Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski W Kategoriach Masters (Poznan, POL) - 2° Day
Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski W Kategoriach Masters (Poznan, POL) - 2° Day
POL Water Squad
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Ayomo Bozena - 1966 | 50 Dorso (Master 55) | 00'44''56 | 100 Misti (Master 55) | 01'40''53 | 50 Dorso (M160-199) | 00'44''08 | 50 Stile Libero (M160-199) | 00'39''49 | 00'39''50 | 16/12/2022 - Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski W Kategoriach Masters (Poznan, POL) - 1° Day |
Balajcza Timea Beatrix - 1971 | 200 Rana (Master 50) | 03'07''94 | 03'04''56 | 12/03/2022 - XXII Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Wielkopolski (Poznan, POL) | 100 Misti (Master 50) | 01'22''19 | 01'23''85 | 12/03/2022 - XXII Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Wielkopolski (Poznan, POL) | 100 Rana (Master 50) | 01'27''62 | 200 Stile Libero (Master 50) | 02'40''79 |
Dabrowska Anna - 1987 | 100 Stile Libero (Master 35) | 01'27''82 | 100 Misti (Master 35) | 01'47''50 | 01'49''56 | 12/03/2022 - XXII Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Wielkopolski (Poznan, POL) | 50 Farfalla (Master 35) | 00'47''35 | 00'47''82 | 07/03/2021 - XXI Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Wielkopolski (Poznan. POL) | 200 Stile Libero (Master 35) | 03'18''36 |
Dolinska Aneta - 1990 | 100 Stile Libero (Master 30) | 01'12''10 | 100 Misti (Master 30) | 01'26''33 | 100 Dorso (Master 30) | 01'29''79 | 200 Stile Libero (Master 30) | 02'41''06 |
Gajdowska Agnieszka - 1995 | 100 Stile Libero (Master 25) | 00'58''51 | 00'58''58 | 21/12/2019 - Mistrzostwa Polski 17-18-Lat (Ostrowiec Sw, POL) - 4° Day | 100 Misti (Master 25) | 01'09''28 | 50 Farfalla (Master 25) | 00'30''06 | 00'29''35 | 25/11/2022 - Zimowe Mistrzostwa Dozp W Plywaniu (Wroclaw, POL) - 1° Day | 200 Stile Libero (Master 25) | 02'10''75 |
Hebel Aleksandra - 1987 | 100 Stile Libero (Master 35) | 01'14''37 | 200 Stile Libero (Master 35) | 02'46''80 |
Kaczmarek Agnieszka - 1985 | 50 Dorso (Master 35) | 00'32''67 | 00'32''62 | 25/01/2020 - ONMK 2020 Korte Baan (Rotterdam, NED) - 3° Day | 100 Misti (Master 35) | 01'12''47 | 01'11''77 | 25/01/2020 - ONMK 2020 Korte Baan (Rotterdam, NED) - 3° Day | 50 Dorso (M200-239) | 00'32''61 | 00'32''62 | 25/01/2020 - ONMK 2020 Korte Baan (Rotterdam, NED) - 3° Day | 50 Farfalla (Master 35) | 00'32''05 | 00'31''52 | 24/01/2020 - ONMK 2020 Korte Baan (Rotterdam, NED) - 2° Day | 100 Dorso (Master 35) | 01'09''92 | 01'09''45 | 24/01/2020 - ONMK 2020 Korte Baan (Rotterdam, NED) - 2° Day |
Szyszkowska Karolina - 1996 | 200 Rana (Master 25) | 02'40''21 | 100 Misti (Master 25) | 01'09''68 | 100 Rana (Master 25) | 01'15''35 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Adamowicz Pawel - 1967 | 100 Stile Libero (Master 55) | 01'28''57 | 100 Misti (Master 55) | 01'39''72 | 100 Rana (Master 55) | 01'38''41 | 200 Stile Libero (Master 55) | 03'32''90 |
