Jasik Agata
POL Jk Team Krakow (1984)
Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Tempi Migliori
Tipo | Ultima Gara | Media Ult. 12 Mesi | Tempo Migliore |
---|---|---|---|
50 Stile Libero | 00'35''86     13/05/2023 | 00'35''86     13/05/2023 | |
100 Stile Libero | 01'17''10'     11/11/2023 | 01'17''10'     11/11/2023 | |
200 Stile Libero | 02'52''89'     11/11/2023 | 02'52''89'     11/11/2023 | |
400 Stile Libero | 06'09''01'     12/11/2023 | 06'09''01'     12/11/2023 | |
50 Farfalla | 00'43''04     11/11/2023 | 00'43''04     11/11/2023 |
Gare Disputate
Otwarte Zimowe Mistrzostwa Polski W Plywaniu W Masters (Lodz, POL) - 3° Day
Gara | Sesso |
---|---|
100 Farfalla | |
100 Farfalla | |
200 Dorso | |
200 Dorso | |
50 Rana | |
50 Rana | |
400 Stile Libero | |
400 Stile Libero | |
4x50 Misti | |
4x50 Misti |
Otwarte Zimowe Mistrzostwa Polski W Plywaniu W Masters (Lodz, POL) - 3° Day
100 Farfalla
Master 20 | |||||||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krysiak Michal | 2001 | POL Utw Masters Zgierz | 01'09''62 | Master 25 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Gajda Maciej | 1995 | POL UKS Trojka Czestochowa | 00'59''35 | |||
2 | Cholda Lukasz | 1997 | POL Klub Sportowy Korona 1919 Krakow | 01'00''91 | |||
3 | Warwas Szymon | 1995 | POL UKS Trojka Czestochowa | 01'03''71 | |||
4 | Mazur Andrzej | 1995 | POL Stowarzyszenie Plywacko-Sportowe Masters Avia Swidnik | 01'03''76 | |||
5 | Kordowski Kamil | 1997 | POL Torun Multisport Team | 01'07''63 | Master 30 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Sokulski Jacek | 1991 | POL Fundacja Power Swimming | 00'57''23 | |||
2 | Rudzki Dominik | 1992 | POL Water Squad | 01'00''19 | |||
3 | Witt Piotr | 1991 | POL KS Warta Poznan | 01'01''00 | |||
4 | Barnasiuk Michal | 1992 | POL 5 Styl Warszawa | 01'01''70 | |||
5 | Wilczynski Mateusz | 1992 | POL Niezrzeszeni | 01'02''30 | |||
6 | Skibinski Mateusz | 1993 | POL UKS Huragan Sosnowiec | 01'03''27 | |||
7 | Giecewicz Norbert | 1990 | POL Swim2tri | 01'11''43 | |||
8 | Lubinski Kamil | 1992 | POL Grupa Plywacka Gdynia Masters | 01'13''29 | Master 35 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Wojciech Bziuk | 1987 | POL Niezrzeszeni | 01'00''97 | |||
2 | Antoniak Wojciech | 1987 | POL Vipers Lodz | 01'03''54 | |||
3 | Jerzykowski Adam | 1987 | POL Uks Rekin Ozorkow | 01'29''28 | |||
4 | Lis Piwowarski Przemyslaw | 1984 | POL Utw Masters Zgierz | 01'49''62 | Master 40 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Tyszkowski Sebastian | 1983 | POL Uks Koral Wroclaw | 00'58''21 | |||
2 | Kesik Krzysztof | 1979 | POL Niezrzeszeni | 01'02''11 | |||
3 | Olejarczyk Igor | 1979 | POL Masters Lodz | 01'04''88 | |||
4 | Chudoba Pawel | 1981 | POL Swim Club Masters Sleza | 01'04''96 | |||
5 | Kaczmarek Stanislaw | 1979 | POL Landsberg Crew Gorzow Wlkp. | 01'05''10 | |||
