Wojnicka Joanna
POL Muks Huragan Kolo (1994)
Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Tempi Migliori
Tipo | Ultima Gara | Media Ult. 12 Mesi | Tempo Migliore |
---|---|---|---|
50 Stile Libero | 00'34''15     16/03/2024 | 00'34''15     16/03/2024 | |
100 Stile Libero | 01'18''06'     11/11/2023 | 01'18''06'     11/11/2023 | |
200 Stile Libero | 02'56''54'     11/11/2023 | 02'56''54'     11/11/2023 | |
400 Stile Libero | 06'34''76'     12/11/2023 | 06'34''76'     12/11/2023 | |
50 Dorso | 00'44''15     11/11/2023 | 00'44''15     11/11/2023 | |
200 Dorso | 03'34''80'     16/03/2024 | 03'34''80'     16/03/2024 | |
50 Rana | 00'46''79     12/11/2023 | 00'46''29     13/05/2023 | |
100 Rana | 01'49''21'     11/11/2023 | 01'44''63'     14/05/2023 | |
100 Misti | 01'35''64'     16/03/2024 | 01'35''64'     16/03/2024 |
Gare Disputate
Otwarte Zimowe Mistrzostwa Polski W Plywaniu W Masters (Lodz, POL) - 3° Day
Gara | Sesso |
---|---|
100 Farfalla | |
100 Farfalla | |
200 Dorso | |
200 Dorso | |
50 Rana | |
50 Rana | |
400 Stile Libero | |
400 Stile Libero | |
4x50 Misti | |
4x50 Misti |
Otwarte Zimowe Mistrzostwa Polski W Plywaniu W Masters (Lodz, POL) - 3° Day
50 Rana
Master 20 | |||||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
---|---|---|---|---|---|
1 | Opalko Dominika | 1999 | POL Niezrzeszeni | 00'39''60 | |
2 | Bialik Hanna | 2001 | POL Niezrzeszeni | 00'46''32 | Master 25 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Wisniewska Natalia | 1997 | POL KS Warta Poznan | 00'32''74 | |
2 | Szyszkowska Karolina | 1996 | POL Water Squad | 00'33''34 | |
3 | Zbikowska Joanna | 1996 | POL UKS Delfin Legionowo | 00'36''27 | |
4 | Gajdowska Agnieszka | 1995 | POL Water Squad | 00'37''03 | |
5 | Soltysiak Patrycja | 1997 | POL UKS Wodnik 29 Katowice | 00'38''44 | |
6 | Bartniak Dorota | 1997 | POL Utw Masters Zgierz | 00'39''08 | |
7 | Wojnicka Joanna | 1994 | POL Muks Huragan Kolo | 00'46''79 | |
8 | Marzec Justyna | 1994 | POL Uks Rekin Ozorkow | 01'03''21 | Master 30 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Grzeszczuk Joanna | 1991 | POL Masters Lodz | 00'34''30 | |
2 | Janas Karolina | 1990 | POL Koszalinskie Tkkf | 00'45''54 | |
3 | Wnek Magdalena | 1991 | POL Uks Rekin Ozorkow | 01'00''16 | Master 35 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Sikora Sabina | 1984 | POL Uks Jasien Sucha Beskidzka | 00'35''64 | |
2 | Paulina Palmowska Latuszek | 1985 | POL Stowarzyszenie Siemacha Krakow | 00'38''79 | |
3 | Jakubiuk Katarzyna | 1984 | POL Niezrzeszeni | 00'39''24 | |
4 | Mazur Marta | 1984 | POL Swim2tri | 00'41''61 | |
5 | Borkowska Anna | 1987 | POL Utw Masters Zgierz | 00'48''50 | |
6 | Matysiak Joanna | 1988 | POL Utw Masters Zgierz | 00'48''99 | Master 40 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Matusova Zuzana | 1982 | SVK Kupele Piestany | 00'36''31 | |
2 | Duda Anna | 1981 | POL Rmks Rybnik | 00'39''75 | |
3 | Lenczowska Agnieszka | 1982 | POL Klub Sportowy Korona 1919 Krakow | 00'40''44 | |
4 | Lukasiuk Ewa | 1980 | POL Stowarzyszenie Plywackie Sebastiana Karasia | 00'40''90 | |
5 | Kurstak Jagiello Monika | 1981 | POL Masters Lodz | 00'42''29 | |
6 | Lawniczak Aleksandra | 1979 | POL Utw Masters Zgierz | 00'48''24 | |
