Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Overijsselse Kampioenschappen Korte Baan 2018 (Nijverdal, NED) - 2° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
400 Misti | ASSOLUTI | |
400 Misti | Esordienti A1 | |
400 Misti | Esordienti A2 | |
400 Misti | RAGAZZI | |
400 Misti | RAGAZZI | |
400 Misti | RAGAZZI | |
400 Misti | JUNIORES | |
50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
50 Stile Libero | Esordienti A2 | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | Esordienti A2 | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Farfalla | JUNIORES | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
4x100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | JUNIORES | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | Esordienti A1 | |
200 Stile Libero | Esordienti A2 | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | JUNIORES | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x100 Misti | RAGAZZI |
Overijsselse Kampioenschappen Korte Baan 2018 (Nijverdal, NED) - 2° Day
NED Deltasteur
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
De Man Manon - 2002 | 50 Stile Libero | 00'29''12 | 00'28''61 | 12/11/2017 - Overijsselse Kampioenschappen Korte Baan (Nijverdal, NED) - 2° Day |
Dijk Sanne - 2003 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'23''92 | 01'21''59 | 07/07/2018 - Limietwedstrijd Just Be Ready (Kampen, NED) |
Faber Monica - 2004 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'29''88 | 00'30''16 | 13/10/2018 - Nationale Sprintwedstrijd (Steenwijk, NED) |
Geerdink Senna - 2005 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'30''25 | 00'30''37 | 13/10/2018 - Nationale Sprintwedstrijd (Steenwijk, NED) |
Klink Iris - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'36''79 | 00'36''30 | 14/07/2018 - Ck Sprint (Kampen, NED) |
Koppel Milou - 2003 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'28''64 | 00'28''77 | 14/07/2018 - Ck Sprint (Kampen, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'22''07 | 01'22''84 | 06/10/2018 - Competitie Ronde 1 (Dedemsvaart, NED) |
Reitsma Lynn - 2005 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'28''18 | 00'28''61 | 13/10/2018 - Nationale Sprintwedstrijd (Steenwijk, NED) |
Schuurman Tara - 2004 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'30''46 | 00'30''29 | 14/07/2018 - Ck Sprint (Kampen, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'20''58 | 01'18''66 | 07/07/2018 - Limietwedstrijd Just Be Ready (Kampen, NED) |
Van Den Bosch Julia - 2006 | 50 Stile Libero (Esordienti A2) | 00'31''88 | 00'34''24 | 12/11/2017 - Overijsselse Kampioenschappen Korte Baan (Nijverdal, NED) - 2° Day | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'08''24 | 01'07''87 | 27/10/2018 - CK Deltasteur (Ijsselmuiden, NED) - 2° Day |
Van Unen Eline - 2006 | 50 Stile Libero (Esordienti A2) | 00'32''73 | 00'33''30 | 14/07/2018 - Ck Sprint (Kampen, NED) | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'24''78 | 01'25''81 | 27/10/2018 - CK Deltasteur (Ijsselmuiden, NED) - 2° Day |
Wal Laura - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'35''44 | 00'35''57 | 14/07/2018 - Ck Sprint (Kampen, NED) | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'33''74 | 01'36''06 | 27/10/2018 - CK Deltasteur (Ijsselmuiden, NED) - 2° Day |
Welten Marleen - 1997 | 100 Rana | 01'19''81 | 01'19''44 | 06/10/2018 - Competitie Ronde 1 (Dedemsvaart, NED) |
Westendorp Demi - 2005 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'29''25 | 00'29''70 | 14/07/2018 - Ck Sprint (Kampen, NED) |
Wolf Demi - 2006 | 50 Stile Libero (Esordienti A2) | 00'34''67 | 00'34''54 | 03/11/2018 - JJS-Circuit Deel 2 (Zwolle, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Critchell Matthew - 2004 | 400 Misti (RAGAZZI) | 05'30''20 | 05'47''34 | 10/02/2018 - LAC (Steenwijk, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'36''00 | 00'35''85 | 14/07/2018 - Ck Sprint (Kampen, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'12''47 | 01'10''67 | 20/10/2018 - JJS Circuit Deel 1 (Zwolle, NED) |
Dragt Robert - 2004 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'08''87 | 01'08''14 | 06/10/2018 - Competitie Ronde 1 (Dedemsvaart, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'10''79 | 01'08''14 | 06/10/2018 - Competitie Ronde 1 (Dedemsvaart, NED) |
Heederik Kylian - 2003 | 400 Misti (RAGAZZI) | 04'50''61 | 04'52''65 | 16/12/2017 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB (Eindhoven, NED) - 3° Day | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'31''25 | 00'31''23 | 03/11/2018 - Limietwedstrijd Hzpc Heereenveen (Heerenveen, NED) | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'01''71 | 02'04''34 | 06/10/2018 - Competitie Ronde 1 (Dedemsvaart, NED) |
Heederik Quinn - 2004 | 400 Misti (RAGAZZI) | 05'12''20 | 05'36''42 | 03/02/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 3 (Kampen, NED) | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'09''33 | 02'11''45 | 06/10/2018 - Competitie Ronde 1 (Dedemsvaart, NED) |
Hofsink Jari - 1997 | 50 Rana | 00'31''55 | 00'31''01 | 14/07/2018 - Ck Sprint (Kampen, NED) | 100 Dorso | 01'01''38 | 00'59''76 | 26/10/2018 - CK Deltasteur (Ijsselmuiden, NED) - 1° Day |
Klink Sven - 2005 | 400 Misti (Esordienti A2) | 05'15''66 | 05'30''87 | 10/02/2018 - LAC (Steenwijk, NED) | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'08''41 | 01'12''62 | 17/12/2017 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB (Eindhoven, NED) - 4° Day | 200 Stile Libero (Esordienti A2) | 02'12''49 | 02'12''69 | 03/11/2018 - Limietwedstrijd Hzpc Heereenveen (Heerenveen, NED) |
Koppel Thijs - 2005 | 50 Rana (Esordienti A2) | 00'35''68 | 00'36''74 | 13/10/2018 - Nationale Sprintwedstrijd (Steenwijk, NED) | 200 Stile Libero (Esordienti A2) | 02'18''95 | 02'35''47 | 12/11/2017 - Overijsselse Kampioenschappen Korte Baan (Nijverdal, NED) - 2° Day |
Penninkhof Hielke Jan - 2005 | 200 Stile Libero (Esordienti A2) | 02'20''24 | 02'29''93 | 21/04/2018 - Knzb Regiocompetitie Deel 5 (Vriezenveen, NED) |