Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Junioren Jeugd Deel 1 (Veldhoven, NED)
Junioren Jeugd Deel 1 (Veldhoven, NED)
NED Vzv Njord
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Asperdt Gwenn - 2009 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'45''76 | 00'46''21 | 22/04/2019 - Paassprint (Veldhoven, NED) | 200 Rana (Esordienti A) | 03'46''95 |
Baljeu Valerie - 2006 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'27''51 | 01'34''61 | 13/10/2019 - 4-Kampwedstrijd Deel 1 (Veldhoven, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'51''26 | 00'58''76 | 27/10/2019 - 4 Kamp Wedstrijd Deel 2 (Valkenswaard, NED) |
Barmentlo Kiki - 2008 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'26''72 | 01'46''92 | 10/06/2017 - Regionale Miniorenfinale Brabant 2017 (Oss, NED) - 1° Day | 50 Rana (Esordienti A) | 00'48''72 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'37''70 |
Dijk Eline - 2007 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'16''30 | 01'26''07 | 03/11/2019 - Competitie C-D2 (Schijndel, NED) | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'26''71 | 01'38''51 | 29/09/2019 - Minioren-Junioren Deel 1 (Rosmalen, NED) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | Squalificato | 01'37''48 | 06/10/2019 - Competitie Deel 1 / NC1-48 (Veldhoven, NED) |
Ebbers Inge - 2005 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'29''89 | 01'31''46 | 13/10/2019 - 4-Kampwedstrijd Deel 1 (Veldhoven, NED) | 50 Rana (JUNIORES) | 00'51''21 | 00'51''32 | 22/04/2019 - Paassprint (Veldhoven, NED) |
Engelen Floor - 2007 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'11''83 | 01'18''53 | 03/11/2019 - Competitie C-D2 (Schijndel, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'43''91 | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'27''09 |
Flagge Annemarie - 2007 | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'29''41 | 01'33''75 | 29/09/2019 - Minioren-Junioren Deel 1 (Rosmalen, NED) | 400 Stile Libero (RAGAZZI) | 05'54''62 | 06'03''20 | 27/10/2019 - 4 Kamp Wedstrijd Deel 2 (Valkenswaard, NED) |
Gils Jessey - 2008 | 100 Misti (Esordienti A) | Squalificato | 200 Rana (Esordienti A) | 03'38''96 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'38''64 | 01'41''42 | 16/02/2020 - 4 Kamp Deel 3 (Boxtel, NED) |
Hal Ilse - 2004 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'12''77 | 01'12''14 | 10/02/2019 - Competitieronde 3 (Best, NED) | 100 Misti (JUNIORES) | 01'23''58 | 01'23''84 | 22/10/2017 - Dommeltrofee (Boxtel, NED) |
Hesemans Amber - 2005 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'17''71 | 01'17''20 | 12/01/2020 - Competitie Ronde 3 (Veldhoven, NED) | 50 Rana (JUNIORES) | 00'47''53 | 00'47''84 | 22/04/2019 - Paassprint (Veldhoven, NED) | 100 Misti (JUNIORES) | 01'31''49 | 01'30''04 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Veldhoven, NED) |
Hoeppe Anais - 2004 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'08''95 | 01'08''19 | 24/03/2019 - Competitie 4 District Klasse 1 (Helmond, NED) | 100 Misti (JUNIORES) | 01'17''70 | 01'20''99 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Veldhoven, NED) |
Jalba Bianca - 2008 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'38''48 | 01'40''25 | 13/10/2019 - 4-Kampwedstrijd Deel 1 (Veldhoven, NED) | 50 Rana (Esordienti A) | Squalificato | 00'51''64 | 31/03/2019 - Limietwedstrijd Minioren Deel 2 (Eindhoven, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'48''79 | 01'53''11 | 15/12/2019 - Miniouren-Junioren Ronde 2 (Veldhoven, NED) |
James Jasentha - 2005 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'22''89 | 50 Rana (JUNIORES) | 00'47''76 | 100 Misti (JUNIORES) | 01'42''35 |
Kruis Mirre - 2009 | 50 Rana (Esordienti A) | Squalificato | 01'06''80 | 02/02/2020 - Swimkick-Minioren (Veldhoven, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'59''67 |
