Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Wielkanocne Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy (Bydgoszcz, POL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
25 Farfalla | Esordienti B1 | |
25 Farfalla | Esordienti C2 | |
25 Stile Libero | Esordienti C | |
25 Stile Libero | Esordienti B1 | |
25 Stile Libero | Esordienti C1 | |
25 Stile Libero | Esordienti C2 | |
25 Rana | Esordienti C | |
25 Rana | Esordienti B1 | |
25 Rana | Esordienti C1 | |
25 Rana | Esordienti C2 | |
25 Dorso | Esordienti C | |
25 Dorso | Esordienti B1 | |
25 Dorso | Esordienti C1 | |
25 Dorso | Esordienti C2 | |
50 Rana | Esordienti B1 | |
50 Rana | Esordienti C2 | |
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
100 Stile Libero | Esordienti B1 | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | Esordienti B2 | |
50 Rana | Esordienti B1 | |
50 Rana | Esordienti B2 | |
50 Dorso | Esordienti B2 | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Dorso | Esordienti B2 | |
50 Dorso | Esordienti B1 | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti B1 | |
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
100 Misti | Esordienti A1 | |
100 Misti | Esordienti B2 | |
100 Misti | Esordienti B2 | |
100 Misti | Esordienti B1 | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | Esordienti A2 | |
100 Misti | Esordienti A1 | |
100 Misti | Esordienti A2 | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | Esordienti A2 | |
50 Rana | Esordienti A2 | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | Esordienti A2 | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 |
Wielkanocne Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy (Bydgoszcz, POL)
POL Muks Pietnastka Bydgoszcz
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bartkowiak Sara - 2013 | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'43''22 | 00'54''42 | 13/10/2021 - Dwumecz Rekin (Bydgoszcz, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'50''82 |
Bialooka Zofia - 2016 | 25 Stile Libero (Esordienti C) | 00'34''15 | 25 Dorso (Esordienti C) | 00'28''07 |
Bonin Weronika - 2013 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'33''48 | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'48''92 |
Brucka Julia - 2006 | 50 Stile Libero | 00'30''11 | 00'30''39 | 01/04/2023 - II Memorial Im. Jacka Jaskolskiego W Plywaniu Dzieci I Mlodziezy (Naklo, POL) | 100 Dorso | 01'11''26 | 01'14''18 | 22/04/2022 - Wielkanocne Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy (Bydgoszcz, POL) |
Czaplewska Helena - 2016 | 25 Stile Libero (Esordienti C) | 00'38''56 | 25 Rana (Esordienti C) | 00'44''32 |
Dudek Liliana - 2013 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'24''57 | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'44''70 |
Dziatkowiak Dagny - 2012 | 50 Rana (Esordienti A2) | 00'43''57 | 00'53''29 | 22/10/2022 - Plywam Na Medal (Torun, POL) | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'28''46 |
Haczewska Matylda - 2013 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'42''34 | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'57''70 |
Heinrich Milena - 2014 | 50 Rana (Esordienti B2) | 01'13''50 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 01'05''71 |
Huc Amelia - 2011 | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'20''19 | 01'33''03 | 06/03/2022 - Zimowe Mistrzostwa Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego (Torun, POL) - 2° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'32''32 | 00'38''40 | 05/11/2022 - Z Delfinem Do Paryza (Torun, POL) |
