1 | Cokelaere Marit | 2006 | BEL Koninklijke Kortrijkse Zwemkring | 01'18''13 | 553 | | | |
50m 37.10 (37.10) 100m 1:18.13 (41.03) [1:18.13] |
2 | Mabbe Norah | 2006 | BEL Ursus Zwemklub Zwevegem | 01'22''47 | 470 | | | |
50m 39.67 (39.67) 100m 1:22.47 (42.80) [1:22.47] |
3 | Christiaens Annabel | 2006 | BEL Koninklijke Kortrijkse Zwemkring | 01'24''27 | 440 | | | |
50m 40.91 (40.91) 100m 1:24.27 (43.36) [1:24.27] |
4 | Ysenbaert Amelie | 2006 | BEL Ursus Zwemklub Zwevegem | 01'26''17 | 412 | | | |
50m 39.21 (39.21) 100m 1:26.17 (46.96) [1:26.17] |
5 | Brys Emma | 2006 | BEL Dolfijnen Middelkerke | 01'26''30 | 410 | | | |
50m 40.31 (40.31) 100m 1:26.30 (45.99) [1:26.30] |
6 | Vandromme Lore | 2006 | BEL Koninklijke Kortrijkse Zwemkring | 01'26''65 | 405 | | | |
50m 40.93 (40.93) 100m 1:26.65 (45.72) [1:26.65] |
7 | Parmentier Lore | 2006 | BEL Royal Ypres Swimming Club | 01'27''01 | 400 | | | |
50m 41.38 (41.38) 100m 1:27.01 (45.63) [1:27.01] |
8 | Ready Emma | 2007 | BEL Ursus Zwemklub Zwevegem | 01'27''67 | 391 | | | |
50m 40.99 (40.99) 100m 1:27.67 (46.68) [1:27.67] |
9 | Spincemaille Zita | 2006 | BEL Ursus Zwemklub Zwevegem | 01'28''25 | 383 | | | |
50m 42.56 (42.56) 100m 1:28.25 (45.69) [1:28.25] |
10 | Beernaert Amber | 2007 | BEL Lichterveldse Zwemclub | 01'29''24 | 371 | | | |
50m 42.31 (42.31) 100m 1:29.24 (46.93) [1:29.24] |
11 | Maes Kato | 2007 | BEL Koninklijke Kortrijkse Zwemkring | 01'29''75 | 364 | | | |
50m 40.85 (40.85) 100m 1:29.75 (48.90) [1:29.75] |
12 | Demuynck Amber | 2006 | BEL Zwemvereniging Bruinvissen Diksmuide | 01'31''44 | 344 | | | |
50m 42.48 (42.48) 100m 1:31.44 (48.96) [1:31.44] |
13 | Denduyver Silke | 2007 | BEL Lichterveldse Zwemclub | 01'31''70 | 342 | | | |
50m 43.59 (43.59) 100m 1:31.70 (48.11) [1:31.70] |
14 | Hollevoet Pauline | 2006 | BEL Dolfijnen Middelkerke | 01'31''99 | 338 | | | |
50m 41.53 (41.53) 100m 1:31.99 (50.46) [1:31.99] |
15 | Avet Juliette | 2006 | BEL Ursus Zwemklub Zwevegem | 01'34''42 | 313 | | | |
50m 44.85 (44.85) 100m 1:34.42 (49.57) [1:34.42] |
16 | Eeckhout Lynn | 2007 | BEL Ieper Swimming | 01'34''81 | 309 | | | |
50m 46.41 (46.41) 100m 1:34.81 (48.40) [1:34.81] |
17 | Waeghe Nona | 2007 | BEL Ursus Zwemklub Zwevegem | 01'35''39 | 303 | | | |
50m 45.30 (45.30) 100m 1:35.39 (50.09) [1:35.39] |
18 | Schollaert Jolijn | 2007 | BEL Royal Ostend Swimming Club | 01'36''06 | 297 | | | |
50m 44.68 (44.68) 100m 1:36.06 (51.38) [1:36.06] |
19 | Vandekerckhove Lotte | 2007 | BEL Ursus Zwemklub Zwevegem | 01'39''52 | 267 | | | |
50m 47.13 (47.13) 100m 1:39.52 (52.39) [1:39.52] |
20 | Vergucht Louise | 2007 | BEL Zwemclub Tieltse Zeeduivels | 01'40''06 | 263 | | | |
50m 46.55 (46.55) 100m 1:40.06 (53.51) [1:40.06] |
21 | Van Compernolle Noa | 2006 | BEL Zwemclub Tieltse Zeeduivels | 01'40''30 | 261 | | | |
50m 48.13 (48.13) 100m 1:40.30 (52.17) [1:40.30] |
22 | Vermeulen Alyssa | 2006 | BEL Zwemclub Tieltse Zeeduivels | 01'41''53 | 252 | | | |
50m 47.78 (47.78) 100m 1:41.53 (53.75) [1:41.53] |
23 | Rosseau Rinske | 2007 | BEL Koninklijke Waregemse Zwemclub | 01'43''37 | 238 | | | |
50m 47.55 (47.55) 100m 1:43.37 (55.82) [1:43.37] |
24 | Ducatteeuw Alix | 2007 | BEL Zwemclub Ter Borcht-Meulebeke | 01'43''59 | 237 | | | |
50m 48.51 (48.51) 100m 1:43.59 (55.08) [1:43.59] |
25 | Lernout Merel | 2007 | BEL Gold Swimming Team | 01'46''37 | 219 | | | |
50m 50.14 (50.14) 100m 1:46.37 (56.23) [1:46.37] |
    | Desmet Manon | 2006 | BEL Koninklijke Waregemse Zwemclub | Squalificato | |