Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
RWK - Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day
RWK - Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day
NED PSV Eindhoven
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bakker Meral - 2002 | 200 Stile Libero | 02'14''73 | 02'15''83 | 24/11/2018 - RWK - Brabant (Eindhoven, NED) - 1° Day |
Beijer Lisa - 2000 | 800 Stile Libero | 10'16''31 | 09'42''18 | 15/01/2017 - BWK 2017 (Eindhoven, NED) - 3° Day |
Brakel Floor - 2004 | 50 Rana (JUNIORES) | 00'37''16 | 00'37''70 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Damen Daphne - 2005 | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'41''29 | 00'40''42 | 22/04/2018 - Regionale Competitie Deel 5 (Eindhoven, NED) |
Damen Serina - 2001 | 50 Rana | 00'34''98 | 00'34''95 | 04/12/2016 - Martinez Cup 2016 (Amsterdam, NED) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'08''84 | 01'11''28 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Veldhoven, NED) |
De Langen Amy - 1997 | 200 Stile Libero | 02'00''97 | 02'00''88 | 21/12/2017 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan 2017 (Hoofddorp, NED) - 1° Day |
Elsen Eva - 1999 | 50 Rana | 00'35''31 | 00'34''41 | 04/12/2016 - Martinez Cup 2016 (Amsterdam, NED) - 2° Day |
Franssen Hannah - 2002 | 100 Farfalla | 01'18''97 | 01'11''29 | 28/12/2016 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day |
Gemert Luca - 2001 | 200 Stile Libero | 02'19''24 | 02'16''84 | 18/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 1° Day | 50 Rana | 00'37''41 | 00'36''35 | 30/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day |
Groenewegen Livia - 2007 | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'39''17 | 00'40''55 | 21/10/2018 - JJS Circuit Deel 1 (Eindhoven, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'26''38 | 01'26''28 | 21/10/2018 - JJS Circuit Deel 1 (Eindhoven, NED) |
Hamelink Eliza - 2005 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'22''99 | 02'23''25 | 27/10/2018 - Limietwedstrijd Deel 2 (Barneveld, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'39''87 | 00'39''43 | 30/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'19''26 | 01'20''94 | 06/10/2018 - Hoofdklasse Competitie Deel 1 (Veenendaal, NED) |
Joling Liselotte - 1975 | 800 Stile Libero | 09'57''01 | 09'56''70 | 15/01/2017 - BWK 2017 (Eindhoven, NED) - 3° Day |
Kampman Manon - 2000 | 100 Farfalla | 01'05''04 | 01'07''15 | 18/11/2017 - 2 Daagse (Nijlen, BEL) - 1° Day | 100 Dorso | 01'03''10 | 01'03''30 | 18/11/2018 - RWK Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Ketting Floor - 2001 | 50 Rana | 00'37''79 | 00'37''02 | 30/12/2016 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 100 Farfalla | 01'14''02 | 01'08''96 | 28/12/2016 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day |
Kok Jasmijn - 2001 | 200 Stile Libero | 02'16''73 | 02'18''21 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 50 Rana | 00'38''71 | 00'37''90 | 30/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 100 Farfalla | 01'13''65 | 01'14''53 | 27/10/2018 - Limietwedstrijd Deel 2 (Barneveld, NED) | 100 Dorso | 01'13''16 | 01'12''40 | 15/10/2017 - Junioren-Jeugd-Senioren Circuit Deel 1 (Eindhoven, NED) |
Lukken Sanne - 2004 | 50 Rana (JUNIORES) | 00'37''39 | 00'37''05 | 21/10/2017 - Memorial Anteunis (Gent, BEL) - 1° Day | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'14''16 | 01'14''73 | 25/02/2018 - Minioren-Junioren Deel 3 (Breda, NED) |
Meijden Isa - 2002 | 200 Stile Libero | 02'19''02 | 02'16''57 | 14/01/2017 - BWK 2017 (Eindhoven, NED) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'14''17 | 01'11''58 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 100 Dorso | 01'11''88 | 01'10''84 | 26/01/2017 - Nederlandse Junioren & Jeugd Kampioenschappen Korte Baan 2017 (Eindhoven, NED) |
Musters Merel - 2003 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'17''48 | 02'16''04 | 06/10/2018 - Hoofdklasse Competitie Deel 1 (Veenendaal, NED) | 800 Stile Libero (JUNIORES) | 10'16''43 |
