Van Den Broek Jasper
NED De Watervogels (1999)
Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Tempi Migliori
Tipo | Ultima Gara | Media Ult. 12 Mesi | Tempo Migliore |
---|---|---|---|
50 Stile Libero | 00'30''07     14/04/2024 | 00'28''59     03/11/2018 | |
100 Stile Libero | 01'05''53'     12/03/2023 | 01'03''64'     17/03/2019 | |
200 Stile Libero | 02'23''60'     01/10/2023 | 02'22''95'     13/01/2019 | |
400 Stile Libero | 05'14''97'     21/01/2024 | 05'14''97'     21/01/2024 | |
800 Stile Libero | 11'30''30     15/10/2023 | 10'58''35'     11/12/2022 | |
1500 Stile Libero | 22'47''19'     24/03/2024 | 21'37''68'     12/03/2023 | |
50 Dorso | 00'35''69     14/04/2024 | 00'35''36     19/03/2023 | |
100 Dorso | 01'15''87'     28/01/2024 | 01'14''93'     29/01/2023 | |
200 Dorso | 02'52''57'     08/03/2020 | 02'52''57'     08/03/2020 | |
50 Rana | 00'36''60     14/04/2024 | 00'36''54     19/03/2023 | |
100 Rana | 01'24''56'     15/10/2023 | 01'21''16'     21/11/2021 | |
200 Rana | 02'56''53'     12/01/2020 | 02'56''53'     12/01/2020 | |
50 Farfalla | 00'30''67     14/04/2024 | 00'29''97     28/01/2024 | |
100 Farfalla | 01'08''91'     24/03/2024 | 01'07''75'     21/01/2024 | |
200 Farfalla | 02'38''08'     19/11/2023 | 02'38''08'     19/11/2023 | |
100 Misti | 01'11''83     15/01/2023 | 01'11''83     15/01/2023 | |
200 Misti | 02'39''67'     11/12/2022 | 02'38''18'     21/11/2021 | |
400 Misti | 05'41''30'     15/01/2023 | 05'41''30'     15/01/2023 | |
4x50 Stile Libero | 01'58''66'     20/11/2022 | 01'55''81'     21/11/2021 | |
4x100 Stile Libero | 04'29''38'     01/10/2023 | 04'10''93'     14/01/2018 | |
4x50 Dorso | 02'32''07'     03/12/2017 | 02'25''71'     22/10/2017 | |
4x50 Rana | 02'24''24'     28/10/2018 | 02'24''24'     28/10/2018 | |
4x50 Farfalla | 02'18''69'     07/04/2019 | 02'18''69'     07/04/2019 | |
4x50 Misti | 02'08''33'     29/01/2023 | 02'08''33'     29/01/2023 | |
4x100 Misti | 04'46''80'     04/02/2018 | 04'46''80'     04/02/2018 | |
Mistaffetta 4x100 Stile Libero | 04'35''06'     12/03/2023 | 04'35''06'     12/03/2023 | |
Mistaffetta 4x25 Misti | 01'32''90     31/10/2021 | 01'32''90     31/10/2021 | |
Mistaffetta 4x100 Misti | 04'54''69'     28/01/2024 | 04'54''69'     28/01/2024 |
Gare Disputate
Wasschende Maen (Wassenaar, NED)
Societá |
---|
NED De Columbiaan |
NED De Vliet (sg) |
NED De Watervogels |
NED Des |
NED Noordwijkerhout |
NED Wzk Zwemmen |
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Farfalla | Esordienti B | |
50 Farfalla | Esordienti B | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti A | |
50 Dorso | Esordienti A | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Rana | Esordienti B | |
50 Rana | Esordienti B | |
50 Rana | Esordienti A | |
50 Rana | Esordienti A | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI |
Wasschende Maen (Wassenaar, NED)
NED De Columbiaan
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Barendse Iraysha - 2009 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'38''96 | 00'40''97 | 26/11/2023 - Niveauwedstrijd Deel 2 (Leiden, NED) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'42''30 | 00'45''30 | 19/03/2023 - Wasschende Maen (Wassenaar, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'44''69 | 00'43''89 | 11/02/2024 - Niveauwedstrijd Deel 3 (Leiden, NED) | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'34''26 | 00'35''22 | 19/03/2023 - Wasschende Maen (Wassenaar, NED) |
Bohm Reina - 2010 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'35''92 | 00'34''58 | 02/07/2023 - De Columbiaan Clubkampioenschap (Noordwijk, NED) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'38''13 | 00'35''80 | 02/07/2023 - De Columbiaan Clubkampioenschap (Noordwijk, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'41''34 | 00'40''99 | 02/07/2023 - De Columbiaan Clubkampioenschap (Noordwijk, NED) | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'32''66 | 00'31''08 | 08/10/2023 - Junioren Jeugd En Senioren Circuit (Hoofddorp, NED) |
Che Angelia - 2011 | 50 Farfalla (Esordienti A) | 01'00''36 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'52''63 | 01'03''13 | 02/07/2023 - De Columbiaan Clubkampioenschap (Noordwijk, NED) | 50 Rana (Esordienti A) | Squalificato | 00'56''42 | 11/02/2024 - Niveauwedstrijd Deel 3 (Leiden, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'53''56 | 00'52''66 | 11/02/2024 - Niveauwedstrijd Deel 3 (Leiden, NED) |
