1 | Haden Felfoldi Viktoria | 1985 | HUN Iron Swim Team | 02'31''63 | | | | |
50m 35.26 (35.26) 100m 1:13.40 (38.14) [1:13.40] 150m 1:52.79 (39.39) 200m 2:31.63 (38.84) [1:18.23] |
2 | Czabaday Toth Dorottya | 1995 | HUN Hod-Triatlon Es Ottusa Se | 02'32''85 | | | | |
50m 36.58 (36.58) 100m 1:14.84 (38.26) [1:14.84] 150m 1:53.92 (39.08) 200m 2:32.85 (38.93) [1:18.01] |
3 | Bajc Nika | 1982 | SLO Sportno Drustvo Riba Ljubljana | 02'33''51 | | | | |
50m 34.52 (34.52) 100m 1:13.45 (38.93) [1:13.45] 150m 1:54.08 (40.63) 200m 2:33.51 (39.43) [1:20.06] |
4 | Bana Angelika | 1995 | AUT Su Korneuburg | 02'37''84 | | | | |
50m 33.94 (33.94) 100m 1:12.22 (38.28) [1:12.22] 150m 1:54.38 (42.16) 200m 2:37.84 (43.46) [1:25.62] |
5 | Ficze Gabriella | 1981 | HUN Torokbalinti Senior Uszo Club | 02'41''12 | | | | |
50m 37.36 (37.36) 100m 1:18.15 (40.79) [1:18.15] 150m 1:59.45 (41.30) 200m 2:41.12 (41.67) [1:22.97] |
6 | Rechtikova Gabriela | 1992 | CZE Sk Up V Olomouci | 02'49''09 | | | | |
50m 39.14 (39.14) 100m 1:21.51 (42.37) [1:21.51] 150m 2:05.59 (44.08) 200m 2:49.09 (43.50) [1:27.58] |
7 | Rijkens Anna Maria | 1986 | AUT Tri-X Kufstein | 02'53''90 | | | | |
50m 41.20 (41.20) 100m 1:25.81 (44.61) [1:25.81] 150m 2:11.25 (45.44) 200m 2:53.90 (42.65) [1:28.09] |
8 | Abraham Eszter | 1976 | HUN Iron Swim Team | 02'54''03 | | | | |
50m 39.87 (39.87) 100m 1:24.02 (44.15) [1:24.02] 150m 2:09.36 (45.34) 200m 2:54.03 (44.67) [1:30.01] |
9 | Zirngast Katharina | 1995 | AUT SU Citynet@ Hall | 02'56''05 | | | | |
50m 40.83 (40.83) 100m 1:24.72 (43.89) [1:24.72] 150m 2:10.39 (45.67) 200m 2:56.05 (45.66) [1:31.33] |
10 | Buchholz Franziska | 1987 | AUT Asv Wien | 02'59''81 | | | | |
50m 42.50 (42.50) 100m 1:28.08 (45.58) [1:28.08] 150m 2:14.06 (45.98) 200m 2:59.81 (45.75) [1:31.73] |
11 | Bocska Marianna | 1978 | HUN Budapesti Honved Se | 03'01''73 | | | | |
50m 42.51 (42.51) 100m 1:27.89 (45.38) [1:27.89] 150m 2:15.05 (47.16) 200m 3:01.73 (46.68) [1:33.84] |
12 | Mayerhofer Susanne | 1961 | AUT Atus Graz | 03'03''85 | | | | |
50m 43.95 (43.95) 100m 1:30.36 (46.41) [1:30.36] 150m 2:17.64 (47.28) 200m 3:03.85 (46.21) [1:33.49] |
13 | Formanek Annika | 1982 | AUT SC Hakoah Wien | 03'14''46 | | | | |
50m 44.86 (44.86) 100m 1:33.53 (48.67) [1:33.53] 150m 2:23.99 (50.46) 200m 3:14.46 (50.47) [1:40.93] |
14 | Frank Katalin | 1986 | AUT SC Hakoah Wien | 03'35''00 | | | | |
50m 51.99 (51.99) 100m 1:47.61 (55.62) [1:47.61] 150m 2:43.71 (56.10) 200m 3:35.00 (51.29) [1:47.39] |
15 | Mongini Claudia | 1972 | AUT SC Diana Wien | 03'35''18 | | | | |
50m 50.10 (50.10) 100m 1:46.09 (55.99) [1:46.09] 150m 2:42.09 (56.00) 200m 3:35.18 (53.09) [1:49.09] |
16 | Langegger Regina | 1962 | AUT Atus Graz | 03'37''29 | | | | |
50m 49.20 (49.20) 100m 1:43.96 (54.76) [1:43.96] 150m 2:40.80 (56.84) 200m 3:37.29 (56.49) [1:53.33] |
17 | Puffing Dagmar | 1962 | AUT Atus Judenburg | 03'37''32 | | | | |
50m 51.37 (51.37) 100m 1:45.71 (54.34) [1:45.71] 150m 2:41.52 (55.81) 200m 3:37.32 (55.80) [1:51.61] |
18 | Meisl Irina | 1954 | AUT Asv Wien | 03'38''22 | | | | |
50m 48.09 (48.09) 100m 1:43.14 (55.05) [1:43.14] 150m 2:41.99 (58.85) 200m 3:38.22 (56.23) [1:55.08] |
19 | Honecke Angelika | 1963 | AUT Su Modling | 03'41''40 | | | | |
50m 52.32 (52.32) 100m 1:47.73 (55.41) [1:47.73] 150m 2:44.96 (57.23) 200m 3:41.40 (56.44) [1:53.67] |
20 | Remenyi Ute | 1939 | AUT Salzburger Turnverein | 04'06''82 | | | | |
50m 57.88 (57.88) 100m 2:00.43 (1:02.55) [2:00.43] 150m 3:03.89 (1:03.46) 200m 4:06.82 (1:02.93) [2:06.39] |
21 | Koch Claudia | 1952 | GER 1. SV Nordlingen | 04'12''73 | | | | |
50m 59.41 (59.41) 100m 2:02.45 (1:03.04) [2:02.45] 150m 3:07.25 (1:04.80) 200m 4:12.73 (1:05.48) [2:10.28] |
22 | Tarta Eleonora | 1961 | ROU Csu Politehnica Timisoara | 04'26''35 | | | | |
50m 58.60 (58.60) 100m 2:08.14 (1:09.54) [2:08.14] 150m 3:18.59 (1:10.45) 200m 4:26.35 (1:07.76) [2:18.21] |