Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Zimsko Prvenstvo Srbije Konkurenciji 2018 (Zrenjanin, SRB) - 1° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
400 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | CADETTI | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | CADETTI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | CADETTI | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | CADETTI | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Dorso | JUNIORES | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | CADETTI | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI Spareggio | |
400 Misti | JUNIORES | |
400 Misti | ASSOLUTI | |
400 Misti | CADETTI | |
400 Misti | ASSOLUTI | |
4x50 Stile Libero | JUNIORES | |
4x50 Stile Libero | CADETTI | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
100 Farfalla | ASSOLUTI Finale | |
100 Farfalla | ASSOLUTI Finale | |
200 Rana | ASSOLUTI Finale | |
200 Rana | ASSOLUTI Finale | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
200 Dorso | ASSOLUTI Finale | |
200 Dorso | ASSOLUTI Finale | |
400 Misti | ASSOLUTI Finale | |
400 Misti | ASSOLUTI Finale | |
4x50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x50 Stile Libero | ASSOLUTI |
Zimsko Prvenstvo Srbije Konkurenciji 2018 (Zrenjanin, SRB) - 1° Day
SRB Plivacki Klub Polet Sombor
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Gazdic Danica - 2001 | 100 Farfalla (CADETTI) | 01'07''21 | 01'05''83 | 03/11/2018 - Grand-Prix Kup Zrenjanina 2018 (Zrenjanin, SRB) - 3° Day | 400 Misti (CADETTI) | 05'18''88 | 05'07''07 | 04/11/2018 - Grand-Prix Kup Zrenjanina 2018 (Zrenjanin, SRB) - 4° Day | 100 Farfalla (Finale) | 01'05''73 | 01'05''83 | 03/11/2018 - Grand-Prix Kup Zrenjanina 2018 (Zrenjanin, SRB) - 3° Day | 400 Misti (Finale) | 05'10''97 | 05'07''07 | 04/11/2018 - Grand-Prix Kup Zrenjanina 2018 (Zrenjanin, SRB) - 4° Day |
Milosevic Jovana - 2001 | 50 Stile Libero (CADETTI) | 00'28''87 | 00'29''11 | 04/11/2018 - Grand-Prix Kup Zrenjanina 2018 (Zrenjanin, SRB) - 4° Day |
Secujski Kristina - 2002 | 50 Stile Libero (CADETTI) | 00'30''17 | 00'31''31 | 10/02/2018 - Polet Kup 2018 (Sombor, SRB) | 200 Dorso (CADETTI) | 02'47''80 | 02'48''68 | 01/12/2018 - XII Feniks 2018 (Sombor, SRB) |
Vujasinovic Danijela - 2002 | 100 Farfalla (CADETTI) | 01'27''52 | 01'26''67 | 02/12/2017 - Feniks 2017 (Sombor, SRB) | 50 Stile Libero (CADETTI) | 00'35''04 | 00'34''43 | 10/02/2018 - Polet Kup 2018 (Sombor, SRB) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bukalov Nemanja - 2003 | 100 Farfalla | 00'59''17 | 01'03''48 | 02/12/2017 - Feniks 2017 (Sombor, SRB) | 200 Dorso (JUNIORES) | 02'13''73 | 02'18''49 | 01/12/2018 - XII Feniks 2018 (Sombor, SRB) | 100 Farfalla (Finale) | 00'58''94 | 01'03''48 | 02/12/2017 - Feniks 2017 (Sombor, SRB) | 200 Dorso (Finale) | 02'10''72 | 02'18''49 | 01/12/2018 - XII Feniks 2018 (Sombor, SRB) |
Kolovic Marko - 2002 | 200 Rana | 02'27''12 | 02'23''47 | 24/11/2017 - Otvoreno Prvenstvo Srbije U Malim Bazenima (Novi Sad, SRB) - 1° Day | 200 Rana (Finale) | 02'21''10 | 02'23''47 | 24/11/2017 - Otvoreno Prvenstvo Srbije U Malim Bazenima (Novi Sad, SRB) - 1° Day |
Kovacevic Stefan - 2008 | 200 Rana | 03'33''00 | 03'35''63 | 01/12/2018 - XII Feniks 2018 (Sombor, SRB) | 200 Dorso | 03'03''19 | 03'12''05 | 02/12/2017 - Feniks 2017 (Sombor, SRB) |
Popovic Nikola - 2005 | 400 Stile Libero | Squalificato | 05'00''58 | 27/10/2018 - Poleterac 2018 (Novi Sad, SRB) | 50 Stile Libero | Squalificato | 00'30''13 | 27/10/2018 - Poleterac 2018 (Novi Sad, SRB) |
Radjenovic Aleksa - 2002 | 100 Farfalla | 00'55''48 | 00'55''02 | 02/11/2018 - Grand-Prix Kup Zrenjanina 2018 (Zrenjanin, SRB) - 2° Day | 200 Dorso (JUNIORES) | 02'04''89 | 02'06''38 | 24/11/2017 - Otvoreno Prvenstvo Srbije U Malim Bazenima (Novi Sad, SRB) - 1° Day | 100 Farfalla (Finale) | 00'55''05 | 00'55''02 | 02/11/2018 - Grand-Prix Kup Zrenjanina 2018 (Zrenjanin, SRB) - 2° Day | 200 Dorso (Finale) | 02'04''59 | 02'06''38 | 24/11/2017 - Otvoreno Prvenstvo Srbije U Malim Bazenima (Novi Sad, SRB) - 1° Day |
Radjenovic Matija - 2006 | 50 Stile Libero | 00'27''45 | 00'28''15 | 20/10/2018 - Becej Sprint (Becej, SRB) | 400 Misti | 05'15''79 |
Sekulic Stefan - 2007 | 200 Rana | 03'13''30 | 03'15''94 | 01/12/2018 - XII Feniks 2018 (Sombor, SRB) | 200 Dorso | Squalificato | 02'58''14 | 24/02/2018 - Prvenstvo Vojvodine Za Pionire 2018 (Zrenjanin, SRB) |