Leeuwen Amy - 2006 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'18''50 | 01'21''54 | 13/10/2019 - 4-Kampwedstrijd Deel 1 (Veldhoven, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'48''47 | 00'50''10 | 27/10/2019 - 4 Kamp Wedstrijd Deel 2 (Valkenswaard, NED) |
Mastrigt Roos - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'54''10 | 01'58''68 | 15/12/2019 - Miniouren-Junioren Ronde 2 (Veldhoven, NED) | 50 Rana (Esordienti A) | 01'02''13 | 01'01''65 | 12/05/2019 - Swimkick-Minioren Ronde 3 (Veldhoven, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | 02'07''45 | 02'10''22 | 01/12/2019 - Swimkickcircuit Deel 1 (Roosendaal, NED) |
Moosdijk Anouk - 2008 | 200 Rana (Esordienti A) | 03'36''67 | 03'35''14 | 12/01/2020 - Competitie Ronde 3 (Veldhoven, NED) | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'46''11 | 01'48''75 | 06/10/2019 - Competitie Deel 1 / NC1-48 (Veldhoven, NED) |
Park Gaeun - 2008 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'28''69 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'47''56 | 00'54''33 | 12/05/2019 - Swimkick-Minioren Ronde 3 (Veldhoven, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'43''43 |
Roosen Tamar - 2005 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'08''49 | 01'08''98 | 17/11/2019 - RWK - Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 400 Misti (JUNIORES) | 06'27''14 | 07'22''92 | 19/03/2017 - Minioren Junioren Circuit Deel 3 (Veldhoven, NED) |
Sagonas Danae - 2004 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'20''48 | 01'24''71 | 17/09/2017 - Minioren Junioren Circuit Deel 1 (Veldhoven, NED) | 50 Rana (JUNIORES) | 00'47''20 | 00'47''50 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Veldhoven, NED) | 100 Misti (JUNIORES) | 01'32''66 | 01'33''46 | 01/10/2017 - VZC Deel 1 (Budel, NED) |
Sagonas Melina - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'34''11 | 01'40''17 | 16/02/2020 - 4 Kamp Deel 3 (Boxtel, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'43''18 | 01'45''01 | 19/01/2020 - Minioren-Junioren Wedstrijd Deel 3 (Helmond, NED) | 400 Stile Libero (Esordienti A) | 07'49''85 | 07'55''35 | 19/01/2020 - Minioren-Junioren Wedstrijd Deel 3 (Helmond, NED) |
Te Paske Evelien - 2004 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'11''81 | 01'12''05 | 13/10/2019 - 4-Kampwedstrijd Deel 1 (Veldhoven, NED) | 50 Rana (JUNIORES) | 00'40''19 | 00'38''88 | 27/10/2019 - 4 Kamp Wedstrijd Deel 2 (Valkenswaard, NED) | 100 Misti (JUNIORES) | 01'22''34 | 01'23''73 | 21/10/2018 - JJS Circuit Deel 1 (Eindhoven, NED) |
Veghel Nadia - 2004 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'22''54 | 50 Rana (JUNIORES) | Squalificato | 100 Dorso (JUNIORES) | Squalificato |
Verhoeven Linda - 2007 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'22''45 | 01'30''75 | 24/03/2019 - Competitie Deel 4 (Cuijk, NED) | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'33''48 | 01'40''93 | 07/10/2018 - Competitie Deel 1 (Cuijk, NED) |
Wels Anne - 2008 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'26''21 | 01'25''34 | 03/11/2019 - Competitie C-D2 (Schijndel, NED) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'50''65 | 00'53''07 | 27/10/2019 - 4 Kamp Wedstrijd Deel 2 (Valkenswaard, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'40''08 |
Wit Lisa - 2005 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'24''25 | 50 Rana (JUNIORES) | 00'48''44 | 00'48''01 | 27/10/2019 - 4 Kamp Wedstrijd Deel 2 (Valkenswaard, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Amstel Maximilian - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'36''74 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'45''96 |
Bergman Thies - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'30''27 | 00'33''03 | 13/10/2019 - 4-Kampwedstrijd Deel 1 (Veldhoven, NED) | 100 Rana (Esordienti A) | 01'36''62 | 01'46''20 | 01/10/2017 - VZC Deel 1 (Budel, NED) |
