Frackowiak Artur
POL Masters Lodz (1978)
Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Tempi Migliori
Tipo | Ultima Gara | Media Ult. 12 Mesi | Tempo Migliore |
---|---|---|---|
50 Stile Libero | 00'26''88     10/11/2023 | 00'26''88     10/11/2023 | |
100 Stile Libero | 00'58''56'     11/11/2023 | 00'58''27'     19/01/2018 | |
200 Stile Libero | 02'12''49'     11/11/2023 | 02'12''49'     11/11/2023 | |
400 Stile Libero | 04'51''20'     12/11/2023 | 04'50''30'     19/01/2018 | |
50 Farfalla | 00'29''75     11/11/2023 | 00'29''31     17/12/2022 | |
100 Farfalla | 01'07''02'     12/11/2023 | 01'07''02'     12/11/2023 | |
100 Misti | 01'07''56'     11/11/2023 | 01'07''25'     20/01/2018 | |
200 Misti | 02'26''56'     10/11/2023 | 02'26''56'     10/11/2023 | |
4x50 Stile Libero | 01'46''56'     11/11/2023 | 01'46''56'     11/11/2023 | |
4x50 Misti | 01'57''88'     12/11/2023 | 01'57''88'     12/11/2023 | |
Mistaffetta 4x50 Stile Libero | 01'56''87'     10/11/2023 | 01'56''87'     10/11/2023 |
Gare Disputate
Otwarte Zimowe Mistrzostwa Polski W Plywaniu W Masters (Lodz, POL) - 1° Day
50 Stile Libero
Master 20 | |||||
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
---|---|---|---|---|---|
1 | Kliber Iwo | 2002 | POL Utw Masters Zgierz | 00'24''25 | |
2 | Kotarski Jakub | 2002 | POL Stowarzyszenie Plywackie Sebastiana Karasia | 00'24''33 | |
3 | Krzykala Emil | 2001 | POL Stowarzyszenie Plywacko-Sportowe Masters Avia Swidnik | 00'24''65 | |
4 | Rytter Igor | 2001 | POL Swim Club Masters Sleza | 00'24''67 | |
5 | Polowski Jakub | 2000 | POL Niezrzeszeni | 00'24''96 | |
6 | Cybulski Cyprian | 2002 | POL Niezrzeszeni | 00'25''23 | |
7 | Bujko Dominik | 2003 | POL Niezrzeszeni | 00'25''68 | |
8 | Kocik Olaf | 2003 | POL Niezrzeszeni | 00'28''54 | Master 25 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Jankowski Pawel | 1995 | POL UKS Huragan Sosnowiec | 00'23''22 | |
2 | Kunkevich Uladzislau | 1998 | POL Water Squad | 00'23''33 | |
3 | Karnaszewski Konrad | 1994 | POL Niezrzeszeni | 00'24''04 | |
4 | Dabrowski Pawel | 1998 | POL Niezrzeszeni | 00'24''08 | |
5 | Olborski Krzysztof | 1997 | POL Niezrzeszeni | 00'24''37 | |
6 | Gajda Maciej | 1995 | POL UKS Trojka Czestochowa | 00'24''48 | |
7 | Warwas Szymon | 1995 | POL UKS Trojka Czestochowa | 00'24''74 | |
8 | Mazur Andrzej | 1995 | POL Stowarzyszenie Plywacko-Sportowe Masters Avia Swidnik | 00'25''01 | |
9 | Bartoszewski Wojciech | 1994 | POL Feel The Water Lodz | 00'25''05 | |
    | Pinkosz Mateusz | 1998 | POL KS AZS Awf Wroclaw | 00'25''05 | |
11 | Debski Michal | 1998 | POL UKS Nawa Skierniewice | 00'25''67 | |
12 | Kordowski Kamil | 1997 | POL Torun Multisport Team | 00'25''74 | |
13 | Kodymowski Adam | 1997 | POL Fundacja Akademia Plywania H2o | 00'26''04 | |
14 | Bojanowicz Wojciech | 1997 | POL Niezrzeszeni | 00'26''22 | |
15 | Moren Wojciech | 1996 | POL Niezrzeszeni | 00'26''30 | |
16 | Golebiowski Piotr | 1996 | POL Utw Masters Zgierz | 00'27''30 | |
