Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
De Columbiaan Clubkampioenschappen (Sassenheim, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti B2 | |
50 Stile Libero | Esordienti B1 | |
50 Stile Libero | Esordienti C2 | |
50 Stile Libero | Esordienti B1 | |
50 Stile Libero | Esordienti B2 | |
50 Stile Libero | Esordienti C2 | |
50 Stile Libero | Esordienti C1 | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Dorso | CADETTI | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | Esordienti B2 | |
50 Dorso | Esordienti B1 | |
50 Dorso | Esordienti C2 | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti B1 | |
50 Dorso | Esordienti B2 | |
50 Dorso | Esordienti C2 | |
50 Dorso | Esordienti C1 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | CADETTI | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | Esordienti A2 | |
50 Rana | CADETTI | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | Esordienti B2 | |
50 Rana | Esordienti B1 | |
50 Rana | Esordienti C2 | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | Esordienti A2 | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | Esordienti B1 | |
50 Rana | Esordienti C2 | |
50 Rana | Esordienti C1 | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | CADETTI | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | RAGAZZI | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | Esordienti A2 | |
50 Farfalla | CADETTI | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | Esordienti A2 | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti B1 | |
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | JUNIORES | |
100 Farfalla | JUNIORES | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | CADETTI | |
100 Farfalla | JUNIORES | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
25 Stile Libero | Esordienti C1 | |
25 Stile Libero | Esordienti C1 | |
25 Dorso | Esordienti C1 | |
25 Dorso | Esordienti C1 | |
25 Rana | Esordienti C1 | |
25 Rana | Esordienti C1 |
De Columbiaan Clubkampioenschappen (Sassenheim, NED)
NED De Columbiaan
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Adriaanse Heleen - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'55''50 | 00'58''34 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) | 50 Dorso (Esordienti B1) | 01'05''00 | 01'03''28 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) | 50 Rana (Esordienti B1) | 01'02''28 | 01'06''23 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) |
Adriaanse Sophie - 2007 | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'41''97 | 00'43''03 | 15/04/2018 - Feryn Sprint Cup 2018 (Kapelle-Op-Den-Bos, BEL) | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'43''83 | 00'44''99 | 14/01/2018 - Verenigingscompetitie A-B Klasse (Sassenheim, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'41''59 | 00'41''77 | 22/04/2018 - Verenigingscompetitie Deel 5 (Bodegraven, NED) |
Baker Maaike - 1999 | 50 Dorso | 00'34''64 | 00'34''25 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) | 50 Rana | 00'37''95 | 00'36''90 | 10/09/2017 - Columbiaan Clubkampioenschappen (Sassenheim, NED) | 50 Farfalla | 00'31''43 | 00'31''65 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) |
Beelen Megan - 2001 | 50 Dorso (CADETTI) | 00'33''66 | 50 Rana (CADETTI) | 00'38''47 | 50 Farfalla (CADETTI) | 00'33''01 |
Beijk Kristel - 2002 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'20''13 | 01'15''66 | 01/10/2017 - A/B Competitie Ronde 1 (Leiden, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'26''23 | 01'21''82 | 19/11/2017 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Dordrecht, NED) - 2° Day | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'20''10 | 01'19''98 | 05/11/2017 - Junioren-Jeugd Circuit Deel II (Hoofddorp, NED) |
Boer Robine - 2004 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'18''56 | 01'15''07 | 11/11/2017 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 1° Day | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'32''70 | 01'27''93 | 10/09/2017 - Columbiaan Clubkampioenschappen (Sassenheim, NED) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'14''59 | 01'23''48 | 14/01/2018 - Verenigingscompetitie A-B Klasse (Sassenheim, NED) |
