Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Boeieriii (Schagen, NED)
Societá |
---|
NED Aquafit |
NED Aquarius |
NED Aquawaard |
NED De Reuring |
NED Enkhuizer Zwem Vereniging |
NED Oude Veer |
NED Zv De Bron |
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | Esordienti B | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | Esordienti A | |
400 Stile Libero | JUNIORES | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | RAGAZZI | |
400 Stile Libero | CADETTI | |
50 Dorso | Esordienti C | |
50 Rana | Esordienti C | |
100 Rana | Esordienti A | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | CADETTI | |
100 Rana | Esordienti B | |
100 Rana | Esordienti A | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | Esordienti A | |
200 Rana | JUNIORES | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | CADETTI | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti A | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | JUNIORES | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | CADETTI | |
100 Misti | Esordienti A | |
100 Misti | Esordienti B | |
4x50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x50 Stile Libero | ASSOLUTI |
Boeieriii (Schagen, NED)
NED Aquafit
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Gelderen Tessa - 1998 | 100 Rana | 01'51''63 | 01'55''95 | 04/02/2018 - NZC Deel 3 (Alkmaar, NED) | 50 Farfalla | 00'42''83 | 100 Misti | 01'33''04 | 01'31''49 | 07/10/2018 - Competitie 1 (Schagen, NED) |
Haasbroek Renske - 2003 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'53''28 | 01'47''16 | 17/12/2017 - Boeiercup Deel 3 (Grootebroek, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'46''32 | 00'39''87 | 14/01/2018 - Nzc Deel 2 (Heerhugowaard, NED) | 100 Misti (JUNIORES) | 01'35''06 | 01'30''67 | 22/04/2018 - Competitie 5 (Schagen, NED) | 50 Stile Libero | 00'36''90 | 00'35''95 | 17/12/2017 - Boeiercup Deel 3 (Grootebroek, NED) |
Hollmann Adeline - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'40''97 | 00'41''79 | 14/10/2018 - Swimkick Miniorencircuit Ronde 1 (Alkmaar, NED) | 100 Rana (Esordienti A) | 01'48''61 | 01'48''38 | 30/09/2018 - Boeier 1 (Grootebroek, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'46''48 |
Thomson Sarah - 2006 | 100 Rana (Esordienti A) | 02'01''90 | 02'06''39 | 24/09/2017 - Boeiercup Deel 1 (Heerhugowaard, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | Squalificato |
Tromp Natasja - 2004 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'40''48 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'54''20 | 00'58''29 | 13/01/2019 - NZC 2 (Castricum, NED) | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'41''06 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Egmond Tim - 2005 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'24''09 | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'52''13 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'55''19 | 50 Stile Libero | 00'36''14 | 00'35''82 | 13/01/2019 - NZC 2 (Castricum, NED) |
Haasbroek Hielke - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'46''21 | 00'44''91 | 07/10/2018 - Competitie 1 (Schagen, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 02'10''92 | 02'12''79 | 17/12/2017 - Boeiercup Deel 3 (Grootebroek, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | 01'56''88 | 01'53''33 | 07/10/2018 - Competitie 1 (Schagen, NED) |
Hollmann Harold - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'47''39 | 00'48''57 | 07/10/2018 - Competitie 1 (Schagen, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 02'00''17 | 02'02''19 | 30/09/2018 - Boeier 1 (Grootebroek, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | 02'00''96 | 02'00''62 | 07/10/2018 - Competitie 1 (Schagen, NED) |
Kuijper Alex - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'37''60 | 00'40''08 | 14/10/2018 - Swimkick Miniorencircuit Ronde 1 (Alkmaar, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | Squalificato | 02'02''16 | 30/09/2018 - Boeier 1 (Grootebroek, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | 01'44''74 | 01'52''77 | 07/10/2018 - Competitie 1 (Schagen, NED) |
Laar Viktor - 2005 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'20''09 | 01'27''94 | 22/04/2018 - Competitie 5 (Schagen, NED) | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'57''77 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'40''68 | 00'46''81 | 07/10/2018 - Competitie 1 (Schagen, NED) |
Metzelaar Yke - 2005 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'20''45 | 01'26''68 | 22/04/2018 - Competitie 5 (Schagen, NED) | 200 Rana (RAGAZZI) | Squalificato | 04'09''56 | 17/12/2017 - Boeiercup Deel 3 (Grootebroek, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'46''17 | 00'47''00 | 07/10/2018 - Competitie 1 (Schagen, NED) |
Posch Laurens - 1999 | 100 Stile Libero | 01'04''36 | 01'04''52 | 14/01/2018 - Nzc Deel 2 (Heerhugowaard, NED) | 200 Rana | 03'00''94 | 50 Farfalla | 00'33''99 |
Voorn Max - 2005 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'29''17 | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'44''29 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'48''53 |