Iwanowska Zuzanna - 2008 | 50 Stile Libero | 00'30''47 | 00'31''12 | 09/12/2022 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow 14 Letnich W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 1° Day | 200 Stile Libero | 02'27''83 | 02'34''79 | 05/03/2022 - Zimowe Mistrzostwa Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego (Torun, POL) - 1° Day |
Jackiewicz Julia - 2008 | 50 Stile Libero | 00'28''56 | 00'28''69 | 09/12/2022 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow 14 Letnich W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 1° Day | 200 Stile Libero | 02'18''04 | 03'04''19 | 21/04/2018 - XIII Puchar Roztocza (Zamosc, POL) - 1° Day |
Karnowska Karina - 2013 | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'46''50 | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'46''06 |
Kozlowska Laura - 2011 | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'45''41 | 00'47''67 | 05/11/2022 - Z Delfinem Do Paryza (Torun, POL) | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'17''29 | 01'18''35 | 11/11/2022 - Mistrzostwa Wojewodztwa Warminsko-Mazurskiego Ozp (Olsztyn, POL) - 1° Day |
Kozminska Lena - 2012 | 100 Misti (Esordienti A2) | 01'28''34 | 01'49''72 | 10/12/2022 - Mikolajkowe Zawody Plywackie (Bydgoszcz, POL) | 50 Rana (Esordienti A2) | 00'42''67 | 00'50''71 | 10/12/2022 - Mikolajkowe Zawody Plywackie (Bydgoszcz, POL) |
Krajewska Emilia - 2016 | 25 Stile Libero (Esordienti C) | 00'27''54 | 25 Rana (Esordienti C) | 00'51''33 |
Kryszewska Oliwia - 2012 | 100 Misti (Esordienti A2) | 01'27''26 | 01'48''86 | 15/06/2022 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 13 Lat Runda II (Bydgoszcz, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A2) | 00'40''73 |
Kubska Nina - 2012 | 100 Misti (Esordienti A2) | 01'30''57 | 01'56''61 | 15/06/2022 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 13 Lat Runda II (Bydgoszcz, POL) | 50 Rana (Esordienti A2) | 00'43''93 | 00'51''33 | 10/12/2022 - Mikolajkowe Zawody Plywackie (Bydgoszcz, POL) |
Kudla Anastazja - 2013 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'34''53 | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'44''89 |
Kulinska Weronika - 2008 | 50 Stile Libero | 00'30''59 | 00'31''92 | 05/03/2022 - Zimowe Mistrzostwa Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego (Torun, POL) - 1° Day | 100 Rana | 01'30''82 |
Kwiatkowska Rozalia - 2009 | 50 Stile Libero | 00'28''31 | 00'28''27 | 01/04/2023 - II Memorial Im. Jacka Jaskolskiego W Plywaniu Dzieci I Mlodziezy (Naklo, POL) | 200 Stile Libero | 02'14''09 | 02'29''14 | 16/10/2021 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie 10 Urodziny Term Maltanskich (Poznan, POL) |
Lewandowska Julia - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'29''01 | 00'28''43 | 15/10/2022 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie 11 Urodziny Term Maltanskich (Poznan, POL) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'12''42 | 01'08''26 | 15/10/2022 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie 11 Urodziny Term Maltanskich (Poznan, POL) |
Lomaszewicz Emilia - 2012 | 100 Misti (Esordienti A2) | 01'27''98 | 01'50''94 | 15/06/2022 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 13 Lat Runda II (Bydgoszcz, POL) | 50 Rana (Esordienti A2) | 00'44''59 | 00'49''55 | 10/12/2022 - Mikolajkowe Zawody Plywackie (Bydgoszcz, POL) |
Lomaszewicz Hanna - 2015 | 25 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'21''63 | 25 Rana (Esordienti B1) | 00'27''45 |
Malinowska Maja - 2011 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'35''92 | 00'45''40 | 01/04/2023 - II Memorial Im. Jacka Jaskolskiego W Plywaniu Dzieci I Mlodziezy (Naklo, POL) | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'12''02 | 01'50''91 | 06/03/2022 - Zimowe Mistrzostwa Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego (Torun, POL) - 2° Day |