17 | Kurek Mateusz | 1994 | POL UKS Trojka Czestochowa | 00'27''47 | |
18 | Jankowski Jedrzej | 1994 | POL Klub Sportowy Korona 1919 Krakow | 00'28''00 | |
19 | Sikora Tomasz | 1998 | POL UKS Huragan Sosnowiec | 00'28''29 | |
20 | Zrodlak Patryk | 1997 | POL Fundacja Power Swimming | 00'28''50 | |
21 | Sedrowicz Maciej | 1997 | POL Niezrzeszeni | 00'29''58 | Master 30 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Cieslak Marcin | 1992 | POL 5 Styl Warszawa | 00'22''10 | |
2 | Wypych Filip | 1991 | POL Feel The Water Lodz | 00'22''73 | |
3 | Sokulski Jacek | 1991 | POL Fundacja Power Swimming | 00'23''31 | |
4 | Mikicin Milosz | 1993 | POL Water Squad | 00'23''94 | |
5 | Pulawski Przemyslaw | 1993 | POL Water Squad | 00'24''14 | |
6 | Witt Piotr | 1991 | POL KS Warta Poznan | 00'24''21 | |
7 | Kramek Patryk | 1992 | POL Swimming Masters Team Szczecin | 00'24''38 | |
8 | Kolosowski Kamil | 1993 | POL Water Squad | 00'24''39 | |
9 | Rudzki Dominik | 1992 | POL Water Squad | 00'25''08 | |
10 | Grabowski Grzegorz | 1989 | POL Aquasfera Masters Olsztyn | 00'26''29 | |
11 | Szczuka Pawel | 1992 | POL Aquasfera Masters Olsztyn | 00'26''60 | |
12 | Lubinski Kamil | 1992 | POL Grupa Plywacka Gdynia Masters | 00'28''03 | |
13 | Kotynia Piotr | 1990 | POL Utw Masters Zgierz | 00'29''08 | |
14 | Kusmider Przemyslaw | 1989 | POL Utw Masters Zgierz | 00'29''11 | |
15 | Niedzwiadek Jakub | 1993 | POL 5 Styl Warszawa | 00'29''34 | |
16 | Zajac Tomasz | 1993 | POL USKS Ostroleka | 00'29''46 | |
17 | Kaim Ignacy | 1989 | POL Stowarzyszenie Plywackie Sebastiana Karasia | 00'30''76 | |
18 | Bryla Kamil | 1992 | POL Niezrzeszeni | 00'34''11 | Master 35 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Korzeniowski Pawel | 1985 | POL 5 Styl Warszawa | 00'22''64 | |
2 | Krawczyk Przemyslaw | 1988 | POL UKS Nawa Skierniewice | 00'23''28 | |
3 | Safronczyk Piotr | 1988 | POL Klub Sportowy Mako | 00'24''52 | |
4 | Bucki Pawel | 1986 | POL Niezrzeszeni | 00'24''95 | |
5 | Wojciech Bziuk | 1987 | POL Niezrzeszeni | 00'25''59 | |
6 | Gawlowicz Krzysztof | 1987 | POL Swimming Masters Team Szczecin | 00'25''71 | |
7 | Zielonka Rafal | 1986 | POL Stowarzyszenie Plywacko-Sportowe Masters Avia Swidnik | 00'26''46 | |
8 | Swiderski Marek | 1987 | POL Vipers Lodz | 00'26''60 | |
9 | Kuchuk Oleksandr | 1986 | POL KS Warta Poznan | 00'27''25 | |
10 | Wziatek Rafal | 1988 | POL 5 Styl Warszawa | 00'29''63 | |
11 | Pietruszewski Gil Piotr | 1986 | POL Utw Masters Zgierz | 00'30''55 | |
12 | Guzenda Michal | 1987 | POL Vipers Lodz | 00'30''93 | |
13 | Zajac Ryszard | 1984 | POL Jk Team Krakow | 00'34''30 | |
14 | Kacperski Sebastian | 1987 | POL Klub Sportowy Mako | 00'34''88 | |
15 | Lis Piwowarski Przemyslaw | 1984 | POL Utw Masters Zgierz | 00'36''08 | |
16 | Piekarski Wojciech | 1986 | POL Utw Masters Zgierz | 00'37''12 | |
17 | Wozniak Marcin | 1986 | POL Niezrzeszeni | 00'37''34 | |
