Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Sve Prolazi Zvezda Traje 2024 (Belgrade, SRB)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Farfalla | Esordienti B1 F kat.2014.god | |
50 Farfalla | Esordienti C2 G kat.2015.god | |
50 Farfalla | Esordienti C1 H kat.2016.god i mladji | |
50 Farfalla | Esordienti B2 F kat.2014.god | |
50 Farfalla | Esordienti B1 G kat.2015.god | |
50 Farfalla | Esordienti C H kat.2016.god i mladji | |
100 Farfalla | ASSOLUTI A kat.2005. god i stariji | |
100 Farfalla | JUNIORES B kat. 2006.i 2007.god | |
100 Farfalla | RAGAZZI C kat.2008. i 2009.god | |
100 Farfalla | RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god | |
100 Farfalla | Esordienti A E kat.2012. i 2013.god | |
100 Farfalla | ASSOLUTI A kat.2005. god i stariji | |
100 Farfalla | CADETTI B kat. 2006.i 2007.god | |
100 Farfalla | JUNIORES C kat.2008. i 2009.god | |
100 Farfalla | RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god | |
100 Farfalla | Esordienti A E kat.2012. i 2013.god | |
50 Rana | Esordienti B1 F kat.2014.god | |
50 Rana | Esordienti C2 G kat.2015.god | |
50 Rana | Esordienti C1 H kat.2016.god i mladji | |
50 Rana | Esordienti B2 F kat.2014.god | |
50 Rana | Esordienti B1 G kat.2015.god | |
50 Rana | Esordienti C H kat.2016.god i mladji | |
100 Rana | ASSOLUTI A kat.2005. god i stariji | |
100 Rana | JUNIORES B kat. 2006.i 2007.god | |
100 Rana | RAGAZZI C kat.2008. i 2009.god | |
100 Rana | RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god | |
100 Rana | Esordienti A E kat.2012. i 2013.god | |
100 Rana | ASSOLUTI A kat.2005. god i stariji | |
100 Rana | JUNIORES C kat.2008. i 2009.god | |
100 Rana | RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god | |
100 Rana | Esordienti A E kat.2012. i 2013.god | |
Mistaffetta 4x50 Misti | RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god | |
Mistaffetta 4x50 Misti | Esordienti B FGH kat. | |
Mistaffetta 4x50 Misti | Esordienti A E kat.2012. i 2013.god | |
200 Misti | ASSOLUTI A kat.2005. god i stariji | |
200 Misti | JUNIORES B kat. 2006.i 2007.god | |
200 Misti | RAGAZZI C kat.2008. i 2009.god | |
200 Misti | RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god | |
200 Misti | Esordienti A E kat.2012. i 2013.god | |
200 Misti | CADETTI B kat. 2006.i 2007.god | |
200 Misti | JUNIORES C kat.2008. i 2009.god | |
200 Misti | RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god | |
200 Misti | Esordienti A E kat.2012. i 2013.god | |
4x50 Stile Libero | Esordienti A Devojcice do 12 god. | |
50 Stile Libero | Esordienti B1 F kat.2014.god | |
50 Stile Libero | Esordienti C2 G kat.2015.god | |
50 Stile Libero | Esordienti C1 H kat.2016.god i mladji | |
50 Stile Libero | Esordienti B2 F kat.2014.god | |
50 Stile Libero | Esordienti B1 G kat.2015.god | |
50 Stile Libero | Esordienti C H kat.2016.god i mladji | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI A kat.2005. god i stariji | |
100 Stile Libero | JUNIORES B kat. 2006.i 2007.god | |
100 Stile Libero | RAGAZZI C kat.2008. i 2009.god | |
100 Stile Libero | RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god | |
100 Stile Libero | Esordienti A E kat.2012. i 2013.god | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI A kat.2005. god i stariji | |
100 Stile Libero | CADETTI B kat. 2006.i 2007.god | |