Minta Zofia - 2009 | 50 Stile Libero | 00'29''65 | 00'30''65 | 19/06/2022 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 13 Lat Runda II (Bydgoszcz, POL) | 100 Farfalla | 01'10''17 |
Mozuch Wiktoria - 2013 | 50 Rana (Esordienti A1) | Squalificato | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'50''98 |
Niedzwiecka Judyta - 2009 | 200 Stile Libero | 02'33''84 | 03'43''04 | 28/09/2019 - Otwarcie Sezonu Na Termach (Poznan, POL) | 100 Dorso | 01'19''48 | 01'28''34 | 10/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 2° Day |
Nowaczyk Anna - 2013 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'35''03 | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'44''20 |
Ronkiewicz Dominika - 2005 | 100 Farfalla | 01'10''50 | 01'11''14 | 09/03/2019 - I Wiosenne Zawody Plywackie Wakacje.pl Cz. 2 (Bydgoszcz, POL) | 100 Rana | 01'20''19 | 01'15''65 | 12/12/2020 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow Mlodszych 15 Lat (Lodz, POL) - 2° Day |
Salamon Zuzanna - 2015 | 25 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'21''70 | 25 Dorso (Esordienti B1) | 00'24''03 |
Scislawska Ada - 2013 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'35''29 | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'41''18 |
Skowronek Maja - 2014 | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 02'01''49 | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'59''68 |
Socha Paula - 2011 | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'27''06 | 01'28''86 | 10/12/2022 - Mikolajkowe Zawody Plywackie (Bydgoszcz, POL) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'43''07 | 00'43''62 | 10/12/2022 - Mikolajkowe Zawody Plywackie (Bydgoszcz, POL) |
Socha Weronika - 2009 | 50 Stile Libero | 00'30''49 | 00'31''71 | 22/10/2022 - Plywam Na Medal (Torun, POL) | 100 Rana | 01'30''87 | 01'27''35 | 16/10/2022 - Junior Swim Cup (Torun, POL) |
Sosinska Julia - 2010 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 03'01''53 | 03'25''13 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'43''88 | 01'47''49 | 24/03/2022 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa Mlodzikow 12,13 Lat (Bydgoszcz, POL) |
Stanecka Zofia - 2013 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'38''15 | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'53''07 |
Stochmal Patrycja - 2011 | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'45''70 | 00'52''32 | 22/10/2022 - Plywam Na Medal (Torun, POL) | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'16''03 | 01'23''84 | 15/06/2022 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 13 Lat Runda II (Bydgoszcz, POL) |
Stock Nadia - 2013 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'35''66 | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'49''56 |
Strzalka Lena - 2013 | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 01'05''87 | 100 Misti (Esordienti A1) | 02'15''58 |
Tyszkiewicz Alicja - 2013 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'17''48 | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'24''42 |
Warsinska Julia - 2007 | 100 Farfalla | 01'16''77 | 100 Rana | 01'22''48 | 01'17''96 | 16/12/2023 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow Mlodszych 16-Lat W Plywaniu (Bydgoszcz, POL) |
Wisniewska Victoria - 2014 | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'42''44 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'52''31 |
Wituska Zuzanna - 2014 | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'35''64 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'46''78 |
Wochna Urszula - 2012 | 50 Rana (Esordienti A2) | 00'48''43 | 01'00''14 | 05/11/2022 - Z Delfinem Do Paryza (Torun, POL) | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'29''45 |
