Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Zimowe Mistrzostwa Okregu Wielkopolskiego (Poznan, POL) - 1° Day
Zimowe Mistrzostwa Okregu Wielkopolskiego (Poznan, POL) - 1° Day
POL Ktp Iskra Konin
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Borkiewicz Klaudia - 2006 | 800 Stile Libero (Esordienti A2) | 10'56''99 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'34''16 | 00'34''68 | 20/10/2018 - Zawody Plywackie Z Okazji 100 (Konin, POL) | 200 Misti (Esordienti A2) | 02'56''72 |
Dunaj Marcelina - 2007 | 400 Stile Libero (Esordienti A1) | 06'18''91 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'45''70 | 00'42''92 | 20/10/2018 - Zawody Plywackie Z Okazji 100 (Konin, POL) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'43''35 | 00'45''59 | 10/03/2018 - Ii Druzynowe Mistrzostwa Choszczna (Choszczno, POL) | 200 Misti (Esordienti A1) | 03'25''34 |
Filipczak Julia - 2006 | 800 Stile Libero (Esordienti A2) | 13'10''10 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'43''59 | 00'44''74 | 27/10/2018 - VIII Ogolnopolskie Zawody Sremska Wieza Powstancom Wielkopolskim (Srem, POL) | 200 Misti (Esordienti A2) | 03'22''17 |
Janiak Oliwia - 2006 | 800 Stile Libero (Esordienti A2) | 12'19''12 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'38''41 | 00'38''81 | 27/10/2018 - VIII Ogolnopolskie Zawody Sremska Wieza Powstancom Wielkopolskim (Srem, POL) | 200 Misti (Esordienti A2) | 03'02''95 |
Krakowska Kalina - 2006 | 800 Stile Libero (Esordienti A2) | 11'02''39 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'35''56 | 00'34''70 | 03/06/2018 - VII Otwarte Mistrzostwa Ostrzeszowa W Plywaniu (Ostrzeszow, POL) | 200 Misti (Esordienti A2) | 02'54''99 | 02'54''22 | 27/10/2018 - VIII Ogolnopolskie Zawody Sremska Wieza Powstancom Wielkopolskim (Srem, POL) |
Majda Julia - 2006 | 800 Stile Libero (Esordienti A2) | 13'24''98 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'43''89 | 00'43''76 | 20/10/2018 - Zawody Plywackie Z Okazji 100 (Konin, POL) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'46''36 | 00'43''46 | 20/10/2018 - Zawody Plywackie Z Okazji 100 (Konin, POL) | 200 Misti (Esordienti A2) | 03'25''39 |
Skorzewska Michalina - 2006 | 800 Stile Libero (Esordienti A2) | 13'23''77 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'45''20 | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'53''16 | 200 Misti (Esordienti A2) | 03'29''55 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bidzinski Alan - 2006 | 800 Stile Libero (Esordienti A1) | 11'43''42 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'36''12 | 00'35''59 | 07/04/2018 - VII Mityng Plywacki Szukamy Talentow Im. Romana Banducha (Herby, POL) | 200 Misti (Esordienti A1) | 02'57''62 |
Duras Maksym - 2007 | 400 Stile Libero (Esordienti B2) | 05'48''70 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'41''48 | 00'39''24 | 20/10/2018 - Zawody Plywackie Z Okazji 100 (Konin, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'42''05 | 00'44''68 | 20/01/2018 - Otwarte Mistrzostwa Mogilna W Plywaniu (Mogilno, POL) | 200 Misti (Esordienti B2) | 03'12''30 |
Garbaciak Mateusz - 2006 | 800 Stile Libero (Esordienti A1) | 15'07''49 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'55''39 | 00'58''37 | 20/10/2018 - Zawody Plywackie Z Okazji 100 (Konin, POL) | 200 Rana (Esordienti A) | 03'50''91 | 200 Misti (Esordienti A1) | 04'01''14 |
Gorgolewski Tymon - 2007 | 400 Stile Libero (Esordienti B2) | 07'25''49 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'51''76 | 200 Misti (Esordienti B2) | 04'06''61 |
Gorzen Jakub - 2006 | 800 Stile Libero (Esordienti A1) | 11'09''05 | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'37''76 | 00'38''12 | 27/10/2018 - VIII Ogolnopolskie Zawody Sremska Wieza Powstancom Wielkopolskim (Srem, POL) | 200 Misti (Esordienti A1) | 03'02''37 |
Kierejewski Igor - 2006 | 800 Stile Libero (Esordienti A1) | 10'39''02 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'35''44 | 00'35''64 | 20/10/2018 - Zawody Plywackie Z Okazji 100 (Konin, POL) | 200 Misti (Esordienti A1) | 02'41''42 | 02'49''19 | 07/10/2017 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie O Puchar Ks Warta Poznan (Poznan, POL) |
Kusmierek Kamil - 2004 | 400 Stile Libero (RAGAZZI) | 06'23''10 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'43''16 | 00'45''78 | 16/12/2017 - Gwiazdkowe Zawody Plywackie (Gniezno, POL) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'37''22 | 00'37''71 | 20/10/2018 - Zawody Plywackie Z Okazji 100 (Konin, POL) | 200 Misti (RAGAZZI) | 03'25''17 |
Kusmierek Wiktor - 2007 | 400 Stile Libero (Esordienti B2) | 07'12''35 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'49''78 | 00'50''73 | 20/10/2018 - Zawody Plywackie Z Okazji 100 (Konin, POL) | 200 Rana (Esordienti A) | 04'15''35 | 200 Misti (Esordienti B2) | 03'54''25 |
Kuszynski Adam - 2007 | 400 Stile Libero (Esordienti B2) | 05'06''63 | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'32''59 | 00'33''60 | 20/10/2018 - Zawody Plywackie Z Okazji 100 (Konin, POL) | 200 Misti (Esordienti B2) | 02'41''62 |
Michalski Jakub - 2003 | 400 Stile Libero (RAGAZZI) | 06'13''29 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'40''25 | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'39''74 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'39''55 | 00'39''99 | 20/10/2018 - Zawody Plywackie Z Okazji 100 (Konin, POL) |
Przyborowski Franciszek - 2007 | 400 Stile Libero (Esordienti B2) | 07'30''75 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'50''58 | 00'52''27 | 20/10/2018 - Zawody Plywackie Z Okazji 100 (Konin, POL) | 200 Misti | 04'09''91 |
Przybysz Natan - 2007 | 400 Stile Libero (Esordienti B2) | 06'08''43 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'42''36 | 00'43''18 | 27/10/2018 - VIII Ogolnopolskie Zawody Sremska Wieza Powstancom Wielkopolskim (Srem, POL) | 200 Misti (Esordienti B2) | 03'31''15 |
Zajac Aleksander - 2007 | 400 Stile Libero (Esordienti B2) | 07'08''97 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'49''74 | 00'52''05 | 27/10/2018 - VIII Ogolnopolskie Zawody Sremska Wieza Powstancom Wielkopolskim (Srem, POL) | 200 Rana | 04'14''92 | 200 Misti (Esordienti B2) | 03'55''44 |
Zbroszczyk Hubert - 2007 | 400 Stile Libero (Esordienti B2) | 07'16''35 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'48''25 | 00'47''15 | 11/11/2017 - Puchar Burmistrza Sochaczewa (Sochaczew, POL) | 200 Misti (Esordienti B2) | 04'02''03 |