18 | Lewandowski Adam | 1984 | POL Feel The Water Lodz | 00'45''89 | |
19 | Majewski Wiktor | 1984 | POL Uks Rekin Ozorkow | 01'00''95 | Master 40 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Kesik Krzysztof | 1979 | POL Niezrzeszeni | 00'25''90 | |
2 | Michniewski Przemyslaw | 1983 | POL Masters Lodz | 00'25''97 | |
3 | Fulinski Piotr | 1982 | POL Stowarzyszenie Plywackie Sebastiana Karasia | 00'26''07 | |
4 | Olejarczyk Igor | 1979 | POL Masters Lodz | 00'26''09 | |
5 | Jagiello Waldemar | 1979 | POL Utw Masters Zgierz | 00'26''28 | |
6 | Glowa Michal | 1979 | POL Uks Sparta Grodzisk Mazowiecki | 00'26''39 | |
7 | Krolikowski Michal | 1980 | POL Niezrzeszeni | 00'26''60 | |
    | Szymkowiak Marcin | 1980 | POL KS Warta Poznan | 00'26''60 | |
9 | Wrobel Artur | 1982 | POL Sap Aqua Sport Rzeszow | 00'26''81 | |
10 | Majchrzak Pawel | 1983 | POL KS Warta Poznan | 00'27''19 | |
11 | Wachowski Blazej | 1980 | POL KS Warta Poznan | 00'27''85 | |
12 | Chudoba Pawel | 1981 | POL Swim Club Masters Sleza | 00'28''06 | |
13 | Wilmowicz Adam | 1979 | POL Niezrzeszeni | 00'28''53 | |
14 | Pieslak Roman | 1979 | POL Koszalinskie Tkkf | 00'28''58 | |
15 | Kruk Marcin | 1982 | POL Koszalinskie Tkkf | 00'29''73 | |
16 | Kotulski Michal | 1981 | POL Utw Masters Zgierz | 00'30''11 | |
17 | Karczmarczyk Jakub | 1980 | POL Masters Lodz | 00'30''33 | |
18 | Grabkowski Michal | 1981 | POL Stowarzyszenie Plywackie Sebastiana Karasia | 00'31''50 | |
19 | Broniszewski Jakub | 1980 | POL 5 Styl Warszawa | 00'31''55 | |
20 | Wozniak Jaroslaw | 1980 | POL Utw Masters Zgierz | 00'32''20 | |
21 | Picher Wojciech | 1983 | POL Fundacja Power Swimming | 00'32''58 | |
22 | Hanuza Jaroslaw | 1981 | POL Niezrzeszeni | 00'35''62 | |
23 | Saktura Mieszko | 1982 | POL Uks Rekin Ozorkow | 00'36''87 | |
24 | Kiedrzynski Tomasz | 1979 | POL Uks Rekin Ozorkow | 00'38''07 | |
25 | Borowski Michal | 1983 | POL Uks Rekin Ozorkow | 00'48''63 | Master 45 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Kaczmarek Marcin | 1977 | POL Water Squad | 00'24''90 | |
2 | Garajszki Peter | 1978 | POL Water Squad | 00'25''52 | |
3 | Gregorowicz Pawel | 1974 | POL Aquasfera Masters Olsztyn | 00'25''73 | |
4 | Ostrowski Bartosz | 1977 | POL Warsaw Masters Team | 00'26''61 | |
5 | Sarna Tomasz | 1975 | POL Orion Team Rzeszow | 00'26''76 | |
6 | Frackowiak Artur | 1978 | POL Masters Lodz | 00'26''88 | |
7 | Sleczka Krzysztof | 1974 | POL Uks Delfin Masters Tarnobrzeg | 00'26''93 | |
8 | Konopacki Piotr | 1978 | POL Aquasfera Masters Olsztyn | 00'27''14 | |
9 | Sitkowski Tomasz | 1974 | POL Stowarzyszenie Plywacko-Sportowe Masters Avia Swidnik | 00'27''32 | |
10 | Rogosz Pawel | 1976 | POL Warsaw Masters Team | 00'28''31 | |
11 | Kulisz Adrian | 1977 | POL Water Squad | 00'29''58 | |
12 | Planeta Maciej | 1974 | POL Uks Delfin Masters Tarnobrzeg | 00'30''55 | |
13 | Dziedziczak Marek | 1977 | POL Utw Masters Zgierz | 00'30''58 | |
14 | Gurbski Michal | 1976 | POL Masters Lodz | 00'31''25 | |
