Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
ZV 44 Limietwedstrijd Deel 1 (Zwolle, NED)
Societá |
---|
NED Apexswim |
NED Berkelduikers |
NED De Meer |
NED Hera'11 |
NED Zpc Hoogeveen |
NED Zv 44 |
NED Zvzwartsluis |
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti C | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Stile Libero | Esordienti C1 | |
100 Stile Libero | Esordienti B | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | Esordienti B | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | Esordienti B | |
200 Stile Libero | Esordienti B | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Dorso | Esordienti C | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti C1 | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | Esordienti B | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Rana | Esordienti C | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | Esordienti B | |
50 Rana | Esordienti B | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | Esordienti C1 | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | Esordienti B | |
100 Rana | Esordienti B | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | Esordienti B | |
50 Farfalla | Esordienti B | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | ASSOLUTI |
ZV 44 Limietwedstrijd Deel 1 (Zwolle, NED)
NED Berkelduikers
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Arfman Anouk - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti B) | 01'39''88 | 02'03''94 | 16/02/2019 - Minioren Junioren Circuit Deel 3 (Lochem, NED) | 50 Rana (Esordienti B) | 00'50''63 | 00'53''84 | 30/03/2019 - Gelderse Minioren Sprint Kampioenschappen 2019 (Arnhem, NED) | 50 Farfalla (Esordienti B) | 01'00''66 | 01'00''54 | 11/05/2019 - Swimkick-Minioren Deel 3 (Arnhem, NED) |
Dadema Ilse - 2006 | 100 Stile Libero | 01'13''11 | 01'12''83 | 16/06/2019 - Gelderse B-Kampioenschappen 2019 (Doetinchem, NED) - 2° Day | 100 Rana | 01'26''76 | 01'28''33 | 23/03/2019 - Nationale Zwemcompetitie Deel 4 (Lochem, NED) | 100 Misti | 01'21''18 | 01'26''09 | 01/12/2018 - Juniorenmeet Deel 2 (Vaassen, NED) |
Eelderink Dana - 2008 | 100 Stile Libero | 01'21''87 | 01'25''85 | 11/05/2019 - Swimkick-Minioren Deel 3 (Arnhem, NED) | 100 Rana | 01'45''76 | 50 Farfalla | 00'42''36 |
Groot Roessink Dominique - 2004 | 50 Rana | 00'41''52 | 00'39''81 | 20/04/2019 - Juniorenmeet Deel 3 (Lochem, NED) | 100 Rana | 01'30''44 | 01'29''25 | 01/06/2019 - Juniorenmeet Deel 4 (Wapenveld, NED) | 50 Farfalla | 00'39''21 | 00'38''83 | 12/01/2019 - NZC Regioklasse Deel 2 (Nijverdal, NED) |
Haytink Jesme - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'41''19 | 00'43''84 | 30/03/2019 - Gelderse Minioren Sprint Kampioenschappen 2019 (Arnhem, NED) | 200 Stile Libero (Esordienti B) | 03'32''86 | 03'50''86 | 25/10/2018 - Lange Afstand Wedstrijd (Lochem, NED) | 50 Rana (Esordienti B) | 00'57''73 | 00'55''05 | 30/03/2019 - Gelderse Minioren Sprint Kampioenschappen 2019 (Arnhem, NED) |
Haytink Meyke - 2008 | 200 Stile Libero | 03'08''17 | 100 Rana | 01'43''18 | 01'45''11 | 02/06/2019 - Gelderse Minioren Finale (Vaassen, NED) - 2° Day | 100 Misti | 01'40''40 | 01'39''20 | 10/11/2018 - Gelderse Minioren Club Meet (Nijmegen, NED) |
