Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Junioren Jeugd Senioren Circuit 1 (Bergschenhoek, NED)
Societá |
---|
NED Albion D'Elft |
NED De Watervogels |
NED Des |
NED Feijenoord Albion Zwemclub |
NED Wvz Zoetermeer |
NED Wzk Zwemmen |
NED Zpc Numansdorp |
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | Esordienti A | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | RAGAZZI | |
400 Stile Libero | Esordienti A | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Dorso | Esordienti A | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | Esordienti A | |
200 Dorso | JUNIORES | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
50 Rana | Esordienti A | |
50 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | Esordienti A | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | Esordienti A | |
200 Rana | JUNIORES | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | RAGAZZI | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | JUNIORES | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | JUNIORES | |
200 Misti | JUNIORES | |
200 Misti | Esordienti A | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
400 Misti | JUNIORES | |
400 Misti | RAGAZZI | |
400 Misti | Esordienti A | |
100 Misti | JUNIORES | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | Esordienti A | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
Mistaffetta 4x100 Misti | ASSOLUTI |
Junioren Jeugd Senioren Circuit 1 (Bergschenhoek, NED)
NED Wvz Zoetermeer
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Delden Megan - 2004 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'18''67 | 01'15''96 | 16/12/2018 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen Kb Dec. 2018 (Eindhoven, NED) - 4° | 200 Rana (JUNIORES) | 03'38''47 | 03'29''61 | 16/02/2020 - Junioren-Jeugd-Senioren Circuit Ronde 2 (Hoofddorp, NED) | 400 Misti (JUNIORES) | 07'13''83 | 06'27''12 | 01/02/2020 - LAC 2-1 (Zoetermeer, NED) |
Geurts Jade - 2004 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'17''56 | 01'18''98 | 27/10/2018 - Memorial Anteunis (Gent, BEL) - 1° Day | 50 Rana (JUNIORES) | 00'35''18 | 00'35''29 | 25/11/2018 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Dordrecht, NED) - 2° Day | 200 Rana (JUNIORES) | 02'44''63 | 02'45''27 | 07/12/2019 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB 2019 (Eindhoven, NED) - 3° Day |
Heijdoorn Jaylee - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'14''15 | 01'14''98 | 13/09/2020 - Clubkampioenschappen WVZ 2019-2020 (Zoetermeer, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'28''25 | 01'29''82 | 12/01/2020 - Competitie 2019-2020 Deel 3 (Amsterdam, NED) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'46''13 | 00'48''63 | 07/07/2019 - 25 M Bad Netherlands Invitational (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Kamminga Jasmijn - 2008 | 400 Stile Libero (Esordienti A) | 06'02''38 | 08'12''69 | 27/01/2019 - Swimkick-Minioren Deel 2 (Zoetermeer, NED) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'47''49 | 00'52''66 | 22/09/2019 - Niveauwedstrijd Deel 1 (Den Haag, NED) |
Kock Jacinda - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'17''42 | 01'17''56 | 13/09/2020 - Clubkampioenschappen WVZ 2019-2020 (Zoetermeer, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'36''13 | 01'32''12 | 19/01/2020 - Minioren Junioren Circuit Deel 3 (Zoetermeer, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'35''94 | 01'33''89 | 13/09/2020 - Clubkampioenschappen WVZ 2019-2020 (Zoetermeer, NED) |
Kock Solana - 2008 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'08''80 | 01'08''38 | 13/09/2020 - Clubkampioenschappen WVZ 2019-2020 (Zoetermeer, NED) | 200 Rana (Esordienti A) | 03'15''60 | 03'11''46 | 01/12/2019 - Niveauwedstrijd Deel 2 (Den Haag, NED) | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'25''37 | 01'27''47 | 16/02/2020 - Junioren-Jeugd-Senioren Circuit Ronde 2 (Hoofddorp, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'20''37 | 01'21''10 | 13/09/2020 - Clubkampioenschappen WVZ 2019-2020 (Zoetermeer, NED) |
Kuiper Nadine - 2008 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'14''40 | 01'13''00 | 13/09/2020 - Clubkampioenschappen WVZ 2019-2020 (Zoetermeer, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'28''88 | 01'41''59 | 07/07/2019 - 25 M Bad Netherlands Invitational (Eindhoven, NED) - 2° Day | 50 Rana (Esordienti A) | 00'39''65 | 00'44''03 | 07/07/2019 - 25 M Bad Netherlands Invitational (Eindhoven, NED) - 2° Day | 200 Rana (Esordienti A) | 03'17''61 | 03'30''27 | 12/01/2020 - Competitie 2019-2020 Deel 3 (Amsterdam, NED) |
Oosten Linde - 2006 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'21''28 | 01'20''93 | 13/09/2020 - Clubkampioenschappen WVZ 2019-2020 (Zoetermeer, NED) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'46''46 | 01'48''62 | 03/11/2019 - Verenigingscompetitie Deel 2 (Wassenaar, NED) | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'38''87 | 01'52''98 | 10/12/2017 - Minioren-Junioren 2 (Bergschenhoek, NED) |
Rupke Annique - 2007 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'14''67 | 01'14''87 | 06/12/2019 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB 2019 (Eindhoven, NED) - 2° Day | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'37''12 | 00'37''16 | 24/11/2019 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Dordrecht, NED) - 2° Day | 400 Misti (RAGAZZI) | 05'44''45 | 05'50''72 | 01/03/2020 - LAC Deel 4 (Gouda, NED) |
Snoeren Nikita - 2006 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'06''73 | 01'07''44 | 23/06/2019 - B-Vijfkamp Deel 5 (Zoetermeer, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'14''46 | 01'15''04 | 16/11/2019 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 1° Day | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'17''16 | 01'17''61 | 08/12/2019 - B-Vijfkamp Deel 2 (Zoetermeer, NED) | 100 Dorso | 01'14''57 | 01'15''04 | 16/11/2019 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 1° Day |
