1 | GBR East Leeds | Pratt Philip, Crawford Alistair Stewar, Rickard Philippa, Williams Nina | 01'56''52 | 1.011,16 |
2 | UKR No Stars Swim Club | Bolshakova Iryna, Medvediev Igor, Krot Stanislav, Dobrovolska Yuliia | 01'57''47 | 1.002,98 |
3 | HUN Budapesti Honved Se | Schonek Andras, Flaskay Mihaly, Cerva Dora Szilvia, Marosi Melinda | 01'57''95 | 998,90 |
4 | GBR Basingstoke Bluefins | Godfrey Lizzie, Turner Spencer Andrew, Espinasse Oliver, Parker Fleur Victoria | 02'00''06 | 981,34 |
5 | BRA Sp Masters | Okuda Leandro, Cossatis Lima Marcia, Sona Eric, Horst Vaine Carla | 02'00''15 | 980,61 |
6 | Milano Nuoto Master | Ratti Michele, Cavalli Fabio, Pedacchiola Daniela Maria, Terno Francesca Nadia | 02'00''41 | 978,49 |
7 | HUN Torokbalinti Senior Uszo Club | Csikany Csilla, Mate Istvan Hunor, Toth Csaba, Molnar Zsuzsanna | 02'01''08 | 973,08 |
8 | RUS Poseidon | Nogumanov Ravil, Mekhteleva Elena, Vladykina Vasilisa, Sukhoverkhov Roman | 02'01''21 | 972,03 |
9 | FRA CA Pierrelatte | Rayot Delphine, Mattana Aurelie, Grabski Gilles, Jacob Patrice | 02'02''46 | 962,11 |
10 | RSA Cape Town Msc | King Simone, Fiser Graeme, Taylor Robbie, Wolmarans Lezandre | 02'03''42 | 954,63 |
11 | RUS Sprut | Romanenkova Alexandra, Penchukov Igor, Moiseev Alexander, Babikova Elena | 02'03''49 | 954,09 |
12 | BRA Rkf Swim Team | W Aloan Jorica, Rezende Marcelo, Cruz Valesca, Granja Alex | 02'05''06 | 942,11 |
13 | GER SC Delphin Ingolstadt | Riess Fabian Gerhard, Ewert Yvonne, Frick Christian, Grundheber Antje | 02'05''48 | 938,95 |
14 | HKG Ladies' Recreation Club | Carpenter Linh, Barnes Ruth, Rust Stefan, Woo Chun Kuen Douglas | 02'05''64 | 937,76 |
15 | RUS Troyka | Pivovarov Vladimir, Prokofyeva Tatiana, Kurnosov Andrei, Krutitskaia Elena | 02'06''14 | 934,04 |
16 | GER Berliner TSC | Ribbe Miryam, Krumbeck Heiko Wolfgang, Haas Matthias Michael, Hofmann Xandrine | 02'06''66 | 930,21 |
17 | PUR Puerto Rico Masters | Gomez Vega Edwin, Sanchez Cyndia, Vazquez Heredia Jorge Luis, Rieger Amy Jo Rieger | 02'07''35 | 925,17 |
18 | HKG Ladies' Recreation Club | Lake Amber, Lewis Gareth Rhys, Pazos Christena Maria, Tang Christopher Hing Si | 02'07''44 | 924,51 |
19 | USA New England Masters Swim Club | Williams Melinda, Downing Jennifer, Ohman Niclas, Phillips Tom | 02'07''48 | 924,22 |
20 | NED Zpc Amersfoort | Korzelius Ron, Brak Larissa, Van Vliet Rob, Casteleijn-Frowijn Petra | 02'07''55 | 923,72 |
21 | HUN Iron Corporation Kft. | Schulze Renata, Bocska Balazs, Bocska Marianna, Gazinszky Tamas | 02'08''26 | 918,60 |
22 | BUL Masters Swim Club 2016 Sofia | Mihova Antoniya, Mihaylov Tony, Vatev Kiril, Miteva Maya | 02'09''02 | 913,19 |
23 | USA New England Masters Swim Club | Crusco Kysa, Goodale Rainy, Wiens Matthew, Van Greuning Len | 02'10''22 | 904,78 |
24 | Sporting Club Tuscolano By Corefit SSD | Mori Roberta, Evangelista Alessandro, Cigolini Roberto, Checconi Alessia | 02'10''44 | 903,25 |
25 | NZL Manukau Masters | Smith Richard, Walker Giles, Richardson Rachel, Walker Dawn | 02'10''50 | 902,84 |