Wozna Judyta - 2011 | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'41''65 | 00'44''12 | 10/12/2022 - Mikolajkowe Zawody Plywackie (Bydgoszcz, POL) | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'10''22 | 01'21''91 | 15/06/2022 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 13 Lat Runda II (Bydgoszcz, POL) |
Wozniak Alicja - 2016 | 25 Rana (Esordienti C) | 00'32''74 | 25 Dorso (Esordienti C) | 00'28''66 |
Wozniak Amelia - 2008 | 50 Stile Libero | 00'31''86 | 100 Farfalla | 01'27''00 |
Zukowska Urszula - 2012 | 50 Rana (Esordienti A2) | 00'51''51 | 00'59''75 | 10/12/2022 - Mikolajkowe Zawody Plywackie (Bydgoszcz, POL) | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'32''54 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Amenda Bartosz - 2012 | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'36''71 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'12''86 |
Bethke Julian - 2012 | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'47''39 | 01'56''10 | 15/06/2022 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 13 Lat Runda II (Bydgoszcz, POL) | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'55''97 | 00'57''68 | 05/11/2022 - Z Delfinem Do Paryza (Torun, POL) |
Blaszkiewicz Leon - 2015 | 25 Stile Libero (Esordienti C2) | 00'24''86 | 25 Dorso (Esordienti C2) | 00'27''24 |
Burdziag Marcus - 2016 | 25 Stile Libero (Esordienti C1) | 00'38''22 | 25 Dorso (Esordienti C1) | 00'30''69 |
Chodowicz Milosz - 2014 | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 01'37''74 | ||
Czerwczak Natan - 2014 | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 01'28''43 | 50 Dorso (Esordienti B1) | 00'47''44 |
Demski Filip - 2009 | 50 Stile Libero | 00'26''81 | 00'28''21 | 01/04/2023 - II Memorial Im. Jacka Jaskolskiego W Plywaniu Dzieci I Mlodziezy (Naklo, POL) | 100 Rana | 01'14''79 | 01'20''56 | 05/11/2022 - Z Delfinem Do Paryza (Torun, POL) |
Duszynski Ignacy - 2016 | 25 Stile Libero (Esordienti C1) | 00'35''44 | 25 Dorso (Esordienti C1) | 00'36''06 |
Figurski Szymon - 2014 | 50 Dorso (Esordienti B1) | 00'45''09 | 50 Farfalla (Esordienti B1) | 00'48''31 |
Filipiak Mateusz - 2007 | 50 Stile Libero | 00'26''18 | 00'25''60 | 09/12/2022 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow 15 Letnich (Gliwice, POL) - 1° Day | 200 Stile Libero | 02'01''45 |
Gorniak Jakub - 2011 | 100 Misti (Esordienti A2) | 01'13''91 | 01'21''36 | 10/12/2022 - Mikolajkowe Zawody Plywackie (Bydgoszcz, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A2) | 00'31''84 | 00'37''35 | 14/06/2022 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 Lat Runda II (Bydgoszcz, POL) |
Grabowski Aleks - 2016 | 25 Stile Libero (Esordienti C1) | 00'31''86 | 25 Dorso (Esordienti C1) | 00'27''89 |
Grochowski Leon - 2014 | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 01'40''14 | 50 Dorso (Esordienti B1) | 00'54''11 | 00'51''97 | 22/04/2023 - 2023 Laur Lubelskiego Koziolka - II Runda Oraz Puchar Koziolka (Lublin, POL) |
Halas Agatowski Hubert - 2009 | 50 Stile Libero | 00'25''83 | 00'27''88 | 16/10/2022 - Junior Swim Cup (Torun, POL) | 100 Rana | 01'11''65 | 01'15''97 | 09/04/2022 - Junior Swim Cup (Torun, POL) |
Hetman Mikolaj - 2007 | 50 Stile Libero | 00'24''13 | 00'22''77 | 15/12/2023 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow Mlodszych 16-Lat W Plywaniu (Bydgoszcz, POL) | 200 Stile Libero | 02'03''34 | 02'21''37 | 15/05/2021 - Mistrzostwa Szkol Sportowych W Plywaniu (Raciborz, POL) - 1° Day |
Iwanowski Filip - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'29''36 | 00'32''59 | 10/12/2022 - Mikolajkowe Zawody Plywackie (Bydgoszcz, POL) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'12''42 | 01'21''20 | 15/06/2022 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 13 Lat Runda II (Bydgoszcz, POL) |
