Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Minioren Junioren Deel 1 (Tilburg, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | Esordienti C | |
100 Rana | Esordienti B1 | |
50 Farfalla | Esordienti B1 | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | Esordienti A | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
200 Misti | Esordienti B2 | |
100 Rana | Esordienti B2 | |
100 Dorso | Esordienti C | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Farfalla | Esordienti B1 | |
100 Rana | Esordienti B1 | |
100 Rana | Esordienti B2 | |
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
4x50 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x50 Misti | RAGAZZI |
Minioren Junioren Deel 1 (Tilburg, NED)
NED Trbres
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Barrink Nieke - 2009 | 100 Rana (Esordienti B1) | 01'50''71 | 01'57''10 | 07/01/2018 - Limietwedstrijd Zv De Zaan (Zaandam, NED) | 50 Farfalla (Esordienti B1) | 00'52''51 | 00'56''77 | 17/02/2018 - 1° Alma Mater Sprint Wedstrijd (Eindhoven, NED) |
Bosch Vivienne - 2007 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'16''33 | 01'16''29 | 09/06/2018 - Regionale Miniorenfinale (Brabant) (Roosendaal, NED) - 1° Day | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'21''63 | 01'22''36 | 08/07/2018 - 25m Netherlands Invitational (Eindhoven, NED) - 2° Day | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'43''09 | 00'42''96 | 08/07/2018 - 25m Netherlands Invitational (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Ewijk Marith - 2008 | 200 Misti (Esordienti B2) | Squalificato | 03'25''60 | 10/06/2018 - Regionale Miniorenfinale (Brabant) (Roosendaal, NED) - 2° Day | 100 Rana (Esordienti B2) | 01'45''29 | 01'49''48 | 10/06/2018 - Regionale Miniorenfinale (Brabant) (Roosendaal, NED) - 2° Day |
Florentina Sharlona - 2007 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 02'07''64 | 50 Rana (Esordienti A1) | Squalificato |
Geijn Lieke - 2006 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'08''78 | 01'12''74 | 04/02/2018 - Competitie Deel 3 (Waalwijk, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'23''13 | 01'28''64 | 14/01/2018 - Zwemcompetitie Deel 2 (Waalwijk, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'44''52 |
Gommans Liana - 2007 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'44''99 | 01'45''00 | 11/03/2018 - Swimkick Minioren Deel3 (Oss, NED) | 100 Dorso (Esordienti A1) | 02'06''39 | 02'03''44 | 25/02/2018 - Minioren-Junioren 3 (Dongen, NED) | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'48''12 |
Gouw Sam - 2005 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'50''69 | 01'41''58 | 17/09/2017 - Minioren-Junioren Circuit Ronde 1 (Waalwijk, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 02'05''61 | 01'50''56 | 17/09/2017 - Minioren-Junioren Circuit Ronde 1 (Waalwijk, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 01'11''38 | 01'09''30 | 17/09/2017 - Minioren-Junioren Circuit Ronde 1 (Waalwijk, NED) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'53''92 | 00'48''21 | 25/02/2018 - Minioren-Junioren 3 (Dongen, NED) |
Groeninge Puk - 2007 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'34''73 | 100 Dorso (Esordienti A1) | Squalificato | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'52''51 |
Hoogkamp Wendy - 2005 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'25''59 | 01'26''73 | 28/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'34''00 | 01'29''92 | 04/02/2018 - Competitie Deel 3 (Tilburg, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'47''39 | 00'48''17 | 17/02/2018 - 1° Alma Mater Sprint Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'42''21 | 00'41''54 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) |
Hurkmans Jinte - 2007 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'28''81 | 01'27''03 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Oss, NED) | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'38''31 | 01'39''60 | 25/02/2018 - Minioren-Junioren 3 (Dongen, NED) | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'47''56 | 00'50''80 | 17/02/2018 - 1° Alma Mater Sprint Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'44''95 | 00'44''91 | 17/02/2018 - 1° Alma Mater Sprint Wedstrijd (Eindhoven, NED) |