7 | Pytel Aneta | 1979 | POL Uks Jasien Sucha Beskidzka | 00'51''95 | Master 45 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Chorazy Magdalena | 1978 | POL Mks Swim Academy Termy Jakuba Olawa | 00'37''79 | |
2 | Kanska Papiernik Joanna | 1976 | POL Utw Masters Zgierz | 00'39''69 | |
3 | Klusek Maja | 1975 | POL Utw Masters Zgierz | 00'41''47 | |
4 | Samuhelova Miroslava | 1975 | SVK Kupele Piestany | 00'42''69 | |
5 | Baranska Justyna | 1977 | POL Utw Masters Zgierz | 00'44''63 | |
6 | Wojcicka Anna | 1975 | POL Sp Masters Lublin | 00'45''61 | |
7 | Stephan Marlena | 1975 | POL Rmks Rybnik | 00'54''02 | |
8 | Gorockiewicz Sylwia | 1975 | POL KS Warta Poznan | 00'59''50 | Master 50 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Balajcza Timea Beatrix | 1971 | POL Water Squad | 00'39''07 | |
2 | Burandt Marta | 1972 | POL Swim Club Masters Sleza | 00'45''98 | |
3 | Lipiec Edyta | 1973 | POL Stowarzyszenie Plywacko-Sportowe Masters Avia Swidnik | 00'46''40 | |
4 | Skurczynska Izabela | 1971 | POL KS Warta Poznan | 00'48''15 | |
5 | Stankiewicz Majkowska Joanna | 1972 | POL Koszalinskie Tkkf | 00'52''30 | |
6 | Tanska Agnieszka | 1971 | POL Utw Masters Zgierz | 00'53''48 | Master 55 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Kulis Mariola | 1966 | POL Klub Sportowy Korona 1919 Krakow | 00'38''06 | |
2 | Damljanowic Waclawik Iwona | 1965 | POL Swimming Masters Team Szczecin | 00'45''87 | |
3 | Petecka Maria | 1967 | POL SP Motyl Mosir Stalowa Wola | 00'47''77 | |
4 | Ayomo Bozena | 1966 | POL Water Squad | 00'50''13 | Master 60 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Mroz Urszula | 1962 | POL Utw Masters Zgierz | 00'44''08 | |
2 | Stepien Ewa | 1962 | POL Utw Masters Zgierz | 00'45''65 | |
3 | Kicinova Anna | 1961 | SVK Kupele Piestany | 00'46''22 | |
4 | Putowska Malgorzata | 1962 | POL Uczniowski Klub Sportowy City Zen Poznan | 00'51''68 | |
5 | Kudra Grazyna | 1959 | POL Swimming Masters Team Szczecin | 00'53''26 | Master 65 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Lasinska Blachowicz Malgorzata | 1954 | POL Uczniowski Klub Sportowy City Zen Poznan | 00'59''00 | |
2 | Dabrowska Zofia | 1958 | POL Towarzystwo Sportowe Weteran Zabrze | 00'59''16 | |
3 | Serozynska Lycyna | 1955 | POL Torun Multisport Team | 01'04''65 | Master 70 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Krupinska Anna | 1953 | POL KS Warta Poznan | 00'52''81 | |
2 | Heisler Grazyna | 1951 | POL Grupa Plywacka Gdynia Masters | 01'02''05 | |
3 | Druzynska Genowefa | 1951 | POL Towarzystwo Sportowe Weteran Zabrze | 01'04''27 | |
4 | Lipniarska Skubis Barbara | 1952 | POL UKP Unia Oswiecim | 01'05''98 | |
5 | Wojcik Gizela | 1949 | POL Ks Masters Polkowice | 01'14''90 | |
6 | Mladszew Regina | 1952 | POL Ks Masters Polkowice | 01'31''30 | Master 75 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Pachom Zdzislawa | 1945 | POL Ks Masters Polkowice | 01'59''52 | |
2 | Piekarska Alina | 1947 | POL Niezrzeszeni | 02'03''35 | Master 80 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Fecica Krystyna | 1943 | POL Towarzystwo Sportowe Weteran Zabrze | 00'57''70 | |
2 | Kawula Emilia | 1941 | POL Ks Masters Polkowice | 02'14''63 |