Bohm Reina - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti C2) | 00'45''87 | 00'49''77 | 17/09/2017 - Minioren-Junioren Circuit 1 Ronde (Leiden, NED) | 50 Dorso (Esordienti C2) | 00'49''06 | 00'52''44 | 26/11/2017 - Regionale Minioren Clubmeet (Den Haag, NED) | 50 Rana (Esordienti C2) | 00'51''78 | 00'55''88 | 26/11/2017 - Regionale Minioren Clubmeet (Den Haag, NED) |
Bommel Britt - 2003 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'18''63 | 01'20''00 | 12/03/2017 - Hoofdklasse Competitie Deel 4 (Oosterhout, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'33''94 | 01'30''10 | 01/10/2017 - A/B Competitie Ronde 1 (Leiden, NED) | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'17''61 | 01'20''98 | 04/02/2018 - Competitie Deel 3 (Hoofddorp, NED) |
Bouwmeester Yente - 2005 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'34''91 | 00'35''84 | 12/11/2017 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 2° Day | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'39''91 | 00'39''65 | 15/04/2018 - Feryn Sprint Cup 2018 (Kapelle-Op-Den-Bos, BEL) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'33''23 |
Corsi Giulia - 2001 | 100 Dorso (CADETTI) | 01'15''62 | 01'12''80 | 12/03/2017 - Hoofdklasse Competitie Deel 4 (Oosterhout, NED) | 100 Rana (CADETTI) | 01'23''24 | 01'20''31 | 10/09/2017 - Columbiaan Clubkampioenschappen (Sassenheim, NED) | 100 Farfalla (CADETTI) | 01'13''88 | 01'13''30 | 04/02/2018 - Competitie Deel 3 (Hoofddorp, NED) |
Diderik Marbel - 2002 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'20''33 | 01'19''65 | 10/09/2017 - Columbiaan Clubkampioenschappen (Sassenheim, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'28''05 | 01'26''14 | 10/09/2017 - Columbiaan Clubkampioenschappen (Sassenheim, NED) | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'18''16 | 01'17''20 | 30/10/2016 - Speedo SportEmotion Cup 2016 (Amsterdam, NED) |
Farkas Fanni Elizabet - 2011 | 25 Stile Libero (Esordienti C1) | 00'24''60 | 25 Dorso (Esordienti C1) | 00'27''99 | 25 Rana (Esordienti C1) | 00'32''85 |
Favre Lotte - 2005 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'49''39 | 00'49''20 | 08/04/2018 - Wasschende Maen (Wassenaar, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'51''53 | 00'52''13 | 08/04/2018 - Wasschende Maen (Wassenaar, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'51''66 | 00'55''57 | 08/04/2018 - Wasschende Maen (Wassenaar, NED) |
Frenken Lara - 2002 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'27''22 | 01'24''09 | 18/02/2018 - Niveauwedstrijd Deel 3 (Wassenaar, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'40''58 | 01'32''13 | 18/03/2018 - De Schelft (Noordwijkerhout, NED) | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'43''45 | 01'30''67 | 14/01/2018 - Verenigings Competitie Deel 2 (Bodegraven, NED) |
Frijlink Noor - 2005 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'24''73 | 01'22''47 | 26/11/2017 - 2° Limietwedstrijd Wzpc (Purmerend, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'31''37 | 01'30''18 | 18/03/2018 - Nzc Deel 4_20180318 (Hoofddorp, NED) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'31''23 | 01'33''36 | 14/01/2018 - Verenigingscompetitie A-B Klasse (Sassenheim, NED) |
Gent Michelle - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'48''85 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'52''69 | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'54''11 |
Hermans Gwen - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'43''07 | 00'43''99 | 28/01/2018 - Swimkick-Minioren Deel 2 (Leiden, NED) | 50 Dorso (Esordienti B1) | 00'44''37 | 00'47''29 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) | 50 Rana (Esordienti B1) | 00'51''94 | 00'57''07 | 26/11/2017 - Regionale Minioren Clubmeet (Den Haag, NED) |
Hoogenraad Saskia - 2004 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'36''37 | 00'36''04 | 14/01/2018 - Verenigings Competitie Deel 2 (Bodegraven, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'45''11 | 00'43''92 | 10/09/2017 - Columbiaan Clubkampioenschappen (Sassenheim, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'33''62 | 00'33''48 | 08/04/2018 - Wasschende Maen (Wassenaar, NED) |