100 Stile Libero | JUNIORES C kat.2008. i 2009.god | |
100 Stile Libero | RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god | |
100 Stile Libero | Esordienti A E kat.2012. i 2013.god | |
50 Dorso | Esordienti B1 F kat.2014.god | |
50 Dorso | Esordienti C2 G kat.2015.god | |
50 Dorso | Esordienti C1 H kat.2016.god i mladji | |
50 Dorso | Esordienti B2 F kat.2014.god | |
50 Dorso | Esordienti B1 G kat.2015.god | |
50 Dorso | Esordienti C H kat.2016.god i mladji | |
100 Dorso | JUNIORES B kat. 2006.i 2007.god | |
100 Dorso | RAGAZZI C kat.2008. i 2009.god | |
100 Dorso | RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god | |
100 Dorso | Esordienti A E kat.2012. i 2013.god | |
100 Dorso | ASSOLUTI A kat.2005. god i stariji | |
100 Dorso | CADETTI B kat. 2006.i 2007.god | |
100 Dorso | JUNIORES C kat.2008. i 2009.god | |
100 Dorso | RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god | |
100 Dorso | Esordienti A E kat.2012. i 2013.god | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI A kat.2005. god i stariji | |
200 Stile Libero | JUNIORES B kat. 2006.i 2007.god | |
200 Stile Libero | RAGAZZI C kat.2008. i 2009.god | |
200 Stile Libero | RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god | |
200 Stile Libero | Esordienti A E kat.2012. i 2013.god | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI A kat.2005. god i stariji | |
200 Stile Libero | JUNIORES C kat.2008. i 2009.god | |
200 Stile Libero | RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god | |
200 Stile Libero | Esordienti A E kat.2012. i 2013.god |
Sve Prolazi Zvezda Traje 2024 (Belgrade, SRB)
SRB 11 April - Beograd
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Corsovic Danica - 2016 | 50 Farfalla (Esordienti C H kat.2016.god i mladji) | 00'55''37 | 50 Rana (Esordienti C H kat.2016.god i mladji) | Squalificato |
Hasanbegovic Magdalena - 2015 | 50 Stile Libero (Esordienti B1 G kat.2015.god) | 00'49''95 | 00'53''38 | 13/05/2023 - Mala Liga Beograda Letnja 2023 (Beograd, SRB) | 50 Dorso (Esordienti B1 G kat.2015.god) | 00'59''14 |
Hristov Sofija - 2009 | 100 Rana (JUNIORES C kat.2008. i 2009.god) | 01'27''99 | 01'28''64 | 19/06/2023 - Petnica Kup 2023 (Valjevo, SRB) | 200 Misti (JUNIORES C kat.2008. i 2009.god) | 02'58''93 | 03'16''03 | 09/04/2023 - 11 April Grand Prix 2023 (Belgrade, SRB) - 2° Day | 100 Stile Libero (JUNIORES C kat.2008. i 2009.god) | 01'20''35 | 01'21''60 | 14/05/2023 - Letnja Liga Beograda 2023 (Beograd, SRB) - 2° Day | 100 Dorso (JUNIORES C kat.2008. i 2009.god) | 01'23''85 |
Kalanj Anastasija Ani - 2015 | 50 Stile Libero (Esordienti B1 G kat.2015.god) | 00'45''94 | 00'52''77 | 07/10/2023 - Zmaj 2023 (Novi Sad, SRB) |
Knezevic Lena - 2010 | 100 Rana (RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god) | 01'27''78 | 01'28''46 | 10/04/2022 - 11 April Grand Prix 2022 (Beograd, SRB) - 2° Day | 100 Stile Libero (RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god) | 01'11''42 | 01'10''12 | 17/12/2023 - XXXII Sveti Nikola - 2023 (Nis, SRB) - 2° Day |
Kostic Jana - 2012 | 200 Misti (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 03'24''71 | 03'24''90 | 24/02/2024 - 32° Memorijal Ante Lambasa 2024. (Belgrade, SRB) - 1° Day | 100 Stile Libero (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 01'20''63 | 01'26''43 | 14/05/2023 - Letnja Liga Beograda 2023 (Beograd, SRB) - 2° Day | 100 Dorso (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 01'37''96 |
