Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Zuidelijke Cirkel 2022 - 6° Wedstrijd (Eindhoven, NED)
Zuidelijke Cirkel 2022 - 6° Wedstrijd (Eindhoven, NED)
NED PSV Zwemmen Eindhoven
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Babo Leonor Bessa - 1993 | 50 Rana (Master 25) | 00'42''28 | ||
Brouwers Ineke - 1952 | 50 Stile Libero (Master 70) | 00'49''14 | 00'46''60 | 26/01/2020 - ONMK 2020 Korte Baan (Rotterdam, NED) - 4° Day | 25 Rana (Master 70) | 00'26''32 | 00'24''98 | 09/06/2019 - Zuidelijke Cirkel 2019 Deel 3 (Veldhoven, NED) | 50 Rana (Master 70) | 00'59''96 | 00'55''69 | 21/01/2018 - Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2018 KB (Terneuzen, NED) - 4° Day |
Cameron Kirsten - 1973 | 200 Stile Libero (M200-239) | 02'07''28 | 02'09''40 | 25/01/2020 - ONMK 2020 Korte Baan (Rotterdam, NED) - 3° Day |
Davalos Segura Stephanie - 1988 | 25 Stile Libero (Master 30) | 00'16''91 | 25 Farfalla (Master 30) | 00'19''04 | 25 Rana (Master 30) | 00'22''52 |
De Paepe Flora - 2001 | 25 Farfalla (Master 20) | 00'17''35 | 50 Rana (Master 20) | 00'44''84 | 00'41''82 | 22/10/2016 - Meeting National Open Du Pas-De-Calais (Berck, FRA) - 1° Day |
Gendt Jolanda - 1978 | 100 Dorso (Master 40) | 01'22''64 | 01'19''91 | 02/11/2019 - Zuidelijke Cirkel Deel 5 (Maastricht, NED) | 100 Stile Libero (Master 40) | 01'12''90 | 01'11''45 | 03/03/2018 - Zuidelijke Cirkel 2018 Deel 1 (Gorinchem, NED) | 50 Dorso (M120-159) | 00'38''16 | 00'37''48 | 02/11/2019 - Zuidelijke Cirkel Deel 5 (Maastricht, NED) | 400 Stile Libero (Master 40) | 05'35''95 | 05'23''31 | 03/03/2018 - Zuidelijke Cirkel 2018 Deel 1 (Gorinchem, NED) |
Geurts Carla - 1971 | 100 Stile Libero (Master 50) | 01'02''83 | 01'05''91 | 19/02/2022 - Zgeel Master Challenge (Geel, BEL) | 400 Stile Libero (Master 50) | 04'40''53 | 04'51''17 | 19/02/2022 - Zgeel Master Challenge (Geel, BEL) |
Geurts Lottie - 1935 | 100 Stile Libero (Master 85) | 01'49''72 | 01'35''81 | 19/01/2018 - Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2018 KB (Terneuzen, NED) - 2° Day | 50 Dorso (M320-359) | 00'59''23 | 00'57''95 | 20/01/2018 - Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2018 KB (Terneuzen, NED) - 3° Day |
Groenen Niky - 1988 | 50 Stile Libero (Master 30) | 00'33''06 | 00'34''99 | 14/11/2021 - Nederlandse Masters Clubmeet 2021 (Amersfoort, NED) | 25 Farfalla (Master 30) | 00'19''13 |
Hage Birgit - 2006 | 800 Stile Libero | 10'06''35 | 10'41''15 | 18/07/2021 - Azv La (Arendonk, BEL) |
Hartman Lies - 1956 | 25 Stile Libero (Master 65) | 00'25''90 | 00'23''52 | 03/03/2018 - Zuidelijke Cirkel 2018 Deel 1 (Gorinchem, NED) | 50 Stile Libero (Master 65) | 01'01''11 | 00'54''56 | 21/01/2018 - Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2018 KB (Terneuzen, NED) - 4° Day | 50 Rana (Master 65) | 01'09''10 |
Hegge Marlies - 1959 | 50 Stile Libero (Master 60) | 00'40''96 | 25 Farfalla (Master 60) | 00'20''27 | 50 Dorso (Master 60) | 00'52''83 |