Farkas Fanni Elizabet - 2011 | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'32''41 | 00'33''63 | 26/11/2023 - Limietwedstrijd Zpch (Hoofddorp, NED) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'35''37 | 00'36''96 | 05/11/2023 - Nederlandse Estafette Kampioenschappen 2023 (Dordrecht, NED) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'40''27 | 00'41''74 | 19/03/2023 - Wasschende Maen (Wassenaar, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'29''50 | 00'30''17 | 05/11/2023 - Nederlandse Estafette Kampioenschappen 2023 (Dordrecht, NED) |
Fockens Dyora - 2015 | 50 Farfalla (Esordienti B) | 01'03''87 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'57''17 | 00'57''28 | 11/02/2024 - Niveauwedstrijd Deel 3 (Leiden, NED) | 50 Rana (Esordienti B) | 01'03''57 | 01'05''37 | 08/10/2023 - Minioren Circuit 1 (Bodegraven, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'56''39 | 01'00''41 | 16/04/2023 - Minioren Club Meet Deel 4 (Wassenaar, NED) |
Hermans Gwen - 2009 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'32''77 | 00'32''13 | 02/07/2023 - De Columbiaan Clubkampioenschap (Noordwijk, NED) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'33''36 | 00'32''84 | 28/05/2023 - Wzpc Pinkstertoernooi 2023 (Purmerend, NED) - 2° Day | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'41''39 | 00'40''75 | 19/03/2023 - Wasschende Maen (Wassenaar, NED) | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'30''44 | 00'29''95 | 27/05/2023 - Wzpc Pinkstertoernooi 2023 (Purmerend, NED) - 1° Day |
Hogervorst Jet - 2012 | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'39''55 | 00'43''54 | 19/03/2023 - Wasschende Maen (Wassenaar, NED) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'39''43 | 00'41''25 | 26/11/2023 - Limietwedstrijd Zpch (Hoofddorp, NED) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'42''46 | 00'44''54 | 11/02/2024 - Niveauwedstrijd Deel 3 (Leiden, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'35''08 | 00'36''77 | 08/10/2023 - Junioren Jeugd En Senioren Circuit (Hoofddorp, NED) |
Huijstee Valerie - 2013 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'57''50 | 50 Rana (Esordienti B) | 01'01''92 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'54''04 |
Meeuwissen Tess - 2010 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'33''22 | 00'34''83 | 22/01/2023 - Provinciale Winterkampioenschappen (Den Haag, NED) | 50 Dorso (RAGAZZI) | Squalificato | 00'35''43 | 02/07/2023 - De Columbiaan Clubkampioenschap (Noordwijk, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'39''58 | 00'38''22 | 28/05/2023 - Wzpc Pinkstertoernooi 2023 (Purmerend, NED) - 2° Day | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'31''28 | 00'30''91 | 02/07/2023 - De Columbiaan Clubkampioenschap (Noordwijk, NED) |
Mooij Eva - 2012 | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'48''23 | 00'57''25 | 16/04/2023 - Minioren Club Meet Deel 4 (Wassenaar, NED) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'49''34 | 00'50''31 | 11/02/2024 - Niveauwedstrijd Deel 3 (Leiden, NED) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'54''16 | 00'52''56 | 11/02/2024 - Niveauwedstrijd Deel 3 (Leiden, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'42''12 | 00'44''47 | 08/10/2023 - Minioren Circuit 1 (Bodegraven, NED) |
Mulder Anouk - 2012 | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'35''48 | 00'42''13 | 16/04/2023 - Minioren Club Meet Deel 4 (Wassenaar, NED) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'37''52 | 00'37''79 | 24/09/2023 - Regionaal Estafette Kampioenschap (Leiden, NED) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'45''37 | 00'51''90 | 03/07/2022 - De Columbiaan Clubkampioenschappen (Noordwijk, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'32''24 | 00'32''33 | 26/11/2023 - Limietwedstrijd Zpch (Hoofddorp, NED) |
Reep Britt - 2010 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'36''41 | 00'35''48 | 08/10/2023 - Junioren Jeugd En Senioren Circuit (Hoofddorp, NED) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'37''52 | 00'38''02 | 02/07/2023 - De Columbiaan Clubkampioenschap (Noordwijk, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'39''95 | 00'39''05 | 24/09/2023 - Regionaal Estafette Kampioenschap (Leiden, NED) | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'33''26 | 00'31''78 | 26/11/2023 - Limietwedstrijd Zpch (Hoofddorp, NED) |