Hurkmans Jolijn - 2007 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'30''85 | 01'34''23 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Oss, NED) | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'47''44 | 01'51''73 | 25/02/2018 - Minioren-Junioren 3 (Dongen, NED) | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'52''43 | 00'53''67 | 17/02/2018 - 1° Alma Mater Sprint Wedstrijd (Eindhoven, NED) |
Kapel Kenza - 2007 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'14''81 | 01'15''14 | 09/06/2018 - Regionale Miniorenfinale (Brabant) (Roosendaal, NED) - 1° Day | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'28''27 | 01'28''43 | 08/07/2018 - 25m Netherlands Invitational (Eindhoven, NED) - 2° Day | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'43''90 | 00'44''59 | 08/07/2018 - 25m Netherlands Invitational (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Kremers Rosa - 2007 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'12''82 | 01'10''63 | 16/09/2018 - Limietwedstrijd 1 (Tilburg, NED) | 100 Dorso (Esordienti A1) | Squalificato | 01'20''24 | 10/06/2018 - Regionale Miniorenfinale (Brabant) (Roosendaal, NED) - 2° Day | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'45''22 | 00'46''21 | 22/10/2017 - Dommeltrofee (Boxtel, NED) |
Levens Senna - 2006 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'36''97 | 01'37''64 | 15/10/2017 - Junioren-Jeugd-Senioren Circuit Deel 1 (Eindhoven, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'49''53 | 01'58''15 | 17/09/2017 - Minioren-Junioren Circuit Ronde 1 (Waalwijk, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'47''07 | 00'50''17 | 14/01/2018 - Competitie Deel 2 (Oss, NED) |
Libregts Marit - 2009 | 100 Rana (Esordienti B1) | 01'58''73 | 50 Farfalla (Esordienti B1) | 01'04''46 |
Lunsingh Elena - 2008 | 200 Misti (Esordienti B2) | 03'39''66 | 100 Rana (Esordienti B2) | 01'50''85 | 01'51''55 | 14/04/2018 - Minior Swim Cup 2-3-4 (Eindhoven, NED) |
Mels Indy - 2005 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'08''17 | 01'10''12 | 14/01/2018 - Competitie Deel 2 (Oss, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'20''23 | 01'19''91 | 04/02/2018 - Competitie Deel 3 (Tilburg, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'38''81 | 00'38''12 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'38''45 | 00'36''27 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) |
Mels Yara - 2007 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'08''17 | 01'08''88 | 09/06/2018 - Regionale Miniorenfinale (Brabant) (Roosendaal, NED) - 1° Day | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'24''78 | 01'23''05 | 10/06/2018 - Regionale Miniorenfinale (Brabant) (Roosendaal, NED) - 2° Day | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'39''23 | 00'39''57 | 14/01/2018 - Competitie Deel 2 (Oss, NED) |
Molkenboer Lieke - 2005 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | Squalificato | 01'51''79 | 17/09/2017 - Minioren-Junioren Circuit Ronde 1 (Waalwijk, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | Squalificato | 50 Rana (RAGAZZI) | Squalificato | 00'54''42 | 17/09/2017 - Minioren-Junioren Circuit Ronde 1 (Waalwijk, NED) |
Seeters Fele - 2006 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'30''94 | 01'31''07 | 17/09/2017 - Minioren-Junioren Circuit Ronde 1 (Waalwijk, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | Squalificato | 01'54''85 | 17/09/2017 - Minioren-Junioren Circuit Ronde 1 (Waalwijk, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'51''89 | 00'55''08 | 17/09/2017 - Minioren-Junioren Circuit Ronde 1 (Waalwijk, NED) |
Swinkels Rosan - 2007 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | Squalificato | 100 Dorso (Esordienti A1) | 02'44''87 | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'55''98 |
Theuns Kim - 2007 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'46''27 | 100 Dorso (Esordienti A1) | 02'10''10 | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'56''48 | 00'54''98 | 11/03/2018 - Swimkick Minioren Deel3 (Oss, NED) |