Kostic Nina - 2014 | 50 Farfalla (Esordienti B2 F kat.2014.god) | 00'45''01 | 00'50''40 | 07/10/2023 - Zmaj 2023 (Novi Sad, SRB) | 50 Stile Libero (Esordienti B2 F kat.2014.god) | 00'40''64 | 00'51''75 | 04/03/2023 - Sve Prolazi Zvezda Traje 2023 (Belgrade, SRB) | 50 Dorso (Esordienti B2 F kat.2014.god) | 00'53''14 |
Lojpur Emilija - 2015 | 50 Stile Libero (Esordienti B1 G kat.2015.god) | 00'45''65 | ||
Mandic Vanja - 2014 | 50 Rana (Esordienti B2 F kat.2014.god) | 00'52''85 | 50 Stile Libero (Esordienti B2 F kat.2014.god) | 00'43''98 | 00'45''84 | 09/04/2023 - Memorijal Aleksandar Latinic Suki 2023 (Belgrade, SRB) - 2° Day |
Matijevic Anika - 2015 | 50 Stile Libero (Esordienti B1 G kat.2015.god) | 00'46''29 | 00'52''41 | 13/05/2023 - Mala Liga Beograda Letnja 2023 (Beograd, SRB) | 50 Dorso (Esordienti B1 G kat.2015.god) | 00'55''53 | 01'10''14 | 19/06/2023 - Petnica Kup 2023 (Valjevo, SRB) |
Minniti Antonia - 2017 | 50 Stile Libero (Esordienti C H kat.2016.god i mladji) | 00'46''58 | 50 Dorso (Esordienti C H kat.2016.god i mladji) | 00'56''32 |
Mrdakovic Lola - 2014 | 50 Rana (Esordienti B2 F kat.2014.god) | 00'50''30 | 00'52''43 | 07/10/2023 - Zmaj 2023 (Novi Sad, SRB) | 50 Stile Libero (Esordienti B2 F kat.2014.god) | 00'43''09 | 00'44''71 | 07/10/2023 - Zmaj 2023 (Novi Sad, SRB) |
Petrovic Nadja - 2015 | 50 Rana (Esordienti B1 G kat.2015.god) | 01'11''51 | ||
Polukejeva Polina - 2014 | 50 Stile Libero (Esordienti B2 F kat.2014.god) | 01'01''58 | ||
Randjelovic Mia - 2012 | 100 Rana (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 01'42''20 | 100 Stile Libero (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 01'20''28 | 01'25''56 | 02/07/2023 - Letnje Prvenstvo Srbije Za Pionire 2023 (Kragujevac, SRB) - 2° Day | 200 Stile Libero (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 02'55''27 |
Stojanovic Sena - 2015 | 50 Stile Libero (Esordienti B1 G kat.2015.god) | 00'50''85 | 50 Dorso (Esordienti B1 G kat.2015.god) | 01'04''57 |
Suletic Vera - 2013 | 100 Rana (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 01'45''25 | 01'46''06 | 25/02/2023 - 31° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambasa 2023 (Belgrade, SRB) | 100 Stile Libero (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 01'21''48 | 01'23''95 | 24/02/2024 - 32° Memorijal Ante Lambasa 2024. (Belgrade, SRB) - 1° Day | 200 Stile Libero (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 02'59''30 | 03'00''74 | 25/02/2024 - 32° Memorijal Ante Lambasa 2024. (Belgrade, SRB) - 2° Day |
Trifkovic Ana - 2014 | 50 Stile Libero (Esordienti B2 F kat.2014.god) | 00'52''12 | 01'12''57 | 04/03/2023 - Sve Prolazi Zvezda Traje 2023 (Belgrade, SRB) | 50 Dorso (Esordienti B2 F kat.2014.god) | 01'08''19 |
Vavic Dunja - 2007 | 100 Stile Libero (CADETTI B kat. 2006.i 2007.god) | 01'05''16 | 01'02''11 | 18/12/2020 - Prvenstvo Srbije Za Kadete , Juniore I U Apsolutnoj Konkurenciji (Beograd, SRB) |
Vukasinovic Lena - 2012 | 100 Rana (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 01'34''90 | 01'43''57 | 01/07/2023 - Letnje Prvenstvo Srbije Za Pionire 2023 (Kragujevac, SRB) - 1° Day | 200 Misti (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 03'04''65 | 03'26''93 | 13/05/2023 - Letnja Liga Beograda 2023 (Beograd, SRB) - 1° Day | 100 Stile Libero (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 01'13''10 | 01'18''25 | 24/06/2023 - Trebisnjica Cup (Trebinje, BIH) |