Wolf Laura - 2015 | 50 Farfalla (Esordienti B) | 01'21''49 | 50 Dorso (Esordienti B) | Squalificato | 00'59''15 | 11/02/2024 - Niveauwedstrijd Deel 3 (Leiden, NED) | 50 Rana (Esordienti B) | 01'10''89 | 01'11''58 | 08/10/2023 - Minioren Circuit 1 (Bodegraven, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 01'05''87 | 01'02''29 | 19/11/2023 - Minioren Circuit #2 (Noordwijk, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bouman Hidde - 2011 | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'40''68 | 00'43''91 | 26/11/2023 - Niveauwedstrijd Deel 2 (Leiden, NED) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'42''24 | 00'42''21 | 26/11/2023 - Niveauwedstrijd Deel 2 (Leiden, NED) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'52''24 | 00'52''87 | 05/11/2023 - JJS Deel 2 (Leiden, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'37''10 | 00'39''32 | 08/10/2023 - Junioren Jeugd En Senioren Circuit (Hoofddorp, NED) |
Haas Pascal - 2006 | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'34''31 | 00'34''36 | 02/07/2023 - De Columbiaan Clubkampioenschap (Noordwijk, NED) | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'39''87 | 00'37''95 | 02/07/2023 - De Columbiaan Clubkampioenschap (Noordwijk, NED) | 50 Rana (JUNIORES) | 00'39''80 | 00'38''31 | 02/07/2023 - De Columbiaan Clubkampioenschap (Noordwijk, NED) | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'33''45 | 00'34''71 | 02/07/2023 - De Columbiaan Clubkampioenschap (Noordwijk, NED) |
Huijstee Alexander - 2011 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'47''16 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'51''88 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'39''17 |
Knijnenburg Finn - 2011 | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'36''28 | 00'43''99 | 29/05/2023 - Wzpc Pinkstertoernooi 2023 (Purmerend, NED) - 3° Day | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'36''76 | 00'37''60 | 10/03/2024 - Competitie Eredivisie Deel 4 (Zaandam, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'30''83 | 00'33''31 | 19/11/2023 - Limietwedstrijd Kb Zpc Amersfoort (Amersfoort, NED) |
Kuiper Mike - 2011 | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'45''84 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'43''39 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'46''47 | 00'46''34 | 11/02/2024 - Niveauwedstrijd Deel 3 (Leiden, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'35''59 | 00'35''56 | 11/02/2024 - Niveauwedstrijd Deel 3 (Leiden, NED) |
Mark Botond - 2013 | 50 Farfalla (Esordienti B) | 01'14''57 | 50 Dorso (Esordienti B) | Squalificato | 50 Rana (Esordienti B) | 01'02''96 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'57''80 |
Sluis Damien - 2011 | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'43''86 | 00'50''00 | 26/11/2023 - Niveauwedstrijd Deel 2 (Leiden, NED) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'40''25 | 00'43''16 | 05/11/2023 - JJS Deel 2 (Leiden, NED) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'48''32 | 00'49''50 | 11/02/2024 - Niveauwedstrijd Deel 3 (Leiden, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'35''20 | 00'36''64 | 08/10/2023 - Junioren Jeugd En Senioren Circuit (Hoofddorp, NED) |
Wolf David - 2013 | 50 Farfalla (Esordienti B) | 00'51''87 | 50 Dorso (Esordienti B) | Squalificato | 00'48''04 | 11/02/2024 - Niveauwedstrijd Deel 3 (Leiden, NED) | 50 Rana (Esordienti B) | 00'55''32 | 00'56''03 | 02/07/2023 - De Columbiaan Clubkampioenschap (Noordwijk, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'42''98 | 00'45''48 | 02/07/2023 - De Columbiaan Clubkampioenschap (Noordwijk, NED) |
Yu Herman - 2012 | 50 Farfalla (Esordienti B) | 00'49''34 | 00'50''30 | 11/02/2024 - Niveauwedstrijd Deel 3 (Leiden, NED) | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'45''41 | 00'53''26 | 02/07/2023 - De Columbiaan Clubkampioenschap (Noordwijk, NED) | 50 Rana (Esordienti B) | 00'50''94 | 00'51''00 | 11/02/2024 - Niveauwedstrijd Deel 3 (Leiden, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'37''90 | 00'40''24 | 02/07/2023 - De Columbiaan Clubkampioenschap (Noordwijk, NED) |