Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Minioren Clubmeet Regio Zuid (Roosendaal, NED)
Societá |
---|
NED De Biesboschzwemmers |
NED De Treffers |
NED Hieronymus |
NED Merlet |
NED PSV Eindhoven |
NED Trbres |
NED Vz&Pv De Dommelbaarzen |
NED Wzv |
NED Zc Aquadream |
NED Zeester-Meerval |
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
Mistaffetta 4x50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Rana | Esordienti C | |
50 Rana | Esordienti C | |
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
100 Stile Libero | Esordienti B1 | |
100 Stile Libero | Esordienti B1 | |
50 Dorso | Esordienti C | |
50 Dorso | Esordienti C | |
100 Misti | Esordienti B2 | |
100 Misti | Esordienti B2 | |
50 Rana | Esordienti B1 | |
50 Rana | Esordienti B1 | |
50 Stile Libero | Esordienti C | |
50 Stile Libero | Esordienti C | |
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
100 Misti | Esordienti B1 | |
100 Misti | Esordienti B1 | |
4x50 Misti | Esordienti B | |
4x50 Misti | Esordienti B |
Minioren Clubmeet Regio Zuid (Roosendaal, NED)
NED PSV Eindhoven
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Advokaat Hanna - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 02'07''70 | 50 Rana (Esordienti B1) | 00'56''00 | 01'01''48 | 14/04/2018 - Minior Swim Cup 2-3-4 (Eindhoven, NED) |
Bilik Daphne - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 01'34''81 | 01'38''66 | 28/10/2018 - Swimkick-Minioren 1 (Boxtel, NED) | 50 Rana (Esordienti B1) | 00'56''85 | 00'57''73 | 11/03/2018 - Swimkick-Minioren Deel 3 (Helmond, NED) | 100 Misti (Esordienti B1) | Squalificato | 02'00''60 | 21/04/2018 - Clubkampioenschappen Zpv Nuenen (Nuenen, NED) - 1° Day |
Boetzkes Naomi - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 01'44''08 | 01'56''79 | 28/10/2018 - Swimkick-Minioren 1 (Boxtel, NED) | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'49''76 |
Boetzkes Vivian - 2008 | 100 Misti (Esordienti B2) | 01'34''83 | 01'43''68 | 14/01/2018 - Regio Competitie Deel 2 (Eindhoven, NED) |
Boutaleb Lina - 2008 | 100 Misti (Esordienti B2) | 01'46''17 | 01'45''55 | 07/10/2018 - BC Competitie Deel 1 (Eindhoven, NED) | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'33''79 | 01'49''30 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Cuijk, NED) | 50 Dorso (Esordienti B) | Squalificato | 00'50''75 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) |
Bouwman Louisa - 2008 | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 01'11''31 | 01'31''94 | 22/04/2018 - Regionale Competitie Deel 5 (Eindhoven, NED) | 100 Misti (Esordienti B2) | 02'06''87 |
Dalm Annemarijn - 2011 | 50 Rana (Esordienti C) | 01'00''94 | 50 Dorso (Esordienti C) | 01'13''68 | 01'07''01 | 28/10/2018 - Swimkick-Minioren 1 (Boxtel, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti C) | 01'00''08 | 00'57''04 | 28/10/2018 - Swimkick-Minioren 1 (Boxtel, NED) |
Hapert Noa - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 01'29''10 | 01'34''66 | 28/10/2018 - Swimkick-Minioren 1 (Boxtel, NED) | 50 Rana (Esordienti B1) | 00'53''31 | 01'05''85 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) | 100 Misti (Esordienti B1) | 01'42''48 | 01'51''65 | 06/10/2018 - Hoofdklasse Competitie Deel 1 (Veenendaal, NED) |
Hemert Michelle - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'46''58 | 00'49''75 | 16/09/2018 - Solo Deel 1 (Nuenen, NED) | 100 Misti (Esordienti B1) | 01'57''42 | 02'07''71 | 21/04/2018 - Clubkampioenschappen Zpv Nuenen (Nuenen, NED) - 1° Day |
Huang Wendy - 2008 | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'46''39 | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'25''75 |
Lagrange Nouee - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 01'38''79 | 50 Rana (Esordienti B1) | 00'56''95 | 01'09''16 | 26/11/2017 - Regionale Minioren Club Meet 2017 (Oosterhout, NED) | 100 Misti (Esordienti B1) | 02'00''04 |
Maassen Eva - 2011 | 50 Rana (Esordienti C) | Squalificato | 50 Dorso (Esordienti C) | Squalificato | 50 Stile Libero (Esordienti C) | 01'21''09 |
Mekers Fiene - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'39''30 | 00'37''92 | 07/10/2018 - BC Competitie Deel 1 (Eindhoven, NED) | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'57''49 | 00'58''92 | 14/04/2018 - Minior Swim Cup 2-3-4 (Eindhoven, NED) |
Meurs Francis - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 02'13''57 | 50 Rana (Esordienti B1) | 01'15''35 |
Rossum Rosa - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 02'28''86 | 50 Rana (Esordienti B1) | Squalificato |
Vinks Anna - 2008 | 100 Misti (Esordienti B2) | Squalificato | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 02'35''03 |