Nagtzaam Kristy - 2000 | 50 Rana | 00'32''75 | 00'32''38 | 22/12/2017 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan 2017 (Hoofddorp, NED) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'05''65 | 01'05''01 | 21/04/2018 - Finaleronde Hoofdklasse Para-Zwemcompetitie (Amsterdam, NED) |
Odunze Whitney - 2004 | 50 Rana (JUNIORES) | 00'36''61 | 00'35''80 | 30/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day |
Topfer Gabriela - 2003 | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'08''48 | 01'06''14 | 15/12/2017 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Van De Goor Sterre - 2001 | 200 Stile Libero | 02'14''98 | 02'10''81 | 28/01/2017 - Nederlandse Junioren & Jeugd Kampioenschappen Korte Baan 2017 (Eindhoven, NED) | 800 Stile Libero | 09'36''20 | 09'27''75 | 27/01/2017 - Nederlandse Junioren & Jeugd Kampioenschappen Korte Baan 2017 (Eindhoven, NED) |
Van Der Velden Valerie - 2006 | 200 Stile Libero (Esordienti A2) | 02'31''41 | 02'31''25 | 06/10/2018 - Hoofdklasse Competitie Deel 1 (Veenendaal, NED) | 50 Rana (Esordienti A2) | 00'41''31 | 00'41''21 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 100 Farfalla (Esordienti A2) | 01'13''78 | 01'14''46 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Van Leeuwen Julia - 2000 | 200 Stile Libero | 02'10''70 | 02'10''58 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'02''50 | 01'04''39 | 30/09/2018 - FINA Swimming World Cup 2018 (Eindhoven, NED) - 3° Day |
Veer Iris - 2005 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'21''11 | 01'21''87 | 27/10/2018 - Limietwedstrijd Deel 2 (Barneveld, NED) |
Verhouden Amy - 2001 | 200 Stile Libero | 02'12''19 | 02'12''68 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 50 Rana | 00'37''47 | 00'37''10 | 30/12/2016 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day |
Vos Myrthe - 2006 | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'40''28 | 00'40''23 | 30/09/2018 - Merlet Multi Meet (Cuijk, NED) - 2° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Achintye Ananye - 2002 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 00'59''76 | 01'00''09 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'29''98 | 00'30''16 | 04/12/2016 - Martinez Cup 2016 (Amsterdam, NED) - 2° Day | 50 Dorso (CADETTI) | 00'31''81 | 00'32''07 | 25/02/2018 - Minioren-Junioren Deel 3 (Breda, NED) |
Agterdenbos Bryan - 2002 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 00'52''78 | 00'52''39 | 15/12/2017 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB (Eindhoven, NED) - 2° Day | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 00'52''38 | 00'52''39 | 15/12/2017 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Baines Aidan - 2000 | 100 Dorso | 00'56''66 | 00'55''95 | 30/09/2018 - FINA Swimming World Cup 2018 (Eindhoven, NED) - 3° Day | 50 Farfalla | 00'26''59 | 00'26''78 | 18/11/2018 - 2 Daagse 2018 (Nijlen, BEL) - 2° Day |
Beemer Derk - 2000 | 200 Rana | 02'26''02 | 02'30''06 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Beric Luka - 2006 | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'39''44 | 00'38''16 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Veldhoven, NED) |
Brink Dave - 2005 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'01''64 | 01'02''84 | 21/10/2018 - JJS Circuit Deel 1 (Eindhoven, NED) | 200 Rana (Esordienti A2) | 02'45''28 | 02'47''78 | 14/10/2018 - Limiet Wedstrijd KB (Oosterhout, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A2) | 00'34''59 | 00'35''96 | 02/04/2018 - Paassprint 2018 (Veldhoven, NED) | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'01''93 | 01'02''84 | 21/10/2018 - JJS Circuit Deel 1 (Eindhoven, NED) |
Doedel Alex - 2001 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 00'52''29 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'00''25 |
Doudouh Younes - 2002 | 50 Dorso | 00'32''18 | 00'34''41 | 28/10/2017 - Limietwedstrijd Korte Baan Deel 2 2017 (Nijmegen, NED) |
