1 | GER SSV Leutzsch | Muller Gabriele, Strenge Siegfried, Ott Margit, Klaring Gottfried | 03'31''03 | | | | |
50m 56.42 (56.42) 100m 1:47.52 (51.10) [1:47.52] 150m 2:34.55 (47.03) 200m 3:31.03 (56.48) [1:43.51] |
2 | NED Swol 1894 | Spoelstra Marjan, Van Der Ziel Be, Nieuwenhuis Christine, Dokter Harry | 02'28''16 | | | | |
50m 41.43 (41.43) 100m 1:21.50 (40.07) [1:21.50] 150m 1:55.96 (34.46) 200m 2:28.16 (32.20) [1:06.66] |
3 | GER SC Poseidon Berlin | Garibagaoglu Beate, Stolte Achim, Wollny Kordula, Wolff Franz Martin | 02'33''96 | | | | |
50m 42.38 (42.38) 100m 1:19.58 (37.20) [1:19.58] 150m 1:59.42 (39.84) 200m 2:33.96 (34.54) [1:14.38] |
4 | GER KSV Neptun Berlin Von 1889 | Schroder Stefan, Kernchen Kerstin, Dolinski Sibylle, Kernchen Frank | 02'58''39 | | | | |
50m 41.26 (41.26) 100m 1:27.53 (46.27) [1:27.53] 150m 2:19.50 (51.97) 200m 2:58.39 (38.89) [1:30.86] |
5 | GER Halberstadter Sv | Teege Harald, Sladczyk Marit, Muller Lisa, Stampfer Roland | 02'07''13 | | | | |
50m 32.30 (32.30) 100m 1:08.90 (36.60) [1:08.90] 150m 1:39.83 (30.93) 200m 2:07.13 (27.30) [58.23] |
6 | GER SV Rotation Halle | Drosihn Katja, Kranz Renate, Ruthenberg Klaus, Ruthenberg Norbert | 02'13''19 | | | | |
50m 32.84 (32.84) 100m 1:12.47 (39.63) [1:12.47] 150m 1:46.01 (33.54) 200m 2:13.19 (27.18) [1:00.72] |
7 | GER MTV Goslar | Baier Torsten, Habig Margot, Rehmann Kirsten, Kozlik Thorsten | 02'24''48 | | | | |
50m 36.05 (36.05) 100m 1:10.66 (34.61) [1:10.66] 150m 1:51.87 (41.21) 200m 2:24.48 (32.61) [1:13.82] |
8 | GER SSV Leutzsch | Meyert Anja, Meyert Selina, Hamann Alexander, Merwart Werner | 02'24''59 | | | | |
50m 38.53 (38.53) 100m 1:10.01 (31.48) [1:10.01] 150m 1:39.35 (29.34) 200m 2:24.59 (45.24) [1:14.58] |
9 | GER MTV Gifhorn | Schurmann Bernhard, Tallaev Shanna, Donath Jens Uwe, Gorlich Birgit | 02'29''66 | | | | |
50m 35.80 (35.80) 100m 1:13.54 (37.74) [1:13.54] 150m 1:52.99 (39.45) 200m 2:29.66 (36.67) [1:16.12] |
10 | GER SC Poseidon Berlin | Keil Robert, Dobschin Anne Kristin, Starling Sabine, Mundins Moritz | 02'02''71 | | | | |
50m 27.48 (27.48) 100m 59.41 (31.93) [59.41] 150m 1:35.97 (36.56) 200m 2:02.71 (26.74) [1:03.30] |
11 | GER TSV Anderten | Schonitz Andrea, Haarmann Birgit, Hopfe Matthias, Minuth Christian | 02'26''51 | | | | |
50m 40.56 (40.56) 100m 1:18.86 (38.30) [1:18.86] 150m 1:48.74 (29.88) 200m 2:26.51 (37.77) [1:07.65] |
    | GER ATSV Freiberg e.V. | Fredersdorf Kurt, Wesolowski Carolin, Tanneberger Anke, Ferkinghoff Martin | Squalificato | |
13 | GER Post SV Leipzig | Klein Julius, Bodusch Uwe, Klimova Mariia, Klimova Oleksandra | 01'51''07 | | | | |
50m 24.28 (24.28) 100m 53.15 (28.87) [53.15] 150m 1:22.05 (28.90) 200m 1:51.07 (29.02) [57.92] |
14 | GER SC Herford | Preus Erik, Lassnig Lisa, Fleer Jutta, Preus Peter | 01'55''15 | | | | |
50m 26.83 (26.83) 100m 58.19 (31.36) [58.19] 150m 1:28.07 (29.88) 200m 1:55.15 (27.08) [56.96] |
15 | GER SG RethenSarstedt | Bunzel Nadine, Lindner Christoph, Malik Marjana, Lindemann Maximilian | 01'55''24 | | | | |
50m 30.41 (30.41) 100m 58.97 (28.56) [58.97] 150m 1:28.53 (29.56) 200m 1:55.24 (26.71) [56.27] |
16 | GER Eintracht Hildesheim 1861 | Krause Alexander, Girbig Lars, Heinze Celine, Luders Tabiha Nike | 01'56''54 | | | | |
50m 29.71 (29.71) 100m 56.06 (26.35) [56.06] 150m 1:26.70 (30.64) 200m 1:56.54 (29.84) [1:00.48] |
17 | GER SC Poseidon Berlin | Rode Phillip, Vischer Maxine, Klunder Arthur, Hendrike Becker Finnja | 02'03''26 | | | | |
50m 28.62 (28.62) 100m 1:03.04 (34.42) [1:03.04] 150m 1:33.23 (30.19) 200m 2:03.26 (30.03) [1:00.22] |