Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Minioren-Junioren Deel 2 (Bergschenhoek, NED)
Societá |
---|
NED Azc |
NED Bz'pc |
NED De Watervogels |
NED Widex Gzc Donk |
NED Z'pc De Gouwe |
NED Zoetermeer |
NED Zpv Barracuda |
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti B1 | |
50 Stile Libero | Esordienti B1 | |
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
100 Rana | Esordienti C | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
100 Rana | Esordienti A | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti C | |
50 Farfalla | Esordienti C | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | Esordienti C | |
100 Farfalla | Esordienti B2 | |
100 Farfalla | Esordienti B2 | |
200 Misti | Esordienti B1 | |
200 Misti | Esordienti B2 | |
200 Misti | Esordienti B1 | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | Esordienti A1 | |
100 Misti | Esordienti A | |
100 Misti | RAGAZZI | |
4x50 Misti | RAGAZZI |
Minioren-Junioren Deel 2 (Bergschenhoek, NED)
NED Zpv Barracuda
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Engelse Jinth - 2008 | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'14''66 | 01'14''39 | 27/10/2018 - Olympia-Ijsselcup (Nieuwerkerk Ad Ijssel, NED) | 100 Farfalla (Esordienti B2) | 01'26''09 |
Hesper Valerie - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'45''04 | 00'40''09 | 27/10/2018 - Olympia-Ijsselcup (Nieuwerkerk Ad Ijssel, NED) | 200 Misti (Esordienti B1) | 03'57''14 |
Huisman Marit - 2005 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'32''81 | 00'32''43 | 01/12/2018 - RWC Deel 2 Poule A (Dordrecht, NED) | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'14''87 | 01'21''58 | 09/12/2017 - Min Jun 2 (Albasserdam, NED) |
Loman Shifra - 2007 | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'39''40 | 01'41''56 | 28/10/2018 - Gmpv Deel 1 (Papendrecht, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A1) | Squalificato | 00'48''27 | 17/11/2018 - Zpbs Vierkamp Deel1 (Nieuwerkerk A/D Ijssel, NED) |
Oomens Mila - 2007 | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'28''68 | 01'36''25 | 10/06/2018 - Regio West Minioren Finales (Dordrecht, NED) - 2° Day | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'35''64 | 00'35''04 | 01/12/2018 - RWC Deel 2 Poule A (Dordrecht, NED) |
Oosterhout Romy - 2005 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'37''80 | 01'36''09 | 06/10/2018 - Nationale Zwemcompetitie 2018-2019 Deel 1 (Andel, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'38''67 | 00'38''18 | 24/03/2018 - Clubkampioenschappen Van Vliet Barracuda (Nieuwerkerk Aan Den Ijssel, NED) |
Pasma Elodie - 2008 | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'24''75 | 01'27''54 | 27/10/2018 - Olympia-Ijsselcup (Nieuwerkerk Ad Ijssel, NED) | 100 Farfalla (Esordienti B2) | 01'57''88 |
Slof Sanne - 2006 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'34''81 | 00'36''12 | 25/03/2018 - Klassementswedstrijd Deel 3 (Waddinxveen, NED) | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'17''36 | 01'19''48 | 21/05/2018 - Wzpc Pinkstertoernooi 2018 (Purmerend, NED) - 3° Day |
Turay Aminata - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'45''42 | 00'47''56 | 17/11/2018 - Zpbs Vierkamp Deel1 (Nieuwerkerk A/D Ijssel, NED) | 200 Misti (Esordienti B1) | Squalificato |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Barendrecht Lars - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'37''18 | 00'38''96 | 27/10/2018 - Olympia-Ijsselcup (Nieuwerkerk Ad Ijssel, NED) | 200 Misti (Esordienti B1) | 03'35''32 |
Bechtold Bas - 2006 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'35''94 | 01'34''87 | 31/03/2018 - RW Competitie Deel 5 Poule B (Papendrecht, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'36''39 | 00'36''11 | 01/12/2018 - RWC Deel 2 Poule A (Dordrecht, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'22''51 | 01'21''62 | 29/09/2018 - Rw Competitie Deel 1 Poule A (Dordrecht, NED) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'36''73 | 00'38''05 | 24/03/2018 - Clubkampioenschappen Van Vliet Barracuda (Nieuwerkerk Aan Den Ijssel, NED) |
Borst Daan - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'41''03 | 00'40''55 | 27/10/2018 - Olympia-Ijsselcup (Nieuwerkerk Ad Ijssel, NED) | 200 Misti (Esordienti B1) | Squalificato |
