Baranska Justyna
POL Utw Masters Zgierz (1977)
Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Tempi Migliori
Tipo | Ultima Gara | Media Ult. 12 Mesi | Tempo Migliore |
---|---|---|---|
50 Stile Libero | 00'39''45     10/11/2023 | 00'39''45     10/11/2023 | |
50 Dorso | 00'45''74     11/11/2023 | 00'45''74     11/11/2023 | |
100 Dorso | 01'43''22'     16/03/2024 | 01'42''62     11/11/2023 | |
200 Dorso | 03'39''16'     16/03/2024 | 03'37''31'     12/11/2023 | |
50 Rana | 00'45''07     16/03/2024 | 00'44''63     12/11/2023 | |
100 Rana | 01'37''79'     11/11/2023 | 01'37''79'     11/11/2023 | |
200 Rana | 03'35''49'     11/11/2023 | 03'35''49'     11/11/2023 | |
100 Misti | 01'41''85'     14/05/2023 | 01'39''07'     06/11/2021 | |
200 Misti | 03'39''79'     16/12/2022 | 03'39''79'     16/12/2022 | |
4x50 Stile Libero | 02'26''44'     17/12/2022 | 02'26''44'     17/12/2022 | |
4x50 Misti | 02'45''52'     12/11/2023 | 02'40''06'     18/12/2022 | |
4x100 Misti | 06'48''77'     16/03/2024 | 06'48''77'     16/03/2024 | |
Mistaffetta 4x50 Stile Libero | 02'07''98'     10/11/2023 | 02'07''98'     10/11/2023 | |
Mistaffetta 4x50 Misti | 02'52''16'     11/11/2023 | 02'52''16'     11/11/2023 |
Gare Disputate
Otwarte Zimowe Mistrzostwa Polski W Plywaniu W Masters (Lodz, POL) - 2° Day
Otwarte Zimowe Mistrzostwa Polski W Plywaniu W Masters (Lodz, POL) - 2° Day
POL Swimming Masters Team Szczecin
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Damljanowic Waclawik Iwona - 1965 | 200 Rana (Master 55 Kat. G (55-59)) | 03'42''81 | 100 Misti (Master 55 Kat. G (55-59)) | 01'35''04 | 100 Rana (Master 55 Kat. G (55-59)) | 01'42''36 |
Kowalczyk Izabela - 1976 | 100 Stile Libero (Master 45 Kat. E (45-49)) | 01'12''65 | 50 Dorso (M160-199 Kat. C (160-199)) | 00'39''58 | 200 Stile Libero (Master 45 Kat. E (45-49)) | 02'43''81 |
Kudra Grazyna - 1959 | 100 Rana (Master 60 Kat. H (60-64)) | 01'57''83 | ||
Moskalenko Mariia - 2000 | 100 Stile Libero (Master 20 Kat. 0 (20-24)) | 01'14''76 | 200 Stile Libero (Master 20 Kat. 0 (20-24)) | 02'50''80 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Frymus Tyberiusz - 1995 | 200 Rana (Master 25 Kat. A (25-29)) | 02'27''19 | 100 Misti (Master 25 Kat. A (25-29)) | 01'02''91 | 100 Rana (Master 25 Kat. A (25-29)) | 01'06''11 | 01'03''99 | 17/12/2015 - Campionati Polonia Vasca Corta 2015 (Lublin) - 1° Day |
Gawlowicz Krzysztof - 1987 | 50 Farfalla (Master 35 Kat. C (35-39)) | 00'27''62 | ||
Kramek Patryk - 1992 | 100 Stile Libero (Master 30 Kat. B (30-34)) | 00'54''77 | 100 Misti (Master 30 Kat. B (30-34)) | 01'05''17 | 50 Farfalla (Master 30 Kat. B (30-34)) | 00'27''77 | 50 Stile Libero (M120-159 Kat. B (120-159)) | 00'24''54 | 00'24''38 | 10/11/2023 - Otwarte Zimowe Mistrzostwa Polski W Plywaniu W Masters (Lodz, POL) - 1° Day |