Morozowski Wiktor
POL Utw Masters Zgierz (1973)
Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Tempi Migliori
Tipo | Ultima Gara | Media Ult. 12 Mesi | Tempo Migliore |
---|---|---|---|
50 Stile Libero | 00'32''49     16/03/2024 | 00'32''49     16/03/2024 | |
100 Stile Libero | 01'12''34'     14/05/2023 | 01'12''34'     14/05/2023 | |
400 Stile Libero | 06'05''65'     12/11/2023 | 06'00''40'     18/12/2022 | |
800 Stile Libero | 12'44''01'     16/03/2024 | 12'41''94'     12/03/2022 | |
1500 Stile Libero | 24'25''12'     10/11/2023 | 23'58''86'     16/12/2022 | |
50 Rana | 00'38''12     16/03/2024 | 00'38''12     16/03/2024 | |
100 Rana | 01'29''99'     11/11/2023 | 01'29''99'     11/11/2023 | |
200 Rana | 03'38''75'     11/11/2023 | 03'27''10'     12/03/2022 | |
100 Misti | 01'28''60'     17/12/2022 | 01'28''60'     17/12/2022 | |
400 Misti | 07'24''42'     17/12/2022 | 07'24''42'     17/12/2022 | |
4x100 Misti | 06'53''82     12/03/2022 | 06'53''82     12/03/2022 | |
Mistaffetta 4x50 Stile Libero | 02'31''24'     10/11/2023 | 02'27''84'     16/12/2022 | |
Mistaffetta 4x50 Misti | 02'45''36'     11/11/2023 | 02'45''36'     11/11/2023 |
Gare Disputate
XXIV Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Wielkopolski (Poznan, POL)
50 Stile Libero
Master 25 | |||||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
---|---|---|---|---|---|
1 | Lis Patryk | 1998 | POL Stowarzyszenie Plywacko-Sportowe Masters Avia Swidnik | 00'24''80 | |
2 | Zajas Konrad | 1999 | POL Poland | 00'27''06 | |
3 | Zrodlak Patryk | 1997 | POL Fundacja Power Swimming | 00'28''29 | |
4 | Slosarczyk Sebastian | 1998 | POL Wssirn Start | 00'35''33 | Master 30 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Sokulski Jacek | 1991 | POL Fundacja Power Swimming | 00'23''88 | |
2 | Powaska Mateusz | 1990 | POL Poland | 00'28''76 | Master 35 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Samsel Tomasz | 1988 | POL Tp Masters Opole | 00'25''70 | |
2 | Zielonka Rafal | 1986 | POL Stowarzyszenie Plywacko-Sportowe Masters Avia Swidnik | 00'26''12 | |
3 | Grabowski Grzegorz | 1989 | POL Stowarzyszenie Masters Olsztyn | 00'26''20 | |
4 | Broshevan Oleksandr | 1986 | POL Masters Zdzieszowice | 00'27''25 | |
5 | Bartkowiak Karol | 1988 | POL Poland | 00'29''02 | |
6 | Mukulowski Jan | 1987 | POL Warsaw Masters Team | 00'30''41 | |
7 | Grzelczak Tomasz | 1985 | POL Uczniowski Klub Sportowy City Zen Poznan | 00'37''96 | Master 40 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Rybak Tomasz Zbyszko | 1980 | GBR Great Britain | 00'26''79 | |
2 | Kaczmarek Michal | 1982 | POL Ku Azs U.a.m. Poznan | 00'27''35 | |
3 | Masztalerz Sebastian | 1980 | POL Ku Azs U.a.m. Poznan | 00'29''09 | |
4 | Jankowiak Bartosz | 1981 | POL Ku Azs U.a.m. Poznan | 00'30''50 | |
5 | Blauciak Mateusz | 1982 | POL Poland | 00'31''06 | |
6 | Wozniak Jaroslaw | 1980 | POL Utw Masters Zgierz | 00'32''23 | |
7 | Lis Piwowarski Przemyslaw | 1984 | POL Utw Masters Zgierz | 00'37''73 | Master 45 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Kesik Krzysztof | 1979 | POL Uczniowski Klub Sportowy Foka Choszczno | 00'25''86 | |
2 | Ostrowski Bartosz | 1977 | POL Warsaw Masters Team | 00'26''34 | |
3 | Pieslak Roman | 1979 | POL Koszalinskie Tkkf | 00'28''68 | |
4 | Zawadka Adam | 1978 | POL KS Warta Poznan | 00'29''18 | |
5 | Dziedziczak Marek | 1977 | POL Utw Masters Zgierz | 00'31''75 | |
6 | Paszkiewicz Grzegorz | 1975 | POL Fundacja Power Swimming | 00'34''03 | Master 50 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Huryn Dariusz | 1974 | POL Koszalinskie Tkkf | 00'28''25 | |
2 | Winiarczyk Jaroslaw | 1972 | POL Koszalinskie Tkkf | 00'28''48 | |
3 | Lipinski Cezary | 1972 | POL Stowarzyszenie Plywacko-Sportowe Masters Avia Swidnik | 00'28''87 | |
4 | Kubica Ryszard | 1972 | POL KS Gornik Radlin | 00'29''22 | |
5 | Dabrowski Pawel | 1974 | POL Stowarzyszenie Masters Olsztyn | 00'29''33 | |
6 | Wilkowski Leszek | 1971 | POL Grupa Plywacka Gdynia Masters | 00'30''23 | |
7 | Juszkiewicz Tomasz | 1974 | POL Ku Azs U.a.m. Poznan | 00'31''41 | |
8 | Morozowski Wiktor | 1973 | POL Utw Masters Zgierz | 00'32''49 | Master 55 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Baranik Mariusz | 1969 | POL Klub Sportowy Korona 1919 Krakow | 00'26''26 | |
2 | Monczak Piotr | 1967 | POL Poland | 00'27''82 | |
3 | Szalbierz Robert | 1968 | POL Utw Masters Zgierz | 00'29''78 | |
4 | Mandziuk Grzegorz | 1965 | POL Tp Masters Opole | 00'34''03 | Master 60 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Madej Leszek | 1960 | POL Warsaw Masters Team | 00'28''36 | |
2 | Jasinski Zdzislaw | 1960 | POL Utw Masters Zgierz | 00'33''16 | |
3 | Sejmicki Stanislaw | 1961 | POL KS KSZO Ostrowiec Swietokrzyski | 00'36''27 | Master 65 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Gorbaczow Dariusz | 1958 | POL Grupa Plywacka Gdynia Masters | 00'29''87 | |
2 | Szczesiak Jerzy | 1955 | POL Uczniowski Klub Sportowy City Zen Poznan | 00'33''74 | |
3 | Minkiewicz Jerzy | 1956 | POL Tp Masters Opole | 00'33''85 | Master 70 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Dubinski Bogdan | 1953 | POL SKP Legia Warszawa | 00'34''77 | |
2 | Sikorski Stanislaw | 1951 | POL Utw Masters Zgierz | 00'46''26 | Master 75 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Wolniewicz Janusz | 1948 | POL Poland | 00'40''13 | |
2 | Boboli Jan Maciej | 1948 | POL Grupa Plywacka Gdynia Masters | 00'40''45 | Master 85 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Skwarlo Andrzej | 1939 | POL Grupa Plywacka Gdynia Masters | 01'00''16 |