15 | Butscher Michal | 1975 | POL 5 Styl Warszawa | 00'32''56 | |
16 | Karczewski Piotr | 1974 | POL Stowarzyszenie Plywackie Sebastiana Karasia | 00'32''68 | |
17 | Paszkiewicz Grzegorz | 1975 | POL Fundacja Power Swimming | 00'32''99 | |
18 | Zielinski Michal | 1977 | POL Utw Masters Zgierz | 00'35''45 | |
19 | Maciejewski Rafal | 1974 | POL Masters Lodz | 00'37''24 | |
20 | Pluta Jaroslaw | 1978 | POL Utw Masters Zgierz | 00'37''74 | Master 50 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Baranik Mariusz | 1969 | POL Klub Sportowy Korona 1919 Krakow | 00'26''39 | |
2 | Winiarczyk Jaroslaw | 1972 | POL Koszalinskie Tkkf | 00'27''92 | |
3 | Lipinski Cezary | 1972 | POL Stowarzyszenie Plywacko-Sportowe Masters Avia Swidnik | 00'28''58 | |
4 | Kersevicius Linas | 1971 | LTU Kauno Meistru Klubas Takas | 00'28''64 | |
5 | Kubica Ryszard | 1972 | POL KS Gornik Radlin | 00'29''01 | |
6 | Wilkowski Leszek | 1971 | POL Grupa Plywacka Gdynia Masters | 00'29''69 | |
7 | Kowalczyk Rafal | 1973 | POL Niezrzeszeni | 00'30''49 | |
8 | Kopec Jaroslaw | 1969 | POL Feel The Water Lodz | 00'32''51 | |
9 | Palus Pawel | 1973 | POL Stowarzyszenie Plywackie Sebastiana Karasia | 00'33''05 | |
10 | Michalczuk Dariusz | 1970 | POL Swim Club Masters Sleza | 00'33''23 | |
11 | Henzel Grzegorz | 1971 | POL Rmks Rybnik | 00'35''10 | |
12 | Lopuszynski Andrzej | 1969 | POL Niezrzeszeni | 00'42''55 | Master 55 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Andrzejczak Dariusz | 1967 | GER SG Erkelenz-Huckelhoven | 00'26''01 | |
2 | Skoskiewicz Rafal | 1966 | POL Warsaw Masters Team | 00'27''61 | |
3 | Kozlowski Romuald | 1966 | POL Water Squad | 00'27''62 | |
4 | Janyga Dariusz | 1966 | POL KS Warta Poznan | 00'27''95 | |
5 | Przybylski Adam | 1967 | POL SP Motyl Mosir Stalowa Wola | 00'29''02 | |
6 | Krasauskas Vilmantas | 1964 | LTU Torpedos | 00'29''22 | |
7 | Hrmel Roman | 1964 | SVK Plavecky Seniorsky Klub Zilina | 00'29''23 | |
8 | Wolnicki Robert | 1964 | POL Uks Sparta Grodzisk Mazowiecki | 00'29''63 | |
9 | Pycia Adam | 1966 | POL Klub Sportowy Korona 1919 Krakow | 00'31''30 | |
10 | Kaminski Robert | 1965 | POL Niezrzeszeni | 00'33''75 | |
11 | Mandziuk Grzegorz | 1965 | POL Tp Masters Opole | 00'34''75 | |
12 | Piorkowski Marek | 1965 | POL Klub Sportowy Mako | 00'37''26 | |
13 | Adamowicz Pawel | 1967 | POL Water Squad | 00'38''37 | |
14 | Krzekotowski Piotr | 1966 | POL Niezrzeszeni | 00'38''46 | Master 60 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Madej Leszek | 1960 | POL Warsaw Masters Team | 00'28''22 | |
2 | Zmiejko Wojciech | 1963 | POL MKS Juvenia Bialystok | 00'28''32 | |
3 | Pavlik Rastislav | 1960 | SVK Plavecky Seniorsky Klub Zilina | 00'28''37 | |
4 | Faff Mariusz | 1963 | POL Orion Team Rzeszow | 00'29''67 | |
5 | Rybicki Maciej | 1963 | POL Niezrzeszeni | 00'30''07 | |
6 | Miniarik Vladimir | 1963 | SVK Plavecky Seniorsky Klub Zilina | 00'30''51 | |