Hellenbrand Hendrix Nicole - 1965 | 50 Stile Libero (Master 55) | 00'46''64 | 00'44''94 | 02/11/2019 - Zuidelijke Cirkel Deel 5 (Maastricht, NED) | 25 Farfalla (Master 55) | 00'31''41 | 00'27''06 | 02/11/2019 - Zuidelijke Cirkel Deel 5 (Maastricht, NED) | 50 Rana (Master 55) | 00'59''38 | 00'57''51 | 15/02/2020 - Zuidelijke Cirkel 2020 Deel 1 (Papendrecht, NED) |
Hellenbrand Rachelle - 1991 | 100 Dorso (Master 30) | 01'41''08 | 01'31''10 | 22/09/2019 - Zuidelijke Cirkel Deel 4 (Etten-Leur, NED) | 200 Farfalla (Master 30) | 04'00''76 | 100 Stile Libero (Master 30) | 01'26''74 | 01'17''37 | 02/12/2017 - Zuidelijke Cirkel 2017 - 6° Wedstrijd (Eindhoven, NED) |
Hendrikse Simone - 1990 | 200 Stile Libero (M120-159) | 02'39''68 | 50 Stile Libero (Master 30) | 00'32''51 | 25 Rana (Master 30) | 00'18''40 | 50 Rana (Master 30) | 00'40''59 |
Hensen Carla - 1953 | 25 Stile Libero (Master 65) | 00'19''08 | 00'16''73 | 09/06/2019 - Zuidelijke Cirkel 2019 Deel 3 (Veldhoven, NED) | 50 Stile Libero (Master 65) | 00'43''29 | 00'38''00 | 09/06/2019 - Zuidelijke Cirkel 2019 Deel 3 (Veldhoven, NED) | 50 Dorso (M240-279) | 00'49''87 | 400 Stile Libero (Master 65) | 07'03''43 | 06'42''17 | 20/01/2017 - Open Dutch Masters Championships Swimming 2017 (Maastricht, NED) - 2° Day |
Jansen Larissa - 1995 | 50 Stile Libero (Master 25) | 00'29''45 | 00'29''90 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Oosterhout, NED) | 50 Dorso (Master 25) | 00'35''98 | 00'35''50 | 07/10/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Terneuzen, NED) | 400 Stile Libero (Master 25) | 05'04''98 |
Jehoel Van As Marlies - 1985 | 100 Dorso (Master 35) | 01'19''42 | 01'25''55 | 02/12/2018 - Zuidelijke Cirkel 2018 - 6° Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 50 Dorso (Master 35) | 00'37''01 | 50 Rana (Master 35) | 00'40''11 | 00'41''63 | 02/12/2018 - Zuidelijke Cirkel 2018 - 6° Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 50 Dorso (M160-199) | 00'37''81 |
Joling Liselotte - 1975 | 200 Farfalla (Master 45) | 02'46''08 | 02'37''58 | 20/01/2017 - Open Dutch Masters Championships Swimming 2017 (Maastricht, NED) - 2° Day | 400 Stile Libero (Master 45) | 04'59''27 | 04'46''66 | 20/01/2017 - Open Dutch Masters Championships Swimming 2017 (Maastricht, NED) - 2° Day |
Ketting Klaassen Trudy - 1970 | 50 Stile Libero (Master 50) | 00'31''79 | 00'31''35 | 27/01/2019 - Onmk 2019 Korte Baan (Zwolle, NED) - 4° Day | 100 Stile Libero (Master 50) | 01'10''14 | 01'08''83 | 25/01/2019 - Onmk 2019 Korte Baan (Zwolle, NED) - 2° Day | 50 Rana (Master 50) | 00'37''98 | 00'36''05 | 02/12/2017 - Zuidelijke Cirkel 2017 - 6° Wedstrijd (Eindhoven, NED) |
Kok Renee - 1984 | 50 Stile Libero (Master 35) | 00'31''09 | 00'29''99 | 22/01/2017 - Open Dutch Masters Championships Swimming 2017 (Maastricht, NED) - 4° Day | 25 Rana (Master 35) | 00'17''44 | 00'17''72 | 24/09/2022 - Zuidelijke Cirkel 2022 - 4° Wedstrijd (Maastricht, NED) | 50 Rana (Master 35) | 00'39''37 | 00'37''83 | 20/01/2017 - Open Dutch Masters Championships Swimming 2017 (Maastricht, NED) - 2° Day |