Aptewicz Arkadiusz - 1993 | 200 Rana (Master 25) | 02'21''01 | 02'21''89 | 16/04/2021 - Otwarte Wiosenne Mistrzostwa Okregu Warszawsko Mazowieckiego (Warsaw, POL) | 400 Misti (Master 25) | 04'38''07 | 04'49''25 | 23/10/2021 - Grand Prix Puchar Polski (Lodz, POL) - 1° Day |
Brozyna Marek - 1980 | 50 Dorso (Master 40) | 00'34''45 | 00'33''86 | 07/03/2021 - XXI Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Wielkopolski (Poznan. POL) | 100 Misti (Master 40) | 01'12''55 | 01'15''19 | 12/03/2022 - XXII Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Wielkopolski (Poznan, POL) | 50 Dorso (M160-199) | 00'32''81 | 00'33''86 | 07/03/2021 - XXI Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Wielkopolski (Poznan. POL) | 100 Dorso (Master 40) | 01'11''98 | 01'11''33 | 07/03/2021 - XXI Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Wielkopolski (Poznan. POL) | 400 Misti (Master 40) | 05'55''41 |
Fluder Stanislaw - 1986 | 200 Stile Libero (Master 35) | 02'01''95 | ||
Kaczmarek Marcin - 1977 | 50 Dorso (Master 45) | 00'25''73 | 00'26''02 | 25/01/2020 - ONMK 2020 Korte Baan (Rotterdam, NED) - 3° Day | 50 Farfalla (Master 45) | 00'25''15 | 00'24''97 | 24/01/2020 - ONMK 2020 Korte Baan (Rotterdam, NED) - 2° Day | 100 Dorso (Master 45) | 00'57''76 | 00'57''75 | 19/01/2018 - Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2018 KB (Terneuzen, NED) - 2° Day | 50 Stile Libero (M160-199) | 00'24''31 | 00'24''41 | 16/12/2022 - Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski W Kategoriach Masters (Poznan, POL) - 1° Day |
Korpetta Wojciech - 1959 | 50 Dorso (Master 60) | 00'41''95 | 00'44''51 | 12/03/2022 - XXII Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Wielkopolski (Poznan, POL) | 100 Stile Libero (Master 60) | 01'16''76 | 100 Dorso (Master 60) | 01'31''31 | 200 Stile Libero (Master 60) | 02'52''14 |
Kosmider Jan - 1966 | 200 Rana (Master 55) | 02'58''94 | 03'05''58 | 12/03/2022 - XXII Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Wielkopolski (Poznan, POL) | 400 Misti (Master 55) | 05'54''57 |
Kozlowski Romuald - 1966 | 200 Rana (Master 55) | 02'50''96 | 100 Misti (Master 55) | 01'08''67 | 100 Rana (Master 55) | 01'14''60 |
Kulisz Adrian - 1977 | 100 Stile Libero (Master 45) | 01'04''55 | 50 Farfalla (Master 45) | 00'31''73 | 00'33''78 | 12/03/2022 - XXII Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Wielkopolski (Poznan, POL) | 200 Stile Libero (Master 45) | 02'26''25 | 50 Stile Libero (M200-239) | 00'28''95 | 00'29''18 | 16/12/2022 - Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski W Kategoriach Masters (Poznan, POL) - 1° Day |
Matyszewski Grzegorz - 1971 | 200 Rana (Master 50) | 03'21''06 | 100 Misti (Master 50) | 01'26''89 | 100 Rana (Master 50) | 01'30''76 | 200 Stile Libero (Master 50) | 03'08''14 |
Mikicin Milosz - 1993 | 50 Dorso (Master 25) | 00'26''45 | 00'24''18 | 18/12/2015 - Campionati Polonia Vasca Corta 2015 (Lublin) - 2° Day | 50 Dorso (M120-159) | 00'26''44 | 00'24''18 | 18/12/2015 - Campionati Polonia Vasca Corta 2015 (Lublin) - 2° Day |
Zemier Karol - 1982 | 50 Dorso (Master 40) | 00'28''02 | 100 Misti (Master 40) | 01'01''56 | 50 Farfalla (Master 40) | 00'27''26 | 100 Dorso (Master 40) | 01'00''98 |