Lippa Maria
POL Rydultowska Akademia Aktywnego Seniora 60+ (1946)
Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Tempi Migliori
Tipo | Ultima Gara | Media Ult. 12 Mesi | Tempo Migliore |
---|---|---|---|
50 Stile Libero | 01'42''69     10/11/2023 | 01'32''99     06/11/2021 | |
100 Stile Libero | 03'35''09'     11/11/2023 | 03'09''21     06/11/2021 | |
200 Stile Libero | 08'00''64'     11/11/2023 | 07'00''85'     13/05/2023 | |
400 Stile Libero | 08'14''22'     12/11/2023 | 08'14''22'     12/11/2023 | |
50 Dorso | 01'38''15     06/11/2021 | 01'38''15     06/11/2021 | |
100 Dorso | 03'43''56'     11/11/2023 | 03'26''95'     06/11/2021 | |
200 Dorso | 07'44''41'     12/11/2023 | 07'44''41'     12/11/2023 | |
200 Rana | 07'50''90'     11/11/2023 | 07'48''39'     13/05/2023 |
Gare Disputate
Otwarte Zimowe Mistrzostwa Polski W Plywaniu W Masters (Lodz, POL) - 2° Day
Otwarte Zimowe Mistrzostwa Polski W Plywaniu W Masters (Lodz, POL) - 2° Day
200 Rana
Master 20 | |||||||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisiewicz Natalia | 2001 | POL Niezrzeszeni | 03'38''31 | |||
2 | Bialik Hanna | 2001 | POL Niezrzeszeni | 03'55''61 | Master 25 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Wisniewska Natalia | 1997 | POL KS Warta Poznan | 02'37''49 | |||
2 | Szyszkowska Karolina | 1996 | POL Water Squad | 02'43''76 | |||
3 | Zbikowska Joanna | 1996 | POL UKS Delfin Legionowo | 02'56''94 | |||
4 | Zyga Izabela | 1996 | POL UKS Nawa Skierniewice | 02'58''00 | |||
5 | Bartniak Dorota | 1997 | POL Utw Masters Zgierz | 03'05''72 | |||
6 | Soltysiak Patrycja | 1997 | POL UKS Wodnik 29 Katowice | 03'09''36 | Master 30 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Wejnerowska Klaudia | 1993 | POL Koszalinskie Tkkf | 03'34''83 | Master 35 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Sikora Sabina | 1984 | POL Uks Jasien Sucha Beskidzka | 03'06''54 | |||
2 | Mazur Marta | 1984 | POL Swim2tri | 03'30''45 | |||
3 | Borkowska Anna | 1987 | POL Utw Masters Zgierz | 03'57''02 | Master 40 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Kijanka Izabela | 1982 | POL Koszalinskie Tkkf | 03'24''27 | |||
2 | Spisakova Linda | 1979 | SVK Pkm - Turcianski Raci | 03'24''95 | |||
3 | Figiel Magdalena | 1981 | POL 5 Styl Warszawa | 04'05''76 | |||
4 | Pytel Aneta | 1979 | POL Uks Jasien Sucha Beskidzka | 04'07''72 | |||
5 | Wisniewska Katarzyna | 1981 | POL Utw Masters Zgierz | 04'51''39 | Master 45 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Chorazy Magdalena | 1978 | POL Mks Swim Academy Termy Jakuba Olawa | 03'12''11 | |||
2 | Rybak Starczak Agnieszka | 1975 | POL Uczniowski Klub Sportowy City Zen Poznan | 03'23''64 | |||
3 | Samuhelova Miroslava | 1975 | SVK Kupele Piestany | 03'28''27 | |||
4 | Baranska Justyna | 1977 | POL Utw Masters Zgierz | 03'35''49 | |||
5 | Novinska Liana | 1978 | SVK Pkm - Turcianski Raci | 03'45''44 | |||
6 | Klarecka Monika | 1977 | POL Utw Masters Zgierz | 03'52''97 | |||
7 | Stephan Marlena | 1975 | POL Rmks Rybnik | 04'21''70 | |||
8 | Gorockiewicz Sylwia | 1975 | POL KS Warta Poznan | 04'46''15 | Master 50 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Sulewska Beata | 1972 | POL Towarzystwo Sportowe Weteran Zabrze | 02'58''31 | |||
2 | Balajcza Timea Beatrix | 1971 | POL Water Squad | 03'11''42 | |||
3 | Martinkova Maria | 1973 | SVK Plavecky Seniorsky Klub Zilina | 03'19''52 | |||
4 | Stankiewicz Majkowska Joanna | 1972 | POL Koszalinskie Tkkf | 03'49''05 | |||
5 | Skurczynska Izabela | 1971 | POL KS Warta Poznan | 04'06''52 | Master 55 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Petecka Maria | 1967 | POL SP Motyl Mosir Stalowa Wola | 03'37''11 | |||
2 | Damljanowic Waclawik Iwona | 1965 | POL Swimming Masters Team Szczecin | 03'42''81 | Master 60 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Kicinova Anna | 1961 | SVK Kupele Piestany | 03'37''02 | |||
2 | Putowska Malgorzata | 1962 | POL Uczniowski Klub Sportowy City Zen Poznan | 04'02''42 | |||
3 | Nagyova Magdalena | 1960 | SVK Pkm - Turcianski Raci | 04'30''78 | |||
4 | Skowron Irena | 1960 | POL Niezrzeszeni | 04'48''72 | Master 65 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Dembecka Ruslana | 1957 | POL Uczniowski Klub Sportowy City Zen Poznan | 04'44''24 | |||
2 | Serozynska Lycyna | 1955 | POL Torun Multisport Team | 04'49''55 | Master 70 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Krupinska Anna | 1953 | POL KS Warta Poznan | 04'15''97 | |||
2 | Lipniarska Skubis Barbara | 1952 | POL UKP Unia Oswiecim | 05'09''20 | |||
3 | Wojcik Gizela | 1949 | POL Ks Masters Polkowice | 05'26''17 | Master 75 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Lippa Maria | 1946 | POL Rydultowska Akademia Aktywnego Seniora 60+ | 07'50''90 | Master 80 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Fecica Krystyna | 1943 | POL Towarzystwo Sportowe Weteran Zabrze | 04'48''94 |