Piederiet Hans
NED Zpc Numansdorp (1954)
Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Tempi Migliori
Tipo | Ultima Gara | Media Ult. 12 Mesi | Tempo Migliore |
---|---|---|---|
50 Stile Libero | 00'35''37     24/03/2024 | 00'34''32     25/01/2020 | |
50 Dorso | 00'39''34     24/03/2024 | 00'36''48     25/01/2020 | |
100 Dorso | 01'29''20'     08/10/2023 | 01'22''81'     17/02/2023 | |
200 Dorso | 03'05''86'     19/02/2023 | 03'03''67'     26/01/2020 | |
50 Farfalla | 00'40''68     12/03/2023 | 00'38''74     06/04/2019 | |
4x200 Stile Libero | 09'50''94'     24/01/2020 | 09'50''94'     24/01/2020 | |
4x50 Misti | 02'26''67'     19/02/2022 | 02'26''67'     19/02/2022 | |
4x100 Misti | 05'00''00'     25/01/2020 | 05'00''00'     25/01/2020 | |
Mistaffetta 4x50 Stile Libero | 02'09''08'     25/01/2020 | 02'09''08'     25/01/2020 | |
Mistaffetta 4x100 Stile Libero | 05'01''06'     12/03/2023 | 05'01''06'     12/03/2023 | |
Mistaffetta 4x50 Misti | 02'21''77'     26/01/2020 | 02'21''77'     26/01/2020 |
Gare Disputate
Onmk 2023 Korte Baan (Heerenveen, NED) - 4° Day
Onmk 2023 Korte Baan (Heerenveen, NED) - 4° Day
NED Dwk Off
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bos Lindi - 2001 | 50 Dorso (M80-99) | 00'32''19 | 00'31''24 | 21/12/2017 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan 2017 (Hoofddorp, NED) - 1° Day |
Kraats Anoeska - 1997 | 50 Rana (Master 25) | 00'36''86 | 00'36''27 | 19/11/2017 - Gelderse Kampioenschappen Korte Baan (Nijmegen, NED) - 2° Day |
Kuipers Annabel - 2000 | 100 Stile Libero (Master 20) | 01'04''08 | 01'03''03 | 11/01/2020 - NZC Landelijk H-A Deel 3 (Barneveld, NED) | 50 Rana (Master 20) | 00'35''06 | 00'34''72 | 02/11/2019 - Hoofd A Competitie #2 (Kampen, NED) |
Resink Lindeboom Jennie - 1960 | 100 Stile Libero (M160-199) | 01'26''62 | 01'21''94 | 16/09/2017 - Nederlandse Masters Club Meet (Barneveld, NED) | 200 Dorso (Master 60) | 03'35''59 | 03'31''06 | 26/01/2020 - ONMK 2020 Korte Baan (Rotterdam, NED) - 4° Day |
Schoenmaker Celine - 1998 | 100 Stile Libero (Master 25) | 01'00''50 | 01'00''05 | 26/11/2017 - Martinez Cup 2017 (Amsterdam, NED) - 2° Day | 50 Rana (Master 25) | 00'36''47 | 00'35''27 | 02/11/2019 - Hoofd A Competitie #2 (Kampen, NED) | 50 Dorso (M120-159) | 00'30''82 | 00'29''88 | 08/12/2020 - KNZB Winter Circuit Week 3 (Barneveld, NED) - 1° Day |
Van Aurich Iris - 1969 | 50 Rana (Master 50) | 00'41''13 | 00'40''22 | 02/10/2021 - Nationale Zwem Competitie, BC-Deel 1 (Barneveld, NED) |
Wyma Teitsma Greta - 1971 | 50 Rana (Master 50) | 00'50''75 | 00'47''81 | 21/01/2018 - Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2018 KB (Terneuzen, NED) - 4° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Everdingen Ronis - 2003 | 800 Stile Libero (Master 20) | 08'50''93 | 09'04''08 | 19/10/2021 - LAC Periode 1 Deel 1 (Barneveld, NED) | 100 Stile Libero (M80-99) | 00'53''34 | 00'51''52 | 22/01/2023 - Gelderse Sprintkampioenschappen 2023 (Nijmegen, NED) - 2° Day | 100 Stile Libero (Master 20) | 00'53''95 | 00'51''52 | 22/01/2023 - Gelderse Sprintkampioenschappen 2023 (Nijmegen, NED) - 2° Day |
Jacobsen Lars Eric - 1997 | 800 Stile Libero (Master 25) | 10'06''27 | 10'26''30 | 19/10/2021 - LAC Periode 1 Deel 1 (Barneveld, NED) |
Voortman Max - 1999 | 100 Stile Libero (Master 20) | 00'53''85 | 00'53''46 | 11/11/2017 - Gelderse Kampioenschappen Korte Baan (Nijmegen, NED) - 1° Day | 50 Rana (Master 20) | 00'29''77 | 00'29''49 | 03/12/2021 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan 2021 (Den Haag, NED) - 1° Day |