Zivojinovic Masa - 2012 | 100 Dorso (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 01'15''23 | 01'16''99 | 25/02/2024 - 32° Memorijal Ante Lambasa 2024. (Belgrade, SRB) - 2° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Blagojevic Konstantin - 2016 | 50 Rana (Esordienti C1 H kat.2016.god i mladji) | Squalificato | 01'11''95 | 13/05/2023 - Mala Liga Beograda Letnja 2023 (Beograd, SRB) |
Blazic Bogdan - 2014 | 50 Rana (Esordienti B1 F kat.2014.god) | 00'58''42 | 01'04''11 | 07/10/2023 - Zmaj 2023 (Novi Sad, SRB) | 50 Stile Libero (Esordienti B1 F kat.2014.god) | 00'47''48 | 00'47''99 | 09/04/2023 - Memorijal Aleksandar Latinic Suki 2023 (Belgrade, SRB) - 2° Day |
Cirkovic Ognjen - 2004 | 100 Stile Libero (A kat.2005. god i stariji) | 01'14''95 | 00'53''66 | 10/06/2022 - Letnje Prvenstvo Srbije Za Juniore (Beograd, SRB) - 2° Day | 200 Stile Libero (A kat.2005. god i stariji) | 02'41''98 | 02'07''17 | 08/05/2022 - Letnja Liga Beograda 2022 (Beograd, SRB) - 2° Day |
Djordjevic Andrej - 2009 | 100 Stile Libero (RAGAZZI C kat.2008. i 2009.god) | 01'15''20 | 01'03''82 | 14/05/2023 - Letnja Liga Beograda 2023 (Beograd, SRB) - 2° Day |
Djordjevic Nikola - 2012 | 100 Rana (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 01'42''57 | 200 Misti (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 03'09''55 | 03'04''65 | 24/02/2024 - 32° Memorijal Ante Lambasa 2024. (Belgrade, SRB) - 1° Day | 100 Stile Libero (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 01'17''08 | 01'22''69 | 02/07/2023 - Letnje Prvenstvo Srbije Za Pionire 2023 (Kragujevac, SRB) - 2° Day |
Djuric Sava - 2011 | 100 Farfalla (RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god) | 01'29''26 | 200 Misti (RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god) | 02'54''09 | 02'52''43 | 24/02/2024 - 32° Memorijal Ante Lambasa 2024. (Belgrade, SRB) - 1° Day | 100 Dorso (RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god) | 01'25''52 |
Furtula Bogdan - 2016 | 50 Rana (Esordienti C1 H kat.2016.god i mladji) | 01'06''90 | ||
Golubovic Vojin - 2016 | 50 Stile Libero (Esordienti C1 H kat.2016.god i mladji) | 00'42''88 | 00'45''56 | 07/10/2023 - Zmaj 2023 (Novi Sad, SRB) | 50 Dorso (Esordienti C1 H kat.2016.god i mladji) | 00'57''44 |
Grubanov Strahinja - 2016 | 50 Stile Libero (Esordienti C1 H kat.2016.god i mladji) | Squalificato | ||
Gruicic Vasilije - 2011 | 100 Farfalla (RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god) | 01'21''77 | 01'32''11 | 02/07/2023 - Letnje Prvenstvo Srbije Za Pionire 2023 (Kragujevac, SRB) - 2° Day | 100 Dorso (RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god) | 01'30''32 | 200 Stile Libero (RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god) | 02'37''94 | 02'37''94 | 25/02/2024 - 32° Memorijal Ante Lambasa 2024. (Belgrade, SRB) - 2° Day |
Kujundzic Kosta - 2013 | 100 Farfalla (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 01'35''59 | 100 Stile Libero (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 01'15''07 | 01'18''07 | 24/02/2024 - 32° Memorijal Ante Lambasa 2024. (Belgrade, SRB) - 1° Day | 200 Stile Libero (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 02'48''16 | 02'53''16 | 25/02/2024 - 32° Memorijal Ante Lambasa 2024. (Belgrade, SRB) - 2° Day |
