Kuszka Piotr
POL Mks Dziewiatka Dzierzoniow (1977)
Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Tempi Migliori
Tipo | Ultima Gara | Media Ult. 12 Mesi | Tempo Migliore |
---|---|---|---|
50 Stile Libero | 00'35''21     16/12/2022 | 00'35''21     16/12/2022 | |
50 Rana | 00'41''35     18/12/2022 | 00'41''35     18/12/2022 | |
100 Rana | 01'37''60'     17/12/2022 | 01'37''60'     17/12/2022 | |
200 Rana | 03'38''73'     17/12/2022 | 03'38''73'     17/12/2022 | |
50 Farfalla | 00'39''01     17/12/2022 | 00'39''01     17/12/2022 | |
100 Farfalla | 01'39''21'     18/12/2022 | 01'39''21'     18/12/2022 | |
100 Misti | 01'32''31'     17/12/2022 | 01'32''31'     17/12/2022 | |
200 Misti | 03'32''24'     16/12/2022 | 03'32''24'     16/12/2022 |
Gare Disputate
Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski W Kategoriach Masters (Poznan, POL) - 2° Day
100 Rana
Master 25 | |||||||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zukowski Bartlomiej | 1993 | POL Klub Sportowy Neptun Swidnica | 01'03''52 | |||
2 | Szczepankiewicz Mateusz | 1996 | POL Mlodziezowy Klub Plywacki Gdansk | 01'07''85 | Master 30 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Gorczyca Przemyslaw | 1990 | POL Mlodziezowy Klub Plywacki Gdansk | 01'01''83 | |||
2 | Matczak Mateusz | 1989 | POL Utw Masters Zgierz | 01'04''27 | |||
3 | Safronczyk Piotr | 1988 | POL Klub Sportowy Mako | 01'05''64 | Master 35 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Kozak Stanislaw | 1986 | POL Warsaw Masters Team | 01'11''60 | |||
2 | Michniewski Przemyslaw | 1983 | POL Poland | 01'13''07 | |||
3 | Porada Tomasz | 1983 | POL Warsaw Masters Team | 01'14''42 | |||
4 | Kieres Michal | 1984 | POL Stowarzyszenie Masters Olsztyn | 01'21''98 | Master 40 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Szymkowiak Marcin | 1980 | POL KS Warta Poznan | 01'07''02 | |||
2 | Jagiello Waldemar | 1979 | POL Utw Masters Zgierz | 01'12''88 | |||
3 | Luczak Jacek | 1978 | POL Stowarzyszenie Masters Olsztyn | 01'19''22 | |||
4 | Wozniak Jaroslaw | 1980 | POL Utw Masters Zgierz | 01'36''84 | Master 45 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Ostrowski Bartosz | 1977 | POL Warsaw Masters Team | 01'10''78 | |||
2 | Sleczka Krzysztof | 1974 | POL UKS Delfin Tarnobrzeg | 01'13''79 | |||
3 | Bielski Dymitr | 1977 | POL Warsaw Masters Team | 01'17''33 | |||
4 | Wojcicki Rafal | 1975 | POL Sp Masters Lublin | 01'29''75 | |||
5 | Lemanczyk Maciej | 1977 | POL Stowarzyszenie Masters Olsztyn | 01'30''75 | |||
6 | Kuszka Piotr | 1977 | POL Mks Dziewiatka Dzierzoniow | 01'37''60 | |||
7 | Maciejewski Rafal | 1974 | POL Utw Masters Zgierz | 01'41''45 | Master 50 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Formas Slawomir | 1969 | POL Muks Gilus Gilowice | 01'07''58 | |||
2 | Hracki Libor | 1972 | CZE Plavecky Klub Havirov | 01'19''57 | |||
3 | Horil Juraj | 1972 | SVK Kupele Piestany | 01'22''28 | |||
4 | Mamrot Artur | 1972 | POL Koszalinskie Tkkf | 01'27''71 | |||
5 | Matyszewski Grzegorz | 1971 | POL Water Squad | 01'30''76 | |||
6 | Gozdan Dariusz | 1968 | POL Stowarzyszenie Masters Olsztyn | 01'34''68 | Master 55 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Kozlowski Romuald | 1966 | POL Water Squad | 01'14''60 | |||
2 | Adamowicz Pawel | 1967 | POL Water Squad | 01'38''41 | Master 60 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Waraczewski Przemyslaw | 1962 | POL KS Warta Poznan | 01'26''26 | |||
2 | Sejmicki Stanislaw | 1961 | POL KS KSZO Ostrowiec Swietokrzyski | 01'37''69 | |||
3 | Jasinski Zdzislaw | 1960 | POL Utw Masters Zgierz | 01'41''55 | |||
4 | Obiedzinski Tadeusz | 1959 | POL Utw Masters Zgierz | 01'41''78 | Master 65 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Matusik Miroslaw | 1956 | POL MKS Juvenia Bialystok | 01'33''02 | |||
2 | Sypniewski Andrzej Jozef | 1957 | POL Utw Masters Zgierz | 01'37''30 | Master 70 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Nowak Michal | 1952 | POL Warsaw Masters Team | 01'28''65 | |||
2 | Wiczel Roman | 1948 | POL Utw Masters Zgierz | 01'37''40 | |||
3 | Bartkowiak Roman | 1949 | POL KS Warta Poznan | 01'58''69 | |||
4 | Sikorski Stanislaw | 1951 | POL Utw Masters Zgierz | 02'04''07 | Master 90 | ||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master | ||
1 | Krokoszynski Stanislaw | 1930 | POL Ks Ts Wisla Krakow Masters | 02'56''96 |