Eijndhoven Luc - 2002 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'02''39 | 01'02''41 | 06/10/2018 - Hoofdklasse Competitie Deel 1 (Veenendaal, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'27''22 | 00'27''96 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 400 Misti (JUNIORES) | 04'45''08 | 04'52''14 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Gemert Mel - 2003 | 200 Rana (RAGAZZI) | 02'35''63 | 02'35''07 | 14/10/2018 - Limiet Wedstrijd KB (Oosterhout, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'30''74 | 00'30''98 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Gerritsen Mike - 2003 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'55''68 | 00'55''19 | 15/12/2017 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB (Eindhoven, NED) - 2° Day | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'04''92 | 01'02''46 | 24/09/2017 - Bokkerijderwedstrijd (Overpelt, BEL) - 2° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'29''37 | 00'29''18 | 18/11/2018 - 2 Daagse 2018 (Nijlen, BEL) - 2° Day |
Groenewegen David - 2004 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'56''94 | 00'58''13 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Breda, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'28''70 | 00'29''79 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Breda, NED) | 400 Misti (RAGAZZI) | 04'46''07 | 05'04''40 | 16/12/2017 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB (Eindhoven, NED) - 3° Day |
Hooff Joe - 2006 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'03''85 | 01'05''21 | 14/10/2018 - Limiet Wedstrijd KB (Oosterhout, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'34''18 | 00'35''70 | 22/04/2018 - Regionale Competitie Deel 5 (Eindhoven, NED) |
Kampman Jochem - 2002 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 00'59''05 | 00'58''13 | 21/10/2018 - JJS Circuit Deel 1 (Eindhoven, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'30''23 | 00'30''19 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Breda, NED) | 400 Misti (JUNIORES) | 05'21''86 | 05'39''71 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 00'59''69 | 00'58''13 | 21/10/2018 - JJS Circuit Deel 1 (Eindhoven, NED) |
Kasprzycki Kacper - 2003 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'01''02 | 00'59''82 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'29''83 | 00'30''10 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Breda, NED) |
Kourzanov Arseny Leon - 2004 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'02''19 | 01'03''38 | 21/10/2018 - JJS Circuit Deel 1 (Eindhoven, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'33''16 | 00'34''35 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Veldhoven, NED) |
Liebers Timo - 2004 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'11''22 | 01'11''89 | 18/11/2018 - RWK Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'32''24 | 00'33''05 | 04/02/2018 - Competitie (Regio Deel 3) (Roosendaal, NED) | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'33''25 | 00'33''22 | 24/11/2018 - RWK - Brabant (Eindhoven, NED) - 1° Day |
Manders Thijs - 2000 | 100 Stile Libero | 00'54''53 | 00'54''97 | 21/04/2018 - Finaleronde Hoofdklasse Para-Zwemcompetitie (Amsterdam, NED) | 50 Farfalla | 00'29''66 | 00'29''37 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Matla Milco - 2006 | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'38''27 | 00'38''83 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Veldhoven, NED) | 400 Misti (Esordienti A1) | 06'32''78 | 06'42''89 | 30/09/2018 - Merlet Multi Meet (Cuijk, NED) - 2° Day |
Meer Noel - 2003 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'00''94 | 01'02''44 | 30/09/2018 - Merlet Multi Meet (Cuijk, NED) - 2° Day |
Meijll Rico - 2005 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'07''14 | 01'09''96 | 21/10/2018 - JJS Circuit Deel 1 (Eindhoven, NED) | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'08''29 | 01'09''96 | 21/10/2018 - JJS Circuit Deel 1 (Eindhoven, NED) |