Kuijlaars Anouk - 1994 | 100 Dorso (Master 25) | 01'25''24 | 01'24''83 | 02/12/2018 - Zuidelijke Cirkel 2018 - 6° Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 100 Stile Libero (Master 25) | 01'09''44 | 01'08''82 | 02/12/2018 - Zuidelijke Cirkel 2018 - 6° Wedstrijd (Eindhoven, NED) |
Maandonks Marianne - 1926 | 200 Stile Libero (M160-199) | 08'26''16 | 50 Dorso (Master 95) | 01'40''45 | 01'30''08 | 23/03/2019 - Wereld Record Poging 4 Maal 100vs +160j (Mol, BEL) | 50 Rana (Master 95) | 02'02''87 | 01'46''23 | 25/01/2019 - Onmk 2019 Korte Baan (Zwolle, NED) - 2° Day |
Meuffels Fiona - 1995 | 100 Dorso (Master 25) | 01'13''71 | 01'11''15 | 24/03/2019 - Landelijke Zwemcompetitie Deel 4 (Maastricht, NED) | 25 Farfalla (Master 25) | 00'13''87 | 25 Rana (Master 25) | 00'16''27 | 00'16''44 | 04/11/2018 - Zuidelijke Cirkel 2018 Deel 5 Roermond (Roermond, NED) |
Pennings Katrin - 1964 | 50 Stile Libero (Master 55) | 00'32''40 | 100 Stile Libero (Master 55) | 01'12''02 | 50 Dorso (M200-239) | 00'41''55 |
Phaff Van Minnen Saskia - 1966 | 50 Stile Libero (Master 55) | 00'30''73 | 00'29''64 | 27/01/2019 - Onmk 2019 Korte Baan (Zwolle, NED) - 4° Day | 100 Stile Libero (Master 55) | 01'09''15 | 01'06''58 | 25/01/2019 - Onmk 2019 Korte Baan (Zwolle, NED) - 2° Day |
Ritten Manon - 2000 | 800 Stile Libero | 09'21''27 | 09'14''78 | 22/10/2021 - 51° Internationales Schwimmfestival (Aachen, GER) - 1° Day |
Roestenberg Kim - 2004 | 800 Stile Libero | 09'34''34 | 09'57''75 | 22/10/2022 - Intern Lange Afstanden (Eindhoven, NED) |
Van Heteren Nanda - 1989 | 25 Farfalla (Master 30) | 00'15''69 | 00'15''82 | 24/09/2022 - ZMC Deel 6 2022 Deltasteur (Kampen, NED) | 25 Rana (Master 30) | 00'18''78 | 00'18''70 | 29/10/2017 - GMK 2017 (Winterswijk, NED) | 50 Rana (Master 30) | 00'41''70 | 00'39''90 | 03/03/2018 - Clubkampioenschappen (Papendrecht, NED) |
Van Vught Rolijn - 1990 | 50 Stile Libero (Master 30) | 00'34''77 | 00'33''18 | 18/04/2022 - Paassprint (Veldhoven, NED) | 50 Dorso (Master 30) | 00'44''05 | 00'42''37 | 18/04/2022 - Paassprint (Veldhoven, NED) | 50 Rana (Master 30) | 00'44''51 | 00'42''31 | 18/04/2022 - Paassprint (Veldhoven, NED) |
Velthuijs Eva - 1999 | 25 Stile Libero (Master 20) | 00'15''73 | 00'15''47 | 19/06/2022 - Zuidelijke Cirkel Deel 3 (Veldhoven, NED) | 50 Stile Libero (Master 20) | 00'34''99 | 00'36''31 | 19/06/2022 - Zuidelijke Cirkel Deel 3 (Veldhoven, NED) | 50 Dorso (Master 20) | 00'42''27 | 50 Dorso (M80-99) | 00'42''98 |
Velthuijs Nelly - 1994 | 25 Stile Libero (Master 25) | 00'12''67 | 00'11''96 | 01/07/2018 - Speedo Fast Water Meet (Amsterdam, NED) - 2° Day | 50 Stile Libero (Master 25) | 00'27''07 | 00'25''03 | 06/11/2016 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan (Hoofddorp, NED) - 3° Day | 50 Dorso (M160-199) | 00'32''62 | 00'31''44 | 05/10/2019 - Hoofdklasse Competitie Deel 1 (Veenendaal, NED) |