Kurilo Vasilije - 2012 | 100 Farfalla (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 01'44''74 | 01'55''52 | 13/05/2023 - Letnja Liga Beograda 2023 (Beograd, SRB) - 1° Day | 100 Rana (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 01'55''48 | 200 Stile Libero (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 02'58''74 | 03'09''29 | 25/02/2024 - 32° Memorijal Ante Lambasa 2024. (Belgrade, SRB) - 2° Day |
Mandic Veljko - 2011 | 100 Farfalla (RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god) | 01'17''85 | 01'17''46 | 09/04/2023 - Memorijal Aleksandar Latinic Suki 2023 (Belgrade, SRB) - 2° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god) | 02'30''68 | 02'32''30 | 02/07/2023 - Letnje Prvenstvo Srbije Za Pionire 2023 (Kragujevac, SRB) - 2° Day |
Miceta Aleksa - 2013 | 100 Rana (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 01'49''16 | 200 Misti (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 03'16''38 | 100 Dorso (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 01'27''49 | 01'29''31 | 25/02/2024 - 32° Memorijal Ante Lambasa 2024. (Belgrade, SRB) - 2° Day |
Milosevic Ilija - 2013 | 100 Rana (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 02'12''98 | ||
Mitrovic Strahinja - 2011 | 100 Farfalla (RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god) | Squalificato | ||
Nesic Jakov - 2014 | 50 Stile Libero (Esordienti B1 F kat.2014.god) | Squalificato | 00'50''80 | 07/10/2023 - Zmaj 2023 (Novi Sad, SRB) | 50 Dorso (Esordienti B1 F kat.2014.god) | 00'50''41 |
Nikolic Petar - 2011 | 100 Stile Libero (RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god) | 01'15''37 | 01'18''51 | 02/07/2023 - Letnje Prvenstvo Srbije Za Pionire 2023 (Kragujevac, SRB) - 2° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god) | 02'49''52 | 02'54''46 | 25/02/2024 - 32° Memorijal Ante Lambasa 2024. (Belgrade, SRB) - 2° Day |
Perovic Andrej - 2012 | 100 Farfalla (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 01'44''76 | 200 Misti (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 03'21''32 | 03'22''67 | 24/02/2024 - 32° Memorijal Ante Lambasa 2024. (Belgrade, SRB) - 1° Day | 100 Stile Libero (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 01'22''19 | 01'25''96 | 14/05/2023 - Letnja Liga Beograda 2023 (Beograd, SRB) - 2° Day |
Putnik Aleksa - 2014 | 50 Rana (Esordienti B1 F kat.2014.god) | 00'56''66 | 01'03''40 | 04/03/2023 - Sve Prolazi Zvezda Traje 2023 (Belgrade, SRB) | 50 Stile Libero (Esordienti B1 F kat.2014.god) | 00'44''54 | 00'46''57 | 07/10/2023 - Zmaj 2023 (Novi Sad, SRB) |
Rackov Stefan - 2014 | 50 Rana (Esordienti B1 F kat.2014.god) | 00'51''76 | 00'58''72 | 13/05/2023 - Mala Liga Beograda Letnja 2023 (Beograd, SRB) |
Radovanovic Andrija - 2016 | 50 Stile Libero (Esordienti C1 H kat.2016.god i mladji) | 00'55''06 | ||
Sarcevic Ivan - 2012 | 100 Farfalla (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 01'39''92 | 100 Stile Libero (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 01'13''81 | 01'21''07 | 24/06/2023 - Trebisnjica Cup (Trebinje, BIH) | 200 Stile Libero (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 02'42''83 | 02'44''85 | 25/02/2024 - 32° Memorijal Ante Lambasa 2024. (Belgrade, SRB) - 2° Day |
