Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Pandl (Zwijndrecht, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Stile Libero | CADETTI | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti C | |
100 Stile Libero | Esordienti B | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Rana | Esordienti C | |
50 Rana | Esordienti B | |
100 Rana | Esordienti B | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti A | |
100 Farfalla | CADETTI | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | JUNIORES | |
100 Farfalla | JUNIORES | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti A |
Pandl (Zwijndrecht, NED)
NED De Lansingh
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bode Iris - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti B) | 01'30''14 | 01'37''52 | 16/02/2019 - Minioren Junioren Circuit Deel 3 (Papendrecht, NED) | 50 Rana (Esordienti B) | 00'52''40 | 00'52''35 | 20/04/2019 - Miniorenmeerkamp (Papendrecht, NED) |
Elburg Cheyenne - 2004 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'32''85 | 01'30''57 | 28/04/2018 - Min-Jun-Jeugd-Sen (Papendrecht, NED) | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'16''12 | 01'13''18 | 12/01/2019 - Zwemcomp Deel 2 (Krimpen Aan Den Ijssel, NED) |
Erkamp Kirsten - 2004 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'29''35 | 01'26''13 | 12/01/2019 - Zwemcomp Deel 2 (Krimpen Aan Den Ijssel, NED) | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'32''26 | 01'34''51 | 12/05/2018 - Pandl Vijf Kamp Deel 4 (Ridderkerk, NED) |
Hoogenboezem Laura - 2005 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'05''09 | 01'04''64 | 27/10/2018 - Olympia-Ijsselcup (Nieuwerkerk Ad Ijssel, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'14''65 | 01'13''42 | 17/11/2018 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Dordrecht, NED) - 1° Day |
Kruit Gwendoline - 1998 | 200 Dorso | 03'04''10 | 100 Misti | 01'25''81 |
Lems Carmen - 2004 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'27''98 | 01'32''93 | 06/10/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Ridderkerk, NED) | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'20''13 | 01'21''66 | 12/01/2019 - Zwemcomp Deel 2 (Krimpen Aan Den Ijssel, NED) |
Oldenkamp Noemi - 2006 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'10''73 | 01'12''91 | 16/03/2019 - Spijkenisse Jjunjgdsen Deel 4 (Spijkenisse, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'17''32 | 01'18''94 | 19/01/2019 - Jun-Jeugd-Sen Circuit Deel 3 (Krimpen Ad Ijssel, NED) |
Star Danielle - 2004 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'43''97 | 01'41''19 | 09/12/2017 - Minioren Junioren Circuit Ronde 2 (Zwijndrecht, NED) | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'32''69 | 01'37''18 | 12/01/2019 - Zwemcomp Deel 2 (Krimpen Aan Den Ijssel, NED) |
Star Judith - 2007 | 100 Rana (Esordienti A) | 02'19''07 | 01'58''97 | 08/12/2018 - Minioren Junioren Circuit Deel 2 (Papendrecht, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'55''25 | 02'01''26 | 08/12/2018 - Minioren Junioren Circuit Deel 2 (Papendrecht, NED) |
Stout Ilse - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti B) | 01'52''49 | 50 Rana (Esordienti B) | 01'00''52 | 00'59''60 | 15/06/2019 - Miniorenmeerkamp Deel 3 (Ridderkerk, NED) |
Twigt Anne Marie - 2005 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'12''94 | 01'14''18 | 12/05/2018 - Pandl Vijf Kamp Deel 4 (Ridderkerk, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'21''45 | 01'20''03 | 12/01/2019 - Zwemcomp Deel 2 (Krimpen Aan Den Ijssel, NED) |
Wijngaarden Myrthe - 2002 | 100 Stile Libero (CADETTI) | 01'09''78 | 01'08''58 | 23/03/2019 - Nationale Zwemcompetitie Deel 4 (Krimpen Ad Ijssel, NED) | 100 Farfalla (CADETTI) | 01'29''49 | 01'31''98 | 03/02/2018 - Nationale Zwem Competitie Deel 3 ('S-Gravenzande, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Dalm Rutger - 1990 | 200 Dorso | 02'27''76 | 02'23''43 | 02/12/2017 - RW Competitie Deel 3 Poule A (Dordrecht, NED) | 100 Misti | 01'06''01 | 01'06''14 | 28/10/2017 - RW Competitie Deel 2 Poule A (Dordrecht, NED) |
De Jong Hessel - 2006 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'05''69 | 01'10''36 | 12/01/2019 - Zwemcomp Deel 2 (Krimpen Aan Den Ijssel, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'18''71 | 01'22''65 | 09/02/2019 - Knzb Zwemcompetitie Deel 3 (Ridderkerk, NED) |
Geers Danyl - 2005 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'05''69 | 01'15''98 | 19/01/2019 - Jun-Jeugd-Sen Circuit Deel 3 (Krimpen Ad Ijssel, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'21''69 | 01'22''34 | 09/02/2019 - Knzb Zwemcompetitie Deel 3 (Ridderkerk, NED) |
Goodchild Naveh - 2007 | 100 Rana (Esordienti B) | 01'48''27 | 01'46''87 | 01/06/2019 - Regio West Minioren Finale (Den Haag En Dordrecht, NED) - 1° Day | 100 Misti (Esordienti B) | 01'32''91 | 01'39''11 | 12/05/2018 - Pandl Vijf Kamp Deel 4 (Ridderkerk, NED) |
Groen Jasper - 2006 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'12''19 | 01'11''65 | 12/01/2019 - Zwemcomp Deel 2 (Krimpen Aan Den Ijssel, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'24''37 | 01'25''10 | 09/02/2019 - Knzb Zwemcompetitie Deel 3 (Ridderkerk, NED) |
Groen Stefan - 2003 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'17''74 | 01'18''72 | 08/12/2018 - Minioren Junioren Circuit Deel 2 (Papendrecht, NED) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'08''10 | 01'09''16 | 16/02/2019 - Minioren Junioren Circuit Deel 3 (Papendrecht, NED) |
Kingma Kevin - 1997 | 200 Dorso | 02'42''09 | 100 Misti | 01'03''82 | 01'04''13 | 29/09/2018 - Rw Competitie Deel 1 Poule A (Dordrecht, NED) |
Lomax Mark - 1982 | 200 Dorso | 02'43''32 | 02'40''38 | 09/02/2019 - Knzb Zwemcompetitie Deel 3 (Ridderkerk, NED) | 100 Misti | 01'11''71 |
Shields Eli - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti C) | 01'24''44 | 01'23''68 | 01/06/2019 - Regio West Minioren Finale (Den Haag En Dordrecht, NED) - 1° Day | 50 Rana (Esordienti C) | 00'52''44 | 00'51''95 | 20/04/2019 - Miniorenmeerkamp (Papendrecht, NED) |
Wieringa Menno - 2005 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 00'58''08 | 01'00''52 | 16/12/2018 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen Kb Dec. 2018 (Eindhoven, NED) - 4° | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'03''70 | 01'04''87 | 09/02/2019 - Knzb Zwemcompetitie Deel 3 (Ridderkerk, NED) |