Jurek Kuba - 2016 | 25 Stile Libero (Esordienti C1) | 00'27''64 | 25 Dorso (Esordienti C1) | 00'25''96 |
Kacicki Radoslaw - 2010 | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'12''27 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'05''20 | 01'13''54 | 16/10/2022 - Junior Swim Cup (Torun, POL) |
Kafarski Tomasz - 2013 | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'25''85 | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'51''68 |
Klessa Kacper - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'31''44 | 00'38''76 | 15/06/2022 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 13 Lat Runda II (Bydgoszcz, POL) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'27''34 | 01'37''43 | 14/06/2022 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 Lat Runda II (Bydgoszcz, POL) |
Klonowski Marcin - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'29''01 | 00'34''31 | 10/12/2022 - Mikolajkowe Zawody Plywackie (Bydgoszcz, POL) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'16''38 | 01'40''23 | 14/06/2022 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 Lat Runda II (Bydgoszcz, POL) |
Kluzinski Dominik - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'28''52 | 00'32''67 | 10/12/2022 - Mikolajkowe Zawody Plywackie (Bydgoszcz, POL) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'21''05 | 01'31''25 | 05/11/2022 - Z Delfinem Do Paryza (Torun, POL) |
Komorowski Maksymilian - 2012 | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'46''23 | 00'51''13 | 10/12/2022 - Mikolajkowe Zawody Plywackie (Bydgoszcz, POL) | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'15''59 |
Konwinski Bruno - 2016 | 25 Stile Libero (Esordienti C1) | 00'27''10 | 25 Dorso (Esordienti C1) | 00'31''40 |
Krawczuk Aleksander - 2009 | 100 Farfalla | 01'02''99 | 01'08''26 | 18/06/2022 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 13 Lat Runda II (Bydgoszcz, POL) | 100 Dorso | 01'04''43 |
Krzyzanski Bartosz - 2016 | 25 Rana (Esordienti C1) | 01'02''64 | ||
Lawrynowicz Kacper - 2009 | 100 Farfalla | 01'04''78 | 01'15''79 | 24/03/2022 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa Mlodzikow 12,13 Lat (Bydgoszcz, POL) | 100 Rana | 01'14''76 | 01'14''23 | 22/10/2022 - Plywam Na Medal (Torun, POL) |
Lewandowski Marcel - 2007 | 50 Stile Libero | 00'26''52 | 00'28''58 | 09/04/2022 - Junior Swim Cup (Torun, POL) | 200 Stile Libero | 02'09''61 |
Madej Wojciech - 2016 | 25 Stile Libero (Esordienti C1) | 00'33''86 | 25 Dorso (Esordienti C1) | 00'35''78 |
Mazurkiewicz Stanislaw - 2016 | 25 Stile Libero (Esordienti C1) | 00'50''09 | 25 Rana (Esordienti C1) | 00'41''15 |
Melwinski Marcel - 2015 | 25 Stile Libero (Esordienti C2) | 00'19''67 | 25 Dorso (Esordienti C2) | 00'24''53 |
Michalski Maksymilian - 2009 | 50 Stile Libero | 00'26''23 | 00'28''26 | 10/12/2022 - Mikolajkowe Zawody Plywackie (Bydgoszcz, POL) | 100 Farfalla | 01'02''33 | 01'14''88 | 18/06/2022 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 13 Lat Runda II (Bydgoszcz, POL) |
Mrozek Filip - 2011 | 50 Rana (Esordienti A2) | 00'39''06 | 00'42''82 | 22/10/2022 - Plywam Na Medal (Torun, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A2) | 00'35''18 | 00'37''35 | 14/06/2022 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 Lat Runda II (Bydgoszcz, POL) |
Muller Dawid - 2014 | 50 Rana (Esordienti B1) | 01'14''87 | 50 Dorso (Esordienti B1) | 00'57''88 |
Nitek Mateusz - 2011 | 100 Misti (Esordienti A2) | 01'19''02 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'09''47 |
Padzikowski Szymon - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'29''90 | 00'35''10 | 16/10/2022 - Junior Swim Cup (Torun, POL) | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'27''49 |