Verhagen Van Der Helm Patty - 1959 | 200 Farfalla (Master 60) | 03'47''95 | 03'23''26 | 20/01/2017 - Open Dutch Masters Championships Swimming 2017 (Maastricht, NED) - 2° Day |
Verhoeven Corrie - 1946 | 200 Stile Libero (M320-359) | 03'13''82 | 03'04''61 | 26/01/2019 - Onmk 2019 Korte Baan (Zwolle, NED) - 3° Day | 100 Stile Libero (Master 75) | 01'27''03 | 01'20''28 | 26/01/2020 - ONMK 2020 Korte Baan (Rotterdam, NED) - 4° Day |
Visker Annelore - 1989 | 50 Stile Libero (Master 30) | 00'42''18 | 00'45''66 | 24/09/2022 - Zuidelijke Cirkel 2022 - 4° Wedstrijd (Maastricht, NED) | 25 Rana (Master 30) | 00'23''21 | 00'22''60 | 24/09/2022 - Zuidelijke Cirkel 2022 - 4° Wedstrijd (Maastricht, NED) | 50 Rana (Master 30) | 00'49''16 |
Zwaag Frea - 1992 | 50 Stile Libero (Master 30) | 00'47''02 | 100 Stile Libero (Master 30) | 01'45''06 | 400 Stile Libero (Master 30) | 08'16''10 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Borger Marlon - 2004 | 800 Stile Libero | 08'48''90 | ||
Breve Brend - 1952 | 50 Stile Libero (Master 70) | 00'32''34 | 00'29''73 | 22/01/2017 - Open Dutch Masters Championships Swimming 2017 (Maastricht, NED) - 4° Day | 50 Dorso (M280-319) | 00'41''06 | 00'34''21 | 21/01/2017 - Open Dutch Masters Championships Swimming 2017 (Maastricht, NED) - 3° Day | 400 Stile Libero (Master 70) | 06'01''31 | 05'23''73 | 20/01/2017 - Open Dutch Masters Championships Swimming 2017 (Maastricht, NED) - 2° Day |
Cresti Danilo - 1974 | 50 Stile Libero (Master 45) | 00'31''07 | 00'31''99 | 15/12/2019 - Zuidelijke Cirkel 2019 - 6° Wedstrijd (Eindhoven, NED) |
De Graaf Jos - 1991 | 100 Dorso (Master 30) | 01'01''40 | 00'57''04 | 13/10/2012 - FINA-ARENA Swimming World Cup (Stockholm, Sweden) - 1° Day | 50 Dorso (Master 30) | 00'28''58 | 00'30''07 | 19/02/2022 - Zgeel Master Challenge (Geel, BEL) | 100 Stile Libero (Master 30) | 00'58''35 | 01'00''70 | 29/01/2022 - Zik Masters (Kapellen, BEL) | 50 Dorso (M200-239) | 00'28''99 | 00'30''07 | 19/02/2022 - Zgeel Master Challenge (Geel, BEL) |
Doesburg Bart - 1956 | 50 Stile Libero (Master 65) | 00'35''98 | 00'32''59 | 27/01/2019 - Onmk 2019 Korte Baan (Zwolle, NED) - 4° Day | 50 Dorso (Master 65) | 00'40''97 | 50 Rana (Master 65) | 00'45''55 | 00'43''36 | 02/12/2017 - Zuidelijke Cirkel 2017 - 6° Wedstrijd (Eindhoven, NED) |
Ekkel Rob - 1962 | 100 Dorso (Master 60) | 01'20''55 | 50 Dorso (Master 60) | 00'36''24 |
Erp Daan - 1989 | 200 Stile Libero (M160-199) | 02'22''36 | 50 Stile Libero (Master 30) | 00'28''60 | 100 Stile Libero (Master 30) | 01'02''88 | 01'01''09 | 02/12/2017 - Zuidelijke Cirkel 2017 - 6° Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 50 Rana (Master 30) | 00'36''22 | 00'34''04 | 20/01/2017 - Open Dutch Masters Championships Swimming 2017 (Maastricht, NED) - 2° Day |