Payne Zamora Mauricio Shamir - 2000 | 100 Stile Libero | 00'51''12 | 00'51''66 | 29/09/2018 - FINA Swimming World Cup 2018 (Eindhoven, NED) - 2° Day | 100 Stile Libero | 00'50''96 | 00'51''66 | 29/09/2018 - FINA Swimming World Cup 2018 (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Servaas Lars - 2006 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'08''71 | 01'11''16 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Breda, NED) | 200 Rana (Esordienti A1) | 03'00''35 | 03'06''07 | 14/10/2018 - Limiet Wedstrijd KB (Oosterhout, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'37''40 | 00'37''62 | 22/04/2018 - Regionale Competitie Deel 5 (Eindhoven, NED) |
Simons Daniel - 2006 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'08''04 | 01'09''59 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Breda, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'33''31 | 00'34''24 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) |
Simons Stijn - 1999 | 100 Stile Libero | 00'52''06 | 00'53''48 | 14/01/2018 - Regio Competitie Deel 2 (Eindhoven, NED) | 100 Dorso | 01'06''07 | 01'00''83 | 24/09/2017 - Nederlandse Estafette Kampioenschappen 2017 (Eindhoven, NED) |
Spaans Casper - 2006 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'05''97 | 01'08''31 | 10/06/2018 - Regionale Miniorenfinale (Brabant) (Roosendaal, NED) - 2° Day | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'16''38 | 01'17''99 | 23/09/2018 - Minioren Junioren Deel 1 (Tilburg, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'33''80 | 00'36''79 | 19/11/2017 - 2 Daagse (Nijlen, BEL) - 2° Day |
Stupers Wessel - 2002 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 00'55''91 | 00'54''77 | 21/10/2018 - JJS Circuit Deel 1 (Eindhoven, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'26''17 | 00'27''01 | 17/12/2017 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB (Eindhoven, NED) - 4° Day |
Tomicic Stefan - 2001 | 100 Dorso (JUNIORES) | 00'57''94 | 00'57''91 | 18/11/2018 - RWK Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Topfer Jan Willem - 2001 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 00'56''23 | 00'55''92 | 21/04/2018 - Finaleronde Hoofdklasse Para-Zwemcompetitie (Amsterdam, NED) | 200 Rana (JUNIORES) | 02'44''02 | 02'33''89 | 30/09/2017 - Hoofdklasse Competitie Deel 1 (Veenendaal, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'27''42 | 00'27''27 | 22/10/2017 - Memorial Anteunis (Gent, BEL) - 2° Day |
Verkuijlen Bram - 2004 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'56''59 | 00'57''11 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'04''39 | 01'04''03 | 18/11/2018 - RWK Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'30''32 | 00'31''82 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Breda, NED) | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'30''71 | 00'30''48 | 24/11/2018 - RWK - Brabant (Eindhoven, NED) - 1° Day |
Vissers Koen - 2004 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'59''29 | 01'00''26 | 21/10/2018 - JJS Circuit Deel 1 (Eindhoven, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'11''60 | 01'13''74 | 23/09/2018 - Minioren Junioren Deel 1 (Tilburg, NED) | 400 Misti (RAGAZZI) | 05'16''26 | 05'37''25 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Wasser Yuri - 2003 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'01''05 | 01'02''86 | 21/10/2018 - JJS Circuit Deel 1 (Eindhoven, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'31''33 | 00'32''41 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Veldhoven, NED) | 400 Misti (RAGAZZI) | 05'34''04 | 05'54''71 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'00''74 | 01'02''86 | 21/10/2018 - JJS Circuit Deel 1 (Eindhoven, NED) |
Wisse Pieter - 2004 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'54''96 | 00'55''56 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Breda, NED) | 200 Rana (RAGAZZI) | 02'38''83 | 02'38''43 | 03/02/2018 - Hoofdklasse Competitie Deel 3 (Veenendaal, NED) | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'56''30 | 00'55''56 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Breda, NED) |
Zwertbroek Daan - 1999 | 200 Rana | 02'25''85 | 02'16''81 | 26/01/2017 - Nederlandse Junioren & Jeugd Kampioenschappen Korte Baan 2017 (Eindhoven, NED) | 50 Farfalla | 00'26''17 | 00'26''80 | 18/11/2018 - 2 Daagse 2018 (Nijlen, BEL) - 2° Day |