Hoogervorst Elise - 2003 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'28''86 | 01'26''59 | 05/11/2017 - Junioren-Jeugd Circuit Deel II (Hoofddorp, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'44''36 | 01'35''68 | 10/09/2017 - Columbiaan Clubkampioenschappen (Sassenheim, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'40''84 | 00'38''22 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) |
Hoogstraten Tessa - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'36''34 | 00'35''16 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'43''79 | 00'41''64 | 11/03/2018 - Swimkick-Minioren Deel 3 (Wassenaar, NED) | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'38''39 | 00'37''36 | 09/06/2018 - Regio West Minioren Finales (Dordrecht, NED) - 1° Day |
Kenworthy Zoe - 2005 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'23''56 | 01'24''99 | 18/02/2018 - Niveauwedstrijd Deel 3 (Wassenaar, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'37''09 | 01'41''74 | 14/01/2018 - Verenigings Competitie Deel 2 (Bodegraven, NED) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'34''87 | 01'41''42 | 11/02/2018 - Minioren Junioren Circuit Deel 3 (Leiden, NED) |
Koelman Amy - 2003 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'18''64 | 01'16''14 | 10/09/2017 - Columbiaan Clubkampioenschappen (Sassenheim, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'26''31 | 01'24''31 | 10/09/2017 - Columbiaan Clubkampioenschappen (Sassenheim, NED) | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'17''69 | 01'16''69 | 19/11/2017 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Dordrecht, NED) - 2° Day |
Koelman Noah - 2003 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'31''04 | 01'25''10 | 10/09/2017 - Columbiaan Clubkampioenschappen (Sassenheim, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'35''34 | 01'33''41 | 10/09/2017 - Columbiaan Clubkampioenschappen (Sassenheim, NED) | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'28''63 |
Kromhout Lois - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'56''86 | 00'53''67 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) | 50 Dorso (Esordienti B2) | 01'04''06 | 01'04''15 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'59''99 | 01'00''25 | 11/03/2018 - Swimkick-Minioren Deel 3 (Wassenaar, NED) |
Land Tess - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'39''55 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'47''88 | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'50''08 |
Looden Sabine - 2006 | 50 Dorso (Esordienti A2) | 00'40''13 | 00'38''16 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) | 50 Rana (Esordienti A2) | 00'45''67 | 00'45''77 | 08/04/2018 - Wasschende Maen (Wassenaar, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A2) | 00'42''25 | 00'44''84 | 22/04/2018 - Verenigingscompetitie Deel 5 (Bodegraven, NED) |
Meeuwissen Tess - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti C2) | 00'53''74 | 00'46''78 | 11/03/2018 - Swimkick-Minioren Deel 3 (Wassenaar, NED) | 50 Dorso (Esordienti C2) | 00'59''27 | 00'56''83 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) | 50 Rana (Esordienti C2) | Squalificato | 00'59''04 | 11/03/2018 - Swimkick-Minioren Deel 3 (Wassenaar, NED) |
Nijenhuis Miranda - 1992 | 50 Dorso | 00'30''99 | 00'30''05 | 12/11/2017 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 2° Day | 50 Rana | 00'35''75 | 00'33''82 | 10/09/2017 - Columbiaan Clubkampioenschappen (Sassenheim, NED) | 50 Farfalla | 00'29''73 | 00'29''27 | 11/11/2017 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 1° Day |
Notenboom Julia - 2003 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'10''17 | 01'09''49 | 30/06/2018 - Speedo Fast Water Meet (Amsterdam, NED) - 1° Day | 100 Rana (JUNIORES) | 01'25''95 | 01'25''44 | 10/09/2017 - Columbiaan Clubkampioenschappen (Sassenheim, NED) | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'12''36 | 01'12''73 | 19/11/2017 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Dordrecht, NED) - 2° Day |
Pericu Maria Bernadette - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'48''47 | 00'47''88 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) | 50 Dorso (Esordienti B1) | 00'55''22 | 00'53''61 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) | 50 Rana (Esordienti B1) | 00'59''35 | 01'01''90 | 11/03/2018 - Swimkick-Minioren Deel 3 (Wassenaar, NED) |
