Pytel Aneta
POL Uks Jasien Sucha Beskidzka (1979)
Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Tempi Migliori
Tipo | Ultima Gara | Media Ult. 12 Mesi | Tempo Migliore |
---|---|---|---|
50 Stile Libero | 00'39''86     10/11/2023 | 00'39''86     10/11/2023 | |
50 Dorso | 00'49''44     14/05/2023 | 00'48''30     17/12/2022 | |
200 Dorso | 03'55''72     12/11/2023 | 03'55''72     12/11/2023 | |
50 Rana | 00'51''95     12/11/2023 | 00'48''06     18/12/2022 | |
100 Rana | 01'55''65'     11/11/2023 | 01'52''82'     14/05/2023 | |
200 Rana | 04'07''72'     11/11/2023 | 04'07''72'     11/11/2023 | |
50 Farfalla | 00'54''16     11/11/2023 | 00'54''16     11/11/2023 | |
100 Misti | 01'49''15'     11/11/2023 | 01'49''15'     11/11/2023 |
Gare Disputate
Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski W Kategoriach Masters (Poznan, POL) - 1° Day
Gara | Sesso |
---|---|
50 Stile Libero | |
50 Stile Libero | |
200 Misti | |
200 Misti | |
Mistaffetta 4x50 Stile Libero | |
4x50 Stile Libero | |
800 Stile Libero | |
800 Stile Libero | |
1500 Stile Libero | |
1500 Stile Libero |
Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski W Kategoriach Masters (Poznan, POL) - 1° Day
200 Misti
Master 25 | |||||||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sasin Dominika | 1994 | POL KS AZS Awf Wroclaw | 02'27''84 | |||
2 | Musik Wiktoria | 1997 | POL UKS Trojka Czestochowa | 02'32''37 | |||
3 | Zbikowska Joanna | 1996 | POL UKS Delfin Legionowo | 02'45''28 | |||
    | Wisniewska Natalia | 1997 | POL KS Warta Poznan | Squalificato | Master 30 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Piasecka Marta | 1991 | POL Fundacja Hasten | 02'33''53 | |||
2 | Kaczmarek Magdalena | 1992 | POL Poland | 02'34''19 | |||
3 | Bielecka Agnieszka | 1988 | POL Warsaw Masters Team | 02'45''74 | |||
4 | Zaleska Anna | 1988 | POL Stowarzyszenie Masters Olsztyn | 02'52''73 | Master 35 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Kaczmarek Agnieszka | 1985 | POL Water Squad | 02'38''42 | |||
2 | Palmowska Paulina | 1985 | POL Stow. Siemacha Asp Krakow | 02'43''26 | |||
3 | Dabrowska Anna | 1987 | POL Water Squad | 03'48''65 | Master 40 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Pisarska Zuzanna | 1981 | POL Mks Dziewiatka Dzierzoniow | 02'34''74 | |||
2 | Matusova Zuzana | 1982 | SVK Kupele Piestany | 02'43''73 | |||
3 | Kijanka Izabela | 1982 | POL Koszalinskie Tkkf | 03'10''17 | Master 45 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Rybak Starczak Agnieszka | 1975 | POL Uczniowski Klub Sportowy City Zen Poznan | 03'07''02 | |||
2 | Baranska Justyna | 1977 | POL Utw Masters Zgierz | 03'39''79 | |||
3 | Klarecka Monika | 1977 | POL Utw Masters Zgierz | 03'43''22 | |||
4 | Zajaczek Magdalena | 1976 | POL KS Warta Poznan | 04'38''85 | Master 50 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Scibiorek Malgorzata | 1971 | POL Utw Masters Zgierz | 02'42''54 | |||
2 | Balajcza Timea Beatrix | 1971 | POL Water Squad | 03'02''95 | Master 65 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Rupp Ewa | 1956 | POL Poland | 05'05''66 |