Van Der Wiel Ananda - 2007 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'03''93 | 01'03''95 | 12/01/2020 - Hoofdklasse Competitie Deel 3 (Amsterdam, NED) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'13''01 | 01'10''03 | 24/11/2019 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Dordrecht, NED) - 2° Day | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'11''84 | 01'13''89 | 07/12/2019 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB 2019 (Eindhoven, NED) - 3° Day |
Wanum Leverne - 2005 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'10''03 | 01'10''71 | 12/01/2020 - Competitie 2019-2020 Deel 3 (Amsterdam, NED) | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'18''39 | 01'18''36 | 03/11/2019 - Verenigingscompetitie Deel 2 (Wassenaar, NED) | 100 Misti (JUNIORES) | 01'19''37 | 01'18''86 | 01/12/2019 - Niveauwedstrijd Deel 2 (Den Haag, NED) | 100 Dorso | 01'18''53 | 01'18''36 | 03/11/2019 - Verenigingscompetitie Deel 2 (Wassenaar, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Boerefijn Tim - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'34''00 | 00'35''33 | 13/09/2020 - Clubkampioenschappen WVZ 2019-2020 (Zoetermeer, NED) | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'46''90 | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'40''72 | 00'43''99 | 10/11/2019 - Regio Minioren Clubmeet Deel 1 (Gouda, NED) |
Hoogendijk Rely - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'31''49 | 00'30''78 | 13/09/2020 - Clubkampioenschappen WVZ 2019-2020 (Zoetermeer, NED) | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'34''42 | 02'44''71 | 15/12/2019 - Minioren-Junioren Circuit Deel 2 (Leiden, NED) | 200 Misti (Esordienti A) | 02'58''77 | 03'04''80 | 22/12/2019 - LAC 1-2 (Zoetermeer, NED) |
Kraag Anthony - 2004 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'26''71 | 00'26''44 | 16/11/2019 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 1° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'29''88 | 00'28''55 | 23/11/2019 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Dordrecht, NED) - 1° Day | 200 Farfalla (JUNIORES) | Squalificato | 02'50''76 | 27/01/2017 - Nederlandse Junioren & Jeugd Kampioenschappen Korte Baan 2017 (Eindhoven, NED) |
Lousma Jisse - 2007 | 200 Dorso (Esordienti A) | 02'41''33 | 02'50''66 | 19/01/2020 - Minioren Junioren Circuit Deel 3 (Zoetermeer, NED) | 100 Rana (Esordienti A) | 01'34''16 | 01'31''94 | 17/11/2019 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 2° Day | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'33''17 | 00'35''49 | 23/11/2019 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Dordrecht, NED) - 1° Day |
Nolden Esh - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'36''39 | 00'35''36 | 13/09/2020 - Clubkampioenschappen WVZ 2019-2020 (Zoetermeer, NED) | 100 Rana (Esordienti A) | 01'45''14 | 01'45''13 | 12/01/2020 - Competitie 2019-2020 Deel 3 (Amsterdam, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'46''44 | 00'49''02 | 23/06/2019 - B-Vijfkamp Deel 5 (Zoetermeer, NED) |
Nolden Janu - 2006 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'21''67 | 02'20''81 | 08/12/2019 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB 2019 (Eindhoven, NED) - 4° Day | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'31''59 | 02'37''76 | 16/11/2019 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 1° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'31''56 | 00'34''66 | 23/11/2019 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Dordrecht, NED) - 1° Day |
Sonneveld Daan - 2006 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'27''82 | 00'27''98 | 06/12/2019 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB 2019 (Eindhoven, NED) - 2° Day | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'07''46 | 02'12''03 | 08/12/2019 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB 2019 (Eindhoven, NED) - 4° Day | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'11''11 | 01'13''10 | 08/12/2019 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB 2019 (Eindhoven, NED) - 4° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'18''28 | 02'18''57 | 06/12/2019 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB 2019 (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Sonneveld Niek - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'35''23 | 00'35''98 | 13/09/2020 - Clubkampioenschappen WVZ 2019-2020 (Zoetermeer, NED) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'38''35 | 00'40''26 | 10/11/2019 - Regio Minioren Clubmeet Deel 1 (Gouda, NED) | 100 Rana (Esordienti A) | 01'38''46 | 01'47''58 | 22/09/2019 - Niveauwedstrijd Deel 1 (Den Haag, NED) |
Steller Renzo - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'31''36 | 00'31''51 | 16/11/2019 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 1° Day | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'33''17 | 02'35''24 | 15/12/2019 - Minioren-Junioren Circuit Deel 2 (Leiden, NED) |
Van Egmond Pepijn - 2004 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'26''56 | 00'26''83 | 16/11/2019 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 1° Day | 200 Misti (JUNIORES) | 02'19''57 | 02'20''64 | 14/12/2018 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen Kb Dec. 2018 (Eindhoven, NED) - 2° |
Wassenaar Floris - 2006 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'33''42 | 00'34''67 | 24/11/2019 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Dordrecht, NED) - 2° Day | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'18''84 | 01'22''88 | 07/12/2019 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB 2019 (Eindhoven, NED) - 3° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'36''67 | 02'40''71 | 24/11/2019 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Dordrecht, NED) - 2° Day |
Wassenaar Laurens - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'38''06 | 00'39''09 | 13/09/2020 - Clubkampioenschappen WVZ 2019-2020 (Zoetermeer, NED) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'46''90 | 00'56''25 | 02/06/2019 - Jeugd In Opleiding Deel 4 (Wassenaar, NED) | 100 Rana (Esordienti A) | 01'56''58 |