Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Onmk 2023 Korte Baan (Heerenveen, NED) - 2° Day
Onmk 2023 Korte Baan (Heerenveen, NED) - 2° Day
NED Zpc Amersfoort
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Brak Larissa - 1988 | 200 Rana (Master 35) | 03'00''79 | 02'37''14 | 04/11/2016 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan (Hoofddorp, NED) - 1° Day | 200 Misti (Master 35) | 02'53''84 | 02'35''04 | 23/03/2019 - Hoofdklasse Competitie Deel 4 (Amersfoort, NED) |
Eising Lotte - 1995 | 100 Dorso (Master 25) | 01'15''76 | 01'17''34 | 07/01/2023 - Zuidelijke Cirkel 2023 Deel 1 (Papendrecht, NED) | 50 Farfalla (Master 25) | 00'33''60 | 00'33''79 | 30/10/2022 - 26° Open Gelderse Masters Kampioenschappen 2022 (Winterswijk, NED) | 50 Stile Libero (Master 25) | 00'29''51 | 00'29''50 | 23/12/2022 - Clubkampioenschappen (Amersfoort, NED) | 200 Stile Libero (M100-119) | 02'36''08 |
Essen Joanne - 1993 | 50 Farfalla (Master 30) | 00'31''74 | 00'31''33 | 10/11/2019 - Limietwedstrijd Zpc Amersfoort KB Deel 2 (Amersfoort, NED) | 50 Stile Libero (Master 30) | 00'28''96 | 00'28''77 | 03/10/2020 - A-Klasse Zwemcompetitie - Deel 1 (Soest, NED) |
Hendriks Eline - 1998 | 400 Stile Libero (Master 25) | 05'32''97 | 05'35''96 | 10/12/2022 - Laco Lange Afstand Wedstrijd Driebergen (Driebergen, NED) | 100 Dorso (Master 25) | 01'18''57 | 01'17''69 | 07/01/2023 - Zuidelijke Cirkel 2023 Deel 1 (Papendrecht, NED) | 50 Farfalla (Master 25) | 00'35''84 | 00'35''76 | 28/01/2023 - Competitie Deel 3 (Utrecht, NED) | 50 Stile Libero (Master 25) | 00'32''23 | 00'32''21 | 23/03/2019 - Competitie Deel 4 (Leusden, NED) |
Jansen Marije - 1985 | 100 Dorso (Master 35) | 01'14''51 | 01'10''06 | 24/01/2020 - ONMK 2020 Korte Baan (Rotterdam, NED) - 2° Day | 50 Stile Libero (Master 35) | 00'29''11 | 00'27''39 | 18/05/2019 - Klaverblad Masterssprintwedstrijd (Steenwijk, NED) |
Kievit Daphne - 1992 | 50 Farfalla (Master 30) | 00'36''06 | 00'33''00 | 10/02/2019 - Competitie Ronde 3 (Krommenie, NED) | 50 Stile Libero (Master 30) | 00'33''13 | 00'30''78 | 18/11/2018 - 23° ZMC Almere (Almere-Poort, NED) |
Korndewal Van Beveren Monica - 1977 | 200 Rana (Master 45) | 03'20''35 | 03'19''75 | 28/01/2023 - Competitie Deel 3 (Utrecht, NED) | 200 Misti (Master 45) | 03'04''44 | 03'07''65 | 29/10/2022 - Laco Heuvelrugcircuit Deel 1 (Driebergen, NED) |
Majolee Jisca - 1994 | 400 Stile Libero (Master 25) | 05'13''23 | 50 Farfalla (Master 25) | 00'33''23 | 00'33''77 | 07/01/2023 - Zuidelijke Cirkel 2023 Deel 1 (Papendrecht, NED) | 200 Misti (Master 25) | 02'46''35 | 02'48''96 | 07/01/2023 - Zuidelijke Cirkel 2023 Deel 1 (Papendrecht, NED) |
