139 | Lluesma Gimenez Manuel | 1964 | ESP C. Valenciano | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 01'39''16 | 122 |
    | Rodriguez Fernandez Trejo Jorge | 1969 | ESP C. Valenciano | 200 Rana | ASSOLUTI | M | 04'02''08 | 122 |
141 | Iglesias Montesinos Laura | 1979 | ESP C. Valenciano | 50 Rana | ASSOLUTI | F | 00'57''77 | 118 |
    | Ruiz Martinez Maria Josep | 1971 | ESP C. Valenciano | 100 Misti | ASSOLUTI | F | 01'54''89 | 118 |
143 | Fernandez Ruiz Elena | 1973 | ESP C. Valenciano | 100 Dorso | ASSOLUTI | F | 01'52''02 | 117 |
144 | Cunat Cunat Maria | 1977 | ESP C. Valenciano | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'49''95 | 116 |
145 | Lopez Gonzalez Emelina | 1962 | ESP C. Valenciano | 50 Rana | ASSOLUTI | F | 00'58''83 | 112 |
    | Garcia Martin Jesus | 1971 | ESP C. Valenciano | 800 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 15'18''54 | 112 |
147 | Iglesias Montesinos Laura | 1979 | ESP C. Valenciano | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'50''61 | 111 |
    | Garcia Martin Jesus | 1971 | ESP C. Valenciano | 50 Rana | ASSOLUTI | M | 00'51''83 | 111 |
149 | Lopez Gonzalez Emelina | 1962 | ESP C. Valenciano | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 08'01''91 | 110 |
    | Suz Perdices Pedro Pablo | 1962 | ESP C. Valenciano | 800 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 15'25''10 | 110 |
151 | Hussien Khaled | 1995 | ESP C. Valenciano | 50 Rana | ASSOLUTI | M | 00'52''41 | 107 |
152 | Hernandez Mico Maria Del Carmen | 1984 | ESP C. Valenciano | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'51''46 | 106 |
153 | Hernandez Pardo Jose Rafael | 1972 | ESP C. Valenciano | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'46''05 | 105 |
    | Hernandez Pardo Jose Rafael | 1972 | ESP C. Valenciano | 200 Rana | ASSOLUTI | M | 04'14''09 | 105 |
155 | Rodriguez Calabuig Patricia | 1982 | ESP C. Valenciano | 50 Rana | ASSOLUTI | F | 01'00''88 | 101 |
156 | Suz Perdices Pedro Pablo | 1962 | ESP C. Valenciano | 50 Rana | ASSOLUTI | M | 00'53''84 | 99 |
157 | Rodriguez Calabuig Patricia | 1982 | ESP C. Valenciano | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'51''38 | 91 |
158 | Saez Millan Joaquin Salvador | 1963 | ESP C. Valenciano | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'41''21 | 86 |
159 | Espinosa Belenguer Ana | 1979 | ESP C. Valenciano | 100 Misti | ASSOLUTI | F | 02'10''54 | 81 |
160 | Uhden Monleon Victoria | 1979 | ESP C. Valenciano | 50 Rana | ASSOLUTI | F | 01'06''25 | 78 |