Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Mdmm 12-13 Lat (Gliwice, POL) - 2° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
200 Rana | Esordienti A2 | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | Esordienti A1 | |
200 Rana | Esordienti A2 | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
200 Misti | Esordienti A2 |
Mdmm 12-13 Lat (Gliwice, POL) - 2° Day
POL Swim Team Mosir Kedzierzyn-Kozle
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bebas Lena - 2011 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'06''36 | 01'09''37 | 12/03/2023 - Mistrzostwa Szkol Sportowych W Plywaniu (Raciborz, POL) - 2° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'45''85 | 03'15''08 | 15/05/2022 - Ogolnopolski Druzynowy Wieloboj Plywacki Dzieci 10-11 Lat (Prudnik, POL) |
Breitkopf Karolina - 2011 | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'13''48 | 03'23''50 | 27/11/2022 - Otwarte Zimowe Mistrzostwa Okregu Opolskiego W Plywaniu (Opole, POL) - 2° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | 03'10''46 | 03'35''69 | 15/05/2022 - Ogolnopolski Druzynowy Wieloboj Plywacki Dzieci 10-11 Lat (Prudnik, POL) |
Cielontko Lucja - 2011 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'16''20 | 01'17''26 | 27/11/2022 - Otwarte Zimowe Mistrzostwa Okregu Opolskiego W Plywaniu (Opole, POL) - 2° Day | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'26''08 |
Gregorczyk Hanna - 2011 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'10''19 | 01'15''72 | 27/11/2022 - Otwarte Zimowe Mistrzostwa Okregu Opolskiego W Plywaniu (Opole, POL) - 2° Day | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'20''36 | 01'41''16 | 23/10/2021 - Wojewodzka Liga Miast Opolszczyzny Tura 3 Grupa A I B (Kedzierzyn-Kozle, POL) |
Halgas Nela - 2012 | 200 Rana (Esordienti A2) | 03'45''78 | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'43''94 |
Kopko Lena - 2012 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'27''58 | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'31''85 |
Majka Karolina - 2012 | 200 Rana (Esordienti A2) | 03'00''79 | 03'24''18 | 27/11/2022 - Otwarte Zimowe Mistrzostwa Okregu Opolskiego W Plywaniu (Opole, POL) - 2° Day | 200 Misti (Esordienti A2) | 02'57''10 |
Martiszko Maja - 2012 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'14''17 | 200 Misti (Esordienti A2) | 03'04''48 |
Sado Jagoda - 2011 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'14''46 | 01'24''74 | 27/11/2022 - Otwarte Zimowe Mistrzostwa Okregu Opolskiego W Plywaniu (Opole, POL) - 2° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'52''89 | 03'13''34 | 26/11/2022 - Otwarte Zimowe Mistrzostwa Okregu Opolskiego W Plywaniu (Opole, POL) - 1° Day |
Zawalska Liliana - 2011 | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'15''91 | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'58''32 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Donajski Stanislaw - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'19''22 | 01'39''08 | 27/11/2022 - Otwarte Zimowe Mistrzostwa Okregu Opolskiego W Plywaniu (Opole, POL) - 2° Day | 200 Misti (Esordienti A2) | 03'18''77 |
Drobny Franciszek - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'27''88 | 01'39''70 | 21/05/2022 - Miedzynarodowe Koziolki Plywackie (Kedzierzyn-Kozle, POL) | 200 Rana (Esordienti A2) | 04'18''79 |
Kicol Nikodem - 2012 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'33''21 | 200 Rana (Esordienti A1) | 03'56''47 |
Kubik Franciszek - 2012 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'17''17 | 200 Misti (Esordienti A1) | 03'08''15 |
Lecht Jeremiasz - 2012 | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'14''52 | 01'27''62 | 27/11/2022 - Otwarte Zimowe Mistrzostwa Okregu Opolskiego W Plywaniu (Opole, POL) - 2° Day | 200 Misti (Esordienti A1) | 02'48''48 |
Rudzki Aleksander - 2012 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'17''25 | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'27''71 |
Sliwinski Gabriel - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'06''95 | 200 Rana (Esordienti A2) | 03'14''65 |
Urych Wojciech - 2012 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'18''59 | 200 Rana (Esordienti A1) | 03'34''79 |
Wrobel Filip - 2011 | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'09''38 | 01'11''56 | 12/03/2023 - Mistrzostwa Szkol Sportowych W Plywaniu (Raciborz, POL) - 2° Day | 200 Misti (Esordienti A2) | 02'36''10 | 02'56''48 | 21/05/2022 - Miedzynarodowe Koziolki Plywackie (Kedzierzyn-Kozle, POL) |