Pawlak Borys - 2012 | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'50''69 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'23''61 |
Pikus Filip - 2008 | 50 Stile Libero | 00'26''79 | 00'28''77 | 05/03/2022 - Zimowe Mistrzostwa Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego (Torun, POL) - 1° Day | 100 Farfalla | 01'09''29 | 01'04''64 | 09/12/2022 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow 14 Letnich W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 1° Day |
Raclaw Patryk - 2012 | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'29''15 | 01'41''84 | 22/10/2022 - Plywam Na Medal (Torun, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'40''26 |
Ratajczak Nikodem - 2015 | 25 Stile Libero (Esordienti C2) | 00'20''99 | 25 Dorso (Esordienti C2) | 00'23''95 |
Rogalski Dariusz - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'27''98 | 00'30''62 | 10/12/2022 - Mikolajkowe Zawody Plywackie (Bydgoszcz, POL) | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'25''34 | 02'48''57 | 06/03/2022 - Zimowe Mistrzostwa Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego (Torun, POL) - 2° Day |
Rogoziewicz Lukasz - 2015 | 25 Rana (Esordienti C2) | 00'31''08 | 25 Dorso (Esordienti C2) | 00'24''81 |
Roszak Dawid - 2013 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'46''75 | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'54''96 |
Rudnicki Maksymilian - 2011 | 50 Rana (Esordienti A2) | 00'54''56 | 01'02''79 | 10/12/2022 - Mikolajkowe Zawody Plywackie (Bydgoszcz, POL) | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'37''25 | 01'56''06 | 15/06/2022 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 13 Lat Runda II (Bydgoszcz, POL) |
Sadlowski Kacper - 2008 | 50 Stile Libero | 00'29''17 | 00'30''47 | 25/02/2023 - Zawody Plywackie (Poznan, POL) | 100 Rana | 01'15''61 | 01'17''86 | 25/02/2023 - Zawody Plywackie (Poznan, POL) |
Seraficki Mikolaj - 2012 | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'24''66 | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'38''81 | 00'48''25 | 22/10/2022 - Plywam Na Medal (Torun, POL) |
Siwicki Franciszek - 2015 | 25 Farfalla (Esordienti C2) | 00'39''12 | 50 Rana (Esordienti C2) | 01'08''71 |
Sliwinski Samuel - 2013 | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'51''19 | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'58''84 |
Sluzewski Milan - 2015 | 25 Stile Libero (Esordienti C2) | 00'20''51 | 25 Dorso (Esordienti C2) | 00'24''58 |
Small Michal - 2008 | 50 Stile Libero | 00'25''03 | 00'25''53 | 01/04/2023 - II Memorial Im. Jacka Jaskolskiego W Plywaniu Dzieci I Mlodziezy (Naklo, POL) | 100 Farfalla | 01'02''25 |
Sobieralski Igor - 2008 | 50 Stile Libero | 00'24''02 | 00'24''94 | 23/09/2023 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie - Otwarcie Sezonu Na Termach (Poznan, POL) | 100 Rana | 01'12''10 | 02'09''76 | 13/06/2019 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa Mlodzikow (Poznan, POL) - 2° Day |
Sobieralski Wojciech - 2010 | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'15''98 | 01'37''03 | 24/03/2022 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa Mlodzikow 12,13 Lat (Bydgoszcz, POL) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'16''25 | 01'27''05 | 05/11/2022 - Z Delfinem Do Paryza (Torun, POL) |
Socha Maksymilian - 2013 | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'51''56 | 100 Misti (Esordienti B2) | 01'47''35 |
Sperkowski Antoni - 2014 | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 01'25''88 | 50 Dorso (Esordienti B1) | 00'41''83 |
Spiewak Maciek - 2007 | 200 Stile Libero | 02'06''06 | 100 Dorso | 01'02''07 | 00'59''88 | 17/12/2023 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow Mlodszych 16-Lat W Plywaniu (Bydgoszcz, POL) |
