Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
GG Wagrowca II Edycja (Wagrowiec, POL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Stile Libero | Esordienti B2 | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | Esordienti B1 | |
50 Stile Libero | Esordienti C | |
200 Stile Libero | Esordienti A2 | |
200 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Dorso | Esordienti B1 | |
100 Dorso | Esordienti B2 | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
100 Rana | Esordienti B2 | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | JUNIORES | |
Mistaffetta 4x50 Stile Libero | Esordienti A1 |
GG Wagrowca II Edycja (Wagrowiec, POL)
POL Pmuks Orka Szamotuly
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Giza Klaudia - 2006 | 200 Stile Libero (Esordienti A2) | 03'09''03 | ||
Grabicka Magdalena - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'45''65 | 00'55''65 | 03/12/2017 - Grand Prix Wagrowca Runda II (Wagrowiec, POL) | 100 Dorso (Esordienti B2) | 01'56''32 |
Hinc Aleksandra - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'41''62 | 00'41''74 | 17/11/2018 - XXII Mistrzostwa Inowroclawia (Inowroclaw, POL) |
Krysztofiak Ewa - 2005 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'32''72 | 00'32''88 | 17/11/2018 - XXII Mistrzostwa Inowroclawia (Inowroclaw, POL) | 200 Misti (JUNIORES) | 03'10''22 | 03'19''11 | 14/01/2018 - Grand Prix Wagrowca Runda III (Wagrowiec, POL) |
Mazurek Zofia - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'41''81 | 00'42''59 | 27/10/2018 - Z Delfinem Do Tokio (Torun, POL) |
Misiak Maja - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 01'03''85 | ||
Porowska Sylwia - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'49''00 | 00'49''88 | 27/10/2018 - Z Delfinem Do Tokio (Torun, POL) |
Raczynska Eliza - 2005 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'34''25 | 00'34''50 | 07/04/2018 - XII Wielkanocne Zawody W Plywaniu (Bydgoszcz, POL) | 200 Misti (JUNIORES) | 03'13''31 | 03'14''47 | 14/01/2018 - Grand Prix Wagrowca Runda III (Wagrowiec, POL) |
Raczynska Nikola - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'52''22 | 00'54''84 | 27/10/2018 - Z Delfinem Do Tokio (Torun, POL) |
Rymarczyk Aleksandra - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'39''94 | 00'42''04 | 17/11/2018 - XXII Mistrzostwa Inowroclawia (Inowroclaw, POL) | 100 Dorso (Esordienti B2) | 01'41''69 |
Szumlicz Oliwia - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'43''81 | 00'43''42 | 17/11/2018 - XXII Mistrzostwa Inowroclawia (Inowroclaw, POL) | 100 Dorso (Esordienti B2) | 01'47''59 |
Szymanska Pola - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'44''41 | 00'46''03 | 27/10/2018 - Z Delfinem Do Tokio (Torun, POL) |
Wiertel Nikola - 2006 | 200 Stile Libero (Esordienti A2) | 03'17''62 |