Theuns Liza - 2007 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'29''95 | 01'29''78 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Oss, NED) | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'37''93 | 01'41''47 | 25/02/2018 - Minioren-Junioren 3 (Dongen, NED) | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'51''70 | 00'55''36 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) |
Van Der Ven Elske - 2008 | 200 Misti (Esordienti B2) | 03'13''26 | 03'13''60 | 10/06/2018 - Regionale Miniorenfinale (Brabant) (Roosendaal, NED) - 2° Day | 100 Rana (Esordienti B2) | 01'41''45 | 01'39''14 | 10/06/2018 - Regionale Miniorenfinale (Brabant) (Roosendaal, NED) - 2° Day |
Van Zwienen Maud - 2007 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'20''94 | 01'22''84 | 16/09/2018 - Limietwedstrijd 1 (Tilburg, NED) | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'32''40 | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'49''30 | 00'50''60 | 16/09/2018 - Limietwedstrijd 1 (Tilburg, NED) |
Vermeulen Bregje - 2005 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'15''33 | 01'20''60 | 17/09/2017 - Minioren-Junioren Circuit Ronde 1 (Waalwijk, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'26''26 | 01'26''87 | 16/09/2018 - Limietwedstrijd 1 (Tilburg, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'42''79 | 00'47''40 | 17/09/2017 - Minioren-Junioren Circuit Ronde 1 (Waalwijk, NED) |
Woestenborg Sanne - 2008 | 200 Misti (Esordienti B2) | 03'56''62 | 04'11''93 | 10/12/2017 - Minioren Junioren Deel 2 (Tilburg, NED) | 100 Rana (Esordienti B2) | 01'55''61 | 02'01''85 | 17/09/2017 - Minioren-Junioren Circuit Ronde 1 (Waalwijk, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Alphen Tim - 2003 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'15''10 | 01'18''84 | 18/03/2018 - Competitie Ronde 4 (Waalwijk, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'38''02 | 00'42''79 | 15/10/2017 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 1 (Breda, NED) | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'04''32 | 01'07''81 | 14/01/2018 - Zwemcompetitie Deel 2 (Waalwijk, NED) |
Andersen Aidan - 2003 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'09''03 | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'35''15 | 00'35''21 | 02/04/2018 - Paassprint 2018 (Veldhoven, NED) | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'56''99 | 00'59''02 | 16/09/2018 - Limietwedstrijd 1 (Tilburg, NED) |
Andersen Ethan - 2007 | 100 Rana (Esordienti B2) | Squalificato | 02'00''45 | 04/02/2018 - Competitie Deel 3 (Tilburg, NED) | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'45''43 | 01'35''00 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Oss, NED) |
Gabriels Freek - 2003 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'14''57 | 01'11''92 | 12/02/2017 - Nationale Zwemcompetitie Deel 3 (Tilburg, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'39''27 | 00'38''01 | 30/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'58''63 | 00'57''03 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Gabriels Jaap - 2005 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'30''98 | 01'41''92 | 29/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 50 Rana (Esordienti A) | 00'51''43 | 00'54''67 | 17/02/2018 - 1° Alma Mater Sprint Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'15''21 | 01'19''68 | 14/01/2018 - Competitie Deel 2 (Oss, NED) |
Gestel Bodil - 2007 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'23''00 | 01'20''87 | 09/06/2018 - Regionale Miniorenfinale (Brabant) (Roosendaal, NED) - 1° Day | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'36''03 | 01'37''01 | 25/02/2018 - Minioren-Junioren 3 (Dongen, NED) | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'52''08 | 00'52''88 | 17/02/2018 - 1° Alma Mater Sprint Wedstrijd (Eindhoven, NED) |
Gunst Joey - 2007 | 100 Rana (Esordienti B2) | 01'55''82 | 01'47''56 | 10/06/2018 - Regionale Miniorenfinale (Brabant) (Roosendaal, NED) - 2° Day | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'29''38 | 01'26''14 | 09/06/2018 - Regionale Miniorenfinale (Brabant) (Roosendaal, NED) - 1° Day |