Bergman Thijn - 2003 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'19''14 | 01'17''55 | 24/11/2018 - RWK - Brabant (Eindhoven, NED) - 1° Day | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'17''05 | 02'18''41 | 03/11/2019 - Competitie C-D2 (Schijndel, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'32''38 | 00'33''85 | 28/10/2018 - Limiet Wedstrijd KB (Oosterhout, NED) |
Bergman Thom - 2005 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'29''27 | 00'32''30 | 17/02/2019 - Minioren-Junioren Deel 3 (Deurne, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'26''75 | 01'29''46 | 24/03/2019 - Competitie 4 District Klasse 1 (Helmond, NED) |
Keukens Lars - 2005 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'29''07 | 00'29''21 | 12/01/2020 - Competitie Ronde 3 (Veldhoven, NED) | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'24''08 | 02'21''88 | 17/11/2019 - RWK - Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'44''20 | 02'44''75 | 12/01/2020 - Competitie Ronde 3 (Veldhoven, NED) |
Keukens Thom - 2007 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'33''52 | 01'32''97 | 23/11/2019 - RWK - Brabant (Eindhoven, NED) - 3° Day | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'35''25 | 02'41''76 | 15/12/2019 - Miniouren-Junioren Ronde 2 (Veldhoven, NED) | 200 Misti (Esordienti A) | 03'03''47 | 02'59''04 | 16/11/2019 - RWK - Brabant (Eindhoven, NED) - 1° Day |
Kim Dohyun - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'36''25 | 00'42''63 | 24/02/2019 - Limietwedstrijd Swimkick-Minioren (Veldhoven, NED) | 100 Rana (Esordienti A) | 01'48''31 | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'47''23 |
Maduro Yared - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'36''15 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'47''99 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'49''94 |
Mansvelders Merijn - 2005 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'27''71 | 00'28''83 | 16/11/2019 - RWK - Brabant (Eindhoven, NED) - 1° Day | 100 Rana (RAGAZZI) | Squalificato | 01'34''79 | 24/03/2019 - Competitie 4 District Klasse 1 (Helmond, NED) | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'27''73 | 02'30''00 | 24/03/2019 - Competitie 4 District Klasse 1 (Helmond, NED) |
Minnaert Lars - 2005 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'25''72 | 00'26''05 | 16/11/2019 - RWK - Brabant (Eindhoven, NED) - 1° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'28''05 | 00'28''74 | 27/10/2019 - 4 Kamp Wedstrijd Deel 2 (Valkenswaard, NED) |
Nefkens Tigo - 2006 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'35''16 | 00'38''50 | 13/10/2019 - 4-Kampwedstrijd Deel 1 (Veldhoven, NED) | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 03'07''95 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'42''48 | 00'44''37 | 27/10/2019 - 4 Kamp Wedstrijd Deel 2 (Valkenswaard, NED) |
Qi Theo - 2005 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'34''10 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'37''01 | 01'41''69 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Veldhoven, NED) |
Roosen Simon - 2005 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'36''86 | 01'39''62 | 06/10/2019 - Competitie Deel 1 / NC1-48 (Veldhoven, NED) | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 03'07''67 | 03'13''03 | 06/10/2019 - Competitie Deel 1 / NC1-48 (Veldhoven, NED) |
Van De Haar Jeroen - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'32''82 | 00'39''60 | 03/11/2019 - Nationale Zwemcompetitie Deel 2 (Veghel, NED) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'40''90 | 00'43''61 | 12/01/2020 - Competitie Deel 3 (Tilburg, NED) |
Verriet Jasper - 2005 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 03'31''45 | 03'50''61 | 03/11/2019 - Competitie C-D2 (Schijndel, NED) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'46''37 | 00'50''21 | 12/03/2017 - Regionale Competitie Deel 4 (Valkenswaard, NED) |