Sroka Pawel - 2012 | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'50''12 | 00'55''07 | 22/10/2022 - Plywam Na Medal (Torun, POL) | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'28''68 |
Sroka Wojciech - 2015 | 25 Stile Libero (Esordienti C2) | 00'21''64 | 25 Dorso (Esordienti C2) | 00'27''46 |
Stadnik Marcel - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'45''11 | 00'44''59 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'38''87 | 01'40''08 | 16/10/2022 - Junior Swim Cup (Torun, POL) |
Stanecki Arkadiusz - 2016 | 25 Stile Libero (Esordienti C1) | 00'25''47 | 25 Dorso (Esordienti C1) | 00'29''05 |
Staromlynski Natan - 2016 | 25 Stile Libero (Esordienti C1) | 00'37''25 | 25 Dorso (Esordienti C1) | 00'33''21 |
Stosik Mieczyslaw - 2016 | 25 Stile Libero (Esordienti C1) | 00'40''20 | 25 Dorso (Esordienti C1) | 00'43''69 |
Sylwestrowicz Wiktor - 2007 | 50 Stile Libero | 00'27''42 | 00'25''61 | 09/12/2022 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow 15 Letnich (Gliwice, POL) - 1° Day | 100 Farfalla | 01'04''44 | 01'09''43 | 12/11/2022 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Poznan, POL) - 1° Day |
Szczesny Kacper - 2008 | 50 Stile Libero | 00'27''67 | 00'33''00 | 28/11/2020 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie Sprawdzamy 2008 (Poznan, POL) | 100 Farfalla | 01'08''37 | 01'12''36 | 09/12/2022 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow 14 Letnich W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 1° Day |
Szymanski Jan - 2009 | 50 Stile Libero | 00'27''64 | 00'30''59 | 01/04/2023 - II Memorial Im. Jacka Jaskolskiego W Plywaniu Dzieci I Mlodziezy (Naklo, POL) | 100 Farfalla | 01'09''99 |
Szymczak Jakub - 2014 | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 01'47''93 | 50 Dorso (Esordienti B1) | 00'55''62 |
Tabaczynski Michal - 2014 | 50 Rana (Esordienti B1) | 01'01''44 | 50 Dorso (Esordienti B1) | 00'59''35 |
Talpa Olek - 2013 | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'32''71 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'45''84 |
Teske Dawid - 2013 | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'52''49 | 100 Misti (Esordienti B2) | 01'47''54 |
Wachowski Mikolaj - 2012 | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'57''99 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'32''28 |
Walaszek Bartosz - 2015 | 25 Stile Libero (Esordienti C2) | 00'20''66 | 25 Dorso (Esordienti C2) | 00'25''87 |
Wasielewski Mateusz - 2012 | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'35''02 | 01'46''45 | 22/10/2022 - Plywam Na Medal (Torun, POL) | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'47''64 | 00'53''11 | 22/10/2022 - Plywam Na Medal (Torun, POL) |
Widawski Igor - 2013 | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'22''31 | 100 Misti (Esordienti B2) | 01'40''11 |
Witt Gustaw - 2015 | 25 Stile Libero (Esordienti C2) | 00'25''00 | 25 Dorso (Esordienti C2) | 00'26''95 |
Witt Jan - 2013 | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 02'22''81 | 50 Rana (Esordienti B2) | 01'04''10 |
Wituski Wojciech - 2016 | 25 Stile Libero (Esordienti C1) | 00'25''63 | 25 Rana (Esordienti C1) | 00'38''43 |
Wolny Adam - 2015 | 25 Rana (Esordienti C2) | 00'31''83 | 25 Dorso (Esordienti C2) | 00'33''86 |
Worytko Kacper - 2016 | 25 Stile Libero (Esordienti C1) | 00'27''03 | 25 Dorso (Esordienti C1) | 00'24''44 |
Wroblewski Igor - 2012 | 50 Rana (Esordienti A1) | 01'00''16 | 01'09''22 | 10/12/2022 - Mikolajkowe Zawody Plywackie (Bydgoszcz, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'52''29 |
Zukowski Jan - 2016 | 25 Stile Libero (Esordienti C1) | 00'34''01 |