Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Rwc Deel 4 Poule B (Papendrecht, NED)
Societá |
---|
NED Albion Wss (sg) |
NED De Duck |
NED De Geul |
NED Pcg |
NED Scom/De Zeehond'73 (sg) |
NED Zob'66 |
NED Zpb H&l |
NED Zz&Pc De Devel |
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | JUNIORES | |
200 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti B | |
100 Rana | Esordienti A | |
100 Rana | Esordienti A | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | Esordienti B | |
100 Rana | Esordienti B | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
Mistaffetta 4x50 Misti | JUNIORES | |
Mistaffetta 4x50 Misti | ASSOLUTI |
Rwc Deel 4 Poule B (Papendrecht, NED)
NED De Duck
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bagijn Lenneke - 1996 | 100 Stile Libero | 01'05''30 | 01'05''49 | 24/01/2020 - ONMK 2020 Korte Baan (Rotterdam, NED) - 2° Day | 100 Rana | 01'31''35 | 01'32''64 | 25/11/2017 - La-Meerkamp/lac Deel 1 (Rozenburg, NED) |
Bock Noa Kaylee - 2003 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'29''50 | 02'29''20 | 03/02/2018 - Knzb Competitie Deel 3 (Alblasserdam, NED) | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'37''13 | 00'37''96 | 02/12/2017 - RW Competitie Deel 3 Poule A (Dordrecht, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'31''80 | 00'30''80 | 16/11/2019 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 1° Day |
Groeneveldt Leontine - 1993 | 100 Rana | 01'27''15 | 01'27''31 | 27/01/2019 - Onmk 2019 Korte Baan (Zwolle, NED) - 4° Day |
Houten Kyra - 2006 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'14''22 | 01'14''63 | 11/01/2020 - KNZB Nat Zwemcompetitie Ronde 3 (Gorinchem, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'37''19 | 00'39''01 | 05/01/2019 - Vierkamp Deel 3 (Rozenburg, NED) |
Kars Lara - 2009 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'48''43 | 00'48''52 | 11/01/2020 - KNZB Nat Zwemcompetitie Ronde 3 (Gorinchem, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 01'50''08 | 01'54''87 | 11/01/2020 - KNZB Nat Zwemcompetitie Ronde 3 (Gorinchem, NED) |
Kramer Myrthe - 2008 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'18''45 | 01'20''88 | 01/02/2020 - RWC Deel 3 Poule B (Papendrecht, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'46''06 | 00'48''16 | 12/10/2019 - RWC Deel 2 Poule B (Papendrecht, NED) |
Kwak Thelma - 2003 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 03'16''65 | 03'02''49 | 30/03/2019 - RWC Deel 4 Poule B Papendrecht (Papendrecht, NED) | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'44''23 | 00'43''46 | 06/10/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Alblasserdam, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'46''75 | 00'43''22 | 30/03/2019 - RWC Deel 4 Poule B Papendrecht (Papendrecht, NED) |
Linde Bibiane - 2007 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'48''33 | 01'46''73 | 18/01/2020 - Minioren-Junioren Circuit Deel 3 (Rozenburg, NED) | 100 Farfalla (Esordienti A) | Squalificato | 01'40''26 | 30/03/2019 - RWC Deel 4 Poule B Papendrecht (Papendrecht, NED) |
Meer Maaike - 2008 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'43''48 | 01'44''79 | 01/02/2020 - RWC Deel 3 Poule B (Papendrecht, NED) | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'34''79 | 01'44''39 | 30/11/2019 - Vierkamp Deel 2 (Brielle, NED) |
Oudheusden Eveline - 1999 | 100 Stile Libero | 01'07''93 | 01'05''95 | 09/02/2019 - Knzb Deel 3 (Alblasserdam, NED) | 50 Dorso | 00'34''70 | 00'34''13 | 06/10/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Alblasserdam, NED) |
Trainor Geraldine - 1975 | 100 Stile Libero | 01'08''82 | 01'08''53 | 12/05/2018 - Vierkamp Deel 4 (Brielle, NED) | 100 Rana | 01'27''24 | 01'27''16 | 22/04/2017 - DPWN-Kamp Deel 4 (Brielle, NED) |