Hest Wouter - 2005 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'24''22 | 01'25''62 | 16/09/2018 - Limietwedstrijd 1 (Tilburg, NED) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'47''58 | 00'49''54 | 30/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'14''88 | 01'14''77 | 16/09/2018 - Limietwedstrijd 1 (Tilburg, NED) |
Horvers Dylan - 2008 | 50 Farfalla (Esordienti B1) | Squalificato | 100 Rana (Esordienti B1) | Squalificato |
Horvers Eppo - 2007 | 100 Rana (Esordienti B2) | 01'53''56 | 01'54''80 | 16/09/2018 - Limietwedstrijd 1 (Tilburg, NED) | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'36''65 | 01'31''92 | 25/02/2018 - Minioren-Junioren 3 (Dongen, NED) |
Jodlowski Kuba - 2004 | 100 Dorso (RAGAZZI) | Squalificato | 50 Rana (RAGAZZI) | Squalificato | 00'51''31 | 15/10/2017 - Junioren-Jeugd-Senioren Circuit Deel 1 (Eindhoven, NED) | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | Squalificato | 01'44''86 | 17/09/2017 - Minioren-Junioren Circuit Ronde 1 (Waalwijk, NED) |
Kalalo Yannick - 2004 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'33''41 | 01'39''76 | 04/02/2018 - Competitie Deel 3 (Tilburg, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'45''94 | 00'46''42 | 15/10/2017 - Junioren-Jeugd-Senioren Circuit Deel 1 (Eindhoven, NED) | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'22''17 | 01'31''10 | 17/09/2017 - Minioren-Junioren Circuit Ronde 1 (Waalwijk, NED) |
Krijger Cas - 2006 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'26''44 | 01'27''84 | 16/09/2018 - Limietwedstrijd 1 (Tilburg, NED) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'48''18 | 00'50''84 | 22/10/2017 - Dommeltrofee (Boxtel, NED) | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'14''50 | 01'15''86 | 16/09/2018 - Limietwedstrijd 1 (Tilburg, NED) | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'33''33 | 00'33''40 | 16/09/2018 - Limietwedstrijd 1 (Tilburg, NED) |
Laat Niels - 2004 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'46''60 | 01'54''87 | 17/09/2017 - Minioren-Junioren Circuit Ronde 1 (Waalwijk, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'48''42 | 00'51''82 | 17/09/2017 - Minioren-Junioren Circuit Ronde 1 (Waalwijk, NED) | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'34''46 | 01'40''56 | 17/09/2017 - Minioren-Junioren Circuit Ronde 1 (Waalwijk, NED) |
Libregts Max - 2003 | 100 Dorso (RAGAZZI) | Squalificato | 01'26''20 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Oss, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'39''02 | 00'40''86 | 03/12/2017 - Limietwedstrijd (Tilburg, NED) | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'11''41 | 01'15''49 | 04/02/2018 - Competitie Deel 3 (Tilburg, NED) | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | Squalificato | 00'31''74 | 25/02/2018 - Minioren-Junioren 3 (Dongen, NED) |
Oleana Joshwe - 2007 | 100 Rana (Esordienti B2) | 01'43''71 | 01'42''55 | 10/06/2018 - Regionale Miniorenfinale (Brabant) (Roosendaal, NED) - 2° Day | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'23''69 | 01'21''76 | 16/09/2018 - Limietwedstrijd 1 (Tilburg, NED) |
Van Der Spank Max - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti C) | 00'47''68 | 00'50''11 | 11/03/2018 - Swimkick Minioren Deel3 (Oss, NED) | 100 Dorso (Esordienti C) | 01'58''42 |
Vermeer Matthijs - 2007 | 100 Rana (Esordienti B2) | 01'52''88 | 01'51''52 | 10/06/2018 - Regionale Miniorenfinale (Brabant) (Roosendaal, NED) - 2° Day | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'41''52 | 01'43''25 | 25/02/2018 - Minioren-Junioren 3 (Dongen, NED) |
Zhang Louis - 2007 | 100 Rana (Esordienti B2) | 02'05''75 | 02'08''17 | 17/09/2017 - Minioren-Junioren Circuit Ronde 1 (Waalwijk, NED) | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'45''23 | 01'46''90 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Oss, NED) |
Zimmerman Anthony - 2005 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'29''48 | 01'31''04 | 04/02/2018 - Competitie Deel 3 (Tilburg, NED) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'47''28 | 00'49''66 | 30/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'16''94 | 01'19''90 | 14/01/2018 - Competitie Deel 2 (Oss, NED) |
Zwerver Djurre - 2008 | 50 Farfalla (Esordienti B1) | 00'56''35 | 100 Rana (Esordienti B1) | 01'58''71 |