6 | Majchrzak Pawel | 1983 | POL KS Warta Poznan | 01'05''72 | |||
7 | Wachowski Blazej | 1980 | POL KS Warta Poznan | 01'10''16 | Master 45 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Gregorowicz Pawel | 1974 | POL Aquasfera Masters Olsztyn | 01'01''35 | |||
2 | Frackowiak Artur | 1978 | POL Masters Lodz | 01'07''02 | |||
3 | Gogacz Sebastian | 1976 | POL Uks Trojka Pulawy | 01'08''35 | |||
4 | Sleczka Krzysztof | 1974 | POL Uks Delfin Masters Tarnobrzeg | 01'08''67 | |||
5 | Markowski Hubert | 1976 | POL Water Squad | 01'09''49 | |||
6 | Rogosz Pawel | 1976 | POL Warsaw Masters Team | 01'09''52 | |||
7 | Bielski Dymitr | 1977 | POL Warsaw Masters Team | 01'18''51 | |||
8 | Dziedziczak Marek | 1977 | POL Utw Masters Zgierz | 01'31''03 | Master 50 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Berwecki Arkadiusz | 1973 | POL SP Motyl Mosir Stalowa Wola | 01'02''46 | |||
2 | Pyrc Szymon | 1973 | POL Klub Sportowy Korona 1919 Krakow | 01'10''43 | |||
3 | Kubica Ryszard | 1972 | POL KS Gornik Radlin | 01'13''64 | |||
4 | Kowalczyk Rafal | 1973 | POL Niezrzeszeni | 01'19''58 | |||
5 | Lysiak Piotr | 1973 | POL Klub Sportowy Korona 1919 Krakow | 01'22''92 | |||
6 | Molenda Miroslaw | 1971 | POL Sp Masters Lublin | 01'34''47 | |||
7 | Stachurski Ireneusz | 1969 | POL Uks Dwojeczka Czestochowa | 01'42''23 | |||
8 | Lopuszynski Andrzej | 1969 | POL Niezrzeszeni | 01'51''46 | Master 55 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Andrzejczak Dariusz | 1967 | GER SG Erkelenz-Huckelhoven | 01'08''75 | |||
2 | Rudzinski Michal | 1966 | POL Utw Masters Zgierz | 01'37''84 | |||
3 | Krzekotowski Piotr | 1966 | POL Niezrzeszeni | 01'54''11 | Master 60 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Zmiejko Wojciech | 1963 | POL MKS Juvenia Bialystok | 01'12''65 | |||
2 | Szozda Zbigniew | 1960 | POL MKP Szczecin | 01'27''70 | |||
3 | Toporski Janusz | 1959 | POL Klub Sportowy Korona 1919 Krakow | 01'42''88 | Master 65 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Gabiec Mariusz | 1958 | POL Aquasfera Masters Olsztyn | 01'16''79 | |||
2 | Gorbaczow Dariusz | 1958 | POL Grupa Plywacka Gdynia Masters | 01'18''47 | |||
3 | Piechula Adolf | 1957 | POL Klub Sportowy Pieytraszyn | 01'35''16 | |||
4 | Lipka Marek | 1958 | POL Niezrzeszeni | 01'36''52 | Master 70 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Grzeszewski Slawomir | 1953 | POL MKP Szczecin | 01'42''64 | |||
2 | Ciecior Jerzy | 1953 | POL Rydultowska Akademia Aktywnego Seniora 60+ | 01'56''62 | |||
3 | Irczyk Leon | 1951 | POL Rydultowska Akademia Aktywnego Seniora 60+ | 02'39''69 | Master 75 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Daszynski Andrzej | 1948 | POL Uks Energetyk Zgorzelec | 02'32''22 | |||
2 | Plonka Janusz | 1948 | POL Niezrzeszeni | 02'33''78 | |||
3 | Guoga Antanas | 1948 | LTU Torpedos | 03'06''56 |