Geers Nic - 1938 | 50 Stile Libero (Master 80) | 00'45''07 | 00'41''73 | 27/01/2019 - Onmk 2019 Korte Baan (Zwolle, NED) - 4° Day | 100 Stile Libero (Master 80) | 01'49''16 | 01'39''35 | 25/01/2019 - Onmk 2019 Korte Baan (Zwolle, NED) - 2° Day | 400 Stile Libero (Master 80) | 08'42''79 | 08'33''60 | 24/01/2020 - ONMK 2020 Korte Baan (Rotterdam, NED) - 2° Day |
Godwaldt Mark - 1987 | 25 Stile Libero (Master 35) | 00'13''20 | 00'12''84 | 13/05/2018 - Zuidelijke Cirkel 3 (Vlissingen, NED) | 50 Stile Libero (Master 35) | 00'29''05 | 00'28''71 | 18/02/2018 - Knzb Regio-West Open Masters Deel 3 (Alphen A.d. Rijn, NED) | 25 Rana (Master 35) | 00'19''15 | 50 Dorso (M160-199) | 00'34''60 | 00'33''45 | 27/10/2019 - 25° Open Gelderse Masters Kampioenschappen (Winterswijk, NED) |
Groeneveld Joost - 1992 | 50 Stile Libero (Master 30) | 00'24''61 | 00'23''78 | 14/10/2012 - FINA-ARENA Swimming World Cup (Stockholm, Sweden) - 2° Day | 50 Dorso (Master 30) | 00'29''00 | 100 Stile Libero (Master 30) | 00'54''38 | 00'52''19 | 13/10/2012 - FINA-ARENA Swimming World Cup (Stockholm, Sweden) - 1° Day |
Guzzon Andrea - 1992 | 50 Stile Libero (Master 30) | 00'28''64 | 50 Dorso (Master 30) | 00'35''22 | 100 Stile Libero (Master 30) | 01'04''10 |
Hanou Rob - 1943 | 25 Farfalla (Master 75) | 00'26''91 | 00'18''20 | 23/09/2017 - NAT Utrecht Shorties (Utrecht, NED) | 25 Rana (Master 75) | 00'22''83 | 00'19''47 | 23/09/2017 - NAT Utrecht Shorties (Utrecht, NED) | 50 Rana (Master 75) | 00'51''63 | 00'42''65 | 04/11/2017 - Brilliant Games (Antwerp, BEL) |
Jonge Roland - 1967 | 50 Stile Libero (Master 55) | 00'32''92 | 00'31''62 | 15/12/2019 - Zuidelijke Cirkel 2019 - 6° Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 50 Dorso (Master 55) | 00'49''39 | 50 Rana (Master 55) | 00'42''73 | 00'43''01 | 02/12/2018 - Zuidelijke Cirkel 2018 - 6° Wedstrijd (Eindhoven, NED) |
Ketting Fred - 1960 | 50 Stile Libero (Master 60) | 00'27''86 | 00'27''13 | 22/01/2017 - Open Dutch Masters Championships Swimming 2017 (Maastricht, NED) - 4° Day | 100 Stile Libero (Master 60) | 01'01''63 | 00'59''63 | 25/01/2019 - Onmk 2019 Korte Baan (Zwolle, NED) - 2° Day |
Kraaij Bert - 1958 | 50 Stile Libero (Master 60) | 00'30''42 | 00'29''39 | 15/12/2019 - Zuidelijke Cirkel 2019 - 6° Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 50 Rana (Master 60) | 00'39''74 |
Leden Gijsbert - 1967 | 200 Stile Libero (M240-279) | Squalificato | 02'11''85 | 19/06/2022 - Zuidelijke Cirkel Deel 3 (Veldhoven, NED) | 200 Farfalla (Master 55) | 02'30''41 | 02'27''21 | 20/01/2018 - Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2018 KB (Terneuzen, NED) - 3° Day |
Maessen Marijn - 1981 | 25 Stile Libero (Master 40) | 00'13''83 | 50 Stile Libero (Master 40) | 00'31''41 | 00'29''22 | 02/12/2018 - Zuidelijke Cirkel 2018 - 6° Wedstrijd (Eindhoven, NED) |