26 | FRA Stade Francais O. Courbevoie | Fauck Baudouin Hugues Ca, Naquet Jules, James Audrey, Kopp-Lefort Marielle | 02'10''69 | 901,52 |
27 | CRC Asociacion Milenio | Garcia Andres, Carnevale Maria Cecilia, Mora Eduardo, Poll Clauda | 02'11''90 | 893,25 |
28 | HUN Gyor Zabolatlan Sportegyesulet | Rigo Andrea, Gyalog Laszlo, Pataki Agi, Falvi Zsolt | 02'11''92 | 893,12 |
29 | HUN Budapesti Delfinek Szenior Uszo | Balla Monika, Grigalek Gabor, Szucs Jolan, Papp Gabor | 02'12''45 | 889,54 |
30 | FIN Helsingfors Simsallskap | Ilander Anu, Rutanen Eerikki, Meller Mika, Rutanen Lotta | 02'12''62 | 888,40 |
31 | CZE Neptun Masters | Vonsovsky Tomas, Bohuslavkova Hana, Munson Max, Landsmannova Sarka | 02'13''09 | 885,27 |
32 | GER SSV Lahr 1921 | Leier Eugen, Ermantraut Andreas, Schrock Ursula, Reibel Oberle Susanne | 02'13''21 | 884,47 |
33 | SUI Club De Natation Plan-Les-Ouates | Norrey Craig Deane, Lindo Fatima Maria, Meakin Ian, Lavergnat Lauranne | 02'13''36 | 883,47 |
34 | CZE Sportovni Plavecky Klub Slavia Liberec | Vencalkova Helena, Pribyl Tomas, Zrustova Klara, Dlouhy David | 02'13''69 | 881,29 |
35 | LUX Swimming Luxembourg | Schaeffer Stephanie, Juncker Patrick, Viguier Jean-christophe, Keech Gail | 02'14''31 | 877,22 |
36 | ROU Tribeach Brasov | Mitache Gabriel Jean, Hristov Alina, Follert Iuliu Stefan, Patrascoiu Aneta | 02'17''13 | 859,18 |
37 | NED Dwk Off | Van Wingerden-Dijkhuizen Ellen, Van Wingerden Michel, Van Mill Liesbeth, Kaptein Martin | 02'18''06 | 853,40 |
38 | ESP Real Canoe Natacion Club | Egido Garcia Antonio, Arevalillo Felipe, Santidrian Tomillo Laura, Peponi Laura | 02'18''78 | 848,97 |
39 | TUR Uskudar Su Sporlari Spor Klubu | Ozgun Nesrin, Aksu Nedime Sinem, Kilic Basar, Tonuk Celal Beltan | 02'18''89 | 848,30 |
40 | D.L.F. Nuoto Livorno | Zazzetta Massimo, Bruzzone Michela, Biancotti Marino, Menicagli Barbara | 02'19''25 | 846,10 |
41 | HUN Szentesi Delfin Egeszsegmegorzo Sport Club | Lisetchi Mihai, Rozgonyi Eszter, Venczel Kincso, Kiss Csaba | 02'20''49 | 838,64 |
42 | FRA Cercle Nautique Tricastin | Chacqueneau Aude Lise, Hely-Joly Patrick, Galliot Fabien Mael Mall, Durand-Favier Marlene | 02'21''23 | 834,24 |
43 | EGY Gezira Sporting Club | El Attar Sohair, Safey Mohamed, Elridi Hoda, Elhakim Mohamed | 02'21''93 | 830,13 |
44 | RSA Cape Town Msc | Bihl Kate, Gilbert Oliver, Kloos Rainer, Van Wyk Melanie | 02'22''97 | 824,09 |
45 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | Osolnik Jernej, Volk Rok, Fortuna Barbara, Klemencic Jana | 02'23''26 | 822,42 |
46 | USA Rose Bowl Aquatics | Godor Frank, Armour Justin Robert, O'Donnell Meghan, Harwich Fiona Jane | 02'23''81 | 819,28 |
47 | GER SF Unna 01/10 | Klemke Mark, Kuhnert Monika Else Elis, Richter Katrin, Tummler Torsten | 02'23''99 | 818,25 |
48 | GBR Silver City Blues Masters Team | Bain Brian, Weidmann Anita, Dunnett Keith, Gibson Smith Katie | 02'24''30 | 816,49 |
49 | FRA Bayeux Olympique Natation | Sonnet Guillaume, Motir Michele, Viel Dorian, Houze Sophie | 02'24''80 | 813,67 |
50 | MEX Acuatica Nelson Vargas | Edgar Seoane Edgar Seoan, Carraminana Alberto, Castro Neri Leticia, Rodriguez Jessica | 02'24''86 | 813,34 |