Reep Britt - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti C2) | 00'49''73 | 50 Dorso (Esordienti C2) | 00'56''26 | 50 Rana (Esordienti C2) | 01'02''44 |
Ruiter Charlene - 2007 | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'38''71 | 00'37''89 | 15/04/2018 - Feryn Sprint Cup 2018 (Kapelle-Op-Den-Bos, BEL) | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'41''84 | 00'42''53 | 14/01/2018 - Verenigingscompetitie A-B Klasse (Sassenheim, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'37''74 | 00'38''98 | 22/04/2018 - Verenigingscompetitie Deel 5 (Bodegraven, NED) |
Ruiter Kimberly - 2006 | 50 Dorso (Esordienti A2) | 00'36''28 | 00'34''87 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) | 50 Rana (Esordienti A2) | 00'37''85 | 00'38''42 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A2) | 00'31''22 | 00'31''68 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) |
Sanstra Ilana - 2006 | 50 Dorso (Esordienti A2) | 00'46''04 | 00'45''13 | 08/04/2018 - Wasschende Maen (Wassenaar, NED) | 50 Rana (Esordienti A2) | 00'51''85 | 00'53''93 | 08/04/2018 - Wasschende Maen (Wassenaar, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A2) | 00'48''54 | 00'54''48 | 04/02/2018 - Verenigingscompetitie Deel 3 (Bodegraven, NED) |
Sjaardema Sophie - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti C2) | 00'50''14 | 00'49''97 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) | 50 Dorso (Esordienti C2) | 00'54''20 | 00'53''14 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) | 50 Rana (Esordienti C2) | 00'56''12 | 00'57''49 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) |
Smittenaar Fee - 2003 | 100 Dorso (JUNIORES) | Squalificato | 01'20''66 | 05/11/2017 - Junioren-Jeugd Circuit Deel II (Hoofddorp, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'31''94 | 01'29''72 | 15/10/2017 - Junioren Jeugd Circuit Ronde 1 (Hoofddorp, NED) | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'17''66 | 01'22''26 | 14/01/2018 - Verenigings Competitie Deel 2 (Bodegraven, NED) |
Snip Renske - 2007 | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'43''79 | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'48''63 | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'45''62 |
Star Anique - 2004 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'37''61 | 00'36''85 | 10/09/2017 - Columbiaan Clubkampioenschappen (Sassenheim, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'41''78 | 00'39''86 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'33''63 | 00'33''42 | 11/11/2017 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 1° Day |
Stoel Mar - 2005 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'40''48 | 00'38''25 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'45''00 | 00'44''55 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'35''33 | 00'35''04 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) |
Suijs Maria - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'50''02 | 00'47''96 | 13/05/2018 - Niveauwedstrijd Deel 5 (Leiden, NED) | 50 Dorso (Esordienti B2) | Squalificato | 00'55''20 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'59''51 | 00'59''92 | 11/03/2018 - Swimkick-Minioren Deel 3 (Wassenaar, NED) |
Vink Elise - 2005 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'38''17 | 00'37''95 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'38''97 | 00'38''90 | 10/09/2017 - Columbiaan Clubkampioenschappen (Sassenheim, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'34''43 | 00'34''54 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) |
Vis Anouk - 2002 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'14''92 | 01'12''62 | 08/07/2017 - Speedo Fast Water Meet 2017 (Amsterdam, NED) - 1° Day | 100 Rana (JUNIORES) | 01'29''43 | 01'26''50 | 10/09/2017 - Columbiaan Clubkampioenschappen (Sassenheim, NED) | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'13''71 | 01'13''82 | 01/07/2018 - Speedo Fast Water Meet (Amsterdam, NED) - 2° Day |
Vis Danielle - 2004 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'17''69 | 01'19''22 | 01/10/2017 - A/B Competitie Ronde 1 (Leiden, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'20''13 | 01'16''66 | 19/11/2017 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Dordrecht, NED) - 2° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'15''35 | 01'14''97 | 19/11/2017 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Dordrecht, NED) - 2° Day |
