Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Vierkamp Deel 1 (Rozenburg, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | Esordienti C1 | |
800 Stile Libero | ASSOLUTI | |
800 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti A | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti C1 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | Esordienti C1 | |
100 Rana | Esordienti B | |
100 Rana | Esordienti A | |
200 Misti | JUNIORES | |
200 Misti | Esordienti A | |
200 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | JUNIORES | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
Mistaffetta 4x50 Misti | ASSOLUTI |
Vierkamp Deel 1 (Rozenburg, NED)
NED De Duck
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bock Noa Kaylee - 2003 | 800 Stile Libero | 11'42''44 | 11'24''11 | 15/09/2018 - Vierkamp Deel 1 (Vlaardingen, NED) |
Houten Kyra - 2006 | 800 Stile Libero | 13'26''39 | 13'25''39 | 04/11/2017 - Vierkamp 2017-2018 Deel 1 (Vlaardingen, NED) | 50 Rana | 00'45''62 | 00'49''15 | 05/01/2019 - Vierkamp Deel 3 (Rozenburg, NED) |
Kramer Myrthe - 2008 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'40''34 | 00'42''16 | 09/02/2019 - Knzb Deel 3 (Alblasserdam, NED) | 100 Rana (Esordienti A) | 01'42''65 | 01'44''07 | 30/03/2019 - RWC Deel 4 Poule B Papendrecht (Papendrecht, NED) |
Meer Maaike - 2008 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'34''45 | 01'33''56 | 09/03/2019 - RWC Deel 3 Poule B Papendrecht (Papendrecht, NED) | 200 Misti (Esordienti A) | 03'22''37 | 03'26''62 | 20/04/2019 - Laclam Deel 4 (Rozenburg, NED) |
Trainor Geraldine - 1975 | 50 Rana | 00'39''80 | 00'39''91 | 28/10/2017 - RW Competitie Deel 2 Poule A (Dordrecht, NED) | 100 Misti | 01'18''33 | 01'17''35 | 15/09/2018 - Vierkamp Deel 1 (Vlaardingen, NED) |
Vriend Kim - 2005 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'40''19 | 00'37''84 | 12/05/2018 - Vierkamp Deel 4 (Brielle, NED) | 200 Misti (JUNIORES) | 03'12''81 | 03'04''98 | 12/01/2019 - Nationale Zwemcompetitie Deel 2 (Alblasserdam, NED) |
Zevenhoven Fenne - 2008 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'44''56 | 00'48''99 | 06/10/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Alblasserdam, NED) | 100 Rana (Esordienti A) | 02'00''35 | 02'03''99 | 30/03/2019 - RWC Deel 4 Poule B Papendrecht (Papendrecht, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Graaf Ruben - 2009 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'47''36 | 00'46''98 | 30/03/2019 - RWC Deel 4 Poule B Papendrecht (Papendrecht, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 02'02''39 | 02'06''26 | 30/03/2019 - RWC Deel 4 Poule B Papendrecht (Papendrecht, NED) |
Knaap Daniel - 2006 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'30''83 | 00'32''80 | 20/10/2018 - Junioren-Jeugd Deel 1 (Sliedrecht, NED) | 100 Misti (JUNIORES) | 01'20''54 | 01'26''04 | 29/09/2018 - RW Competitie Deel 1 Poule B (Papendrecht, NED) |
Knaap Patrick - 2004 | 50 Rana (JUNIORES) | 00'36''71 | 00'38''03 | 05/01/2019 - Vierkamp Deel 3 (Rozenburg, NED) | 100 Misti (JUNIORES) | 01'13''35 | 01'17''31 | 03/03/2018 - Lac/La Meerkamp (Rozenburg, NED) |
Mol Djek - 2010 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'54''07 | 100 Rana (Esordienti B) | 02'04''24 |
Saan Erik - 1965 | 50 Rana | 00'39''31 | 00'39''39 | 12/01/2019 - Nationale Zwemcompetitie Deel 2 (Alblasserdam, NED) | 100 Misti | 01'18''53 | 01'16''88 | 30/09/2017 - Nationale Zwemcompetitie A-Klasse Deel 1 (Alblasserdam, NED) |