Matla Harold - 1968 | 25 Rana (Master 50) | 00'15''02 | 00'14''19 | 24/03/2018 - 7° Open Masters Zwemwedstrijd Neptunus (Arnhem, NED) | 50 Rana (Master 50) | 00'32''96 | 00'31''56 | 20/01/2017 - Open Dutch Masters Championships Swimming 2017 (Maastricht, NED) - 2° Day |
Matla Milco - 2006 | 50 Farfalla | 00'28''29 | 00'28''22 | 26/11/2022 - Limietwedstrijd Kb Deel 2 (Nijmegen, NED) | 800 Stile Libero | 09'23''10 |
Matla Nicolai - 2009 | 50 Farfalla | 00'39''65 | 00'41''73 | 15/10/2022 - 17° Sparkassencup (Remscheid, GER) - 1° Day |
Nahr Jylano - 2001 | 50 Farfalla | 00'26''37 | 00'24''46 | 17/12/2017 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB (Eindhoven, NED) - 4° Day |
Nuijten Jan - 1949 | 25 Rana (Master 70) | 00'22''86 | 50 Rana (Master 70) | 00'52''52 |
Pantekoek Andre - 1958 | 100 Dorso (Master 60) | 01'37''38 | 01'30''83 | 08/02/2020 - Zuyderzee Masters Circuit 2019-2020 Deel 6 (Heerenveen, NED) | 50 Dorso (Master 60) | 00'44''12 | 00'39''61 | 27/01/2019 - Onmk 2019 Korte Baan (Zwolle, NED) - 4° Day | 400 Stile Libero (Master 60) | 07'24''41 | 06'35''64 | 26/10/2019 - Zeeuwse Masters Invitatie #5 (Oostburg, NED) |
Penninks Rob - 1960 | 50 Stile Libero (Master 60) | 00'33''13 | 00'31''48 | 02/12/2017 - Zuidelijke Cirkel 2017 - 6° Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 100 Stile Libero (Master 60) | 01'12''21 | 01'09''64 | 02/12/2018 - Zuidelijke Cirkel 2018 - 6° Wedstrijd (Eindhoven, NED) |
Rooker Rinse - 1966 | 50 Stile Libero (Master 55) | 00'31''52 | 00'29''85 | 02/12/2017 - Zuidelijke Cirkel 2017 - 6° Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 50 Dorso (Master 55) | 00'40''18 | 00'39''76 | 15/12/2019 - Zuidelijke Cirkel 2019 - 6° Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 50 Dorso (M160-199) | Squalificato | 00'39''76 | 15/12/2019 - Zuidelijke Cirkel 2019 - 6° Wedstrijd (Eindhoven, NED) |
Straver Piet Hein - 2003 | 50 Farfalla | 00'25''83 | 00'25''52 | 25/06/2022 - Nk Sprint 2022 (Rotterdam, NED) - 1° Day |
Tinholt Jan - 1950 | 25 Farfalla (Master 70) | 00'17''37 | 25 Rana (Master 70) | 00'21''62 |
Van Rooij Lucas - 2006 | 800 Stile Libero | 08'37''59 | ||
Verdonck Mathijs - 2001 | 800 Stile Libero | 09'21''52 | 09'09''87 | 22/10/2022 - Intern Lange Afstanden (Eindhoven, NED) |
Vianen Jeremiah - 2002 | 50 Farfalla | 00'26''00 | 00'25''91 | 30/10/2022 - Martinez Chocolade Cup 2022 (Amsterdam, NED) - 2° Day |
Vissers Koen - 2004 | 800 Stile Libero | 08'41''13 | ||
Vissers Rogier - 1973 | 100 Dorso (Master 45) | 01'11''33 | 01'09''97 | 21/01/2018 - Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2018 KB (Terneuzen, NED) - 4° Day | 50 Dorso (Master 45) | 00'32''94 | 00'31''77 | 02/12/2017 - Zuidelijke Cirkel 2017 - 6° Wedstrijd (Eindhoven, NED) | 100 Stile Libero (Master 45) | 01'04''22 |
Wisse Niels - 1974 | 50 Stile Libero (Master 45) | 00'28''92 | 100 Stile Libero (Master 45) | 01'05''31 | 400 Stile Libero (Master 45) | 05'04''42 |
Wisse Pieter - 2004 | 800 Stile Libero | 08'50''15 | 08'59''12 | 22/10/2022 - Intern Lange Afstanden (Eindhoven, NED) |