Wout Annika - 2005 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'51''12 | 00'51''60 | 08/04/2018 - Wasschende Maen (Wassenaar, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'51''99 | 00'52''42 | 22/04/2018 - Verenigingscompetitie Deel 5 (Bodegraven, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'56''81 | 00'54''00 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) |
Wout Elise - 2003 | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'45''50 | 00'46''00 | 08/04/2018 - Wasschende Maen (Wassenaar, NED) | 50 Rana (JUNIORES) | 00'47''63 | 00'48''86 | 08/04/2018 - Wasschende Maen (Wassenaar, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'42''72 | 00'40''96 | 03/12/2017 - Niveauwedstrijd Deel 2 (Leiden, NED) |
Zaal Lotte - 2005 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'37''29 | 00'37''86 | 18/03/2018 - De Schelft (Noordwijkerhout, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'48''30 | 00'47''49 | 13/05/2018 - Niveauwedstrijd Deel 5 (Leiden, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'37''73 | 00'36''06 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Baker Conor - 2005 | 50 Dorso (Esordienti A2) | 00'35''27 | 00'36''05 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) | 50 Rana (Esordienti A2) | 00'42''65 | 00'43''41 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A2) | 00'35''27 | 00'36''47 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) |
Bohm Boele - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'33''59 | 00'33''10 | 18/02/2018 - Speedo Jaargangwedstrijden 2018 (Leiden, NED) - 2° Day | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'39''90 | 00'39''62 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'38''64 | 00'37''28 | 22/04/2018 - Verenigingscompetitie Deel 5 (Bodegraven, NED) |
Hermans Kian - 2011 | 25 Stile Libero (Esordienti C1) | 00'24''16 | 00'27''61 | 11/03/2018 - Swimkick-Minioren Deel 3 (Wassenaar, NED) | 25 Dorso (Esordienti C1) | 00'27''43 | 00'29''11 | 28/01/2018 - Swimkick-Minioren Deel 2 (Leiden, NED) | 25 Rana (Esordienti C1) | 00'30''71 | 00'34''00 | 28/01/2018 - Swimkick-Minioren Deel 2 (Leiden, NED) |
Hoogervorst Casper - 2005 | 50 Dorso (Esordienti A2) | 00'37''71 | 00'38''21 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) | 50 Rana (Esordienti A2) | 00'41''67 | 00'41''71 | 10/09/2017 - Columbiaan Clubkampioenschappen (Sassenheim, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A2) | 00'36''10 | 00'35''07 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) |
Hoogervorst Twan - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'38''42 | 00'37''90 | 10/12/2017 - Minioren-Junioren 2 (Bergschenhoek, NED) | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'42''03 | 00'43''38 | 10/06/2018 - Regio West Minioren Finales (Dordrecht, NED) - 2° Day | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'44''69 | 00'47''77 | 22/04/2018 - Verenigingscompetitie Deel 5 (Bodegraven, NED) |
Kenworthy Jamie - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'38''09 | 00'35''42 | 09/06/2018 - Regio West Minioren Finales (Dordrecht, NED) - 1° Day | 50 Dorso (Esordienti B1) | 00'45''66 | 00'42''38 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) | 50 Farfalla (Esordienti B1) | 00'42''21 | 00'38''94 | 11/03/2018 - Swimkick-Minioren Deel 3 (Wassenaar, NED) |
Ketelaars Tomas - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti C2) | 00'43''86 | 00'43''74 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) | 50 Dorso (Esordienti C2) | 00'53''43 | 00'52''70 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) | 50 Rana (Esordienti C2) | 00'53''51 | 00'58''31 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) |
Koets Viktor - 2002 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'02''14 | 01'01''89 | 04/02/2018 - Competitie Deel 3 (Hoofddorp, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'11''02 | 01'12''29 | 12/11/2017 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 2° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'02''97 | 01'03''34 | 14/01/2018 - Verenigingscompetitie A-B Klasse (Sassenheim, NED) |