Yang Dora - 2008 | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 01'14''16 | 100 Misti (Esordienti B2) | 02'04''98 | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'50''57 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bachvarov Ivan - 2008 | 100 Misti (Esordienti B1) | 01'30''88 | 01'33''62 | 10/06/2018 - Regionale Miniorenfinale (Brabant) (Roosendaal, NED) - 2° Day |
Broek Morris - 2008 | 50 Rana (Esordienti B1) | 00'52''19 | 00'59''12 | 26/11/2017 - Regionale Minioren Club Meet 2017 (Oosterhout, NED) |
Casteren Joep - 2009 | 50 Rana (Esordienti C) | 00'49''00 | 50 Dorso (Esordienti C) | 00'47''48 | 50 Stile Libero (Esordienti C) | 00'36''95 | 00'37''20 | 06/10/2018 - Hoofdklasse Competitie Deel 1 (Veenendaal, NED) |
Chuang Jones - 2008 | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 01'28''95 | 01'23''14 | 28/10/2018 - Swimkick-Minioren 1 (Boxtel, NED) |
Damen Maxime - 2008 | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 01'29''50 | 01'33''11 | 09/06/2018 - Regionale Miniorenfinale (Brabant) (Roosendaal, NED) - 1° Day | 50 Rana (Esordienti B1) | 00'56''51 | 00'58''39 | 26/11/2017 - Regionale Minioren Club Meet 2017 (Oosterhout, NED) | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'44''93 | 00'45''45 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) |
Ek Phin - 2007 | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'52''57 | 01'06''31 | 22/04/2018 - Regionale Competitie Deel 5 (Eindhoven, NED) | 100 Misti (Esordienti B2) | 01'44''38 | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'22''49 | 01'25''00 | 23/09/2018 - Minioren Junioren Deel 1 (Tilburg, NED) |
Groot Oscar - 2009 | 50 Rana (Esordienti C) | 00'52''24 | 00'57''58 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) | 50 Dorso (Esordienti C) | 00'50''57 | 00'53''82 | 04/02/2018 - Competitie (Regio Deel 3) (Roosendaal, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti C) | 00'44''47 | 00'42''33 | 23/09/2018 - Minioren Junioren Deel 1 (Tilburg, NED) |
Matla Nicolai - 2009 | 50 Rana (Esordienti C) | 00'51''89 | 00'58''03 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) | 50 Dorso (Esordienti C) | 00'49''61 | 00'54''14 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti C) | 00'42''89 | 00'42''42 | 23/09/2018 - Minioren Junioren Deel 1 (Tilburg, NED) |
Nerusu Vakul - 2008 | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 02'03''70 | 50 Rana (Esordienti B1) | Squalificato |
Rijn Pepijn - 2011 | 50 Rana (Esordienti C) | Squalificato | 50 Dorso (Esordienti C) | 01'06''89 | 01'04''72 | 28/10/2018 - Swimkick-Minioren 1 (Boxtel, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti C) | Squalificato | 00'58''82 | 28/10/2018 - Swimkick-Minioren 1 (Boxtel, NED) |
Rijn Tim - 2008 | 50 Rana (Esordienti B1) | 00'51''49 | 00'50''89 | 30/09/2018 - Nederlandse Estafette Kampioenschappen Junioren 2018 (Eindhoven, NED) | 100 Misti (Esordienti B1) | 01'43''59 | 01'40''91 | 10/06/2018 - Regionale Miniorenfinale (Brabant) (Roosendaal, NED) - 2° Day |
Roos Aiden - 2008 | 100 Misti (Esordienti B1) | Squalificato | 02'02''16 | 25/02/2018 - Minioren-Junioren Deel 3 Veldhoven (Veldhoven, NED) | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'53''48 | 00'50''46 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) |
Sande Roy - 2008 | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 01'44''32 | 01'45''50 | 28/10/2018 - Swimkick-Minioren 1 (Boxtel, NED) | 100 Misti (Esordienti B1) | 01'58''43 | 01'47''82 | 07/10/2018 - BC Competitie Deel 1 (Eindhoven, NED) |
Van Rooij Tim - 2007 | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'35''87 | 00'35''88 | 09/06/2018 - Regionale Miniorenfinale (Brabant) (Roosendaal, NED) - 1° Day | 100 Misti (Esordienti B2) | 01'24''96 | 01'22''94 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'15''88 | 01'14''86 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Cuijk, NED) |
Vela Mesa Javier - 2008 | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 01'15''29 | 01'19''64 | 18/02/2018 - Speedo Jaargangwedstrijden 2018 (Leiden, NED) - 2° Day | 50 Rana (Esordienti B1) | 00'47''25 | 00'48''83 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) | 100 Misti (Esordienti B1) | 01'30''01 | 01'30''50 | 10/06/2018 - Regionale Miniorenfinale (Brabant) (Roosendaal, NED) - 2° Day |
Yaqut Fardin - 2009 | 50 Rana (Esordienti C) | 01'12''25 | 50 Stile Libero (Esordienti C) | 01'15''95 |
Zon Alex - 2009 | 50 Dorso (Esordienti C) | Squalificato | 00'55''97 | 26/11/2017 - Regionale Minioren Club Meet 2017 (Oosterhout, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti C) | 00'45''54 | 00'47''71 | 07/10/2018 - BC Competitie Deel 1 (Eindhoven, NED) |