Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Regiokampioenschappen Midwest Lb 2019 Deel 1 En 2 (Amersfoort, NED) - 1° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | Esordienti A2 | |
50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | Esordienti A2 | |
200 Stile Libero | Esordienti A1 | |
200 Stile Libero | JUNIORES | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Dorso | JUNIORES | |
200 Dorso | JUNIORES | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
200 Dorso | Esordienti A1 | |
200 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | Esordienti A2 | |
100 Farfalla | Esordienti A1 | |
100 Farfalla | JUNIORES | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | JUNIORES | |
400 Misti | RAGAZZI | |
400 Misti | Esordienti A1 | |
400 Misti | Esordienti A2 | |
400 Misti | ASSOLUTI | |
400 Misti | JUNIORES | |
400 Misti | RAGAZZI | |
4x100 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | RAGAZZI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI | |
Mistaffetta 4x100 Misti | ASSOLUTI | |
Mistaffetta 4x100 Misti | JUNIORES |
Regiokampioenschappen Midwest Lb 2019 Deel 1 En 2 (Amersfoort, NED) - 1° Day
NED Zsv De Aalscholver
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bron Isabel - 2006 | 50 Stile Libero (Esordienti A2) | 00'33''82 | 00'33''37 | 22/04/2019 - Swimmere Paastoernooi (Utrecht, NED) |
Colijn Britt - 2007 | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'39''17 | 200 Misti (Esordienti A1) | 02'55''41 | 02'56''33 | 28/04/2019 - Langebaanwedstrijd Hellas-Glana (Eindhoven, NED) |
Gorter Jenna - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'46''98 | 00'47''52 | 22/04/2019 - Swimmere Paastoernooi (Utrecht, NED) | 100 Rana (Esordienti A1) | 02'07''59 | 02'04''50 | 22/04/2019 - Swimmere Paastoernooi (Utrecht, NED) | 200 Misti (Esordienti A1) | 04'04''00 | 04'04''57 | 22/04/2019 - Swimmere Paastoernooi (Utrecht, NED) |
Laar Senna - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'35''43 | 00'35''01 | 22/04/2019 - Swimmere Paastoernooi (Utrecht, NED) | 200 Misti (Esordienti A1) | 03'06''20 |
Lute Sarah - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'33''30 | 00'34''74 | 11/05/2019 - Limietwedstrijd (Dordrecht, NED) | 200 Misti (Esordienti A1) | 03'14''07 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Groot Brian - 2005 | 200 Stile Libero (Esordienti A2) | 02'29''38 | 02'43''27 | 22/04/2019 - Swimmere Paastoernooi (Utrecht, NED) | 50 Dorso (Esordienti A2) | 00'37''39 | 00'37''00 | 22/04/2019 - Swimmere Paastoernooi (Utrecht, NED) |
Kleuver Ivar - 2006 | 200 Dorso (Esordienti A1) | 02'31''43 | 02'37''37 | 22/04/2019 - Swimmere Paastoernooi (Utrecht, NED) | 400 Misti (Esordienti A1) | 05'45''94 | 05'48''52 | 28/04/2019 - Langebaanwedstrijd Hellas-Glana (Eindhoven, NED) |
Lans Dimitri - 2004 | 400 Misti (RAGAZZI) | 05'55''13 | ||
Turta Andrei - 2004 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'08''88 | 400 Misti (RAGAZZI) | 05'17''50 |
Visser Anouar - 2003 | 400 Misti (RAGAZZI) | 05'31''56 | 05'27''12 | 17/02/2019 - Limietwedstrijd LB Deel 1 (Amersfoort, NED) |