7 | Piszczek Waldemar | 1962 | POL Klub Sportowy Korona 1919 Krakow | 00'30''74 | |
8 | Lorkowski Robert | 1960 | POL SP Motyl Mosir Stalowa Wola | 00'31''84 | |
9 | Mrozinski Jerzy | 1959 | POL UKS Wodnik 29 Katowice | 00'32''63 | |
10 | Jasinski Zdzislaw | 1960 | POL Utw Masters Zgierz | 00'33''20 | |
11 | Kozyra Daniel | 1959 | POL 5 Styl Warszawa | 00'35''40 | |
12 | Zak Marek | 1959 | POL Niezrzeszeni | 00'35''91 | |
13 | Sejmicki Stanislaw | 1961 | POL KS KSZO Ostrowiec Swietokrzyski | 00'36''01 | |
14 | Kmet Jaroslaw | 1962 | SVK Plavecky Seniorsky Klub Zilina | 00'40''31 | |
15 | Zwierzynski Roman | 1960 | POL Swim Club Masters Sleza | 00'44''01 | Master 65 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Gorbaczow Dariusz | 1958 | POL Grupa Plywacka Gdynia Masters | 00'29''92 | |
2 | Stypinski Zdzislaw | 1956 | POL Stowarzyszenie Plywacko-Sportowe Masters Avia Swidnik | 00'30''28 | |
3 | Zabrzanski Alfred | 1954 | POL Uks Sp 8 Chrzanow | 00'32''39 | |
4 | Sypniewski Andrzej Jozef | 1957 | POL Utw Masters Zgierz | 00'34''03 | |
5 | Twardysko Stanislaw | 1956 | POL Towarzystwo Sportowe Weteran Zabrze | 00'35''59 | |
6 | Vanko Jan | 1955 | SVK Pkm - Turcianski Raci | 00'35''64 | |
7 | Bromberek Andrzej | 1957 | POL Niezrzeszeni | 00'37''82 | |
8 | Gawkowski Mariusz | 1958 | POL Niezrzeszeni | 00'38''87 | |
9 | Marszalek Andrzej | 1954 | POL Niezrzeszeni | 00'42''19 | |
10 | Rosik Kazimierz | 1955 | POL Ks Masters Polkowice | 00'42''35 | |
11 | Kwiatkowski Boguslaw | 1956 | POL Klub Sportowy Korona 1919 Krakow | 00'47''00 | Master 70 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Dubinski Bogdan | 1953 | POL Stow. Klub Plywacki Legia Warszawa | 00'34''02 | |
2 | Kornicki Wieslaw | 1949 | POL Towarzystwo Sportowe Weteran Zabrze | 00'34''54 | |
3 | Bednarek Krzysztof | 1951 | POL Utw Masters Zgierz | 00'35''68 | |
4 | Kaleta Janusz | 1952 | POL KS Warta Poznan | 00'40''73 | |
5 | Sikorski Stanislaw | 1951 | POL Utw Masters Zgierz | 00'46''16 | Master 75 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Kantek Karol | 1948 | SVK Kupele Piestany | 00'33''38 | |
2 | Wolniewicz Janusz | 1948 | POL Ks Extreme Team Oborniki | 00'38''70 | |
3 | Boboli Jan Maciej | 1948 | POL Grupa Plywacka Gdynia Masters | 00'39''50 | |
4 | Poloczek Bernard | 1947 | POL Rydultowska Akademia Aktywnego Seniora 60+ | 00'39''99 | |
5 | Choroszewski Zdzislaw | 1947 | POL Niezrzeszeni | 00'46''33 | |
6 | Zientara Henryk | 1946 | POL Torun Multisport Team | 00'51''18 | |
7 | Bosowski Wlodzimierz | 1948 | POL Towarzystwo Sportowe Weteran Zabrze | 00'51''21 | Master 80 |
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. Master |
1 | Kosiak Wojciech | 1940 | POL Towarzystwo Sportowe Weteran Zabrze | 00'46''91 | |
2 | Korolko Edward | 1940 | POL Torun Multisport Team | 00'48''41 | |
3 | Skwarlo Andrzej | 1939 | POL Grupa Plywacka Gdynia Masters | 00'58''55 | |
4 | Grigas Stasys | 1941 | LTU Torpedos | 01'05''68 |