Mandziuk Grzegorz
POL Tp Masters Opole (1965)
Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Tempi Migliori
Tipo | Ultima Gara | Media Ult. 12 Mesi | Tempo Migliore |
---|---|---|---|
50 Stile Libero | 00'34''03     16/03/2024 | 00'34''03     16/03/2024 | |
100 Stile Libero | 01'22''97'     11/11/2023 | 01'21''19'     14/05/2023 | |
200 Stile Libero | 03'12''43'     13/05/2023 | 03'12''43'     13/05/2023 | |
50 Dorso | 00'50''20     11/11/2023 | 00'50''20     11/11/2023 | |
50 Rana | 00'51''09     12/11/2023 | 00'51''09     12/11/2023 | |
100 Rana | 01'59''25'     11/11/2023 | 01'59''25'     11/11/2023 | |
200 Rana | 04'11''73'     16/03/2024 | 04'11''73'     16/03/2024 | |
100 Misti | 01'41''12'     16/03/2024 | 01'41''12'     16/03/2024 |
Gare Disputate
Puchar Polski Masters W Plywaniu (Katowice, POL) - 2° Day
Puchar Polski Masters W Plywaniu (Katowice, POL) - 2° Day
POL Uczniowski Klub Sportowy City Zen Poznan
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Dembecka Ruslana - 1957 | 100 Rana (Master 65 Kategoria I 65-69) | 02'10''98 | 50 Dorso (Master 65 Kategoria I 65-69) | 01'05''76 |
Lasinska Blachowicz Malgorzata - 1954 | 50 Farfalla (Master 65 Kategoria I 65-69) | 01'03''00 | 01'01''75 | 17/12/2022 - Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski W Kategoriach Masters (Poznan, POL) - 2° Day | 100 Misti (Master 65 Kategoria I 65-69) | 02'09''98 | 02'09''37 | 17/12/2022 - Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski W Kategoriach Masters (Poznan, POL) - 2° Day |
Lutowicz Maria - 1950 | 50 Dorso (Master 70 Kategoria J 70-74) | 00'58''58 | ||
Putowska Malgorzata - 1962 | 100 Rana (Master 60 Kategoria H 60-64) | 01'51''66 | 200 Farfalla (Master 60 Kategoria H 60-64) | 04'34''90 |
Rybak Starczak Agnieszka - 1975 | 100 Rana (Master 45 Kategoria E 45-49) | 01'32''22 | 01'33''05 | 17/12/2022 - Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski W Kategoriach Masters (Poznan, POL) - 2° Day | 100 Misti (Master 45 Kategoria E 45-49) | 01'26''19 | 01'23''32 | 07/03/2021 - XXI Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Wielkopolski (Poznan. POL) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Cybertowicz Slawomir - 1966 | 100 Rana (Master 55 Kategoria G 55-59) | 01'29''82 | ||
Matyszczak Jacek - 1970 | 100 Stile Libero (Master 50 Kategoria F 50-54) | 01'10''73 | 100 Misti (Master 50 Kategoria F 50-54) | 01'26''92 |
Pietraszewski Zbigniew - 1955 | 100 Stile Libero (Master 65 Kategoria I 65-69) | 01'32''33 | 50 Dorso (Master 65 Kategoria I 65-69) | 00'54''21 |