Norden Henriette - 1968 | 100 Dorso (Master 55) | 01'21''25 | 01'21''15 | 14/09/2019 - Nederlandse Masters Clubmeet 2019 (Steenwijk, NED) |
Opmeer Kirsten - 1998 | 50 Farfalla (Master 25) | 00'33''94 | 00'33''33 | 28/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day |
Pijtak Radersma Atie - 1956 | 100 Dorso (Master 65) | 01'20''80 | 01'21''71 | 20/01/2017 - Open Dutch Masters Championships Swimming 2017 (Maastricht, NED) - 2° Day | 50 Stile Libero (Master 65) | 00'31''19 | 00'30''53 | 22/01/2017 - Open Dutch Masters Championships Swimming 2017 (Maastricht, NED) - 4° Day |
Remmits De Lange Marjan - 1963 | 100 Dorso (Master 60) | 01'21''03 | 01'20''23 | 23/03/2019 - Competitie Deel 4 (Leusden, NED) | 50 Farfalla (Master 60) | 00'33''64 | 00'32''50 | 22/01/2017 - Open Dutch Masters Championships Swimming 2017 (Maastricht, NED) - 4° Day | 50 Stile Libero (Master 60) | 00'30''72 | 00'30''06 | 21/01/2018 - Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2018 KB (Terneuzen, NED) - 4° Day |
Van Bon Rosenbrand Lidia - 1970 | 400 Stile Libero (Master 50) | 05'08''28 | 05'07''26 | 25/01/2019 - Onmk 2019 Korte Baan (Zwolle, NED) - 2° Day | 200 Rana (Master 50) | 03'05''26 | 03'03''74 | 03/02/2018 - Landelijke Competietie Deel 3 (Woerden, NED) | 200 Misti (Master 50) | 02'43''55 | 02'40''47 | 15/09/2018 - NMCM (Alphen, NED) | 200 Stile Libero (M160-199) | 02'25''03 | 02'23''74 | 28/10/2018 - Limietwedsstrijd Deel 1 (Amersfoort, NED) |
Van Huissteden Loekie - 1945 | 400 Stile Libero (Master 75) | 08'56''15 | 08'36''52 | 15/12/2019 - Zuidelijke Cirkel 2019 - 6° Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 200 Rana (Master 75) | 04'46''23 | 04'23''11 | 21/01/2017 - Open Dutch Masters Championships Swimming 2017 (Maastricht, NED) - 3° Day |
Velgersdijk Elisah - 2001 | 200 Rana (Master 20) | 02'54''28 | 02'53''78 | 16/03/2019 - JJS Deel 4 (Apeldoorn, NED) | 200 Misti (Master 20) | 02'38''97 | 02'37''82 | 17/06/2018 - Gelderse B-Kampioenschappen 2018 (Vaassen, NED) - 2° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Blankestijn Jelle - 1998 | 400 Stile Libero (Master 25) | 04'23''19 | 04'18''20 | 01/10/2017 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Aalsmeer, NED) | 50 Stile Libero (Master 25) | 00'26''09 | 00'25''41 | 16/06/2018 - Regiokampioenschap Midwest B (Alkmaar, NED) - 1° Day | 200 Misti (Master 25) | 02'20''72 | 02'18''52 | 16/11/2019 - Regiokamp KB Utrecht Deel 1 (Veenendaal, NED) - 1° Day |
Blankestijn Tom - 2002 | 50 Farfalla (Master 20) | 00'29''17 | 00'28''85 | 28/01/2023 - Competitie Deel 3 (Utrecht, NED) | 200 Misti (Master 20) | 02'23''77 | 02'23''90 | 17/11/2018 - Regiokampioenschappen KB Regio Midwest Deel 1 En 2 (Veenendaal, NED) - 1° Day |