Sarcevic Luka - 2016 | 50 Dorso (Esordienti C1 H kat.2016.god i mladji) | Squalificato | ||
Savkov Nikola - 2008 | 100 Stile Libero (RAGAZZI C kat.2008. i 2009.god) | 01'10''22 | 01'01''54 | 17/02/2024 - Vojvodina Open 2024 - 50m (Novi Sad, SRB) |
Stefanovic Relja - 2015 | 50 Rana (Esordienti C2 G kat.2015.god) | Squalificato | 00'46''73 | 08/04/2023 - Memorijal Aleksandar Latinic Suki 2023 (Belgrade, SRB) - 1° Day |
Stetin Aleksej - 2014 | 50 Stile Libero (Esordienti B1 F kat.2014.god) | 00'43''82 | 00'48''60 | 19/06/2023 - Petnica Kup 2023 (Valjevo, SRB) | 50 Dorso (Esordienti B1 F kat.2014.god) | 00'54''21 | 00'50''56 | 07/10/2023 - Zmaj 2023 (Novi Sad, SRB) |
Suletic Vidak - 2016 | 50 Stile Libero (Esordienti C1 H kat.2016.god i mladji) | 00'47''11 | 00'50''62 | 07/10/2023 - Zmaj 2023 (Novi Sad, SRB) | 50 Dorso (Esordienti C1 H kat.2016.god i mladji) | 00'59''95 | 01'03''60 | 07/10/2023 - Zmaj 2023 (Novi Sad, SRB) |
Suletic Vukasin - 2010 | 100 Rana (RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god) | 01'25''24 | 01'27''34 | 24/02/2024 - 32° Memorijal Ante Lambasa 2024. (Belgrade, SRB) - 1° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god) | 02'27''47 | 02'28''94 | 25/02/2024 - 32° Memorijal Ante Lambasa 2024. (Belgrade, SRB) - 2° Day |
Tanasijevic Matia - 2015 | 50 Rana (Esordienti C2 G kat.2015.god) | 00'56''32 | 00'59''86 | 07/10/2023 - Zmaj 2023 (Novi Sad, SRB) |
Trifkovic Uros - 2011 | 100 Farfalla (RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god) | 01'45''61 | 200 Misti (RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god) | 03'05''63 | 100 Dorso (RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god) | 01'28''45 |
Velickovic Andrej - 2011 | 100 Stile Libero (RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god) | 01'11''49 | 01'11''27 | 08/04/2023 - Memorijal Aleksandar Latinic Suki 2023 (Belgrade, SRB) - 1° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI D kat.2010. i 2011.god) | 02'34''19 | 02'36''92 | 02/07/2023 - Letnje Prvenstvo Srbije Za Pionire 2023 (Kragujevac, SRB) - 2° Day |
Vujovic Matan - 2008 | 100 Stile Libero (RAGAZZI C kat.2008. i 2009.god) | 01'07''58 | ||
Vukasinovic Uros - 2012 | 100 Rana (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 01'52''28 | 200 Misti (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 03'23''79 | 03'43''55 | 02/07/2023 - Letnje Prvenstvo Srbije Za Pionire 2023 (Kragujevac, SRB) - 2° Day | 100 Stile Libero (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 01'18''54 | 01'28''21 | 02/07/2023 - Letnje Prvenstvo Srbije Za Pionire 2023 (Kragujevac, SRB) - 2° Day |
Vukelic Nemanja - 2012 | 100 Farfalla (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 01'36''61 | 100 Stile Libero (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 01'14''71 | 01'13''51 | 24/02/2024 - 32° Memorijal Ante Lambasa 2024. (Belgrade, SRB) - 1° Day | 200 Stile Libero (Esordienti A E kat.2012. i 2013.god) | 02'44''82 | 02'47''45 | 25/02/2024 - 32° Memorijal Ante Lambasa 2024. (Belgrade, SRB) - 2° Day |
Zivkovic Lazar - 2014 | 50 Farfalla (Esordienti B1 F kat.2014.god) | 00'54''59 | 50 Rana (Esordienti B1 F kat.2014.god) | 00'56''51 | 01'02''45 | 07/10/2023 - Zmaj 2023 (Novi Sad, SRB) |