Vriend Kim - 2005 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'15''11 | 01'11''73 | 16/03/2019 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 4 (Oud-Beijerland, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'38''13 | 00'38''74 | 19/01/2019 - Junioren/Jeugd/Senioren Circuit (Rozenburg, NED) | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'37''96 | 00'37''84 | 12/05/2018 - Vierkamp Deel 4 (Brielle, NED) |
Wouts Kiki - 2003 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | Squalificato | 02'49''16 | 30/09/2017 - Nationale Zwemcompetitie A-Klasse Deel 1 (Alblasserdam, NED) | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'39''61 | 00'39''26 | 22/04/2017 - DPWN-Kamp Deel 4 (Brielle, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'42''29 | 00'40''27 | 30/03/2019 - RWC Deel 4 Poule B Papendrecht (Papendrecht, NED) |
Zevenhoven Fenne - 2008 | 100 Rana (Esordienti A) | 02'02''29 | 02'00''35 | 14/09/2019 - Vierkamp Deel 1 (Rozenburg, NED) | 100 Farfalla (Esordienti A) | 02'02''31 | 02'03''53 | 05/10/2019 - KNZB Zwemcompetitie Ronde 1 (Sliedrecht, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Graaf Ruben - 2009 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'44''16 | 00'44''46 | 11/01/2020 - KNZB Nat Zwemcompetitie Ronde 3 (Gorinchem, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 01'57''44 | 01'58''72 | 11/01/2020 - KNZB Nat Zwemcompetitie Ronde 3 (Gorinchem, NED) |
Houten Mick - 2003 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'32''52 | 02'31''59 | 02/11/2019 - KNZB Nationale Zwemcompetitie Deel 2 (Gorinchem, NED) | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'35''43 | 00'39''54 | 02/12/2017 - RW Competitie Deel 3 Poule A (Dordrecht, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'31''40 | 00'33''36 | 30/03/2019 - RWC Deel 4 Poule B Papendrecht (Papendrecht, NED) |
Jonkman Thijs - 2010 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'44''25 | 00'45''81 | 08/02/2020 - Regio Minioren Clubmeet Deel 2 (Dordrecht, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 01'51''44 | 01'53''47 | 14/12/2019 - Spijkenisse Minioren Junioren Circuit Deel 2 (Spijkenisse, NED) |
Knaap Daniel - 2006 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'29''78 | 01'33''82 | 30/03/2019 - RWC Deel 4 Poule B Papendrecht (Papendrecht, NED) | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'33''02 | 01'35''88 | 30/03/2019 - RWC Deel 4 Poule B Papendrecht (Papendrecht, NED) |
Knaap Patrick - 2004 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'05''19 | 01'03''04 | 09/02/2019 - Knzb Deel 3 (Alblasserdam, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'32''25 | 00'33''15 | 30/03/2019 - RWC Deel 4 Poule B Papendrecht (Papendrecht, NED) |
Mol Djek - 2010 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'47''44 | 00'48''18 | 08/02/2020 - Regio Minioren Clubmeet Deel 2 (Dordrecht, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 01'52''35 | 01'54''06 | 14/12/2019 - Spijkenisse Minioren Junioren Circuit Deel 2 (Spijkenisse, NED) |
Oranje Jesper - 1992 | 100 Stile Libero | 00'55''63 | 00'51''68 | 03/02/2018 - Knzb Competitie Deel 3 (Alblasserdam, NED) | 100 Rana | 01'13''32 | 01'10''77 | 06/10/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Alblasserdam, NED) |
Saan Erik - 1965 | 100 Stile Libero | 01'10''30 | 01'06''57 | 26/01/2019 - Onmk 2019 Korte Baan (Zwolle, NED) - 3° Day | 100 Rana | 01'29''51 | 01'28''00 | 06/10/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Alblasserdam, NED) |
Voogt Jari - 2000 | 100 Stile Libero | 00'53''92 | 00'53''73 | 09/02/2019 - Knzb Deel 3 (Alblasserdam, NED) | 100 Rana | 01'16''81 | 01'15''13 | 13/01/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 2 (Alblasserdam, NED) |