Braun Bas - 1991 | 50 Stile Libero (Master 30) | 00'25''95 | 00'25''97 | 23/12/2022 - Clubkampioenschappen (Amersfoort, NED) | 200 Misti (Master 30) | 02'25''77 | 02'23''95 | 14/11/2021 - Nederlandse Masters Clubmeet 2021 (Amersfoort, NED) |
Eligh Mark - 1957 | 50 Farfalla (Master 65) | 00'33''75 | 00'31''66 | 27/10/2018 - ZMC Deel 2 Zwolle (Zwolle, NED) | 50 Stile Libero (Master 65) | 00'31''23 | 00'30''12 | 18/05/2019 - Klaverblad Masterssprintwedstrijd (Steenwijk, NED) |
Giezen Martijn - 1985 | 100 Dorso (Master 35) | 01'03''39 | 01'01''14 | 15/09/2018 - NMCM (Alphen, NED) |
Korzelius Ron - 1965 | 100 Dorso (Master 55) | 01'15''23 | 01'12''46 | 19/01/2018 - Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2018 KB (Terneuzen, NED) - 2° Day | 200 Misti (Master 55) | 02'44''63 | 02'33''98 | 16/09/2017 - Nederlandse Masters Club Meet (Barneveld, NED) |
Kuipers Henk - 1962 | 50 Farfalla (Master 60) | 00'33''68 | 00'33''10 | 28/01/2023 - Competitie Deel 3 (Utrecht, NED) | 50 Stile Libero (Master 60) | 00'29''92 | 00'28''45 | 09/06/2019 - Zuidelijke Cirkel 2019 Deel 3 (Veldhoven, NED) | 200 Stile Libero (M160-199) | 02'32''23 | 02'29''21 | 25/01/2020 - ONMK 2020 Korte Baan (Rotterdam, NED) - 3° Day |
Marsman Chester - 1969 | 100 Dorso (Master 50) | 01'04''40 | 01'05''05 | 24/01/2020 - ONMK 2020 Korte Baan (Rotterdam, NED) - 2° Day | 50 Farfalla (Master 50) | 00'28''95 | 00'27''68 | 24/01/2020 - ONMK 2020 Korte Baan (Rotterdam, NED) - 2° Day | 50 Stile Libero (Master 50) | 00'26''14 | 00'25''56 | 26/01/2020 - ONMK 2020 Korte Baan (Rotterdam, NED) - 4° Day | 200 Stile Libero (M240-279) | 02'09''36 | 02'04''88 | 25/01/2020 - ONMK 2020 Korte Baan (Rotterdam, NED) - 3° Day |
Opmeer Jelle - 2001 | 200 Rana (Master 20) | 02'31''19 | 02'32''60 | 23/10/2021 - Martinez Chocolade Cup 2021 (Amsterdam, NED) - 1° Day | 200 Misti (Master 20) | 02'24''15 | 02'24''83 | 13/10/2018 - LAC 13 Oktober (Dronten, NED) |
Pijtak Ronald - 1961 | 50 Farfalla (Master 60) | 00'42''62 | 00'42''77 | 11/07/2021 - Top Daagt Uit (Amersfoort, NED) | 50 Stile Libero (Master 60) | 00'34''51 | 00'34''41 | 23/12/2022 - Clubkampioenschappen (Amersfoort, NED) |
Remmits Johan - 1962 | 400 Stile Libero (Master 60) | 04'44''60 | 04'37''50 | 20/01/2017 - Open Dutch Masters Championships Swimming 2017 (Maastricht, NED) - 2° Day | 100 Dorso (Master 60) | 01'09''35 | 01'07''61 | 20/01/2017 - Open Dutch Masters Championships Swimming 2017 (Maastricht, NED) - 2° Day |
Van Vliet Rob - 1984 | 200 Rana (Master 35) | 02'43''31 | 02'40''34 | 24/01/2020 - ONMK 2020 Korte Baan (Rotterdam, NED) - 2° Day | 200 Misti (Master 35) | 02'26''04 | 02'20''69 | 24/01/2020 - ONMK 2020 Korte Baan (Rotterdam, NED) - 2° Day |