51 | ISR Maccabi Kfar Maccabiah | Sagan Yuriy, Bobovnikov Sergey, Zhorov Lubov, Babayi Ludmila | 02'25''21 | 811,38 |
52 | HUN Swim Life | Orban Bettina, Ujhelyi Botond, Tacsik Laszlo, Jakab Dora | 02'25''30 | 810,87 |
53 | FRA Club Nautique Courrierois | Cloez Frederic, Dewilde Stephane, Bussac Katy, Paulet Lydie | 02'25''47 | 809,93 |
54 | SUI Club De Natation Plan-Les-Ouates | Caillet Dayer Murielle, Dubert Pawel Adam, Herzig Romain, Krumm Valerie | 02'25''48 | 809,87 |
55 | ROU Cs Aqua Sport Galati | Hodina Mihaela, Banciog Marcel, Birligea Mihaela, Fortu Marius | 02'26''49 | 804,29 |
56 | FRA Cahors Natation | Bourricaud Cedric, Tena Elisabeth Anne Paul, Huc Nicolas, Puglisi Caroline | 02'26''60 | 803,68 |
57 | NED PSV Eindhoven | Joling Liselotte, Matla Harold, Godwaldt Mark, Manuputty Anje | 02'26''98 | 801,61 |
58 | CRC Asociacion Milenio | Rodriguez Herrera Jose I, Monge Martha, Bolanos Federico, Cabada Maria | 02'29''07 | 790,37 |
59 | SRB Swimming Adventures | Zivkovic Sladjana, Vujovic Miroslav, Jovanovic Igor, Rajcevic Kljun Maja | 02'29''45 | 788,36 |
60 | CRC Asociacion Milenio | Hernandez Josephine, Robert Odio Michelle, Campos Jorge, Navarro Jeiko | 02'30''15 | 784,68 |
61 | MEX Masters Chihuahua | Perez Erika, Chavez Patricia, Venegas Lopez Hugo, Necoechea Jorge | 02'32''23 | 773,96 |
62 | GER SV Munchen 1899 | Skrandies Christina, Skrandies Wilhelm, Brux Ulrike, Werny Moritz | 02'32''24 | 773,91 |
63 | CSS Coord.Serv.Sport SSD - Verona | Luca Alfonso Angelo, Perlotto Paolo, Sartori Francesca, Cauzzi Marianna | 02'32''27 | 773,76 |
64 | ARG Aficionados Norte De Bs.As. | Aenlle Irma, Montero Sebastian, Pereyra Juan Martin, Navarro Lucia | 02'32''91 | 770,52 |
65 | CAN M. St-laurent | Kovacs Lajos, Escalona Pedro, Bozzer Paola, Gagnon Sylvie | 02'33''13 | 769,41 |
66 | FRA CN Cugnaux | Trotouin Thierry, Trichet Nadine, Sauvezie Cyril, Cantournet Helene | 02'33''30 | 768,56 |
67 | Ondablu SSD | Bittante Emanuela, Turrin Alexander, Dalla Vedova Katia, Zampiero Federico | 02'33''52 | 767,46 |
68 | SVK Pkm - Turcianski Raci | Turansky Branislav, Turanska Katarina, Spisakova Linda, Kontos Peter | 02'33''76 | 766,26 |
69 | FRA AC Villepinte | Arnaud-Roux Mireille, Fray-Lacoste Philippe, Moalic Matthieu, Lamontagne Cecile | 02'34''66 | 761,80 |
70 | NED De Spatters | Knegt Bessembinders Alma, Haitsma Jan, Broekman Roelof, Speelman Tigelaar Roelien | 02'35''70 | 756,71 |
71 | Umbria Nuoto | Zappitelli Claudio, Donnini Anna, Cinti Stefano, Rellini Sonia | 02'37''00 | 750,45 |
72 | CAN Canadian Dolphin Masters | Kalas Pam, Szucs Nick, Ikehata Mariko, Szucs Zoltan Ferenc | 02'38''81 | 741,89 |
73 | CRC Asociacion Milenio | Alfaro Javier, Houston Arthur, Segnini Natalia, Matamoros Marianela | 02'40''61 | 733,58 |
74 | FRA Club Vitren De Natation | Geslot Anne Christiane E, Queau Catherine Margueri, Josset Arnaud Jean-Michel, Ory Pierrick Jean-Yves | 02'45''03 | 713,93 |
75 | HUN Penzugyor Se | Kiricsine Konczer Adrien, Olah Anita, Kovacs Jozsef Tibor, Dajka Andras Tibor | 02'59''13 | 657,73 |