Krijgsman Jens - 1999 | 50 Dorso | 00'26''60 | 00'26''15 | 28/01/2017 - Nederlandse Junioren & Jeugd Kampioenschappen Korte Baan 2017 (Eindhoven, NED) | 50 Rana | 00'30''49 | 00'29''69 | 08/07/2017 - Speedo Fast Water Meet 2017 (Amsterdam, NED) - 1° Day | 50 Farfalla | 00'24''64 | 00'24''26 | 21/12/2017 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan 2017 (Hoofddorp, NED) - 1° Day |
Kruit Thijm - 2004 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'35''22 | 00'33''80 | 10/09/2017 - Columbiaan Clubkampioenschappen (Sassenheim, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'40''11 | 00'39''81 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'29''53 | 00'30''71 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) |
Lawton James - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'38''42 | 00'39''15 | 13/05/2018 - Niveauwedstrijd Deel 5 (Leiden, NED) | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'44''28 | 00'48''57 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'46''56 | 00'53''88 | 09/06/2018 - Regio West Minioren Finales (Dordrecht, NED) - 1° Day |
Nieuwendijk Dave - 2001 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'06''40 | 01'06''40 | 01/10/2017 - A/B Competitie Ronde 1 (Leiden, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'08''68 | 01'08''57 | 14/01/2018 - Verenigingscompetitie A-B Klasse (Sassenheim, NED) | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'09''93 | 01'10''43 | 04/02/2018 - Competitie Deel 3 (Hoofddorp, NED) |
Nouland Dax - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti C1) | 00'46''42 | 00'46''05 | 28/01/2018 - Swimkick-Minioren Deel 2 (Leiden, NED) | 50 Dorso (Esordienti C1) | 00'51''61 | 00'52''65 | 26/11/2017 - Regionale Minioren Clubmeet (Den Haag, NED) | 50 Rana (Esordienti C1) | 00'55''10 | 00'58''49 | 26/11/2017 - Regionale Minioren Clubmeet (Den Haag, NED) |
Roeleveld Onno - 2005 | 50 Dorso (Esordienti A2) | 00'36''93 | 00'36''47 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) | 50 Rana (Esordienti A2) | 00'42''89 | 00'43''17 | 22/04/2018 - Verenigingscompetitie Deel 5 (Bodegraven, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A2) | 00'36''00 | 00'35''75 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) |
Schagen Max - 2004 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'32''22 | 00'31''26 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'34''72 | 00'36''53 | 10/09/2017 - Columbiaan Clubkampioenschappen (Sassenheim, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'29''34 | 00'29''53 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) |
Stoel Rein - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'33''94 | 00'34''91 | 28/01/2018 - Swimkick-Minioren Deel 2 (Leiden, NED) | 50 Dorso (Esordienti B1) | 00'40''35 | 00'39''77 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) | 50 Farfalla (Esordienti B1) | 00'35''57 | 00'35''68 | 10/06/2018 - Regio West Minioren Finales (Dordrecht, NED) - 2° Day |
Van Wieringen Thijs - 1999 | 50 Dorso | 00'28''46 | 00'28''57 | 10/09/2017 - Columbiaan Clubkampioenschappen (Sassenheim, NED) | 50 Rana | 00'32''28 | 00'31''55 | 10/09/2017 - Columbiaan Clubkampioenschappen (Sassenheim, NED) | 50 Farfalla | 00'26''30 | 00'27''12 | 04/02/2018 - Competitie Deel 3 (Hoofddorp, NED) |
Vankan Timo - 2006 | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'38''31 | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'47''07 | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'42''96 |
Verdoes Wouter - 2002 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'11''62 | 01'10''33 | 10/09/2017 - Columbiaan Clubkampioenschappen (Sassenheim, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'19''84 | 01'20''90 | 30/10/2016 - Speedo SportEmotion Cup 2016 (Amsterdam, NED) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'09''69 | 01'10''52 | 14/01/2018 - Verenigingscompetitie A-B Klasse (Sassenheim, NED) |
Wieringen Bas - 2002 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'30''84 | 00'31''62 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'34''05 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'30''36 | 00'30''06 | 10/06/2018 - Sprintwedstrijd (Sassenheim, NED) |