Dortland Dylan - 2009 | 100 Rana (Esordienti C) | 02'02''40 | 02'22''83 | 04/11/2018 - Klassementswedstrijd Deel 1 (Bodegraven, NED) | 50 Farfalla (Esordienti C) | 00'47''61 | 00'52''80 | 10/03/2018 - Swimkick (Papendrecht, NED) |
Gercekcioglu Batuhan - 2005 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'46''87 | 01'50''03 | 02/12/2018 - Niveauwedstrijd Deel 2 (Leiden, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'41''64 | 00'42''15 | 02/12/2018 - Niveauwedstrijd Deel 2 (Leiden, NED) |
Gercekcioglu Emirhan - 2007 | 100 Farfalla (Esordienti B2) | 02'20''82 | 200 Misti (Esordienti B2) | 04'12''32 | 04'21''76 | 13/10/2018 - Swimkick Minioren (Alblasserdam, NED) |
Huisman Twan - 2007 | 100 Farfalla (Esordienti B2) | 02'04''51 | 200 Misti (Esordienti B2) | 03'44''01 | 03'49''11 | 13/10/2018 - Swimkick Minioren (Alblasserdam, NED) |
Mahjoub Ziad - 2005 | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'42''75 | 00'43''17 | 02/12/2018 - Niveauwedstrijd Deel 2 (Leiden, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'38''06 | 01'39''21 | 13/05/2018 - Niveauwedstrijd Deel 5 (Leiden, NED) |
Peppel Thygo - 2009 | 100 Rana (Esordienti C) | 01'48''08 | 01'47''57 | 04/11/2018 - Klassementswedstrijd Deel 1 (Bodegraven, NED) | 50 Farfalla (Esordienti C) | 00'44''18 | 00'54''95 | 15/04/2018 - Niveauwedstrijd Deel 4 (Leiden, NED) |
Stout Lars - 2006 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'39''77 | 01'43''53 | 25/03/2018 - Klassementswedstrijd Deel 3 (Waddinxveen, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'42''11 | 00'43''44 | 24/03/2018 - Clubkampioenschappen Van Vliet Barracuda (Nieuwerkerk Aan Den Ijssel, NED) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'40''34 | 00'40''41 | 25/03/2018 - Klassementswedstrijd Deel 3 (Waddinxveen, NED) |
Turay Hassan - 2007 | 100 Farfalla (Esordienti B2) | Squalificato | 200 Misti (Esordienti B2) | Squalificato |
Turay Sidique - 2005 | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'37''37 | 00'39''18 | 25/03/2018 - Klassementswedstrijd Deel 3 (Waddinxveen, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'20''18 | 01'28''70 | 13/05/2017 - Nationale Arena Club Meet 2017 (Amsterdam, NED) |
Van Dijk Mitchell - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'42''11 | 00'44''69 | 04/11/2018 - Klassementswedstrijd Deel 1 (Bodegraven, NED) | 200 Misti (Esordienti B1) | Squalificato |
Veen Giel - 2006 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'40''07 | 01'44''69 | 25/03/2018 - Klassementswedstrijd Deel 3 (Waddinxveen, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'46''52 | 00'44''96 | 25/03/2018 - Klassementswedstrijd Deel 3 (Waddinxveen, NED) |
Veen Jip - 2004 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'39''71 | 00'40''14 | 24/03/2018 - Clubkampioenschappen Van Vliet Barracuda (Nieuwerkerk Aan Den Ijssel, NED) | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'21''22 | 01'25''22 | 23/09/2017 - RW Competitie Deel 1 Poule B (Papendrecht, NED) |
Velthuijs Reinier - 2005 | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'38''54 | 00'39''26 | 04/11/2018 - Klassementswedstrijd Deel 1 (Bodegraven, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'20''95 | 01'21''91 | 01/12/2018 - RWC Deel 2 Poule A (Dordrecht, NED) |
Vianen Chen Xi - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'33''79 | 00'35''04 | 04/11/2018 - Klassementswedstrijd Deel 1 (Bodegraven, NED) | 200 Misti (Esordienti B1) | Squalificato | 03'32''74 | 04/03/2018 - LAC 2-1 (Gouda, NED) |
Vos Daan - 2006 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'53''23 | 01'53''76 | 16/09/2017 - Minioren-Junioren Circuit Deel 1 Regio West Poule 3 (Papendrecht, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'54''69 | 00'48''02 | 17/03/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 4 (Barendrecht, NED) |
Vos Nathan - 2004 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'35''03 | 00'33''78 | 28/10/2018 - Gmpv Deel 1 (Papendrecht, NED) | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'20''36 | 01'16''99 | 28/10/2018 - Gmpv Deel 1 (Papendrecht, NED) |
Ziat Adem - 2007 | 100 Farfalla (Esordienti B2) | Squalificato | 01'43''67 | 24/11/2018 - Vierkamp Deel 2 (Gorinchem, NED) | 200 Misti (Esordienti B2) | 03'27''23 | 03'31''85 | 13/10/2018 - Swimkick Minioren (Alblasserdam, NED) |