Ooijman Pien - 2005 | 100 Stile Libero | 01'12''39 | 01'13''49 | 16/06/2019 - Gelderse B-Kampioenschappen 2019 (Doetinchem, NED) - 2° Day | 100 Dorso | 01'22''30 | 01'20''08 | 15/06/2019 - Gelderse B-Kampioenschappen 2019 (Doetinchem, NED) - 1° Day | 50 Rana | 00'46''88 | 00'47''24 | 14/04/2018 - 6-Kamp Deel 5 (Groenlo, NED) |
Van Ditshuizen Isa - 2002 | 50 Stile Libero | 00'30''53 | 00'31''27 | 20/04/2019 - Juniorenmeet Deel 3 (Lochem, NED) | 100 Stile Libero | 01'09''45 | 01'08''48 | 23/03/2019 - Nationale Zwemcompetitie Deel 4 (Lochem, NED) | 50 Farfalla | 00'34''90 | 00'35''96 | 16/06/2018 - Gelderse B-Kampioenschappen 2018 (Vaassen, NED) - 1° Day |
Van Leeuwen Froukje - 2009 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'45''43 | 00'44''50 | 30/03/2019 - Gelderse Minioren Sprint Kampioenschappen 2019 (Arnhem, NED) | 50 Rana (Esordienti B) | Squalificato | 00'52''43 | 30/03/2019 - Gelderse Minioren Sprint Kampioenschappen 2019 (Arnhem, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | 01'42''07 | 01'51''09 | 10/06/2018 - Gelderse Minioren Finales (Vaassen, NED) - 2° Day |
Van Leeuwen Nynke - 2007 | 100 Stile Libero | 01'11''28 | 01'10''05 | 01/06/2019 - Juniorenmeet Deel 4 (Wapenveld, NED) | 50 Farfalla | 00'39''62 | 00'38''75 | 24/11/2018 - Gelderse Kampioenschappen Korte Baan (Nijmegen, NED) - 1° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bleumink Ryan - 2006 | 100 Stile Libero | 01'12''23 | 01'11''96 | 01/06/2019 - Juniorenmeet Deel 4 (Wapenveld, NED) | 50 Rana | Squalificato | 00'43''29 | 16/06/2019 - Gelderse B-Kampioenschappen 2019 (Doetinchem, NED) - 2° Day | 100 Misti | 01'25''02 | 01'23''11 | 20/04/2019 - Juniorenmeet Deel 3 (Lochem, NED) |
Haytink Lars - 2006 | 100 Stile Libero | 01'06''72 | 01'07''10 | 01/06/2019 - Juniorenmeet Deel 4 (Wapenveld, NED) | 100 Rana | 01'26''10 | 01'27''76 | 23/03/2019 - Nationale Zwemcompetitie Deel 4 (Lochem, NED) | 100 Misti | 01'19''13 | 01'23''01 | 24/06/2018 - Limietwedstrijd (25m) Zomer (Doetinchem, NED) |
Hiddink Mark - 2008 | 50 Stile Libero | 00'44''45 | 00'34''87 | 11/05/2019 - Swimkick-Minioren Deel 3 (Arnhem, NED) | 50 Dorso | 00'40''90 | 00'43''93 | 30/03/2019 - Gelderse Minioren Sprint Kampioenschappen 2019 (Arnhem, NED) | 50 Rana | 00'50''36 | 00'51''56 | 30/03/2019 - Gelderse Minioren Sprint Kampioenschappen 2019 (Arnhem, NED) |
Ooijman Finn - 2006 | 50 Stile Libero | 00'33''53 | 00'36''60 | 12/01/2019 - NZC Regioklasse Deel 2 (Nijverdal, NED) | 50 Rana | 00'45''18 | 00'47''16 | 23/03/2019 - NZC Regio Ronde 4 (Hengelo, NED) | 50 Farfalla | 00'40''96 | 00'53''53 | 14/04/2018 - 6-Kamp Deel 5 (Groenlo, NED) |
Schoneveld Jurre - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'42''81 | 00'44''02 | 13/10/2018 - Swimkick Minioren Deel 1 (Arnhem, NED) | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'53''00 | 00'54''36 | 30/03/2019 - Gelderse Minioren Sprint Kampioenschappen 2019 (Arnhem, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | Squalificato | 01'59''00 | 16/02/2019 - Minioren Junioren Circuit Deel 3 (Lochem, NED) |
Schoneveld Rian - 2008 | 100 Stile Libero | 01'16''82 | 01'13''83 | 01/06/2019 - Gelderse Minioren Finale (Vaassen, NED) - 1° Day | 100 Dorso | 01'34''73 | 01'28''63 | 01/06/2019 - Gelderse Minioren Finale (Vaassen, NED) - 1° Day | 50 Farfalla | 00'47''73 | 00'43''11 | 30/03/2019 - Gelderse Minioren Sprint Kampioenschappen 2019 (Arnhem, NED) | 100 Misti | 01'38''86 | 01'40''88 | 10/11/2018 - Gelderse Minioren Club Meet (Nijmegen, NED) |